Valle dell'Erica Resort Thalasso & Spa - Hotel Erica

Valle dell'Erica Resort Thalasso & Spa - Hotel Erica *****

Praha - Olbia polopenze od 48 590 Vyberte termín
Blízko plážeBlízko pláže
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
GolfGolf
TenisTenis
FitnessFitness
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně

Charakteristika

Moderní wellness resort harmonicky splývající s přírodou a dlouholetou tradicí, během které hostil i členy královských rodin.  

Green Independent Hotel Group (EU, W), Hotel Group (IT), Green Resort (EU, IT)


Poloha

Moderní hotelový resort se nachází 20 km severně od Palau, naproti neobydlenému ostrůvku Spargi patřícímu do Národního parku - souostroví La Maddalena, což zajišťuje dechberoucí výhled na moře. Hotel leží 12 km od Santa Teresa Gallura, známé turistické lokality na severním pobřeží Sardinie.

Vzdálenost od letiště v Olbii 58 km (cca 1 h a 10 min).

Vybavení

Resort disponuje celkem 7 restauracemi, 7 bary včetně swimming baru přímo v bazénu a piano baru, 4 bazény, z nichž 1 kaskádový a 1 pro děti (a 1 sladkovodní pouze pro hosty ubytované v zóně Exclusive hotelu Licciola od 6 let). U bazénů jsou k dispozici lehátka. Okouzlující wellness centrum Thalasso & Spa „LE THERMAE“ (1.600 m²) se 4 bazény s mořskou vodou, saunou, tureckými lázněmi, thalassoterapií a masážemi, kardiofitness a salonem krásy - to vše v přírodě kolem úžasných žulových skal.

Vybavená místnost pro miminka (dětská výživa, sterilizátory, ohřívače lahví, dětské chůvičky, přebalovací pulty, plenky a jiné). Resort dále nabízí zdarma kluby pro děti 4-10 let a za poplatek baby klub (pro děti 2-3 roky), hřiště a herny pro děti, jídelnu pro děti (kde mohou obědvat s animátory - mají-li polopenzi, tak za příplatek). Pro děti ve věku 10-14 let je připraveno šnorchlování, kánoe, mini fotbal, škola golfu nebo tzv. Adventure Day, kdy děti mohou začít nová dobrodružství na opuštěných plážích.

Množství animací (na hlavním náměstí či v baru VA PENSIERO s terasou večer živá hudba a různá umělecká představení), posilovnu a nehlídané parkoviště (s kontrolou u vstupu 24 h denně).

Wi-Fi: Na recepci zdarma internet point, s vlastním notebookem je internet v celém resortu ve společných prostorách a na terasách pokojů zdarma.
Hotel má i konferenční centrum se 450 místy a 3 sály s 25/50 místy.
Hotelové nehlídaní parkoviště.
Dobíjecí stanice pro elektromobily (power 22 KW).
Privátní heliport s možností přepravy helikoptérou a panoramatického letu nad souostrovím La Maddalena.


Zvířata nejsou akceptována.

Ubytování

V rámci resortu jsou pokoje umístěny v hotelu Erica, hotelu Licciola a v zóně Exclusive. Všech 273 pokojů se nachází v přízemí nebo v 1. patře, mají samostatný vstup a krytou terasu s posezením a všechny jsou situované 80-200 m od moře. Pokoje jsou zařízeny ve středozemním stylu a vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchou a fénem, klimatizací, TV, trezorem, minibarem, župany pro dospělé a plážovými osuškami. Min obsazenost pokojů jsou 2 dospělí (pokud není uvedeno jinak). Dětská postýlka zdarma na vyžádání při rezervaci.

V Hotelu Erica se nachází 148 pokojů v těchto typologiích:
CLASSIC ERICA a CLASSIC ERICA s výhledem na moře: dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí (na vyžádání 2 oddělená lůžka) s koupelnou se sprchovým koutem.
SUPERIOR ERICA a SUPERIOR ERICA s výhledem na moře: pokoj s manželskou postelí (na vyžádání 2 oddělená lůžka) a koupelnou se sprchovým koutem. Možnost jedné dětské postýlky pro dítě do 2 let..
FAMILY SUITE ERICA s výhledem na moře: dva propojené pokoje Superior Erica s výhledem na moře, každý s manželskou postelí (na vyžádání 2 oddělená lůžka), koupelnou se sprchovým koutem a výhledem na moře. Možnost dětské postýlky. Minimální obsazenost 4 dospělí, max. 4 + 2 INF.
JUNIOR SUITE ERICA a JUNIOR SUITE ERICA s výhledem na moře: pokoj s manželskou postelí, opticky oddělený od obývacího pokoje se zabudovanou přistýlkou pro dítě do 11 let. Možnost dětské postýlky. Max obsazenost 2 dospělí + dítě do 12 let + infant.
JUNIOR SUITE MIRTILLA: prostorný suite s manželskou postelí (oddělená lůžka na vyžádání), opticky oddělený od obývacího pokoje a s možností dalších 2 přistýlek pro děti do 15 let. Max obsazenost 2 dospělí + 2 děti do 15 let.
FAMILY SUITE MIRTILLA s výhledem na moře: vnitřními dveřmi propojené pokoje Junior Suite Mirtilla a Classic Erica, oba s výhledem na moře. Min. obsazenost 4 osoby, max. 4 dospělí + 2 dětí do 15 let.
SUITE ERICA EXECUTIVE s výhledem na moře: ložnice s manželskou postelí s úchvatným výhledem na pláž Licciola, rozlehlá obývací zóna oddělená posuvnými dveřmi se dvěma rozkládacími pohovkami (4 místa na spaní) Max. obsazenost 2 dospělí + 4 děti do 14 let.
SUITE ERICA EXECUTIVE s výhledem na moře a bazénem: (65 m² + 55m² externí prostor) exkluzivní suity umístěné v srdci resortu, které se těší z klidu a soukromí a jsou jen pár kroků od pláže Licciola. Prostorná ložnice s manželskou postelí (oddělená lůžka na vyžádání) a velká obývací část oddělitelná posuvnými dveřmi se dvěma rozkládacími pohovkami. Dvě rafinované koupelny a rozlehlé venkovní solarium. Jsou vybaveny privátním bazénem s výhledem na pláž Licciola, souostroví La Maddalena a Korsiku. Max. obsazenost 2 dospělí a 4 děti do 13 let.
FAMILY SUITE ERICA EXECUTIVE s výhledem na moře: dva propojené pokoje Superior Erica s výhledem na moře, nedávno zrekonstruované, oba pokoje s manželskou postelí (oddělené na vyžádání) a vlastní koupelnou. Max. obsazenost 4 dospělí + 2 INF.
SUITE ERICA s výhledem na moře: pokoj s manželskou postelí, další dveřmi oddělitelná místnost s možností dvou přistýlek. Maximální obsazenost 2 dospělí + 2 děti do 15 let + INF.
GIGLIO BENESSERE/ORCHIDEA BENESSERE: 6 dvoulůžkových pokojů s terasou a přímým vstupem do wellness centra (v jeho otevírací době). Pokoje nemají výhled na moře. Pro dospělé osoby volný vstup do wellness centra - bazény Thalasso, turecké lázně, sauna, kardiofitness a relaxační zóna (nutná rez. na místě). Požadovaná obsazenost: 2 osoby od 14 let.
PRESIDENT SPARGI s výhledem na moře: prezidentské apartmá (63 m² + 30m² terasa) s nádherným 180° výhledem na souostroví La Maddalena. Dvoulůžková ložnice s manželskou postelí, obývací část, která má stůl a 2 pohovky (pro děti do 15 let), prostornou krytou terasu s panoramatickým výhledem, koupelna s hydromasážní vanou. Max obsazenost 2 dospělí + 2 děti do 15 let + INF.
IMPERIAL SUITE ERICA s výhledem na moře a bazénem: (87 m² + 37m² veranda) suite nejvyšší kategorie s privátním bazénem a verandou s panoramatickým výhledem na souostroví La Maddalena. Ložnice s king size manželskou postelí, obývací část oddělitelná posuvnými dveřmi se stolem a dvěma rozkládacími pohovkami. Koupelna s hydromasážní vanou, postel pro kosmetické procedury a masáže, druhá koupelna se sprchou. Max obsazenost 4 dospělí + 2 děti do 15 let.

Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu.


Check-in 15:30; check-out 11:00.

Pokoje v hotelu Licciola a v zóně Exclusive najdete v naší nabídce samostatně (Hotel La Licciola*****).

Stravování

Polopenze formou bufetu.

Snídaně: bohatý bufet na terase restaurace NAUTILUS nebo LES BOUCHES s nádherným výhledem na ostrovy (7:30-10:30h).


Večeře je podávána formou bufetu a cooking show v restauraci NAUTILUS nebo LES BOUCHES nebo je servírována při svíčkách (nutno rezervovat, bez příplatku) v restauraci IL GRECALE.


Na vyžádání mohou hosté, kteří zakoupili pobyt s polopenzí nahradit večeři brunchem Mediterraneo.

Přejí-li si hosté hotelu Erica večeřet v restauraci hotelu Licciola či naopak, je třeba to oznámit na recepci předem. Časy podávání večeří: do 10/6 a od 24/9 19:30-21:30h, v období 11/6-23/9 mezi 20. a 22.hodinou.

Na vyžádání a k úhradě na místě lze dokoupit plnou penzi - oběd formou "středomořského brunche" v restauraci IL GRECALE (od 12.30 do 14.30): jedná se o lehký oběd formou bufetu (teplé těstovinové pokrmy, studené pokrmy, zelenina, luštěniny, saláty, ovoce, lokální sýry (tento obědový bufet neobsahuje klasické hlavní chody s masem a rybou ani dezerty).

Hosté mají dále možnost obědvat v těchto barech a restauracích (za poplatek):
LI ZINI: restaurace na pláži podává předkrmy z čerstvých darů moře
Bar NEMO: podává lahodná a lehká jídla z čerstvých surovin
Bar CONCHIGLIA u bazénu: těstovinové speciality a pokrmy z čerstvých mořských plodů
Bar CARACOLI a POSIDONIA: nabízí nejrůznější variace chutných lehkých jídel

Při výletech je možné zaměnit večeři za středomořský brunch (lze zajistit přímo na hotelu).

Hosté, kteří si na místě přiobjednají oběd formou středomořského brunche na celou dobu pobytu mohou při celodenních výletech využít "Brunch Around" a obědvat v dalších hotelích řetězce (po objednání, za příplatek).

V resortu je celkem 7 restaurací:
LES BOUCHES: restaurace hotelu Licciola nabízí vytříbený bufet a cooking show s okouzlujícím výhledem na souostroví
NAUTILUS (hotel Erica): elegantní bufet a show cooking. Je zde také k dispozici salonek pro kuřáky.
IL GRECALE: servírovaná večeře při svíčkách (na rezervaci, bez příplatku)
LA PRUA: nově otevřená restaurace pouze pro dospělé se nachází vedle restaurace Nautilus (nutná rezervace, za příplatek)
LI CIUSONI (hotel Licciola): nabízí typicky sardskou kuchyni včetně tradičních místních pokrmů z Gallury (nutno rezervovat, za příplatek).
LI ZINI: během sezóny večeře přímo na pláži s barbeque z čerstvých darů moře a ryb (nutno rezervovat, za příplatek, otevření závisí i na povětrnostních podmínkách).
Restaurace PIZZERIA s grilem v prostoru Mini klubu pro děti

Možnost zajištění bezlepkové diety (již při rezervaci).
Otevření jednotlivých barů a restaurací závistí na rozhodnutí managementu resortu.

Pro děti

Ericaland - dětské hřiště s vnitřní i venkovní částí. U dětského bazénu s mořskou vodou jsou organizovány vodní hrátky pro děti všech věkových kategorií a resort pořádá dětské kluby pro různé věkové skupiny každý den mezi 9. a 23. hodinou.

V hotelu je navíc rodičům k dispozici vybavená místnost pro péči o nejmenší (dětská výživa, sterilizátory, ohřívače lahví, dětské chůvičky, přebalovací pulty, plenky, vysoké židličky, kočárky a jiné).

Dětské kluby:
Baby klub: pro nejmenší děti od 2 do 3 let s kvalifikovaným personálem, za následující poplatky:
€ 14/hod (9-20h), € 18/hod (20-23h), € 70/půl dne (9-16h nebo 16-23h), € 120/celý den (9-23h), € 340/půl dne po celý týden (9-16h nebo 16-23h), € 500/celý den po celý týden (9-23h).
Pozor: pro umístění nejmenších dětí do baby klubu je požadováno potvrzení od lékaře o bezinfekčnosti ne starší 3 dnů. Stačí v angl. jazyce - vyjádření lékaře (jednou větou) + razítko a podpis lékaře.)

Mini klub: zdarma pro děti od 4 do 10 let - dětské hřiště a herna, minifotbal a minihokej na trávě, volejbal, vodní pólo, lekce golfu a plavání; kreativní studio pro výrobu šperků z materiálu nalezeného v přírodě. Hry v dětském bazénu vedle hlavního bazénu.

V prostotu mini klubu je speciální restaurace jen pro děti, kde mohou děti z baby- a mini klubu obědvat i večeřet s animátory (oběd pro děti s polopenzí za poplatek), nutná přítomnost rodičů pro děti do 2 let.

Po večeři je organizována zábava pro děti, jejichž rodiče chtějí mít svůj vlastní program; individuální babysitting za poplatek.

Aktivity zdarma pro děti od 10 do 13 let - šnorchlování, kánoe, minifotbal, škola golfu, volejbal a Adventure Day - nezapomenutelná dobrodružství při plavbě na kánoích za objevováním pláží podél pustého pobřeží, jeho flóry a fauny; jednodenní robinsonáda s fotografickým safari, obědem a přenocováním na pláži ve stanu. Nintendo Wii, Play Station, X Box.

GOLF & YOUNGS: zdarma golfové lekce pro děti do 13 let (3 jamky, par 3).

Sport a animace

4 bazény: 3 s mořskou vodou (z nichž 1 má různou hloubku a je vhodný pro děti) a 1 se sladkou vodou v zóně Exclusive hotelu La Licciola; další 4 bazény jsou v rámci wellness centra.
Plně vybavená posilovna k dispozici pro klienty hotelu zdarma, kromě cardio-fitness zóny, která je za poplatek. K dispozici je kurt na padel, kopanou a volejbal na trávě, lekce jógy. Dětské kluby pro aktivní i kreativní děti s pestrou nabídkou sportů a her.
Golf - v resortu je 3 jamkový Pitch & Putt, hřiště je pokryté přirozeně rostoucí místní trávou. Kurzy pro začátečníky jsou do 14 let zdarma.
Na hlavním náměstí a na terase piano baru VA PENSIERO bývá večer živá hudba a různá umělecká představení.

Za poplatek:
Kurzy windsurfingu, jízdy na plachetnici a kitesurfu v uznávané škole v Porto Pollo - 15 km vzdáleném „ráji surfařů“;
potápění v kvalifikované škole v Santa Teresa di Gallura (transfery za poplatek), lekce golfu pro záčatečníky od 14 let, tenis v Santa Teresa di Gallura (transfery za poplatek), centrum Thalasso & Spa (procedury za poplatek), „Thalasso By Night“;
zapůjčení aut, pronájem lodí a člunů pro rekreační nebo sportovní rybolov (včetně hlubokomořského).

Trekingové trasy pro dospělé a děti, cesty do vnitrozemí za poznáním typické středozemní vegetace, myrty, jalovců a růžové žuly nebo výlety podél pobřeží za objevováním krásných malých zátok mezi zelení a modří moře.

Hotel také nabízí lekce sardinské kuchyně (zdarma kromě měsíce srpna).

Wellness & beauty

CENTRUM THALASSO & SPA "LE THERMAE" se rozkládá na 1600 m², vstup je povolen osobám od 14 let a za poplatek.
€30,00/ osoba/ cca 2 hodiny s možností využitím bazénů Thalasso, turecké lázně, sauny, kardio-fitness místnosti a relaxační zóny.

- 4 venkovní multifunkční bazény s mořskou vodou a tryskami
- turecké lázně
- saunu
- posilovnu s kardiofitness
- zónu relax

Do centra Thalasso & Spa nesmí děti do 14 let, nezletilí pouze v doprovodu dospělých nebo s jejich písemným povolením. Je také zapotřebí lékařské potvrzení, které lze zajistit u místního lékaře (za poplatek, na objednání).

Další procedury za poplatek: 15 prosvětlených kabin pro Thalasso, masáže, zkrášlující a kosmetické kůry, léčbu sardskými esenciálními oleji, kosmetické kůry.

PROGRAMY 2024 (změna vyhrazena):
Všechny programy jsou za poplatek, ceny na vyžádání u CK. Programy mají délku trvání 1/2 dne.
Ke vstupu je požadováno lékařské osvědčení, které je možno vyřídit u místního lékaře za poplatek a po domluvě.
Mimořádná nabídka "Centra Thalasso" k celkovému uvolnění a odpočinku obsahuje:


"OBJEVTE THALASSO"
- 3 volné půldenní vstupy do "Centra Thalasso" (po rezervaci) - možnost využít celého centra (4 venkovní multifunkční bazény s mořskou vodou a tryskami, saunu, turecké lázně, posilovnu s kardiofitness a relaxační centrum)
- 1 relaxační masáž sardinskými esenciálními oleji (50 min)
- 1 hydroterapie


"CHECK-IN & CHECK-OUT"
Den na přípravu sardinského sluníčka a den na odjezd ve skvělé formě
Při příjezdu nechejte na recepci své doklady a stres a nechejte se rozmazlovat.
Stejně tak při odjezdu se nechejte rozmazlit a domů se vraťte nabytí energií, sluncem a pohodou.
Péče probíhající ve dvou dnech (odpoledne nebo odpoledne).
Součástí programu:
- 1 rozjasňující obličejový peeling
- 1 tělový peeling
- 1 masáž vybraných partií (25 min)
- 1 relaxační masáž (50 min)
- 1 masáž obličeje (25 min)
- 1 hydratační tělový zábal
- francouzská nebo standardní manikúra
- francouzská nebo standardní pedikúra


"L´UOMO RELAX"
Relax pro muže
Stále více a více mužů pečuje o své tělo, chtějí být hýčkáni, chtějí zapomenout na stres a chtějí si obnovit jak fyzickou, tak duševní vitalitu.
Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne, nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 1 detoxikační tělový peeling
- 2 hydromasážní koupele s přidanou mořskou solí
- 2 sprchy s tryskami
- 3 tělové zábaly s mořským bahnem
- 2 masáže vybraných partií (25 min)
- 1 relaxační masáž esenciálními sardinskými oleji (50 min)
- 1 specifické ošetření obličeje pro muže


"BENESSERE DELLA SCHIENA"
Pro bezbolestná záda
Hektický životní styl a špatné držení těla způsobují bolesti zad. Rukama našich profesionálů a s pomocí mořské soli, myrty a jalovce se nechejte rozmazlovat, hýčkat a léčit svá bolavá záda.
Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne, nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 1 detoxikační tělový peeling
- 3 bahenní zábaly
- 2 specifické masáže zad aromatickými sardinskými oleji (25 min)
- 1 masáž lávovými kameny (50 min)
- 3 hydromasážní koupele s květy mořské soli ze Sardinie a myrtovým gelem
- 2 lekce strečinku


"VIAGGIO THALASSO & RELAX"
K znovuzískání psychické a fyzické rovnováhy.
Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne, nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 1 detoxikační tělový peeling - 2 detoxikační zábaly z mořských řas - 1 sprcha s postřikem
- 2 hydromasážní koupele s mořskou solí, nebo éterickými oleji - 2 masáže vybraných partií (25 min)
- 1 masáž pod vodní tryskou (25 min)
- 3 lekce aqua terapie

“SNELEZZA E TONICITA”
"Hubneme s radostí".
Pro podporu Vaší snahy cítit se ve formě Vám hotel nabízí tento "Thalasso" program spojený s hydroterapií a personalizovanými procedurami, které Vám pomohou objevit své tělo a najít ideální postavu.
24 ošetření probíhá v 6 dnech (dopoledne a odpoledne)
Součástí programu:
- 1 detoxikační tělový peeling
- 3 drenážní hydromasážní koupele
- 3 masážní sprchy
- 1 specifické zeštíhlující a drenážní ošetření těla mořským bahnem
(zábal a zeštíhlující/zpevňující masáž)
- 2 drenážní anticelulitidové masáže (25 min)
- 3 drenážní masáže s G5 ( (masáž, která využívá vibrace různé intenzity pro zahřátí tělových tkání)
- 5 specifických místních ošetření pro zeštíhlení a proti celulitidě (zábal s aktivním kyslíkem a remodelační masáž)
- 6 lekcí aqua gym
Během půldne s ošetřením vstup do Thalasso centra bez poplatku.


"RIMODELLAMENTO E ANTICELLULITE"
Program zaměřený proti neestetickým projevům celulitidy, podporuje rozpouštění fibrózních shluků a dosažení harmoničtějších linií postavy.
Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 1 detoxikační peeling
- 3 drenážní a anticelulitidové sprchy
- 3 lokální remodelační masáže
- 3 zeštíhlující a anticelulitidové zábaly
- 2 drenážní masáže na podporu krevního oběhu s G5 (masáž, která využívá vibrace různé intenzity pro zahřátí tělových tkání)


"VITALITA E ARMONIA"
K obnovení duševní a tělesné rovnováhy
Péče probíhá v 6 dnech (dopoledne, nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 1 detoxikační tělový peeling
- 3 sprchy drenážními tryskami
- 3 hydromasážní koupele s mořskou solí
- 3 detoxikační zábaly z mořských řas
- 2 zábaly z mořského bahna
- 2 tlakové terapie
- 1 masáž pod vodní tryskou - 2 orientální energetické masáže (50 min) - 2 masáže vybraných partií (25 min)
- 3 lekcí aqua aerobiku či strečinku


"GAMBE LEGGERE"
Specifický program pro štíhlé nohy, zlepšení krevního oběhu a celkového pohodlí dolních končetin.
Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 1 detoxikační tělový peeling
- 2 speciální zábaly dolních končetin
- 3 hydromasážní koupele s mořskou solí
- 2 drenážní masáže (25 min)
- 1 tlaková terapie s Gel Mineralg
- 3 lekce aqua aerobiku


"LE THERMAE DOLCE ATTESA"
Pro nastávající maminky.
Zasloužená přestávka a odpočinek, program navržený přesně na míru.
Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 3 drenážní masáže nohou (25 min)
- 1 hloubkové čištění obličeje¨
- 1 organické ošetření obličeje
- francouzská nebo standardní manikúra
- francouzská nebo standardní pedikúra
- 2 hydratační tělové zábaly
- 3 lekce aqua aerobiku speciálně pro těhotné ženy

"ZEN ATTITUDE"
Hluboká relaxace, vyvážení energií a stimulace smyslů.
Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 1 tělový peeling
- 1 sprcha s tryskami
- 3 hydromasážní koupele s esenciálními oleji
- 1 tělový zábal z mořských řas
- 1 tělový zábal z mořského bahna
- 1 hydratační tělový zábal
- 1 orientální masáž pro energetickou rovnováhu (50 min)
- 2 masáže vybraných partií (25 min)
- 1 rozjasňující a čistící ošetření obličeje


"LA BELLEZZA MARINA IN SARDEGNA"
Ošetření zaměřené na odbourání stresu a přebytečných toxinů z těla.
Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 1 tělový peeling
- 1 sprcha s tryskami
- 2 hydromasážní koupele s mořskou solí
- 2 detoxikační zábaly z mořských řas
- 1 relaxační masáž s esenciálními oleji ze Sardinie (50 min)
- 2 masáže vybraných partií (25 min)
- 1 ošetření pleti anti age
- 2 lekce aqua aerobiku


"LA BELLEZZA AL MASCHILE"
Pro mužskou krásu.
Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 1 tělový peeling
- 2 hydromasážní koupele s esenciálními oleji
- 3 bahenní zábaly (40 min)
- 3 zeštíhlující masáže (25 min)
- 1 manikúra nebo pedikúra
- 1 čištění obličeje
- 1 ošetření pleti angi-age

Udržitelnost a ekologie

Příroda byla vždy středem projektů hotelového řetězce - nejen zdrojem inspirace, ale také zdrojem, který je potřeba chránit, aby mohl nabídnout ideální dovolenou k objevování nejautentičtější Sardinie. To vše je podstatou značky "We are green", vytvořenou a registrovanou společností Dephina, aby reprezentovala závazek hotelového řetězce vůči životnímu prostředí. Jde o soubor osvědčených postupů a iniciativ ke zlepšení místního prostředí, které vytyčují cestu k udržitelné budoucnosti Sardinie. WE ARE GREEN PROTOKOL DELPHINA

Další služby

Za poplatek: návštěvy lékaře na objednávku a lékařská potvrzení (jinak lékařské ošetření v ambulanci během otvíracích hodin zdarma), zapůjčení aut, pronájem lodí a člunů pro rekreační nebo sportovní rybolov (včetně hlubokomořského), nápoje, výlety, transfery a jiné doplňkové služby.
Zdarma možnost zapůjčení dětského kočárku (rezervace při objednání pobytu nutná).

Pláž

V blízkosti hotelu jsou malé romantické plážičky s opalovacími lehátky zdarma, které jsou vyhrazeny pouze pro klienty hotelu. V docházkové vzdálenosti je krásná dlouhá písečná veřejná pláž, kde je rovněž plážový servis vyhrazen pro klienty hotelu. Na pláži je k dispozici bar, toalety, převlékárna, sprchy.
Přímo z resortu lze jet na celodenní lodní výlety na souostroví La Maddalena, které se nachází přímo před resortem, a na ostrovy na jihu Korsiky.
Probíhá načítání...

Důležité

U pokojů: SUITE ERICA, FAMILY SUITE ERICA, FAMILY SUITE MIRTILLA, FAMILY SUITE ERICA EXECUTIVE, SUITE ERICA EXECUTIVE, SUITE ERICA EXECUTIVE s bazéznem, PRESIDENT SPARGI, IMPERIAL SUITE ERICA, platí přísnější storno podmínky, než jsou uvedené ve VSP CK.
Storno poplatek 15 % z ceny je platný od objednání do 46 dnů před odjezdem.
Ostatní podle CK.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí, služby delegáta (od 29. 5. do 2.10.2024).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s polopenzí, služby delegáta (od 29. 5. do 2.10.2024).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Speciální nabídky

DLOUHÁ DOVOLENÁ - 5 % z ceny ubytování na pobyty min. 14 nocí - již aplikováno v ceně

Na vyžádání:
SVATBY A VÝROČÍ
Balíček služeb pro novomanželský pár: 1 vstup/os. (rezervace nutná) do wellness centra Le Thermae (bazény s odlišnou teplotou mořské vody pro podvodní masáže, turecké lázně, sauna, kardiofitness a relaxační zóna), Meditarian brunch (oběd v rámci hotelu) dárek od hotelu na památku pro manželský pár a sardský snubní prsten pro nevěstu.

THALASSO DISCOVERY: €160/ osoba
mimořádná nabídka zaměřená na Thalassoterapii a Spa. Balíček obsahuje 3 vstupy (cca 2h na osobu a vstup, na rezervaci), do Wellness centra „Le Thermae“ s využitím vyhřívaných multifunkčních bazénů Thalasso s mořskou vodou
s hydromasážními tryskami, saunou, tureckou lázní, kardio fitness a relaxační zónou;
- 1 relaxační masáž (25 min.) s esenciálními oleji ze Sardinie;
- 1 vodoléčebná procedura.


ZDARMA VSTUP DO WELLNESS CENTRA: pro dospělé ubytované v Giglio a Orchidea Benessere (na rezervaci bazény Thalasso, kardio-fitness místnost a relaxační zóna.

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

VÝLETY LZE OBJEDNAT POUZE K ZÁJEZDU

Podobné produkty
122287 Vstup do hotelu, Chia, Sardinie Vstup do hotelu, Chia, Sardinie

Sleva

25

%

Chia
Conrad Chia Laguna Sardinia
19.09. - 22.09.2024
3 noci
Letecky polopenze
JUNIOR SUITE s výhledem na moře - Valle della Erica La Licciola, Santa Teresa di Gallura, Sardinie
Santa Teresa Gallura / Capo Testa
Valle dell'Erica Resort Thalasso & Spa - Hotel La Licciola
21.09. - 28.09.2024
7 nocí
Letecky polopenze
144221 Letecký pohled, Palau, Sardinie Letecký pohled, Palau, Sardinie
Palau / Cala Capra
Capo d´Orso Hotel Thalasso & Spa
21.09. - 28.09.2024
7 nocí
Letecky polopenze
Pláž s bazénem hotelu Castello, Santa Margherita di Pula, Sardinie

Sleva

25

%

Santa Margherita di Pula
Forte Village Resort - Hotel Castello
10.10. - 13.10.2024
3 noci
Letecky polopenze