Blau Monte Turri At Arbatax Park Resort - Adults Only ****

od 7 590 Kč

4 dní / snídaně

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Resort, který nabízí profesionální služby, zábavu a širokou nabídku sportovního vyžití je ideální volbou pro aktivní strávení dovolené v páru, ale také skvělou volbou pro skupiny přátel. Hotelová část Monte Turri je rezervována pro osoby starší 18 let.

Poloha

Hotel klubového typu se nachází asi 3 km od města Arbatax v mírně svažité 60 hektarové středomořské zahradě u členitého pobřeží s množstvím menších písečných pláží. Je to jeden z nejkomplexnějších turistických resortů na ostrově. Patří k němu i obora Bellavista s typickými sardinskými rostlinami a zvířaty (mufloni, divočáci, koně, sardské krávy).
Hotel MONTE TURRI je komorní a klidný hotel na severním okraji resortu, ponořený v zeleni na skále nad zátokou, s níž je propojen dramatickými skleněnými výtahy.
Okolní dramatická příroda je častým cílem milovníků trekkingu, adrenalinových sportů či např. speleologů, kteří si obzvláště oblíbili jeskyni Grotta Su Marmuri, patřící k nejvýznamnějším v oblasti. V okolí (max. 30 min. jízdy) najdete nejkrásnější zátoky východního pobřeží - Cala Goloritzé, Cala Sisine nebo pláž Spiaggia di Cea. Milovníci historie a procházek typickými městečky nesmí vynechat návštěvu hlavního města Cagliari, se svým působivým historickým centrem a úzkými uličkami, národním archeologickým muzeem ale také typickou gastronomií, především výrobnami místních sýrů, které jsou základem sardské kuchyně.

Vybavení

Hostům hotelu je kromě recepce k dispozici také velká restaurace s panoramatickými výhledy a terasami, bar, velký bazén. Výtahem lze sjet na cestu, která vede k moři, kde se nachází amfiteátr s kinem pod hvězdami, pláž, druhý bazén a na panoramatické terase s výhledem na moře restaurace aLa Vela (na rezervaci, za poplatek). Hosté mohou samozřejmě využívat kompletní zázemí služeb a zábavy celého rozlehlého resortu, jehož centrem je velké náměstí s barem a hlavní restaurací („domovskou“ pro hosty části Villaggio Telis), která má vyhrazený barevný koutek s minibufetem a dětskými jídly. Dále je klientům k dispozici celkem 6 dalších restaurací, (nutná rezervace předem a za příplatek), 7 barů (jeden na pláži), 7 bazénů s lehátky a slunečníky nebo stínem (např. centrální, tropický, 50 m sportovní) a 2 dětské bazény. V nejvyšší části resortu s názvem Park s krásnými výhledy na moře se nachází wellness centrum (2000 m², vstup za poplatek) diskotéka a velký amfiteátr, v části Telis je další velký amfiteátr a sportovní centrum, dále jsou v areálu některé aktivity potápěčského centra, herna, baby-, mini- a juniorklub, parkoviště, butiky. Resortem projíždějí 2 minibusy, kterými je možné si zkrátit cestu areálem. Lze také využít autobusové spojení do centra Tortoli (několikrát denně, za poplatek). Hotel přijímá všechny platební karty s výjimkou Dinners.
Wi-Fi ve společných prostorách zdarma (2 větší zóny v resortu, bez poplatku). Síla a dostupnost signálu (tel.a Wi-Fi) v závislosti na poloze velmi kolísá.
Malá zvířata na vyžádání, za poplatek.

Pozor - vzhledem ke značné členitosti terénu není pobyt vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Ubytování

Pokoje v hotelu Blau Monte Turri at Arbatax Parkv kombinují eleganci, komfort a tradiční, útulné prostředí, s veškerým moderním komfortem. Každý pokoj byl pečlivě promyšlen s cílem zajistit svým hostům pobyt v maximálním pocitu relaxace.

Prostorné a komfortní pokoje zařízené v originálním, sardském stylu jsou umístěné převážně v nízkých domcích vystavených na skalnatém ostrohu nad zátokou. Všechny disponují klimatizací, trezorem, minibarem (1. náplň mimo alkoholické nápoje zdarma, doplnění za poplatek), TV/Sat, v koupelně je hydromasážní vana. Pokoje mají balkon nebo předzahrádku, některé pouze okna. Některé pokoje jsou mezonetové.

JUNIOR SUITE - panoramatické dvoulůžkové pokoje s výhledem do okolní krajiny resortu. Max. obsazenost 2 dospělí.
JUNIOR SUITE s výhledem na moře - dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře. Max. obsazenost 2 dospělí.

Check-in 16:00; check-out 11:00 h.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

V blízkosti hotelu se nacházejí tyto restaurace:
CENTRAL RESTAURANT BORGO - nabízí národní a mezinárodní kuchyni, podávají se zde lahodné snídaně, obědy i večeře formou bufetu. Přístup je výhradně pro hosty hotelu.
MONTE TURRI - tato restaurace s elegantní terasou s nádherným výhledem byla národním listem Corriere della Sera zvolena jednou z 10 nejkrásnějších panoramatických restaurací v Itálii.
ALA VELA - příjemné posezení s výhledem na krásnou zátoku Moresca, restaurace otevřená jen při speciálních příležitostech nabízí široký výběr mořských specialit.
SU COILE - restaurace v typicky sardinském stylu umístěná na terase s krásným výhledem je otevřena pouze v období večeří a nabízí lokální kuchyni (nutnost rezervace, za příplatek).

Pro děti

V rámci resortu jsou dětem k dispozici dětské kluby, animační programy, baby dance, mini kabaret a corrida.

Sport a animace

V areálu se nachází půjčovna kol a skútrů, kanoí a další vodní sporty na pláži. Za poplatek.
Dále je zde velké množství animačních programů (zdarma skupinové lekce tenisu a fotbalu, venkovního aerobiku a vodní gymnastiky, plážového volejbalu, kanoingu a lukostřelby), možnost závodů v plavání či vodní pólo ve sportovním bazénu.
Blízké potápěčské centrum pořádá přímo v resortu kurzy plavání a jízdy na kánoi, pro děti kurzy jízdy na plachetnici, kurzy potápění pro dospělé a potápěčské exkurze vč. nočního potápění. Je v něm také půjčovna vybavení na šnorchlování, kánoí, loděk a windsurfů (za poplatek). Zájemce o další aktivity vyzvedávají v resortu a sami převážejí na místa kurzů a výletů.
Několik málo km od resortu je jízdárna.

V ceně ubytování je zahrnuto:
- skupinové lekce tenisu, fotbalu, venkovního fitness, plážového volejbalu, kánoí a lukostřelby (individuální lekce za příplatek);
- denní a večerní programy, show, kabaret, piano bary;
- a pro děti navíc dětské kluby, animační programy, baby dance, minikabaret a corrida.

Wellness & beauty

Wellness Centr Bellavista a Spa (zda bude Spa otevřeno pro sezónu 2022 se rozhodne na jaře).
Nové wellness centrum BELLAVISTA SPA se nachází v centru resortu. Moderní a dobře vybavené středisko leží na ploše 2000 m² a nabízí wellness (turecké lázně, sauny, sprchy, vířivky, vodopády a slané nebo sladké vodní nádrže). Masáže a kosmetické procedury za poplatek. Vstup do wellness centra je za poplatek a je povolen pouze pro dospělé (od 16 let).

Pláž

Arbatax Park je obklopen drsným pobřežím, kde najdete mnoho zátok. Moře je od pokojů vzdáleno 10 - 500 metrů. K dispozici plážový servis na plážích i opalovacích molech (omezená kapacita). Resort pořádá okružní jízdy po plážích (s malým poplatkem).
Několikrát denně jezdí gumový člun přímo z pláže Cottage a Cala Moresca na pláž Lido di Orri (za poplatek) nebo lze využít službu linkového autobusu se zastávkou před resortem. Větší pláž Orri se zázemím a barem s částí vyhrazenou jen pro hosty resortu (slunečníky a lehátka zdarma, do vyčerpání kapacity). (Zda bude pláž Orri k dispozici pro klienty v sezóně 2022 je zatím v jednání a bude upřesněno před zahájením sezóny).
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
AnimaceAnimace
PotápěníPotápění
TenisTenis
PesPes
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně
Vzdálenost od letiště: 146 km 146 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování se snídaní, služby delegáta na telefonu (od 3. 6. do 3. 10. 2022).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní, služby delegáta na telefonu (od 3. 6. do 3. 10. 2022).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě

FAKULTATIVNÍ (NA VYŽÁDÁNÍ):

Malé zvíře €10/ noc (vyžaduje se zdravotní potvrzení - očkovací průkaz).

Speciální nabídky

SLEVY FIRST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENĚ ZÁJEZDU:

Při objednání do 6.7.2022:
sleva 15 % z ceny ubytování pro pobyty do 31.7.2022
sleva 10 % z ceny ubytování pro pobyty v období 1.8.-31.8.2022
sleva 20 % z ceny ubytování pro pobyty v období 1.9.-30.9.2022


Sleva 5 % z ceny ubytování při pobytu delším než 14 dní.

Sleva 15% z ceny ubytování v období 13.-30.9.2022 platná při rezervaci v období 1.5.-31.7.2022. Slevu nelze kombinovat z dalšími slevami. Pouze na vyžádání.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.