Chia Laguna Resort - Hotel Baia ****

od 20 190 Kč

4 dní / polopenze

Praha - Cagliari

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Hotel nabízející klidnou a komfortní dovolenou v přímém kontaktu s přírodou jak pro páry tak pro rodiny.

Poloha

Hotel Baia je součástí luxusního komplexu hotelů Chia Laguna Resort, který je tvořen ze 4 částí (Laguna, Village, Oasi, Baia). Resort se nachází v jednom z nejkouzelnějších míst jižní Sardinie, je ponořen do rozlehlé zahrady plné středomořské vegetace, ideální pro romantické procházky květy lemovanými uličkami, poblíž laguny, kde hnízdí růžoví plameňáci a podle které je pojmenován celý resort.
Hotel Baia je přizpůsoben i pro rodiny s dětmi, pobyt s nejmenšími dětmi nicméně nedoporučujeme (schody na pláž).
Celý komplex je situován v klidnější oblasti Chia, jež dostala v červnu r. 2014 nejvyšší ocenění za kvalitu životního prostředí a ochranu přírody od společnosti Legambiente, nejrozšířenější ekologické organizace v Itálii, a samotný Resort byl pro kvalitu nabízených služeb nominován mezi nejlepší rodinné resorty ve Středomoří na World Travel Awards 2014.
Resort se nachází 6 km od Domus de Maria, 18 km od městečka Pula. Vzdálenost od letiště v Cagliari 55 km (cca 60 min).

Vybavení

Hotel nabízí služby recepce, v celém resortu je 7 barů, 9 restaurací (včetně jedné dětské a restaurace a kiosku u pláže Dune di Campana), kongresové centrum, fitness centrum (v hotelu Village, vstup zdarma) a wellness centrum, bazény s lehátky a slunečníky - nový poloolympijský bazén s částí pro děti, dětský bazén s asistencí, antukové tenisové kurty u hotelu Baia. Noční život se odehrává v části „Piazza degli Ulivi“, kde najdete letní scénu, restauraci, butiky s oblečením, šperky a upomínkovými předměty, lékárnu, ale také si zde můžete dát výbornou zmrzlinu nebo si zatančit. Resort nabízí množství animačních programů pro děti i pro dospělé, večerní představení. V exkluzivním Luna klubu je tržiště Luna Market se sardinskými specialitami, večer mj. gourmet restaurace a pizzerie, živá hudba. Dopravu z resortu na nedalekou pláž Dune di Campagna zajišťuje pravidelná kyvadlová doprava od hotelu Village, bohaté možnosti sportovního vyžití, půjčovny, vnější parkoviště. (V první polovině června a v září mohou být některé služby a animace omezeny.)
Wi-Fi zdarma na pokojích nové typologie (Prestige Laguna, Prestige Mare, Junior Suite e Suite Incanto), ve společných prostorách hotelu Baia a celého resortu.
Zvířata nejsou akceptována.

Ubytování

77 pokojů hotelu Baia je umístěno stranou resortu na středomořskou vegetací porostlém strmějším kopci blíže k moři. Jedná se o rozlehlou vesničku samostatných rustikálních bungalovů v blízkosti nádherné pláže, dostupné po cca 60 schodech. Kyvadlová doprava zajišťuje pohodlný přesun mezi recepcí a pokoji.
Min. obsazenost 2 os., max. 4 os., Suite Incanto max. 6 os.. Všechny čtyřlůžkové pokoje mají palandu.
Základní dvě lůžka mohou být formou manželské postele nebo 2 samostatných lůžek. Všechny pokoje mají individuální klimatizaci, TV/Sat, trezor, telefon, koupelnu s vanou nebo sprchou.

Od sezóny 2016 hotel nabízí nové designové pokoje - jsou prostorné, elegantní a světlé ve středomořském stylu a světlých barvách:

PRESTIGE PARCO: dvoulůžkové pokoje s rozkládácí pohovkou a možností dětské postýlky jsou umístěné mezi středomořskou vegetací. Max. obsazenost 3 dospělí + INF.
PRESTIGE LAGUNA: (26m²) dvoulůžkové pokoje s rozkládací pohovkou a možností dětské postýlky mají široký výhled na lagunu s divokými růžovými plameňáky. Max. obsazenost 3 dospělí + INF.
PRESTIGE MARE: dvoulůžkové pokoje s s rozkládací pohovkou mají výhled na moře a jsou obklopené středomořskou přírodou. Max. obsazenost 3 dospělí + INF (na vyžádání).
SUITE: (50m²): dvoulůžkové pokoje s rozkládací pohovkou v obývací části (denní zóně) s výhledem na moře, uprostřed přírody, nedaleko od moře a laguny s plameňáky. Max. obsazenost 4 dospělí + INF.
SUITE INCANTO: pokoje s úžasnou pozicí na výběžku uprostřed přírody s kouzelným výhledem na lagunu či na moře. Tvoří jej 2 dvoulůžkové ložnice (41 a 53m²). Obě ložnice spojuje velká obývací část (44m²) s pohovkami a koupelnou. Venkovní prostor zahrnuje relaxační zónu s posezením a krytou terasu. Max. obsazenost 6 dospělých + INF.
Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu.

Check-in 14:00; check-out 11:00.
Min. délka pobytu 7 nocí v období 3. 8. - 16. 8. 2019

Stravování

Polopenze:
snídaně a večeře formou bufetu. K večeři je v ceně 1 lahev vody / dospělá platící osoba - platí pouze pro restaurace La Pergola a Le Bouganville.
"Domovskou" restaurací pro hosty hotelu Baia je restaurace LA PERGOLA (rekonstruovaná 2016) v níž je podávána snídaně a večeře hostům zde ubytovaným bez objednávky a bez příplatku.

V období konání Chia Sport Week 18. 4. - 28. 4. 2019 je v ceně pobytu plná penze.

Večeře:
Chia Laguna Resort nabízí možnosti stravování, které uspokojí všechny hosty. Na výběr je z 8 restaurací (+ restaurace pro děti), což nabízí možnost večeřet každý večer jinde. Kromě "domovské" restaurace je v restauracích zahrnutých do programu "Dine Around", kde hosté nemají pobyt, nutná rezervace a platí se různě vysoké příplatky - jsou to tyto restaurace:
LA PERGOLA: nově rekonstruovaná pro sezónu 2016, ve světlých barvách a moderním stylu, nabízí středomořskou kuchyni a tradiční sardinské grilované speciality. V této restauraci jsou podávány snídaně a večeře formou bufetu (pro hosty hotelu Baia bez příplatku, od r. 2016 tematické bufety a cooking-show).
LE BOUGANVILLE: nabízí výborné tematické večere formou bufetu a klienti se mohou kochat zábavnou cooking show - těstoviny a hlavní chody jsou zde připravovány před jejich zraky. Restaurace je zaměřena na italskou a středomořskou kuchyni a nabízí vytříbený vinný lístek. Tato restaurace je v hotelu Village a hned vedle se nachází restaurace pro děti "Bimbi Restaurant".
LA TERRAZZA: restaurace s krásným výhledem na moře a lagunu se nachází v 5* části Laguna a nabízí menu à la carte orientované na italskou kuchyni. V této restauraci jsou podávány snídaně a večeře pro klienty hotelu Laguna.
WHITE LUNA: jedná se o gourmet restauraci zaměřenou na moderní středomořskou kuchyni. Dříve pojmenovaná Luna, rekonstruovaná pro sezónu 2017. Každý večer nabízí menu à la carte - různá speciální menu doplněná o široký výběr vín a destilátů. Součástí je i Sushi koutek s menu nabízejícím tradiční japonskou kuchyni.

Restaurace nezahrnuté do programu "Dine Around" (na objednání, za plnou platbu):
PA∙NI∙NO: zde můžete ochutnat nejslavnější italské panini a čerstvé saláty - gourmet obědy a večeře à la carte. Donášková služba nabízí také možnost objednávky z pláže. Restaurace se nachází v Luna klubu a má otevřeno od časného rána do noci.

BIMBI: veselá dětská restaurace je určena hlavně pro menší děti ubytované v resortu. Nabízí možnost obědů i večeří (obědy od 3 let za poplatek). Vyvážené menu je připravováno přímo pro děti z bio produktů a je podáváno formou bufetu, výškově uzpůsobeného malým strávníkům.
Hlavní restaurace každé části resortu mají dětský koutek, jsou vybavené dětskými židličkami/podsedáky a nabízejí dětská menu.

V resortu není k dispozici dětské mléko.

Oběd à la carte:
LE DUNE: tuto restauraci najdete u pláže Campana. Nabízí pouze možnost obědů - výborné grilované ryby, pizzy, saláty i těstoviny a další.
Kromé této čistě polední restaurace je možné v resortu obědvat i v restauraci CLUB HOUSE POOL nebo PANINO GIUSTO.

Možnost bezlepkové diety (na vyžádání).
Otevření jednotlivých restaurací v závislosti na obsazenosti a počasí dle uvážení vedení Resortu.
V sezoně jezdí pro pohodlí hostů mezi hotelem Baia a hlavní recepcí resortu pravidelná kyvadlové doprava.

Pro děti

Hosté hotelu Baia mohou samozřejmě využívat všech služeb resortu, upozorňujeme jen, že svou polohou je od nich hotel Baia nejvzdálenější.
Dětský bazén při mini klubu s dozorem plavčíků je otevřen (podle počasí a obsazenosti resortu) každý den 10-12 h a 15-18:30 h.
Restaurace BIMBI je určena hlavně pro menší děti a nabízí možnost obědů i večeří (obědy od 3 let za poplatek). Menu je připravováno přímo pro děti z bio produktů, formou bufetu. Hlavní restaurace každé části resortu mají dětský koutek, jsou vybavené dětskými židličkami/podsedáky a nabízejí dětská menu.
Dětské kluby jsou v provozu každý den od května do září v době 9-12:30 a 15-18 h - rodiče odpočívají, zatímco děti se baví pod dozorem vysoce kvalifikovaného personálu:
Mini klub pro děti od 3 do7 let, kadet klub (7-11 let), junior klub (11-14 let), Adventure klub (červen-srpen): pro děti 14-18 let.

Pro nejmenší děti :
"Nursery": V areálu je k dispozici plně vybavený dětský pokoj, kde je o děti do 3 let postaráno odbornými asistenty za poplatek € 10 h/dítě (každý den, 9-12 a 15-18 h)
Byby-sitting: pro všechny věkové kategorie, na vyžádání, možný 7 dní v týdnu, individuální byby-sitting na pokoji za poplatek € 15 h/dítě; baby-sitters hotelu jsou důvěryhodné, milující, kreativní a znají cizí jazyky.
"Chia baby welcome": program, který je věnován rodičům s malými dětmi od 4 měsíců do 3 let. Registrace do programu při rezervaci pobytu je zdarma a zahrnuje: vyzvednutí kočárku při příjezdu na recepci (k dispozici jen vám po celý pobyt), postýlku, přebalovací pult a ohřívač lahví na pokoji. Kapacita tohoto programu je omezená - rezervujte včas!
- v případě nutnosti má resort k dispozici pediatra (služba za poplatek),
- v lékárně na Piazza degli Ulivi jsou k zakoupení pleny, hygienické potřeby, kojenecké mléko atp.

Sport a animace

Sportovní aktivity zdarma: skupinové lekce tenisu, minifotbal, vstup do nového fitness, skupinový běh a další aktivity gymklubu, animační programy - různé sportovní turnaje, aerobic, večerní show.
Bazén (25x16m) s mělkou částí pro děti v části Baia.
Za poplatek: 4 antukové tenisové kurty u hotelu Baia, vodní sporty - windsurfing, kitesurfing, kanoe, katamarány, kurzy a individuální výuka různých sportů, lodní výlety nafukovacími čluny a škunery, výlety džípy a na čtyřkolkách, vycházky s průvodcem, pronájem horských kol, skútrů a aut, půjčování lodí a vybavení pro vodní sporty.
Projížďky na koních. V blízkosti hotelu (cca 20 km) se nachází nejznámější golfové hřiště na ostrově s 27 jamkami Is Molas Golf Club.

Wellness & beauty

V ceně pobytu v roce 2019 je denní Bioaquam okruh v Chia Natural Spa (1x denně/platící dospělá osoba).
Od r. 2015 je v provozu nové centrálně umístěné lázeňské centrum Chia Natural Spa jako chrám wellness - víceúrovňová budova, v níž se v 1.p. nachází recepce s barem a zónou se službami, v přízemí turecké lázně, sauna, tematické sprchy (mění barvy, teplotu, vůně), masážními salonky a relaxační zónou, 1 vnitřní vyhřívaný a 3 venkovní bazénky s masážními tryskami. Střešní terasa s venkovním whirlpool bazénem má panoramatický výhled na záliv Chia. Ve všech vnitřních prostorách jsou volně k dispozici čaje, voda a jablka.
Pro estetické procedury je využívána produktová řada Eteria by Fonteverde a Comfort Zone. Čistá harmonie, již si lze užít v tomto novém wellnessu, kde se prolíná přirozenost s vědou, manuálním přístupem a disciplínou, působí jako balzám pro duši i tělo. Procedury za poplatek, vstup 35€/2h/os. (župan, osuška a pantofle v ceně, cena platná v sezóně 2016).

Další služby

V Resortu se neplatí za služby v hotovosti, ale kartou resortu, jejímž prostřednictvím jsou částky připisovány na pokojový účet (vydávána na recepci). Touto kartou se nedá platit v buticích na piazza degli Ulivi (zde je i bankomat).
Adaptéry do elektrických zásuvek k dispozici na recepci. Hotel akceptuje nejrozšířenější platební karty.
Pohodlné spojení pokojů s recepcí hotelu zajišťuje kyvadlová doprava (cca do půlnoci, polední přestávka).
V případě potřeby je možná konzultace lékaře.

Pláž

Pláže, které obklopují Chia Laguna Resort jsou jedny z nejkrásnějších ve Středozemním moři a nabízí podobné scenérie jako pláže na exotické dovolené: bílé duny, průzračnou mořskou vodu, stoleté jalovce a laguny hrající až tyrkysovými barvami. Plážové osušky v ceně ubytování jsou k dispozici u bazénu (každodenní výměna zdarma).
V blízkosti hotelu Baia je pláž Monte Cogoni - jedná se o širokou pláž s jemným bílým pískem přístupnou po 60 schodech. Plážový servis (slunečník a lehátka) od 3. řady zdarma (1.-2. ř. na vyžádání a za poplatek), pokoje Suite Incanto a Suite mají rezervovaná místa v 1. řadě v ceně pokoje, pokoje Baia Prestige Mare mají v ceně pobytu lehátka ve 2. ř.).
Hosté mohou využívat i druhou pláž "Dune di Campana", kde je plážový servis rezervovaný pro hosty hotelů Laguna a Village. Má velmi jemný bílý písek, který na krajích tvoří romantické písečné duny. Pláž je vzdálena 700 metrů od těchto hotelů a hosté mohou využívat pohodlný elektrický vláček, který jezdí každých 15 min (mimo hl. sezónu je interval 30 min) od hotelu Village na pláž po celý den.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
GolfGolf
TenisTenis
FitnessFitness
Vzdálenost od letiště: 55 km 55 km

Individuální termíny pobytu:

Vyberte termín pobytu od - do:
Nahrávám ceny ...

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Probíhá načítání dat, čekejte prosím...

Důležité

U tohoto hotelu platí jiné storno podmínky než jsou uvedeny ve VSP CK SARDEGNA TRAVEL!
Při stornování v období 7 až 6 dnů před odjezdem, je výše storna 75% ceny (ostatní období dle VSP).

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí, kolektivní lekce (tenisu, běhu, fitness a 5-a-side fotbalu), služby delegáta (od 1. 6. do 30. 9. 2019) .

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s polopenzí, kolektivní lekce (tenisu, běhu, fitness a 5-a-side fotbalu), služby delegáta (od 1. 6. do 30. 9. 2019).

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Speciální nabídky

SLEVY FIRST MINUTE již kalkulované v cenách zájezdu:

 • Letenka pro 1 dítě do 13 let s min. 2 plně platícími osobami ZDARMA do 31. 1. 2019 při pobytu na min. 7 nocí. Platí do vyprodání kapacity.
 • Sleva 25 % z ceny ubytování do 31. 1. 2019
 • Sleva 20 % z ceny ubytování do 28. 2. 2019
 • Sleva 15 % z ceny ubytování do 31. 3. 2019
  Lze kombinovat se 7=6, 10=9 a Stálý klient.

  SPECIÁLNÍ NABÍDKY a slevy již kalkulované v cenách zájezdu:

 • 7=6 (7 dní za 6) a 14=12 (14 dní za 12) z ceny ubytování do 31. 3. 2019 - platí na pobyty v období 18. 4. - 19. 7. 2019 a od 7. 9. do konce sezóny 2019
 • 10=9 (10 dní za 9) z ceny ubytování do 31. 3. 2019 - platí na pobyty v období 20. 7. - 9. 8. 2019 a od 24. 8. do 6. 9. 2019

  NA VYŽÁDÁNÍ:

 • Stálý klient sleva 5 % z ceny ubytování při opakovaném pobytu v Chia Laguna Resort. Kombinovatelná s ostatními slevami.
 • Chia Baby Welcome - nutno vyžádat předem: děti 4-35 měsíců (do 3 let): kočárek, postýlka, přebalovací pult a ohřívač lahviček, pro nejmenší i vanička k zapůjčení (na vyžádání a dle dostupnosti) zdarma.
 • Svatební cesta: VIP košík s ovocem a kytici na pokoj při příjezdu, dřívější check-in a pozdní check-out bez příplatku (dle dostupnosti pokoje), 1x masáž pro 1 osobu/pobyt v Chia Natural Spa. Platí pro pobyt max. do 1 roku od uskutečněné svatby.
 • Pobytová taxa

  Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-2/den/osoba). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

  Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.