Residence Punta Falcone

Popis hotelu

Charakteristika

Residence se nachází v místě, kde se harmonicky spojuje příroda, historie a umění. Je ideální destinací pro ty, co chtějí strávit klidnou dovolenou stranou od hlavních turistických tras, ale zároveň využívat služeb hotelového resortu.

Poloha

Apartmány se nachází na nejsevernějším výběžku Sardinie u přístavního města Santa Teresa di Gallura s úchvatným výhledem na francouzskou Korsiku. Centrum města s veškerými obchody, trhy, restauracemi, bary, či lékárnou je vzdálené cca 5 km. Vzdálenost od letiště v Olbii je necelých 65 km (1 hodina 10 minut jízdy)

Vybavení

V komplexu je hostům k dispozici recepce, bazén s lehátky a slunečníky (do vyčerpání kapacity), bar u bazénu, business point s Wi-Fi připojením, parkoviště uvnitř residence.

Ubytování

Residence se skládá, kromě hlavní budovy s bazénem, z devíti bloků, které jsou pojmenovány po jednotlivých ostrovech souostroví La Maddalena. Bloky jsou rozděleny do pěti nebo šesti bytových jednotek. Apartmány umístěné v přízemí se samostatným vchodem a zahradou jsou postaveny podle tradičního Gallurského stylu: obložené žlutou žulou, štítové střechy s odhalenými vnitřními trámy, starožitné dlaždice a střešní tašky, velké sardinské žulové lodžie a sloupy.
Z každého bytu si můžete vychutnat panoramatický výhled na Bocche di Bonifacio a okolní ostrovy. Všechny jsou vybaveny povlečením, ručníky, TV, Wi-Fi, trezorem a klimatizací.

BILO 2 - 4 CLASSIC - apartmány o velikosti 49-68 m², Skládá se ze dvou pokojů, velké ložnice a obývacího pokoje vybaveného rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kuchyní a kuchyňským koutem. Strukturu dotváří koupelna se sprchou a privátní zahrada. Max. obsazenost 4 osoby. Některé apartmány mají sluneční terasu.
BILO 2 - 4 SUPERIOR - stejné apartmány jako Classic, ale s vybavením vyšší hodnoty a větší zahradou. Balíček služeb Comfort je zahrnut v ceně.
TRILO 4-6 CLASSIC - apartmány o velikosti 61-80 m².Apartmán je rozdělen na tři pokoje, dvě velké ložnice a obývací pokoj vybavený rozkládací pohovkou pro dva a kuchyňským koutem. Privátní zahrada s křesly a jídelním koutem. Max. obsazenost 6 osob. Některé apartmány mají sluneční terasu.
TRILO 6 SUPERIOR - stejné apartmány jako Classic, ale s vybavením vyšší hodnoty a větší zahradou. Balíček služeb Comfort je zahrnut v ceně.

V roce 2020 byly některé pokoje zcela zrekonstruovány a vytvořili nové kategorie apartmánů DELUXE a EXCLUSIVE

Balíček "COMFORT" zahrnuje: hodnotné vybavení, láhev šumivého vína na pokoji při příjezdu, venkovní ratanová (nebo podobná) pohovka, dvě lehátka na venkovní zahrádce, rychlovarná konvice, toustovač, žehlící prkno s žehličkou, dvojité polštáře na manželské posteli, zrcadlo ve skříni, úklid v polovině týdne s kompletní výměnou prádla, možnost přiobjednání denního tisku.

Check in: 16:00-20:00 - možný pozdější check in, je potřeba předem nahlásit, příjezd po 21. hodině možný za příplatek €50.

Check out: 10:00 - možnost late check out do 18:00 (v závislosti na kapacitě) za příplatek €50

Malá domácí zvířata jsou povolena za příplatek

Stravování

V ceně ubytování je zahrnuta sladká italská snídaně v baru u bazénu (zpravidla croissant, plněná kobliha...)
Jednou týdně se v areálu koná Happy Hour - tradiční sardinský večer, kde je možné ochutnat místní produkty.

Sport a animace

Na panoramatické terase je možné využít malého fitness koutku (rotoped, běžecký pás).

Pláž

V okolí se nachází několik překrásných pláží, nejbližší z nich Porto Quadro je vzdálená cca 300 metrů od residence a dostanete se k ní příjemnou pěší procházkou. Plážový servis je zde za poplatek. Další pláže, které se nacházejí poblíž a určitě stojí za vidění, jsou La Marmorata, Capo Testa, Rena Bianca, Cala Balcaccia nebo Baia Santa Reparata.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
PesPes
NovinkaNovinka

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Důležité

Check-in 16:00-20:00; check-out 10:00. Příjezd v době mimo uvedený čas nutno avizovat den předem a je zde účtován poplatek € 50/apt (příjezd po 21. hodině). Pokud není pozdní příjezd nahlášen 24 hod předem, ubytování je možné až následující den.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku vč. tax, ubytování s italskou snídaní, spotřeby (voda, elektřina, plyn), Happy hour večer 1x týdně, týdenní úklid, služby delegáta na telefonu (od 30.5. do 7.10.2021)

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s italskou snídaní, spotřeby (voda, elektřina, plyn), Happy hour večer 1x týdně, týdenní úklid, služby delegáta na telefonu (od 30.5. do 7.10.2021)

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Privátní transfer z/na letiště - ceny na vyžádání v CK.

Poplatky na místě

POVINNÉ:
vratná kauce €200/apartmán, nutno složit v hotovosti.

FAKULTATIVNÍ:
Úklid + výměna ložního prádla BILO - €110
Úklid + výměna ložního prádla TRILO - €165
Denní úklid bez kuchyňského koutu: BILO - €70; TRILO - €80
Denní úklid včetně kuchyňského koutu: BILO - €90; TRILO - €100
Výměna povlečení manželské lůžko - €15; jednolůžko €10
Výměna ručníků €15/osoba
Plážový servis (2 lehátka, slunečník, 2 plážové osušky) €15/den
Denní tisk na vyžádání za poplatek €0,5
Pronájem lehátka na zahradu €5/den
Malá zvířata €70/týden, rezervace předem nutná

Speciální nabídky

7=6 v období 22.4. - 16.7. a 28.8. - 23.10. 2021
14=12 v období 22.4. - 16.7. a 28.8. - 23.10. 2021

Slevy nelze navzájem kombinovat a jsou již aplikovány v cenách.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.