Chia Laguna Resort - Hotel Village ****

od 19 590 Kč

4 dní / polopenze

Praha - Cagliari

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Hotel nabízející klidnou a komfortní dovolenou v přímém kontaktu s přírodou, ideální jak pro páry tak pro rodiny. Uspokojí i velice náročné klienty.

Poloha

Hotel Village je součástí luxusního komplexu hotelů Chia Laguna Resort tvořeného 4 částmi (Laguna, Village, Oasi, Baia). Resort, nacházející se v jednom z nejkouzelnějších míst jižní Sardinie, je ponořen do rozlehlé zahrady plné středomořské vegetace, ideální pro romantické procházky květy lemovanými uličkami, poblíž laguny, kde hnízdí růžoví plameňáci a podle které je celý resort pojmenován.
Hotel byl v roce 2012 kompletně zrekonstruován a přizpůsoben pro rodiny s dětmi.
Celý komplex je situován v klidnější oblasti Chia, jež dostala v červnu r. 2014 nejvyšší ocenění za kvalitu životního prostředí a ochranu přírody od společnosti Legambiente, nejrozšířenější ekologické organizace v Itálii. Samotný Resort byl pro kvalitu nabízených služeb nominován mezi nejlepší rodinné resorty ve Středomoří na World Travel Awards 2014.
Resort se nachází 10 km od Domus de Maria, 18 km od městečka Pula. Vzdálenost od letiště v Cagliari 58 km (cca 60 min).

Vybavení

Hotel nabízí služby recepce, v celém resortu je 7 barů, 9 restaurací (včetně jedné dětské a restaurace a kiosku u pláže Dune di Campagna), kongresové centrum, fitness centrum (v hotelu Village) a wellness centrum, bazén s lehátky a slunečníky, které jsou k dispozici zdarma v Club House u bazénu, dětský bazén s asistencí (bazénů je v resortu celkem 5). Noční život se odehrává v části „Piazza degli Ulivi“, kde najdete letní scénu, restauraci, butiky s oblečením, šperky a upomínkovými předměty, lékárnu, ale také si zde můžete dát výbornou zmrzlinu nebo si zatančit. Resort nabízí množství animačních programů pro děti i pro dospělé, večerní představení. V exkluzivním Luna klubu je tržiště Luna Market se sardinskými specialitami, večer mj. gourmet restaurace a pizzerie, živá hudba. Dopravu na nedalekou pláž zajišťuje pravidelná kyvadlová doprava, bohaté možnosti sportovního vyžití, půjčovny, vnější parkoviště. (V první polovině června a v září mohou být některé služby a animace omezeny.)
Wi-Fi pokrytí v celém resortu (i na pokojích), zdarma.
Zvířata nejsou akceptována.

Ubytování

Celkem hotel Village nabízí 240 nově zrekonstruovaných a prostorných pokojů, které byly speciálně navrženy pro rodiny s dětmi. Všechny pokoje jsou umístěné v "cottage" - menších domcích, nikoli ve velké hotelové budově. Pokoje jsou zařízené v moderním středomořském stylu, všechny mají vlastní koupelnu se sprchou a v některých pokojích je navíc i vana. Do vybavení dále patří LCD TV/sat, minibar, trezor s elektronickým zamykáním, fén a individuálně regulovatelná klimatizace.CLASSIC COTTAGE: dvoulůžkové pokoje, výhled do resortu, ve vyšších patrech (nejsou v přízemí), některé mají balkon (označeno v názvu pokoje S BALKONEM / BEZ BALKONU).
GARDEN COTTAGE: dvoulůžkové pokoje s možností dětské postýlky nebo přistýlky, předzahrádka se stolem a židlemi.
SUPERIOR COTTAGE: prostorné dvoulůžkové pokoje s možností dětské postýlky nebo přistýlky, předzahrádka se stolem a židlemi.
FAMILY COTTAGE CLASSIC: (cca 40 m2 včetně koupelny), dvě oddělené dvoulůžkové ložnice se společnou koupelnou; požadovaná obsazenost: 4 osoby.
GARDEN FAMILY: (cca 40 m2 včetně koupelny), dvoupatrové pokoje mají vnitřní schodiště, které vede do vyvýšeného patra - zóny pro děti, v přízemí koupelna, předzahrádka se stolem a židlemi. Požadovaná obsazenost: 4 osoby.
FAMILY SUPERIOR: (cca 40 m2 včetně koupelny), rovněž mezonetové pokoje mají 2 koupelny a privátní zahrádku (s brankou) se stolkem a židlemi. Požadovaná obsazenost: 4 osoby.

Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu.

CONNECTING ROOM / PROPOJENÉ POKOJE: typ pokojů Family, jedná se o propojené pokoje se dvěma koupelnami, požadovaná obsazenost: 2+2 osoby (pouze na vyžádání).

Check-in 14:00; check-out 11:00.
V období 3. 8. - 16. 8. 2019 min. délka pobytu 7 nocí.

Stravování

Polopenze:
snídaně formou bufetu, večeře formou tematického bufetu. K večeři je v ceně 1 lahev vody / dospělá platící osoba - platí pro restauraci Le Bouganville a La Pergola.
"Domovskou" restaurací pro hosty hotelu Village je restaurace LE BOUGANVILLE, v níž je podávána snídaně a večeře hostům zde ubytovaným bez objednávky a bez příplatku.
V období konání Chia Sport Week 18. 4. - 28. 4. 2019 je v ceně pobytu plná penze (snídaně, oběd a večeře).Večeře:
Chia Laguna Resort nabízí možnosti stravování, které uspokojí všechny hosty. Na výběr je z 8 restaurací (+ restaurace pro děti), což nabízí možnost večeřet každý večer jinde. Kromě "domovské" restaurace je v restauracích zahrnutých do programu "Dine Around", kde hosté nemají pobyt, nutná rezervace a platí se různě vysoké příplatky - jsou to tyto restaurace:
LE BOUGANVILLE: nabízí výborné tematické večere formou bufetu a klienti se mohou kochat zábavnou cooking show - těstoviny a hlavní chody jsou zde připravovány před jejich zraky. Restaurace je zaměřena na italskou a středomořskou kuchyni a nabízí vytříbený vinný lístek. (Hned vedle se nachází restaurace pro děti "Bimbi Restaurant".)
LA TERRAZZA: restaurace s krásným výhledem na moře a lagunu se nachází v 5* části Laguna a nabízí menu à la carte zaměřené na italskou kuchyni. V této restauraci jsou podávány snídaně a večeře pro klienty hotelu Laguna.
CLUB HOUSE POOL Restaurant je nově vybudovaná restaurace s velice vkusným vybavením zaměřeným na detail, s příjemným intimním osvětlením přímo u bazénu části Village. Kuchyně à la carte je zaměřená na speciality sardinské kuchyně. Tato restaurace je otevřena i přes poledne (za plnou úhradu - není součástí polopenze).
LA PERGOLA: restaurace ve světlých barvách a moderním stylu, nabízí středomořskou kuchyni a tradiční sardinské grilované speciality, tematické bufety a cooking-show. V této restauraci jsou podávány snídaně a večeře formou bufetu pro klienty hotelu Baia. Mezi hotelem Baia a hlavní recepcí resortu pravidelně jezdí hotelový mikrobus.
WHITE LUNA: jedná se o gourmet restauraci zaměřenou na moderní středomořskou kuchyni. Každý večer nabízí menu à la carte - různá speciální menu doplněná o široký výběr vín a destilátů. Součástí je i Sushi koutek s menu nabízejícím tradiční japonskou kuchyni.Restaurace nezahrnuté do programu "Dine Around" (na objednání, za plnou platbu):
PA∙NI∙NO: zde můžete ochutnat nejslavnější italské panini a čerstvé saláty - gourmet obědy a večeře à la carte. Donášková služba nabízí také možnost objednávky z pláže. Restaurace se nachází v Luna klubu a má otevřeno od časného rána do noci.


BIMBI: veselá dětská restaurace je určena hlavně pro menší děti ubytované v resortu. Vyvážené menu je připravováno přímo pro děti z bioproduktů a je podáváno formou bufetu, výškově uzpůsobeného malým strávníkům. Nabízí možnost obědů i večeří. Děti do 3 let zde mají zdarma večeře i obědy - vždy v doprovodu rodičů; stravování od 3 let je za poplatek a dohled mohou zajistit animátoři. Hlavní restaurace každé části resortu mají dětský koutek, jsou vybavené dětskými židličkami/podsedáky a nabízejí dětská menu.

V resortu není k dispozici dětské mléko.Oběd à la carte:
LE DUNE: tuto restauraci najdete u pláže Campana. Nabízí pouze možnost obědů - výborné grilované ryby, pizzy, saláty i těstoviny a další.
Kromé této čistě polední restaurace je možné v resotu obědvat i v restauraci CLUB HOUSE POOL nebo PANINO GIUSTO.

Možnost bezlepkové diety (na vyžádání).
Otevření jednotlivých restaurací v závislosti na obsazenosti a počasí dle uvážení vedení Resortu.

Pro děti

Dětský bazén při mini klubu s dozorem plavčíků je otevřen (podle počasí a obsazenosti resortu) každý den 10-12 a 15-18:30 h.
Restaurace BIMBI je určena hlavně pro menší děti a nabízí možnost obědů i večeří (obědy od 3 let za poplatek). Menu je připravováno přímo pro děti z bio produktů, formou bufetu. Hlavní restaurace každé části resortu mají dětský koutek, jsou vybavené dětskými židličkami/podsedáky a nabízejí dětská menu.Dětské kluby jsou v provozu každý den od května do září v době 9-12:30 a 15-18 h - rodiče odpočívají, zatímco děti se baví pod dozorem vysoce kvalifikovaného personálu:
Mini klub pro děti od 3 do 7 let, kadet klub (7-11 let), junior klub (11-14 let), Adventure klub (červen-srpen) pro děti 14-18 let.

Pro nejmenší děti:
"Nursery": V areálu je k dispozici plně vybavený dětský pokoj, kde je o děti do 3 let postaráno odbornými asistenty, na vyžádání a za poplatek.
Byby-sitting: pro všechny věkové kategorie, na vyžádání, možný 7 dní v týdnu, individuální byby-sitting na pokoji za poplatek; baby-sitters hotelu jsou důvěryhodné, milující, kreativní a znají cizí jazyky.
"Chia baby welcome": program, který je věnován rodičům s malými dětmi od 4 měsíců do 3 let. Registrace do programu při rezervaci pobytu je zdarma a zahrnuje: vyzvednutí kočárku při příjezdu na recepci (do vyčerpání kapacity, k dispozici jen vám po celý pobyt), postýlku, přebalovací pult a ohřívač lahví na pokoji. Kapacita tohoto programu je omezená - rezervujte včas!
- v případě nutnosti má hotel k dispozici pediatra (služba za poplatek),
- v lékárně na Piazza degli Ulivi jsou k zakoupení pleny, hygienické potřeby, kojenecké mléko atp.

Sport a animace

Sportovní aktivity zdarma: skupinové lekce tenisu, malý fotbal, vstup do nového fitness, skupinový běh a další aktivity gymklubu, animační programy - různé sportovní turnaje, aerobic, večerní show.
Od r. 2016 je v části Baja nově vybudovaný bazén (25x16m) s mělkou částí pro děti.
Za poplatek: 2 antukové tenisové kurty u hotelu Baia, vodní sporty - windsurfing, kitesurfing, kanoe, katamarány, kurzy a individuální výuka různých sportů, lodní výlety nafukovacími čluny a škunery, výlety džípy a na čtyřkolkách, vycházky s průvodcem, pronájem horských kol, skútrů a aut, půjčování lodí a vybavení pro vodní sporty.
Projížďky na koních v blízkosti, nejznámější golfové hřiště na ostrově s 27 jamkami Is Molas Golf Club se nachází cca 20 km od hotelu.
CHIA SPORT WEEK 2019 - v období 18.4. - 28. 4. 2019 hostí Chia Laguna Resort tyto sportovní události: cyklistický závod Gran Fondo race, Chia Open Water, Half Triathlon, Half Marathon. V tomto období jsou uvedené ceny pobytu včetně plné penze.

Wellness & beauty

Lázeňské centrum Chia Natural Spa - víceúrovňová budova, v níž se v 1.p. nachází recepce s barem a zónou se službami, v přízemí turecké lázně, sauna, tematické sprchy (mění barvy, teplotu, vůně), masážními salonky a relaxační zónou, 1 vnitřní vyhřívaný a 3 venkovní bazénky s masážními tryskami. Střešní terasa s venkovním whirlpool bazénem má panoramatický výhled na záliv Chia. Ve všech vnitřních prostorách jsou volně k dispozici čaje, voda a jablka.
Pro estetické procedury je využívána produktová řada Eteria by Fonteverde a Comfort Zone. Čistá harmonie, již si lze užít v tomto novém wellnessu, kde se prolíná přirozenost s vědou, manuálním přístupem a disciplínou, působí jako balzám pro duši i tělo. Procedury a vstup za poplatek.

Další služby

V Resortu se neplatí za služby v hotovosti, ale kartou resortu, jejímž prostřednictvím jsou částky připisovány na pokojový účet (vydávána na recepci). Touto kartou se nedá platit v buticích na piazza degli Ulivi, kde je i bankomat.
Adaptéry do elektrických zásuvek k dispozici na recepci. Hotel akceptuje nejrozšířenější platební karty.
V případě potřeby je možná konzultace lékaře.

Pláž

Pláže, které obklopují Chia Laguna Resort jsou jedny z nejkrásnějších ve Středozemním moři a nabízí podobné scenérie jako pláže na exotické dovolené: bílé duny, průzračnou mořskou vodu, stoleté jalovce a laguny hrající až tyrkysovými barvami. Pláž "Dune di Campana" je rezervovaná pro hosty hotelu Village. Má velmi jemný bílý písek, který na krajích tvoří romantické písečné duny. Pláž je vzdálena 700 metrů od hotelu a hosté mohou využívat pohodlný elektrický vláček, který jezdí každých 15 min (mimo hl. sezónu je interval 30 min) z hotelu na pláž po celý den. Lehátka a slunečníky od 3. řady zdarma (1. a 2. řada za poplatek), plážové osušky jsou rovněž klientům k dispozici zdarma. Hosté mohou využívat i vedlejší pláž Monte Cogoni, která se nachází v blízkosti hotelu Baia (1. a 2. ř. za poplatek).

Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
GolfGolf
PotápěníPotápění
TenisTenis
FitnessFitness
Vzdálenost od letiště: 58 km 58 km

Individuální termíny pobytu:

Vyberte termín pobytu od - do:
Nahrávám ceny ...

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Probíhá načítání dat, čekejte prosím...

Důležité

U tohoto hotelu platí jiné storno podmínky než jsou uvedeny ve VSP CK SARDEGNA TRAVEL!
Při stornování v období 7 až 6 dnů před odjezdem, je výše storna 75% ceny (ostatní období dle VSP).

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí, kolektivní lekce (tenisu, běhu, fitness a 5-a-side fotbalu), služby delegáta (od 1. 6. do 30. 9. 2018).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s polopenzí, kolektivní lekce (tenisu, běhu, fitness a 5-a-side fotbalu), služby delegáta (od 1. 6. do 30. 9. 2018).

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Speciální nabídky

SLEVY FIRST MINUTE již kalkulované v cenách zájezdu:

 • Letenka pro 1 dítě do 13 let s min. 2 plně platícími osobami ZDARMA do 31. 1. 2019 při pobytu na min. 7 nocí. Platí do vyprodání kapacity.
 • Sleva 25 % z ceny ubytování do 31. 1. 2019
 • Sleva 20 % z ceny ubytování do 28. 2. 2019
 • Sleva 15 % z ceny ubytování do 31. 3. 2019
  Lze kombinovat se 7=6, 10=9 a Stálý klient.

  SPECIÁLNÍ NABÍDKY a slevy již kalkulované v cenách zájezdu:

 • 7=6 (7 dní za 6) a 14=12 (14 dní za 12) z ceny ubytování do 31. 3. 2019 - platí na pobyty v období 18. 4. - 19. 7. 2019 a od 7. 9. do konce sezóny 2019
 • 10=9 (10 dní za 9) z ceny ubytování do 31. 3. 2019 - platí na pobyty v období 20. 7. - 9. 8. 2019 a od 24. 8. do 6. 9. 2019

  NA VYŽÁDÁNÍ:

 • Stálý klient: sleva 5 % z ceny ubytování při opakovaném pobytu v Chia Laguna Resort. Kombinovatelná s ostatními slevami.
 • Chia Baby Welcome: nutno vyžádat předem: děti 4-35 měsíců (do 3 let): kočárek, postýlka, přebalovací pult a ohřívač lahviček, pro nejmenší i vanička k zapůjčení (na vyžádání a dle dostupnosti) zdarma.
 • Svatební cesta: VIP košík s ovocem a kytici na pokoj při příjezdu, dřívější check-in a pozdní check-out bez příplatku (dle dostupnosti pokoje), 1x Bioaquam okruh v Chia Natural Spa pro 2 osoby/pobyt. Platí pro pobyt max. do 1 roku od uskutečněné svatby.
 • Pobytová taxa

  Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-2/den/osoba). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

  Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.