Arbatax Park Resort - Cottage ****

od 8 990 Kč

4 dní / polopenze s nápoji

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Resort, který nabízí veškeré služby, zábavu a sportovní vyžití na jednom místě pro aktivní strávení vaší dovolené.

Poloha

Letovisko klubového typu se nachází asi 3 km od města Arbatax v mírně svažité 60 hektarové středomořské zahradě u členitého pobřeží s množstvím menších písečných pláží. Je to jeden z nejkomplexnějších turistických resortů na ostrově. Patří k němu i obora „Bellavista“ s typickými sardinskými rostlinami a zvířaty (mufloni, divočáci, koně, sardské krávy) - vstup zdarma.

Hotelová část - COTTAGE**** se 75 pokoji leží ve vyhrazené nejexkluzivnější části hotelového resortu Arbatax Park se samostatnou pláží a venkovním relaxačním bazénem, jednotlivé přízemní domky se dvěma nezávislými pokoji nebo se 2 propojenými pokoji stojí v nádherné udržované zahradě jen 10 - 100 m od moře.

Vybavení

Resort nabízí kompletní zázemí služeb a zábavy. Centrem je velké náměstí s barem a hlavní restaurací („domovskou“ pro hosty části Villaggio Telis), která má vyhrazený barevný koutek s minibufetem a dětskými jídly. Dále je klientům k dispozici veškeré další zázemí celého resortu - celkem 7 dalších restaurací, 7 barů (jeden na pláži), 7 bazénů s lehátky a slunečníky nebo stínem (např. centrální, tropický, 50 m sportovní, relaxační) a 2 dětské bazény, v nejvyšší části resortu (Park) s krásnými výhledy na moře se nachází wellness centrum (2000m², vstup za poplatek) diskotéka a velký amfiteátr, v částech Telis a Cala Moresca jsou další 2 velké amfiteátry a 2 sportovní centra, dále jsou v areálu některé aktivity potápěčského centra, herna, baby-, mini- a junior klub, parkoviště, butiky. Resortem projíždějí 2 minibusy, kterými je možné si zkrátit cestu areálem. Lze také využít autobusové spojení do centra Tortoli (několikrát denně, za poplatek).
Wi-Fi ve společných prostorách (2 větší zóny v resortu, bez poplatku). Síla a dostupnost signálu (tel. a Wi-Fi) v závislosti na poloze dost kolísá.
Malá zvířata na vyžádání (poplatek na místě).
Hotel akceptuje všechny platební karty kromě Dinner.
Pozor - vzhledem ke značné členitosti terénu není pobyt vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí.
V hotelu možné parkování na parkovišti Cottage. Vstup do resortu je hlídaný nepřetržitě.

INTERAKTIVNÍ MAPA RESORTU

Ubytování

Cottages jsou domky buď se dvěma samostatnými pokoji (Classic, Superior) nebo se dvěma propojenými pokoji, všechny jsou vybaveny individuální klimatizací a topením, televizí se Sky, telefonem, trezorem a lednicí-minibarem, v koupelně je fén. Možnost postýlky pro dítě do 3 let (na vyžádání).
CLASSIC: dvoulůžkový pokoj s 1 přistýlkou, zařízený v typickém sardinském stylu. Max. obsazenost 3 osoby + infant bez nároku na lůžko. Na vyžádání možnost 4. lůžka (rozkládací křeslo) pro dítě do 12 let.
SUPERIOR: stejný jako pokoj Classic, ale blíže k pláži/službám. Některé pokoje mají výhled na moře (bez příplatku, bez garance). První náplň minibaru (mimo alkoholické nápoje) zdarma. Při pobytu min. 5 nocí má každá dospělá osoba 1 volný vstup do wellness centra. Max. obsazenost stejná jako u Classic. Na vyžádání možnost 4. lůžka (rozkládací křeslo) pro dítě do 12 let.
PROPOJENÉ POKOJE SUPERIOR: prostorné apartmá se dvěma koupelnami a výhledem na moře nebo do zahrady, vybavené stejně jako pokoj Classic a s max. kapacitou 4 osoby se skládá z dvoulůžkové ložnice a dveřmi odděleného obývacího pokoje (se dvěma rozkládacími křesly a rozkládací pohovkou=dvoulůžko). Tyto pokoje leží v bezprostřední blízkosti moře (do 10 metrů). První náplň minibaru (mimo alkoholické nápoje) zdarma. Při pobytu min. 5 nocí 1 volný vstup na dospělou osobu do wellness centra zdarma.
Pro sezónu 2020 byly veškeré pokoje nově zrekonstruovány.

Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu.

Check-in: 16:00; check-out 11:00 h.

Resort celkem nabízí 6 typů ubytování - Telis Village, Borgo Cala Moresca a na vyžádání dále Cottage, Monte Turri, Dune a Executive Suites.

Stravování

Každý hotel má minimálně 1 restauraci a klienti si mohou sami zvolit, zda se chtějí stravovat v restauraci svého hotelu nebo v jiné (za příplatek, rezervace 24h předem). Klienti zóny Cottage mají vyhrazenu restauraci SA GANA - jedná se o velmi luxusní restauraci s převážně mezinárodní kuchyní. V resortu je celkem 7 barů a 7 dalších restaurací. Restaurace Su Coile v přírodním parku je otevřena jen večer, podává typicky sardinskou kuchyni a je vždy pouze za plnou úhradu klientů.
Možnost bezlepkové a diabetické diety v jakékoli restauraci (na vyžádání už při rezervaci pobytu).
2 vybavené dětské koutky (v částech Telis a Cala Moresca) pro možnost přípravy stravy pro nejmenší (jídlo není dodáváno). Strava pro dítě do 3 let se vždy hradí na místě.
Počet otevřených barů a restaurací vždy koresponduje s celkovou obsazeností resortu. Ve všech restauracích jsou stoly pro 4-8 osob.

Nabídka rozsahu stravy:
Polopenze s nápoji: snídaně a večeře formou bufetu + nápoje k jídlům formou samoobslužného odběru ze zásobníků – domácí červené nebo bílé víno, perlivá nebo neperlivá voda.

Pro děti

V resortu se nacházejí 2 dětské bazény, množství animačních a sportovních programů, baby dance, minikabaret, corrida;
- individuální hlídání dětí od 3 do 18 let denně 9:30-18 h (za poplatek)
- Baby klub – pro děti od 4 do 8 let
- Mini klub – pro děti od 8 do13 let
- Young klub – pro děti od 13 do 18 let.

2 dětské koutky se zázemím v části Telis a Cala Moresca pro možnost přípravy stravy pro nejmenší (jídlo není dodáváno) - kuchyňka s troubami, mikrovlnkami, mixéry, ledničkami; přebalovací pulty.

Sport a animace

V horní části zóny Telis se nachází 5 tenisových kurtů, 2 různě velká hřiště na fotbálek, venkovní hřiště a basketbalový koš. Lukostřelba v nejvýše položené části Park. U vstupu do části Cala Moresca jsou 2 kurty na squash. Dále je zde velké množství animačních programů (skupinové lekce tenisu a fotbalu, venkovního aerobiku a vodní gymnastiky, plážového volejbalu, kanoingu a lukostřelby), možnost závodů v plavání či vodní pólo ve sportovním bazénu.
Blízké potápěčské centrum pořádá přímo v resortu bezplatné kurzy plavání a jízdy na kánoi a za poplatek pro děti kurzy jízdy na plachetnici, kurzy potápění pro dospělé a potápěčské exkurze vč. nočního potápění. Je v něm také půjčovna vybavení na šnorchlování, kánoí, loďěk (za poplatek). Zájemce o další aktivity vyzvedávají v resortu a sami převážejí na místa kurzů a výletů.
Několik málo km od resortu je jízdárna.

Wellness & beauty

Vstup do moderního wellness centra BELLAVISTA SPA je pro všechny klienty resortu za poplatek (hosté pokojů Superior a Suite del Mare s min. 3denním pobytem mají 1 vstup/os. zdarma). Je zde k dispozici 10 bazénů s ohřívanou slanou vodou kolem velkého venkovního bazénu, dále mj. turecké lázně, velká sauna, emoční sprchy, hydromasáže, podvodní hudba, ledová kaskáda, solná jeskyně, relaxační sál, za poplatek masáže a estetické procedury v centru krásy (hosté pokojů Suite s min. 3denním pobytem mají uvítací 20minutovou masáž zdarma).
Minimální požadovaný věk pro vstup do wellness centra je 16 let.

Další služby

Pro rok 2022 plánují v resortu otevřít dvě stezky, první “Viale degli Oleandri”, která bude dlouhá cca 500 metrů a povede od hotelu Telis do zálivu Porto Frailis, a druhou “Viale Bellavista”, která povede od hotelu Borgo Cala Moresca, do centra města Arbatax.
V plánu je otevřít také novou část parku Bellavista, nazvanou "Zahrada říše divů"

Pláž

Součástí vyhražené hotelové části Cottage je relaxační bazén v zahradě a vlastní 50m dlouhá pláž v malém zálivu, v její blízkosti jsou 3 další pláže vč. přírodní písečné pláže Tellis Village ohraničené kameny a pak ještě 2 pláže ve vzdálenější části resortu. Všechny jsou vybavené lehátky a slunečníky (do vyčerpání; osušky na vratnou kauci).
Několikrát denně jezdí gumový člun přímo z pláže Cottage a Borgo Cala Moresca na pláž Lido di Orri (5 minut, € 5/ os. a/r) nebo lze využít službu linkového autobusu se zastávkou před resortem. Větší pláž Orri se zázemím a barem s částí vyhrazenou jen pro hosty resortu (slunečníky a lehátka zdarma, do vyčerpání kapacity).
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
PotápěníPotápění
TenisTenis
PesPes
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně
Vzdálenost od letiště: 133 km 133 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí s nápoji, služby delegáta na telefonu (od 2. 6. do 2. 10. 2022).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s polopenzí s nápoji, služby delegáta na telefonu (od 2. 6. do 2. 10. 2022).


V ceně ubytování je zahrnuto:
- využití dalších bazénů v resortu (kromě bazénu v hotelu Monte Turri, relaxačního bazénu v zóně Cottage a wellness centra, které je pro všechny hosty resortu za poplatek) a sportovního vybavení (kromě půjčovného a aktivit potápěčského centra, které jsou za poplatek);
- skupinové lekce tenisu a fotbalu, venkovního aerobiku a vodní gymnastiky, plážového volejbalu, kánoí a lukostřelby;
- denní a večerní programy, show, kabaret, piano bary;
- a pro děti navíc dětské kluby, animační programy, baby dance, minikabaret a corrida.

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě

Fakultativní (na vyžádání):

Malé zvíře € 10/ den (vyžadováno zdravotní potvrzení - očkovací průkaz).
Plážové osušky - kauce € 10/ ks, výměna € 2/ ks.

Poplatky na místě

Povinné: pobytová taxa.

Speciální nabídky

SLEVY FIRST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU:
Speciální sleva 15 % pro pobyty v období 12.9.-9.10. při objednání od 1.5. do 21.8.2022 - NELZE KOMBINOVAT

NA VYŽÁDÁNÍ:
Sleva 5% z ubytování při pobytu delším než 14 dní - NELZE KOMBINOVAT
Speciální sleva pro 1 dospělého a 1 dítě.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.