Experience Hotel Corte Bianca - Adults Only ****

od 4 290 Kč

4 dní / snídaně

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Elegantní hotel pouze pro dospělé je ideální pro ty, kteří hledají odpočinek a relax a v blízkosti krásné pláže.

Poloha

Hotel je situovaný na východním pobřeží Sardinie, v srdci podmanivého divokého regionu Ogliastra, uprostřed rozlehlé zahrady vedoucí přímo k moři. Pláž u hotelu patří mezi nejkrásnější na ostrově. Osobité menší městečko Cardeddu s obchůdky a restauracemi je vzdáleno pouhé 3 km od hotelu. Cca 15 min cesty (20 km) je lokální letiště v Tortolì a turistický přístav s tržištěm Arbatax. Východní pobřeží Sardinie je ideální pro milovníky výletů do téměř nedotčené přírody, trekkingu, lezeckých sportů, ale i lodních výletů za koupáním v malebných zátokách obklopených skalami.
Vzdálenost od letiště v Cagliari: 129 km (cca 1 h a 50 min).
Vzdálenost od letiště v Olbii: 182 km (cca 2,5 hod).

Vybavení

Příjemný menší hotel s tradiční atmosféru nabízí služby recepce, klimatizovanou restauraci, centrální bar, bar na pláži, 2 bazény s lehátky a slunečníky (do vyčerpání kapacity), obchůdek s denním tiskem, nehlídané parkoviště, půjčovnu horských kol.
K dispozici je Wi-fi připojení na pokojích.
Zvířata nejsou akceptována.

Ubytování

Hotel byl v roce 2018 kompletně zrekonstruován, novou tvář dostaly jednotlivé pokoje, které jsou vyzdobeny v tradičním sardinském stylu s unikátními prvky z místní historie. Z budovy je výhled do okolní zahrady, která vede až k borovicovému háji u moře. Hotelové pokoje jsou umístěné v patrových budovách vystavěných okolo centrálního bazénu. Hotel nabízí celkem 76 pokojů pro 2 - 4 osoby, zařízených v typickém sardinském stylu, orientovaných k bazénu nebo do zahrady, všechny mají vlastní vchod, telefon, TV/Sat, klimatizaci, mini lednici (náplň za poplatek), trezor, vlastní koupelnu se sprchou a fénem.

STANDARD - (cca 19m²) - dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, na vyžádání oddělená lůžka, s vlastní koupelnou se sprchou. Pokoje jsou bez balkonu. Max. obsazenost 2 osoby.
SUPERIOR - (cca 22m²) - dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, na vyžádání oddělená lůžka, s balkonem nebo terasou a vlastní koupelnou se sprchou, s výhledem do zahrady. Max. obsazenost 2 osoby.
DELUXE - (cca 30m²) - dvoulůžkový prostorný pokoj s manželskou postelí a možností dvou přistýlek, s vlastní terasou (přízemí) nebo balkonem (1.patro) a výhledem do zahrady. Max. obsazenost 4 osoby. (čtyřlůžkový pokoj typologie DELUXE je v hotelu pouze 1 a rezervace je pouze na zpětné potvrzení CK)
COMFORT JUNIOR SUITE (cca 40 m²) - prostorný pokoj s obývací částí, kde je v případě potřeby možnost až 2 přistýlek a dvoulůžková ložnice s velkou šatnou, koupelna se sprchou. Max obsazenost 4 osoby. Klienti mají jeden slunečník a dvě lehátka v druhé řadě na pláži zdarma.
JUNIOR SUITE (cca 45m²) - prostorný suite s manželskou postelí a možností dvou přistýlek, 2 koupelny, možnost oddělení pokojů posouvacími dveřmi, terasa s výhledem do zahrady, navíc kávovar na kapsle pro přípravu teplých nápojů. Max. obsazenost 4 osoby. Klienti mají jeden slunečník a dvě lehátka v druhé řadě na pláži zdarma.
NATURE ART ROOM (cca 30 m²) - dvoulůžkový pokoj s "intimní" atmosférou s výhledem do zahrady, terasa s vířivkou. Klienti mají jeden slunečník a dvě lehátka v první řadě na pláži zdarma.
SUITE "La Torre" - (cca 35m²) - dvoulůžkový dvoupatrový suite s manželskou postelí a vlastní hydromasážní vanou na terase, navíc dárek na uvítanou, kávovar na kapsle pro přípravu teplých nápojů, klienti mají jeden slunečník a dvě lehátka v první řadě na pláži zdarma.
SUITE "Del Borgo" - (cca 30m²) - dvoulůžkový dvoupatrový suite s manželskou postelí a vlastní hydromasážní vanou na terase, navíc dárek na uvítanou, kávovar na kapsle pro přípravu teplých nápojů, klienti mají jeden slunečník a dvě lehátka v první řadě na pláži zdarma.
SUITE "Della Corte" - (cca 30m²) - dvoulůžkový dvoupatrový suite s manželskou postelí a vlastní hydromasážní vanou na terase, navíc dárek na uvítanou, kávovar na kapsle pro přípravu teplých nápojů, klienti mají jeden slunečník a dvě lehátka v první řadě na pláži zdarma.

Ceny a dostupnost pokojů jsou na vyžádání a zpětné potvrzení.
JEDNOLŮŽKOVÉ POKOJE JSOU VŽDY NA VYŽÁDÁNÍ dle aktuální kapacity hotelu.

Check-in: 15:00 h, check-out: 11:00 h.

Stravování

Snídaně formou bufetu.
Za příplatek možnost polopenze - večeře servírované s výběrem z menu, předkrmy formou bufetu.

Klimatizovaná hotelová restaurace s panoramatickým výhledem na moře nabízí typické pokrmy sardinské kuchyně s důrazem na lokální a ve velké míře také bio produkty.
Na pláži je Beach Grill Restaurant, kde je možné využít nabídky obědových menu (za úhradu; mimo hlavní sezónu může být oběd podáván pouze v hotelové restauraci v hlavní budově).
Bary - centrální v hlavní budově a plážový bar.

Sport a animace

Klienti mohou využít 2 hotelové bazény se sladkou vodou a posilovnu. Hotel pořádá tématické večery.
Za poplatek půjčení horských kol, výlety, vodní sporty.

Wellness & beauty

Wellness zóna "Elighes" ve stínu lesa dubů cesmínových nabízí ten pravý relax a péči o tělo i duši. Pro klienty je k dispozici Kneippova hydroterapie s hydromasáží, emocionální sprchy, turecké lázně, masáže a nejrůznější druhy zkrášlujících procedur.

Pláž

Široká písečná pláž s oblázky je vzdálená cca 250 metrů od hotelu, dostupná příjemnou krátkou procházkou borovým hájem, ve kterém se nachází relaxační zóna a také Beach grill bar Restaurant. Plážový servis je pro klienty zajištěn (1. a 2. řada je za poplatek) od 3. řady dál zdarma. Klienti v pokojích Suite a Nature Art Room mají plážový servis v 1. řadě v ceně, klienti v pokojích Comfort Junior Suite a Junior suite mají plážový servis v 2. řadě v ceně.
Vodní sporty za poplatek.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně
Vzdálenost od letiště: 129 km 129 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování se snídaní nebo za příplatek s polopenzí, služby delegáta na telefonu (od 1.6. do 1.10. 2023)

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní nebo za příplatek s polopenzí, služby delegáta na telefonu (od 1.6. do 1.10. 2023)

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě

Fakultativní (na vyžádání):
Plážový servis (1 slunečník + 2 lehátka): € 15/den 2. řada; € 25/den 1. řada (v období 1.5.-16.6. a 23.9.-28.10.); €30/den 1. řada (v období 17.6.-22.9.). Klienti v pokojích Suite a Nature Art Room mají plážový servis v 1. řadě zdarma, v pokojích Comfort Junior Suite a Junior Suite plážový servis ve 2. řadě zdarma.
Plážové osušky - první osuška zdarma, další výměna: každý 3. den zdarma, extra výměna za poplatek € 2.50

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.