Green Village Resort

od 7 750 Kč

4 dní / bez stravy

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Ideální dovolená pro rodiny s dětmi. Green Village Resort nabídne svobodu a relaxaci 650 m od pláže a v docházkové vzdálenosti od městečka Villasimius.

Poloha

Tento sympatický resort se nachází na jihovýchodě Sardinie, v docházkové vzdálenosti od centra městečka Villasimius (asi 1 km), kam lze vyrazit za nákupy, večerní zábavou, do restaurací a cukráren. Turistický přístav je asi 1,5 km od ubytování.

Vzdálenost od letiště v Cagliari 61 km (cca 1h 30 min).

Vybavení

Residence je obklopená krásnou zahradou plnou palem, oleandrů zeleně a květin. Nabízí služby recepce, bazén pro děti i dospělé, vybavený lehátky a slunečníky a pool snad bar u bazénu. Další bazén, který mají klienti k dispozici, mimo hlavní sezónu krytý a vyhřívaný s hydromasáží je v blízké rezidenci Palm Village, jejíž služby mohou hosté rovněž využívat. V zahradě se nacházejí velice oblíbené altány s posezením, vedle nichž jsou volně přístupné grily. Hostům je k dispozici také bezplatná úschovna zavazadel a teplé sprchy, které klienti mohou v den odjezdu využívat po celý den.
Wi-Fi v areálu zdarma bez omezení.
Psi malé rasy do 10 kg jsou akceptováni na vyžádání (€25/ pobyt za závěrečný úklid. Psi nemají přístup k bazénu, baru a v areálu residence musí být stále na vodítku).

Ubytování

Apartmány jsou situovány v několika nízkých jednopatrových budovách v pečlivě udržované zahradě s palmami a oleandry, a nedávno prošli rekonstrukcí. Všechny jsou elegantně zařízené, určené pro absolutní pohodlí: klimatizace, vybavený kuchyňský kout, TV/Sat, telefon, trezor, koupelna se sprchovým koutem. Součástí každého apartmánu je prostorná terasa či balkon s posezením. Možnost dětské postýlky, na vyžádání, za poplatek.

MONO 2 - 4 (22-24 m²) : obývací pokoj s kuchyňským koutem, manželskou postelí a jednolůžkovou nebo dvoulůžkovou rozkládací pohovkou.
BILO 4 (23-24 m²): obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 os., ložnice s manželskou postelí.
BILO 4 SUPERIOR (26-28 m²): zcela nové apartmány bilo 4 s prostornějším obývacím pokojem.
TRILO 6 (28-30 m²): obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 os., dvě ložnice s manželskou postelí.

Recepce je otevřena každý den od 9:00-20:00h.

Při příjezdu mimo otevírací dobu recepce je nutno předem dohodnout způsob vyzvednutí klíčů. Pokud nebude pozdní příjezd nahlášen, může být umožněno ubytování až v následující den.

Check-in od 16:00 hod., check-out do 10 hod.

Stravování

Bez stravy.

Snack bar u bazénu nabízí vynikající italskou snídani nebo vynikající cappuccino či kávu. V době oběda nabízí chutná jídla včetně klasické pizzy. Večer si můžete ve společnosti popovídat a popíjet vynikající koktejly

100 m od areálu se nachází restaurace s pizzerií. V centru městečka Villasimius se nachází restaurace, bary, kavárny a obchody.

Pro děti

Dětské hřiště v zahradě mezi palmami a olivovníky, další dětský koutek je umístěn nedaleko v rezidenci Palm Village - součást skupiny Palm Village Group - a je hostům plně k dispozici, stejně jako všechny ostatní služby.

Pláž

Jedna z nejkrásnějších pláží oblasti s jemným bílým pískem a pozvolným vstupem do vody s částí vyhrazenou pro hosty rezortu a vybavenou lehátky a slunečníky (vždy 1 slunečník a 2 lehátka na apartmán) vč. plážových osušek - pro pobyty na min. 7 nocí (20.5.-2.10.2023), se nachází cca 650 m od resortu.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
Do centra pěškyDo centra pěšky
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
GolfGolf
PesPes
NovinkaNovinka
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně
Vzdálenost od letiště: 61 km 61 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Důležité

Recepce je otevřena každý den od 9:00-20:00h. Při příjezdu mimo otevírací dobu recepce je nutno předem dohodnout způsob vyzvednutí klíčů. Pokud nebude pozdní příjezd nahlášen, může být umožněno ubytování až v následující den.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, ubytování bez stravy, spotřeby, ložní a koupelnové prádlo (u pobytu od 4 nocí 1x výměna během pobytu), závěrečný úklid (nezahrnuje kuch. kout), klimatizaci, Wi-Fi, plážový servis a plážové osušky (pro pobyty na min. 7 nocí), služby delegáta (od 1. 6. do 1. 10. 2023).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování bez stravy, spotřeby, ložní a koupelnové prádlo (u pobytu od 4 nocí 1x výměna během pobytu), závěrečný úklid (nezahrnuje kuch. kout), klimatizaci, Wi-Fi, plážový servis a plážové osušky (pro pobyty na min. 7 nocí), služby delegáta (od 1. 6. do 1. 10. 2023).

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Transfer z/na letiště - hromadný transfer na vyžádání v CK dle aktuální kapacity.

Poplatky na místě

Nepovinné (na vyžádání):
Dětská postýlka €7/ den (nutno vyžádat již při rezervaci).
Kočárek nebo jídelní židlička €5/den (nutno vyžádat již při rezervaci).
Psi malé rasy do 10 kg €25/ pobyt za závěrečný úklid. Psi nemají přístup k bazénu, baru a v areálu residence musí být stále na vodítku.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.