od 35 250 Vyberte termín
Blízko plážeBlízko pláže
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
NovinkaNovinka
Exkluzivně v SARDEGNA TRAVELExkluzivně v SARDEGNA TRAVEL

Charakteristika

Moderně zařízené vily v jedinečné lokalitě divokého kraje Ogliastra, zaručují perfektní kombinaci komfortu a nádherné přírody.

Poloha

Vily se nachází v rezidenci podél pobřeží letoviska Cardedu, na východě ostrova v lokalitě Museddu. Centrum městečka Cardedu je vzdálené asi 5 km, najdete zde supermarket, lékárnu, restauraci. Z přístavu v Arbataxu (23 km) vyjíždí výletní lodě na zátoky zálivu Orosei, hlavní atrakce této části ostrova. Letiště v Cagliari je vzdálené asi 130 km.

Vybavení

Nová rezidence postavená pár kroků od krásné pláže Museddu (Cardedu). Bytové jednotky, všechny s vlastním stravováním, se skládají z vil se soukromými bazény, standardních a superior vil.

Společné prostory zahrnují velký bazén se soláriem a soukromou cestu, která vede přímo z rezidence na pláž.

Každá bytová jednotka má prvotřídní povrchovou úpravu a vybavení na vysoké úrovni: klimatizace s fancoilem, domácí automatizace, TV, nezávislá teplá voda, soukromá venkovní sprcha a gril.
Každá vila má velkou zařízenou lodžii a soukromou zahradu.

Ubytování

VILA s privátním bazénem: 120 m² - Vila je nezávislá, obklopená malou zahradou s barbecue. Má dvě lodžie a solárium, které obklopuje soukromý bazén. Interiéry jsou rozděleny do 4 ložnic (2 manželské a 2 dvoulůžkové), obývacího pokoje s kuchyňským koutem a 1 rozkládací pohovkou pro dva a 3 koupelen se sprchovým koutem (2 koupelny jsou určeny výhradně pro dvoulůžkové pokoje). Je vybavena pračkou, myčkou, troubou, mikrovlnnou troubou, klimatizací, LCD TV v obývacím pokoji a ve dvoulůžkových ložnicích a mnoha dalšími malými spotřebiči. Z vily dojdete na pláž, do restaurace a pizzerie. Je ideální pro rodiny (děti jsou vítány) a pro páry. Max. obsazenost 8 osob.

Apartmány se sdíleným bazénem se dělí na TRILO STANDARD (400 metrů od moře) a SUPERIOR (300 m od moře). Liší se pouze polohou, vybavení mají totožné.
Jedná se o rodinné domy nebo dvojdomy s nejvyšší úrovní povrchové úpravy a vybavení. Všechny mají malou zahradu se zeleným trávníkem, barbecue a lodžií. Interiéry jsou rozděleny na 2 ložnice (1 manželská a 1 dvoulůžková), obývací pokoj s kuchyňským koutem a 2 samostatnými rozkládacími pohovkami a 1 koupelnu se sprchou. Hosté mohou využívat velký společný bazén a solárium, které je také společné s hosty ostatních vil. Max. obsazenost 6 osob.
Check in: 17:00
Check out: 10:00


Zvířata nejsou povolena.

Stravování

Vlastní, všechny vily mají vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou, vily se soukromým bazénem mají elektrickou troubu.

Pláž

Krásná dlouhá písečná pláž Museddu Perd´e Pera je vzdálená asi 350 m od rezidence. Pláž tvoří 2 km dlouhý pás písku, ohraničený pobřežním borovým lesem, při vstupu do moře se mohou objevovat oblázky. Další vyhlášené pláže jsou v dojezdové vzdálenosti - Su Sirboni (4 km), Cea (10 km), Lido di Orri (14 km). Z přístavu v Arbataxu nebo Santa Maria Navarrese vyjíždí lodě na zátoky zálivu Orosei, ikonické zátoky Sardinie Cala Mariolu, Cala Goloritze, Cala Luna a další.
Probíhá načítání...

Důležité

Ubytování má jiné VSP než cestovní kancelář, storno poplatek 30 % je aplikován od momentu rezervace a storno poplatek 100 % je vyžadován při zrušení 10 a méně dní před příjezdem, ostatní dle VSP cestovní kanceláře.

Rezidence se nachází v odlehlé lokalitě, pro větší komfort doporučujeme pronájem vozu na celou dobu pobytu.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně všech tax*, ubytování bez stravy, povlečení, týdenní úklid, služby delegáta na telefonu*. *Přímý let Praha-Cagliari-Praha. Pro nabídku letenek z jiných letišť a/nebo v jiné odletové dny kontaktujte prodejce.

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování bez stravy, povlečení, týdenní úklid, služby delegáta na telefonu

*Delegát je vám osobně k dispozici při příletu/odletu na letišti v Cagliari a poté po celou dobu pobytu na telefonním čísle uvedeném v pokynech k zájezdu. Na vyžádání zajistí výlety, pronájem aut nebo doporučí zajímavosti v okolí.

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění


Transfer z a na letiště, na vyžádání v ck.

Poplatky na místě - povinné

Poplatky k úhradě na místě:
€0,50/KW elektrika
€500/vila standard/superior vratná záloha
€1000/vila se soukromým bazénem

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

VÝLETY LZE OBJEDNAT POUZE K ZÁJEZDU

Podobné produkty
100864 Vila CANNEDDI - bazén, Isola Rossa, Sardinie, Itálie Vila ROMASINU s výhledem na moře a privátním bazénem, Isola Rossa, Sardinie, Itálie
Isola Rossa
Vily Torreruja
23.09. - 30.09.2024
7 nocí
Vlastní bez stravy
100864 Vila CANNEDDI - bazén, Isola Rossa, Sardinie, Itálie Vila ROMASINU s výhledem na moře a privátním bazénem, Isola Rossa, Sardinie, Itálie
Isola Rossa
Vily Torreruja
25.09. - 02.10.2024
7 nocí
Letecky bez stravy
Jenda z vil 6, Palau, Sardinie
Palau / Cala Capra
Vily Le Saline
02.10. - 05.10.2024
3 noci
Letecky bez stravy
104511 Externí pohled, Costa Rei,Sardinie Externí pohled, Costa Rei,Sardinie

Sleva

10

%

Costa Rei
Vily Rei Sole
03.10. - 10.10.2024
7 nocí
Letecky bez stravy