Club Esse Gallura Beach Village ***

Popis hotelu

Charakteristika

Klubový hotel obklopen přírodou a vůní Středozemního moře, na romantickém místě s výhledem na nedotčenou pláž Monti Russu, jednu z 10ti nejkrásnějších pláží v Itálii.

Poloha

Klubový hotel Gallura Beach Village leží na severu Sardinie, uvnitř národního parku Monti Russu, nedaleko známých lokalit Santa Teresa di Gallura (12 km), Capo Testa (18 km) či Isola Rossa (35 km). Městečko Santa Teresa di Gallura je proslulé živou atmosférou, krásným historickým centrem s bary, řemeslnými obchůdky a malebným pobřežím.
Vzdálenost od letiště v Olbii: 75 km (cca 1,5 h).

Vybavení

Součástí hotelu je non-stop recepce, hala, restaurace s nádherným výhledem na záliv Monti Russu, music bar, amfiteátr, club house, bazar, vybavené dětské hřiště, klubovna, obchod se smíšeným zbožím, velký bazén s lehátky a slunečníky (omezená kapacita) a dětskou skluzavkou, dětský bazén, sportovní hřiště na basketbal a mini fotbal, 2 tenisové kurty, lukostřelba, volejbal, bowling, kyvadlová doprava na pláž, prostorné nehlídané parkoviště.
Za poplatek: prádelna, půjčení gumových člunů, aut, fakultativní výlety (např. na souostroví La Maddalena či ostrov Korsika).
Wi-Fi ve společných prostorách zdarma v rámci klubové karty.
Malé zvíře do 20 kg na vyžádání za poplatek (omezený vstup do společných prostor).

Ubytování

Hotel nabízí celkem 250 prostorných, příjemných pokojů STANDARD a FAMILY (na vyžádání). Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV, mini lednicí, fénem, telefonem a vlastní koupelnou. Většina pokojů má terasu nebo zahradu (nelze garantovat).
STANDARD - pro 2 - 4 osoby (3. a 4. lůžko formou palandy).
FAMILY ROOM (na vyžádání v CK) - pro 3 - 5 osob, tvořen ze 2 propojených pokojů. Povinná min. obsazenost 3 dospělí.
Postýlka pro dítě do 3 let v ceně povinné klubové karty (na vyžádání předem).

Check-in 16:00; check-out 10:00 h.
V období 23.6. - 7. 9. 2020 pobyt na min. 7 nocí, v ostatních obdobích na vyžádání a za příplatek kratší pobyt, min. 4 noci (info v CK).

Stravování

Polopenze s nápoji nebo za příplatek plná penze s nápoji.
Snídaně, oběd i večeře formou bufetu, nápoje k obědu a večeři v ceně: filtrovaná voda a místní víno v karafě.

Restaurace s nádherným výhledem na záliv Monti Russu denně nabízí široký výběr místních specialit, pizzu i mezinárodní kuchyni. K dispozici je také výběr z místních a italských vín.
1x týdně hotel organizuje typicky sardinský večer.
Na vyžádání možnost bezlepkové diety.
Pro děti každý den: RistoMini "Banchetto dell´Eroe": Speciální menu pro děti, které mohou jíst společně s animátory v dětském koutku.
Biberonerie - speciální místnost pro rodiče s dětmi do 3 let, pro přípravu dětské stravy - otevřená v předem stanovené hodiny, k dispozici základní suroviny.

Pro děti

V rámci klubové karty:
Dětské kluby:
Pink Hero - růžový tučňák čeká na nejmenší hrdiny, kteří s ním budou tančit, hrát si a rozšiřovat fantazii v duchu ekologie.
Hero Camp - (3 - 13 let) kemp pro děti s profesionální péčí, vybaveným dětským hřištěm, divadlem pro děti, hernou a společnou místností s TV (děti jsou rozděleny na skupiny dle věku).
Young Club - (13 - 18 let) klub pro milovníky sportovních her v bazénu, společenských tanců, her a a turnajů, přípravy kabaretního představení a společenských her.

Dětský koutek a menu v restauraci, kde mohou děti společně jíst s animátory.
Biberonerie - speciální místnost pro rodiče s dětmi do 3 let, vybavena pro přípravu dětské stravy, otevřená 24h denně, k dispozici základní suroviny.
Možnost zapůjčení kočárku (golfové hole) na celý pobyt - za poplatek, na vyžádání při rezervaci.

Sport a animace

Hotel je perfektně vybaven pro aktivní pobyt s asistencí hotelových animátorů.
K dispozici je velký bazén s dětskou skluzavkou, dětský bazén (do bazénů je vyžadována koupací čepice), víceúčelové hřiště na basketbal a mini fotbal, bowling, music bar, amfiteátr pro animační programy a večerní představení.
V rámci klubové karty lze dále využívat aktivity dětských klubů Hero Camp a Young Club, kolektivní kurzy plavání, tenisu na 2 tenisových kurtech, lukostřelby, fitness, vodní gymnastiky, skupinové tance, zumbu, karaoke, divadlo s večerním programem.
Za poplatek: půjčení auta, gumových člunů, fakultativní výlety.

Pláž

Úchvatná písečná pláž Monti Russu je od hotelu vzdálena 1 800 m - kyvadlová doprava staví na hranici národního parku, odkud je na pláž nutno dojít pěšky cca 500 m. K dispozici v rámci klubové karty slunečníky a lehátka do vyčerpání kapacity. Tato pláž byla vyhlášena jednou z 10ti nejkrásnějších pláží Itálie. Jelikož leží v národním parku, je zde zakázáno používání a produkce elektřiny a krmení zvířat.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
TenisTenis
PesPes
Vzdálenost od letiště: 75 km 75 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Důležité

Pozor, tento hotel má přísnější podmínky než VSP CK: při stornování v období do 45 dnů před začátkem zájezdu 3.000 Kč za každou osobu (v ostatních případech dle VSP CK).

Volné termíny jsou vždy výhradně na vyžádání a zpětné potvrzení dostupnosti!

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí s nápoji nebo za příplatek s plnou penzi s nápoji a služby delegáta (od. 30. 5. do 7. 10. 2020)

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě

POVINNÉ:
Klubová karta (9.6.-15.9.) - pro osoby od 0 do 99 let, zahrnuje: Plážový servis - slunečník a dvě lehátka (do vyčerpání kapacity), bazén (je povinná koupací čepice), animační tým se zábavnými a sportovními programy pro dospělé a děti, fitness, watergym, plážový volejbal, tennis, soccer, taneční lekce, večerní vystoupení. Kyvadlová doprava na/z pláž. Postýlku a přístup do pokoje pro maminky (děti 0-2,99 let), max. 1 postýlka na pokoj.

FAKULTATIVNÍ (na vyžádání):
Malé zvíře do 20 kg na vyžádání: € 50/ pobyt (omezený pohyb - mimo společné prostory).
Klubová karta Esse Plus € 40/ pokoj/ den - zahrnuje dřívější check-in (14:00) a pozdní check-out (12:00), welcome drink při příjezdu, oběd v den odjezdu, přednostní rezervaci stolu v restauraci, plážový servis, první doplnění mini lednice, plážové osušky (výměna max. 1x denně), slevu 10% v butiku (neplatí na denní tisk), Lunch Around - možnost oběda v partnerských hotelech Esse bez příplatku u pobytu s plnou penzí, jinak s příplatkem € 10/ os., děti 3-12 let sleva 50%.

Speciální nabídky

Speciální nabídka 1 dospělý + 1 dítě: dítě do 13 let sleva 50 % z ceny ubytování - již kalkulováno v ceně.

Na vyžádání:
Sleva pro 4. dospělou osobu ve čtyřlůžkovém pokoji (obsazenost 4 dospělí – může být na úkor prostoru (palandy).

Slevy nelze navzájem kombinovat.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.