Vily Rei Sole

Vily Rei Sole

Vlastní doprava bez stravy od 13 790 Vyberte termín
Do centra pěškyDo centra pěšky
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
PotápěníPotápění
PesPes

Charakteristika

Samostatně stojící vily blízko krásné pláže, v kontaktu s přírodou, ideální pro rodiny i menší skupiny přátel.

Poloha

Komfortní vily ve středomořském stylu jsou situovány v komplexu Rei Sole, připomínajícím malou vesničku, na jižním pobřeží Sardinie v oblasti Piscina Rei. Nejbližší restaurace a market najdete v Marina Rei vzdáleném cca 2 km. Centrum Costa Rei je vzdáleno cca 4 km, vyhlášené turistické letovisko Villasimius 20 km. Pobyt v této lokalitě uspokojí jak rodiny s dětmi, tak i ostatní věkové kategorie a to díky dostatečnému zázemí obchodů, restaurací, sportovních aktivit, večerního vyžití i zajímavostí v okolí. Lokalita je bohatá na přírodní i archeologické atraktivity - ostrovy Serpentara a Dei Cavoli, přírodní park Sette Fratelli či přírodní rezervace Colostrai a Torre Salinas nebo megalitické komplexy jako v Piscina Rei či menhiry Quili Piras. Tyto vily jsou synonymem pro pobyt v blízkosti moře a v obklopení podmanivou přírodou.
Vzdálenost od letiště v Cagliari: 70 km (cca 1 h 15 min.).

Vybavení

Prostorné a prosvětlené vilky jsou velmi dobře a vkusně vybavené. Jsou ideálním řešením i pro ubytování 2 spřátelených rodin. Všechny vily mají samostatný vchod, zahradu, krytou prostornou terasu s posezením a jsou vybaveny venkovním grilem. V ceně je i klimatizace (ve všech prostorách kromě koupelny), TV/Sat, v zahradě venkovní sprcha, pračka a parkovací místo. Některé vilky jsou s bazénem (uvedeno v názvu vily). Na vyžádání dětská postýlka a přistýlka navíc (platba na místě).
Za příplatek a na vyžádání: služby kuchaře, servírky, hospodyně; hlídání dětí.
Wi-fi připojení na vyžádání, za poplatek.
Malé zvíře na vyžádání, za poplatek.

Ubytování

Originální vily ve středomořském stylu nabízejí veškerý potřebný komfort. Některé vily jsou rozdělené na více ubytovacích jednotek (např. pro 2 spřátelené rodiny), každá z nich má svůj samostatný vchod.

Typologie vil:
VILA 6: (120 m²), dvě ložnice s manželským lůžkem, pokoj se dvěma lůžky (u některých vil s palandou a možností 3. lůžka v tomtéž pokoji), obývací pokoj se dvěma lůžky převážně formou pohovky, vybavený kuchyňský kout (trouba, mikrovlnná trouba, myčka nádobí), dvě koupelny, prostorná terasa s venkovním posezením. Max. 6 osob.
VILA 6/8: totožná s VILOU 6, navíc na vyžádání možnost až 2 přistýlek (platba na místě).
VILA 6 s privátním bazénem: (135 m²) dvě ložnice s manželským lůžkem, pokoj se dvěma lůžky (u některých vil s palandou a možností 3. lůžka v tomtéž pokoji), obývací pokoj se dvěma lůžky převážně formou pohovky, vybavený kuchyňský kout (trouba, mikrovlnná trouba, myčka nádobí), dvě koupelny, prostorná terasa s venkovním posezením. Max. 6 osob. Na vyžádání až 2 přistýlky (platba na místě).
VILA 6/8 s privátním bazénem: (135 m²) dvě ložnice s manželským lůžkem, pokoj se dvěma lůžky (u některých vil s palandou a možností 3. lůžka v tomtéž pokoji), malý jednolůžkový pokoj, obývací pokoj s divany a TV, zařízená kuchyně, tři koupelny, venkovní terasa s grilem, zahrada, parkovací místo a pračka. Max. 6 osob. Na vyžádání až 2 přistýlky (platba na místě). Varianta s možností ubytování až 9 osob k ověření dle dostupnosti.

Na vyžádání:
VILA 8/10: (130 m²) dvě ložnice s manželským lůžkem, dva dvoulůžkové pokoje (u některých vil s palandou a možností 3. lůžka v tomtéž pokoji), obývací pokoj s divany a TV, zařízená kuchyně, dvě koupelny, venkovní prostor s grilem, sprchou, pračkou a parkováním. Max. 6 osob. Na vyžádání možnost až 2 přistýlek s platbou na místě. Cena a dostupnost k ověření v CK. Varianta s možností ubytování až 10 osob k ověření dle dostupnosti.

Check-in: 17-20 h. Check-out: 10 h. Pozdní check-in po 20 hod za poplatek € 50/vila (nutno hlásit předem).

Min. délka pobytu 7 nocí.
V období 6.7.-7.9.2024 nástupy výhradně v sobotu. Jiné dny na vyžádání.

Stravování

Vlastní.

V hlavní sezóně je na pláži v provozu bar s nabídkou jídel, nápojů a zmrzliny. V Marina Rey cca 2 km najdete restaurace, market a rybárnu.
Letovisko Costa Rei nabízí rozmanitou škálu stravovacích možností - restaurace, pizzerii, bary, obchody, supermarkety.

Sport a animace

Vila s privátním bazénem má v ceně využívání soukromého bazénu.

Na pláži za poplatek možnost vodních sportů - windsurfing, šlapadla, škola potápění; beachvolejbal.
V centru Costa Rei najdete půjčovny sportovního vybavení, kol, skútrů, turistické centrum. V okolí i tenisové kurty či jízdárna. Vše za poplatek.

Pláž

Nádherná, 8 km dlouhá pláž Piscina Rei je od vil vzdálena cca 300 - 500 m (dle pozice jednotlivých vil). Díky jemnému písku a pozvolnému vstupu do moře je zdejší koupání vhodné i pro malé děti. Za poplatek lze na pláži pronajmout lehátka a slunečníky a provozovat vodní sporty - windsurfing, šlapadla, potápění. V hlavní sezóně je na pláži v provozu bar s nabídkou jídel, nápojů a zmrzliny.
Probíhá načítání...

Důležité

Přistýlka navíc, nad rámec základní obsazenosti vily se hradí na místě: € 75/ přistýlka/ týden.

Cena zahrnuje

LETECKÁ DOPRAVA: zpáteční letenku včetně tax*, ubytování bez stravy, spotřeby (elektřina, voda, plyn), závěrečný úklid (kromě kuch. koutu), klimatizaci, TV, pračku, služby delegáta  *Přímý let Praha-Cagliari-Praha. Pro nabídku letenek z jiných letišť a/nebo v jiné odletové dny kontaktujte prodejce.

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování bez stravy, spotřeby (elektřina, voda, plyn), závěrečný úklid (kromě kuch. koutu), klimatizaci, TV, pračku, služby delegáta 

Cena nezahrnuje

Pojištění - Nabídka pojištění

Transfer z/na letiště, pro nabídku kontaktujte prodejce.

Poplatky na místě - povinné

Poplatky k úhradě na místě:
vratná kauce € 200/ vila.
Pozdní check in: při příjezdu na ubytování večer po 20 hod. poplatek € 50/vila (nutno hlásit předem).
Přistýlka navíc (na vyžádání) € 75/přistýlka/ týden - nad rámec základní obsazenosti vily.

Poplatky na místě - nepovinné

Fakultativní (na vyžádání):
Ložní prádlo: € 10/ osoba a každá výměna
Ručníky € 10/ osoba a každá výměna
Dětská postýlka: € 5/noc
Wi-fi: €10/ týden.
Malé zvíře na vyžádání €25/ pobyt.

Speciální nabídky

SLEVY LAST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU:

10 % z ceny ubytování pro pobyty 30.5.-6.6.2024

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

VÝLETY LZE OBJEDNAT POUZE K ZÁJEZDU

Podobné produkty
Letecký pohled na vily, Cardedu, Sardinie
Cardedu
Vily Ogliastra
08.09. - 15.09.2024
7 nocí
Vlastní bez stravy
Letecký pohled na vily, Cardedu, Sardinie
Cardedu
Vily Ogliastra
19.09. - 26.09.2024
7 nocí
Letecky bez stravy
100864 Vila CANNEDDI - bazén, Isola Rossa, Sardinie, Itálie Vila ROMASINU s výhledem na moře a privátním bazénem, Isola Rossa, Sardinie, Itálie
Isola Rossa
Vily Torreruja
23.09. - 30.09.2024
7 nocí
Vlastní bez stravy
100864 Vila CANNEDDI - bazén, Isola Rossa, Sardinie, Itálie Vila ROMASINU s výhledem na moře a privátním bazénem, Isola Rossa, Sardinie, Itálie
Isola Rossa
Vily Torreruja
25.09. - 02.10.2024
7 nocí
Letecky bez stravy