Voi Tanka Resort ****

od 21 192 Kč

4 dní / polopenze s nápoji

Praha - Cagliari

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

VOI Tanka Village, jeden z největších prázdninových resortů na Sardinii leží přímo u soukromé pláže Simius a nabízí kompletní dovolenkový servis pro klienty všech kategorií.

Poloha

VOI Tanka Village je poměrně rozsáhlý prázdninový resort a nachází se na jihovýchodním pobřeží pouhý 1 km od městečka Villasimius, v nádherné přírodní scenérii přímo u krásné písečné pláže Simius převážně na rovném, 43 hektarovém pozemku. Pokoje a společné prostory jsou propojeny hustou sítí uliček, pěšími i cyklistickými trasami.
Resort tvoří 870 pokojů a bungalovů, harmonicky zasazených do areálu. Široká škála nabízených kvalitních služeb umožňuje strávit dokonalou dovolenou počínaje relaxem, přes skvělou zábavu, až po různé sportovní kurzy. VOI Tanka Resort je nejen ideálním místem pro dovolenou, ale letovisko Villasimius je i výborným výchozím bodem pro archeologické výlety, lodní výlety a výpravy do přírody.
Vzdálenost od letiště v Cagliari je cca 50 km (cca 1 hod).

Vybavení

Hostům je k dispozici nonstop recepce, úschovnu zavazadel, bankomat, 4 restaurace (+ 1 pro děti), pizzerie, 5 barů (vč. piano baru). 2 bazény (olympijský plavecký a druhý dětský) se slunečníky a lehátky (do vyčerpání kapacity), moderní wellness centrum, fitness, nákupní zóna s butiky a široká škála služeb (např. bankomat, kadeřník, pedikúra, manikúra, kosmetika ad.), amfiteátr s večerním programem a divadlo, komplexní sportovní zázemí - součástí resortu je i 18jamkové golfové hřiště i potápěčské centrum. Dětem jsou určeny dětské kluby a nejrůznější aktivity. Součástí jsou také kongresové prostory s 1500 místy (fax a kopírka). Součástí resortu je i nehlídané soukromé parkoviště.
Celým resortem s opravdu velkou zahradou pravidelně projíždí vláček, který spojuje jednotlivé části (zdarma) a celý komplex je projektován tak, aby byl přístupný i hendikepovaným osobám.
Za poplatek: doplňkové služby (estetické, kadeřník atp., úklidová služba, praní, žehlení a čištění oděvů, lékař, hlídání dětí apod.), některé sporty (viz. přísl. popis níže), plážové osušky i jejich výměna, pronájem auta, skútru, člunu, elektrický minibus do Villasimius.
Wi-fi připojení zdarma na recepci, u bazénu, na centrálním náměstí, na pláži a na pokojích typu Dimora a Domus.
Malý pes do 10 kg na vyžádání, za poplatek (Dog Village).

Ubytování

Resort poskytuje ubytování v několika typech celkem 870 pokojů, apartmánů a bungalovů, které jsou rozmístěné v různých částech areálu. Pokoje se liší ve velikosti, vzdálenosti od moře a poskytovanými službami.
Součástí všech pokojů je: koupelna se sprchou a WC, klimatizace, TV-Sat, fén, telefon, minibar, trezor. Většina pokojů má pátio, balkon nebo terasu s posezením. Dětská postýlka pro dítě 0-3 roky na vyžádání za poplatek na místě. Pokoje typu Dimora a Domus mají i Wi-Fi připojení zdarma.
Pokoje obsazené jednou osobou (DUS) jsou na vyžádání, za příplatek. Nelze zajistit u pokoje Dimora Family a Dimora Family Junior Suite.
Na vyžádání pokoje Casbah Superior vhodné pro hendikepované osoby.

Typy pokojů:

BUNGALOVY:
MONTE GARDEN / MONTE SUPERIOR (min. 1 - max. 3 os. + dětská postýlka) - bungalovy se nacházejí v kopcovité a panoramatické části resortu, obklopené zelení, mají 2 lůžka a pohovku pro 1 osobu. MONTE GARDEN leží cca 600-800 m od pláže, MONTE SUPERIOR cca 400 až 600 metrů od pláže.
CASBAH STANDARD (min. 1 - max. 3 os. + dětská postýlka) - bungalovy se nacházejí v centrální oblasti resortu, mají 2 lůžka a pohovkou pro 1 osobu. Leží cca 200 až 500 metrů od pláže.
CASBAH SUPERIOR (min. 1 - max. 3 os. + dětská postýlka) - bungalov se 2 lůžky a pohovkou se nachází pár kroků od centrálního náměstí resortu a cca 200 až 500 metrů od pláže. Vlastní recepce, vyhrazený stůl ve venkovním prostoru restaurace Oasys, včetně 1 láhve vína / pokoj při hl. jídle. Na vyžádání jsou dostupné pokoje pro osoby s omezenou pohyblivostí.
APARTMÁNY DIMORA FAMILY (min. 2 dospělí + 2 děti 3-14 let - max. 5 os. + dětská postýlka) - jsou dvoupokojové rodinné apartmány s ložnicí s manželskou postelí a obývacím pokojem se dvěma nebo třemi pohovkami, dvěma koupelnami a velkou terasou. Nacházejí se v centrální části resortu cca 500 metrů od moře.

DOMUS:
Pokoje jsou umístěny ve třech dvoupatrových budovách s výtahem, asi 400 metrů od moře v klidné, soukromé části resortu. Hosté si mohou vychutnat snídani z vlastní kavárny, v zahradě přiléhající k části DOMUS. Bufetová restaurace se nachází na panoramatickém místě v blízkosti bazénu. Polopenze je podávána v restauraci MIRTO.
Pokoje DOMUS se dělí na typologii Standard a Junior Suite.
DOMUS STANDARD (min. 1 - max. 3 os. + dětská postýlka) - pokoj se 2 lůžky a pohovkou se nachází ve 2. nebo posledním patře budovy, cca 400 metrů od pláže. Jsou situovány v části DOMUS s vlastní recepcí, snídaně a večeře formou bufetu v restauraci Mirto, vč. vybraných nápojů v lahvích při hl. jídle. Plná penze v restauraci Oasys za příplatek.
DIMORA FAMILY JUNIOR SUITE (min. 2 dospělí + 2 děti 3-14 let - max. 5 os. + dětská postýlka) - velké dvoupokojové apartmány s 1 dvoulůžkovou ložnicí, obývacím pokojem se dvěma nebo třemi rozkládacími pohovkami, dvěma koupelnami a velkou terasou. Nachází se v oblasti obklopené zelení cca 200-300 m od pláže. Vlastní recepce, snídaně a večeře v restauraci Mirto, vč. vybraných nápojů v lahvích při hl. jídle. Plná penze v restauraci Oasys za příplatek.
DOMUS JUNIOR SUITE (min. 2 - max. 4 os. + dětská postýlka) - dělí se na třílůžkové pokoje v 1. patře a čtyřlůžkové, situované v přízemí. Suite jsou tvořeny ze dvoulůžkového pokoje, obývacího pokoje s 1 nebo 2 pohovkami, 2 koupelnami a patiem či terasou. Jsou situovány v části DOMUS s vlastní recepcí, cca 400 metrů od pláže. Součástí je i stůl vyhrazený v restauraci Mirto na snídani a večeři, vč. vybraných nápojů v lahvích při hl. jídle. Plná penze v restauraci Oasys za příplatek.
Na vyžádání ceny a dostupnost SUITE - pokoje různé velikosti, situované pár kroků od hlavního náměstí resortu a cca 300 m od pláže. Suite tvoří obývací pokoj a jedna nebo více ložnic v přízemí nebo v 1. patře. Nábytek v tradičním sardinském stylu. Patia často sousedí (propojené) s patii ostatních suit. Pokoje Suite mají vlastní recepci. Součástí je i stůl vyhrazený v restauraci Mirto na snídani a večeři, vč. vybraných nápojů v lahvích při hl. jídle. Plná penze v restauraci Oasys za příplatek a na vyžádání.


Check-in 16 h. Check-out 10 h.

Stravování

POLOPENZE S NÁPOJI
Snídaně formou bufetu, večeře servírovaná formou bohatého bufetu. Nápoje k jídlu zdarma (stolní víno, voda, vybrané točené nealkoholické nápoje a točené pivo).
PLNÁ PENZE S NÁPOJI (navíc oběd) za příplatek (nápoje v ceně jsou ve stejném rozsahu jako u polopenze).

Resort nabízí i výběr bezlepkových výrobků, které se podávají ke snídani, a kuchaři jsou zde k dispozici, aby vyhověli individuálním potřebám a omezením ve stravování.
Pobyt v rezortu VOI Tanka je mimo jiné jedinečnou příležitostí k objevování chutí tradiční sardinské i mezinárodní kuchyně v široké škále restaurací.

RESTAURACE:
OASYS - největší restaurace resortu formou bufetu s nápoji k jídlu (1800 míst rozdělených na vnitřní i venkovní posezení) umístěna ve velkých otevřených prostorech a klimatizovaných interiérech pár kroků od moře. Během týdne jsou organizovány tradiční tématické večery.
PIZZERIA - pizzerie situována naproti wellness Tanka SPA, pár metrů od moře. Otevřena pouze večer, na rezervaci a s příplatkem. Nabízí pizzu i výběr z předkrmů, zeleninového bufetu a dezertů. Pokud se rozhodnete, že máte chuť na pizzu, můžete využít tuto alternativu místo večeře ve své restauraci.
Restaurace MIRTO se nachází v blízkosti bazénu a centrálního náměstí, nabízí elegantní interiér v lokálním stylu a velkou panoramatickou terasu. Stravování je formou exkluzivního bufetu (polopenze), výhradně pro hosty pokojů Domus Standard, Dimora Family Junior Suite, Domus Junior Suite a Suite. Na oběd funguje restaurace pro hosty resortu na vyžádání, za úhradu na místě a s příplatkem. Restaurace je otevřena od června do poloviny září.
MIRTO TERACCE - restaurace á la carte situovaná v horní části nad restaurací MIRTO a má nádhernou panoramatickou terasu s výhledem na moře a centrální náměstí. Nabízí typické sardinské pokrmy a velký gril. Konzumace za úhradu. Restaurace MIRTO Teracce je otevřena pouze dle uvážení vedení hotelu.
STELLA DI MARE - restaurace ála carte u pláže, nabízí zejména rybí pokrmy a gril. Nutná rezervace s příplatkem.
IL GIARDINO DEI SAPORI - restaurace umístěná v zeleni mezi pláží a bazénem, za úhradu nabízí před obědem a večeří aperitivy a saláty, doprovázené zajímavými kulinářskými nápady v neformálním prostředí. Nově nabízí i mísy poke s mořskými plody i vegetariánské, gril s hamburgery z ryb a masa
CUCCIOLO - restaurace na oběd a večeři pro děti od 3 do 14 let, s možností stravy za asistence školeného personálu a animátorů. Za příplatek.
BIBERONERIA - prostor pro přípravu dětské stravy, určen rodičům s dětmi, možnost asistence personálu. Za poplatek.
BOTANIST Café - na centrálním náměstí, nabídka k obědu - čerstvé, lehké, bio i vegan pokrmy, sandwiche.

NOVINKY PRO ROK 2022
CENA KE SPETTACOLO - V restauraci Il Giardino dei Sapori během července a srpna bude každý večer probíhat večerní program s DJ a karaoke
CAFFETERIA PREMIUM - nová kafetérie pro klienty pokojů premium, snídaňový kout v blízkosti hlavního náměstí, kde je podávána mezinárodní snídaně
CAFFETERIA GARDEN SUITE - pro klienty pokojů Suite je zvlášť připravený snídaňový prostor v zahradě, kde je podávána mezinárodní snídaně

BARY:
V resortu je 5 samostatných barů, které nabízí rozmanité služby. Od klasického denního baru s nabídkou zmrzliny, přes Piano Bar s večerním drinkem, po Bio Bar zaměřený na zdravou gastronomii.
LA PIAZZETTA - centrální bar, otevřený celý den.
NETTUNO bar - na pláži, široká nabídka jednoduchých jídel k obědu (snack).
NOTTERI KIOSK - v jižní části resortu, otevřený pouze dle uvážení vedení hotelu.
BOTANIST Café - na hlavním náměstí, večerní piano bar a drinky.
Obchod se zmrzlinou - v části s obchůdky nabízí osvěžení zmrzlinou, ale také smoothies a čerstvé ovoce.
IL GIARDINO DEI SAPORI, otevřený po večeři až do pozdní noci, při hudbě si zde vychutnáte večerní drinky v lounge baru.

Konzumace v restauracích mimo základní polopenzi (i jinde než určeno) a v barech je vždy za úhradu (+ někde příplatek za rezervaci místa, je-li uvedeno).
Otevření Pizzerie, restaurací Mirto Terrace, Stella di Mare, Botanist Café a Giardini dei Sapori není garantováno po celou sezónu a denně a závisí na rozhodnutí vedení resortu.

Pro děti

Dětem je k dispozici jim vyhrazený bazén a venkovní hřiště. O využití volného času se starají animátoři v rámci dětských klubů. Veškeré aktivity dětských klubů a animace (i pro dospělé) probíhají převážně v italštině.

ANIMACE PRO DĚTI A TEENAGERY - malý, kouzelný svět pro rodiny s dětmi, výborně vybavený pro dětské hosty. Četné aktivity pro všechny věkové skupiny: sport, tvůrčí aktivity a hry za asistence kvalifikovaných pracovníků. Stravování ve speciální restauraci a v místech určených pro děti.

VOILÁ´ BABY SPACE - služby pro nejmenší do 3 let, vždy za doprovodu rodičů, za poplatek na místě.
Školka má k dispozici velké vnitřní a venkovní prostory, kde se děti budou bavit v klidu a pohodlí, stejně jako doma.
Součástí vybavení je sterilizátor, ohřívač lahví, indukční deska, hrnce a pánve, mixér, lednice a mikrovlnná trouba. Konkrétní výrobky (zeleninový vývar, zeleninové pyré, čerstvé ovoce, homogenizované maso, ryby a ovoce, čerstvé mléko, pečivo, jogurt, voda, ovocné šťávy, pleny). Produkty jsou dodávány pouze v určené době (12-14:30 a 19-21.30). Vybavený prostor (bez asistence personálu) je otevřen denně 7-23 h. Odpočinková ložnice je otevřena od 11:30 do 19:30, jsou zde dětské postýlky i ložní prádlo. K dispozici je vnitřní herna a venkovní hřiště. Pro sezónu 2022 je prostor zcela zrenovován.

VOILÁ MINI CLUB pro děti ve věku 3-7 let / VOILÁ KIDS KLUB 7-10 let / JUNIOR CLUB 10-13 let
Od poloviny června do poloviny září.
Mini kluby jsou rájem pro zábavu. Během dne v čase 9-21 h lze využít skupinový program plný aktivit s časem stráveným v interiéru i venku (včetně dětského hřiště) pod dohledem animátorů (převážně italsky). Oběd a večeře ve speciální dětské části s animátory za příplatek. Pro sezónu 2022 je miniklub zcela zrenovován, k dispozici jsou nové hračky, mini divadlo, nafukovací klouzačky, trasa pro mini čtyřkolky.
GAMES ROOM - herna s TV, video hrami, stolními hrami a Wi-Fi.
SPORT: skupinové lekce fotbalu, tenis (od 7 let); tanec (od 3 let).
Baby dance - taneční večery 1x týdně. Welcome kit - dítě obdrží jako pozornost klubovou čepici a batůžek.

VOi YOUNG CLUB 13-18 let: aktivity v čase 10-1 h, šité na míru mládeži - sporty, zábava, místnost s videohrami a Wi-Fi, párty a diskotéky s večerní animací.

KINO POD HVĚZDAMI - v klidné části hotelu je připraveno soukromé kino jako alternativa k večerním programům

Za poplatek:
Hlídání dětí. Obědy a večeře s animátory.
Baby welcome kit - golfky, intercom, koš na pleny, jídelní židlička, vanička a prkénko na WC (na vyžádání, omezená kapacita).

Sport a animace

V tomto resortu vás čeká spousta zábavy, párty, večery v amfiteátru s kabaretem, hostujícími hvězdami a dětskými přehlídkami. Sportovní a zábavní programy Vám budou zpříjemňovat celý den a celým dnem vás bude provázet i nadšení animačního týmu Tanka Resort. Veškeré aktivity a animace (i pro dospělé) probíhají převážně v italštině.
VOI Tanka je určeno pro hosty, kteří milují sporty - kolektivní využití zdarma: olympijský plavecký bazén s lehátky a slunečníky (lehátka do vyčerpání kapacity), dětský bazén, 1 fotbalové hřiště s umělou trávou, 2 bowlingové dráhy, 1 víceúčelové hřiště na basketbal / volejbal, 5 tenisových kurtů a 2 kurty na tenis, nově 5 kurtů na padel, 9jamkový mini golf, fitness programy, aqua aerobik, aerobní cvičení a strečink, plážový volejbal a plážový tenis, lukostřelba, stolní tenis, nové kurty na padel.
Tanka bike school - lekce a speciální týdny se světovými šampiony v cyklistice
Za poplatek: soukromé využití kurtů, posilovna, jízda na koních, potápění, plachtění, kánoe, jízdní kola, golf (externí), wellness & Spa centrum.
Před areálem se nachází 18jamkové golfové hřiště Tanka Golf Villasimius s kyvadlovou dopravou a speciálními službami za poplatek.

Wellness & beauty

V soukromé části resortu, jen pár metrů od pláže, obklopeno bujnou zahradou, se nachází moderní wellness centrum Tanka Village. SPA nabízí tři velké hydromasážní bazény a bazény s thalassoterapií, saunou, tureckými lázněmi a velkou relaxační zónou. K dispozici jsou také kosmetické procedury, holistické relaxace, aromatické sprchy, relaxační místnosti, shiatsu a ayurveda masáže, velká posilovna. Na více než 1500 m2 je možnost využití procedur pro tělo i duši. Vše za poplatek.
Na základě bezpečnostního protokolu Covid, zůstávají dočasně uzavřené vnitřní bazény, turecké lázně a vnitřní bazén s hydromasáží. Venkovní thalasso bazény jsou otevřeny.

Udržitelnost

Využívání ekologicky udržitelných materiálů, snížení využívání plastů, snížení odpadu, inovativní materiály pro udržitelnost životního prostředí, jako např. tuhé detergenty, které snižují spotřebu vody při výrobě a vyhýbají se použití plastových nádob

Další služby

Vše za poplatek: lékárna a 24h lékařská služba, možnost antigenních testů na Covid-19 přímo v hotelu, možnost transferu z/na letiště helikoptérou (na vyžádání).

DOG VILLAGE - za poplatek €70/týden za první týden, €10 za každý další den (možné pouze s minimální délkou pobytu 7 nocí) možnost vzít si s sebou svého psa za těchto podmínek: hmotnost max. do 10 kg, max. 1 pes na pokoji, pohyb pouze ve vyhrazených oblastech, NE na pláži a v restauracích, vždy pouze na vodítku a s košíkem. Pes zůstává v pokoji majitele, dostane pelíšek a misku, je akceptován pouze pokud prošel veterinární kontrolu před odletem a má platný očkovací průkaz.

Nově 2x nabíjecí stanice pro elektrická auta a půjčovna elektrických aut

Pláž

Dlouhá a široká pláž Simius s jemným bílým pískem s pozvolným vstupem do moře ležící přímo u resortu je považována za jednu z nejkrásnějších v Itálii a je vyhrazena jen hotelovým hostům. Je vybavena altánem, slunečníky a lehátky (plážový servis za poplatek, na vyžádání, dle dostupnosti - viz. poplatky) a nabízí mnoho sportovních, vodních a zábavních služeb. Plážové osušky za poplatek + kauci, distribuovány v pevně dané časy. Všechny plážové služby jsou za poplatek a lze je rezervovat předem, některé výhradně na místě. Půjčování člunů a služby potápěčského centra za poplatek.
Další pláže v dosahu - cca 30-40 minut pěšky: Stagno Notteri, Notteri, Campulongu, Porto Giunco, Is Traias.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
Do centra pěškyDo centra pěšky
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
GolfGolf
PotápěníPotápění
TenisTenis
Vhodné pro hendikepovanéVhodné pro hendikepované
PesPes
FitnessFitness
Vzdálenost od letiště: 50 km 50 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Důležité

Pro placení veškerých služeb v resortu je třeba si hned po příjezdu nabít Tanka Card (terminály jsou rozmístěné po celém resortu vč. recepce), hotovostní platby nejsou možné.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí s nápoji nebo za příplatek s plnou penzí s nápoji, služby delegáta (od 2. 6. do 2. 10. 2022).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s polopenzí s nápoji nebo za příplatek s plnou penzí s nápoji, služby delegáta (od 2. 6. do 2. 10. 2022).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě

POVINNÉ:
Pobytová taxa € 4/osoba/den. Taxu neplatí děti do 10 let a hendikepované osoby + 1 doprovázející osoba hendikepovaného (konzultujte prosím předem v CK).

FAKULTATIVNÍ (na vyžádání):
Dětská postýlka € 13/noc.
VOILÁ Baby Space (prostor pro děti do 3 let vč. přípravny stravy) € 20/dítě/noc v termínu 28.5.-17.6. a 20.8.-1.10.2022, €25/dítě/noc v termínu 18.6.-19.8.2022(popis viz. Pro děti).
Výměna plážového ručníku € 2/výměna (při půjčení je požadována kauce).
DOG VILLAGE - pobyt se psem (max. do 10 kg váhy na min. 7 nocí) € 70/1. týden; € 10 za každý následující den.
Strava dítěte v restauraci Cucciolo s animátory (při zaplacené polopenzi) € 15/dítě/den.

PLÁŽOVÝ SERVIS - informativní ceny 2019, změna pro sezónu 2022 vyhrazena (vždy na vyžádání předem, omezená kapacita, platí se na místě v Beach pointu, ceny pro skupiny na vyžádání):
Část A-B-C: v ceně 1 slunečník a 2 lehátka, 15 řad, 600 slunečníků. 1. řada € 33/den, 2. řada €25/den, 3. řada € 20/den, 4. řada € 18/den, 5. řada € 15/den, 6.-9.řada € 13/den, od 10. řady € 11/den. Možno vyžádat předem od 3. řady. První 2 řady vyhrazeny přednostně pro Suite, Domus Standard, Domus Junior Suite, Dimora Junior Suite a Casbah Superior a pro tyto pokoje je také přednostně umožněna rezervace předem.
Část W (White area): v ceně 1 slunečník a 2 lehátka, u baru Nettuno, v centrální části pláže, ideální kombinace zábavy, komfortu a relaxace. První 3 řady mají maxi lehátka. 1. řada € 50/den, 2. řada € 40/den, 3. řada € 30/den, 4. řada € 20/den, 5. řada € 16/den, od 6. řady € 14/den. Vyhrazeno přednostně pro pokoje Suite, Domus Standard, Domus Junior Suite.
Část GAZEBO: v ceně 4 lenošky, plážové osušky, 2 křesílka, stolek a 2 lahve vody. Gazebo se nachází v centrální části pláže a jde o nejkomfortnější řešení plážového servisu. 1. řada € 180/den, 2. řada € 150/den, 3. řada € 120/den. Vyhrazeno přednostně pro pokoje Suite.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.