Residence Sant Elmo

od 19 540 Kč

8 dní / bez stravy

Praha - Cagliari

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Oblíbené apartmány blízko písečných pláží a křišťálového moře, ideální pro rodiny s dětmi.

Poloha

Oblast Sant´Elmo - Castiadas patří k nejatraktivnějším částem jihovýchodního pobřeží, která si stále zachovává osobitý ráz téměř až nedotčené Sardinie. I když je ukrytá, působí jako perla u křišťálového moře, s nadstandardně řešenými apartmány a vilami. O dávném osídlení vyprávějí své příběhy pozůstatky nurágských vesnic, menhiry, domus de janas či tzv. hrobky obrů (tombe dei giganti). Okolí Castiadas má rovněž bohatou pěstitelskou tradici, o čemž svědčí místní agroturistická centra, farmy s širokými lány citrusovníků či vinicemi, ze kterých často pochází nejlepší vína Sardinie. Výhodou je blízkost větších měst s kompletním turistickým zázemím barů, restaurací, obchodů a dalších služeb - Costa Rei 5 km, Villasimius 15 km, hl. město Sardinie Cagliari 50 km. Vzhledem k větší vzdálenosti k nejbližším městům doporučujeme automobil.
Vzdálenost od letiště v Cagliari: 61 km (cca 1 hod).

Vybavení

Residenční komplex Sant' Elmo se skládá z originálních vilek a apartmánových domů vystavěných z kamene v typicky středozemním stylu. Apartmány a přízemní či patrové vilky jsou s citem zasazeny do zeleně a poskytují příjemné bydlení v blízkosti moře.
V hlavní sezóně (květen - září) mohou klienti využít služby soustředěné na centrálním náměstíčku - pizzerii, bar, tabák, supermarket včetně prodeje masa a ryb, koktejlový bar, za poplatek tenisové kurty, hřiště na minifotbal a minigolf. Na recepci lze zakoupit lodní výlety, pronajmout automobil, motocykl nebo jízdní kola (za poplatek). Každý apartmán má vlastní, nehlídané parkovací místo zdarma.
Wi-Fi připojení na vyžádání, za poplatek.
Malá zvířata na vyžádání, za poplatek.

Ubytování

Komfortní a prostorné apartmány ve středomořském stylu nabízejí vše potřebné pro pohodovou rodinnou dovolenou. V kuchyni je elektrická trouba, plynová varná deska se 4 hořáky, lednice. V apartmánech je i pračka (kromě BILO 4 Superior). U Vily Pietra v některých případech i myčka nádobí (negarantováno). V některých apartmánech je trezor (negarantováno). Každý apartmán / vilka má vyhrazené parkovací místo. Přízemní apartmány mají v zahradě / na terase k dispozici posezení, lehátka, gril a venkovní sprchu. Apartmány v patře mají balkon s posezením orientovaným směrem k moři.

Za příplatek a na vyžádání možnost apartmánu First Row, nejblíže k moři (platba příplatku na místě).
Za příplatek a na vyžádání apartmán TOP - pouze u TRILO - rekonstruované apartmány, některé s myčkou nádobí, moderní, některé s větší zahradou (lepší konkrétní výbava se liší dle konkrétního apartmánu, omezená kapacita, vždy nutno vyžádat předem, platba příplatku na místě). Apartmány TOP jsou situovány v přízemí nebo v 1. patře.

Výhradně na vyžádání přistýlky navíc nebo dětská postýlka (platba na místě; dle aktuální dostupnosti).

BILO 4 Superior (45 m²) - apartmán v přízemí se zahrádkou s grilem, lehátky a venkovní sprchou nebo v patře s balkonem, převážně s výhledem na moře. Vnitřní prostor tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím divanem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, koupelna se sprchou. Součástí je klimatizace, TV/Sat. 150 - 300 m od moře. Max. 4 osoby.
TRILO 6 Lux (cca 65 m²) - prostorné apartmány buď v přízemí se zahrádkou nebo v patře s balkonem s výhledem na moře. Některé mají gril a venkovní sprchu (negarantováno). Vnitřní prostory tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím divanem pro 2 osoby, koupelna se sprchou, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se dvěma lůžky nebo palandou (nelze garantovat). Součástí je pračka, klimatizace a TV/Sat. 150 - 300 m od moře. Max. 6 osob.
VILA 6 patrová (90 m²) - apartmán TRILO umístěný ve dvoupatrové vilce. V přízemí obývací pokoj s TV/Sat a kuchyňským koutem a rozkládacím divanem pro 2 osoby, dvoulůžková ložnice, koupelna se sprchou. V patře ložnice s manželským lůžkem a přístupem na panoramatickou terasu, druhá koupelna se sprchou.Součástí je pračka, klimatizace, TV/Sat. 150 - 200 m od moře. K vilce patří terasa s posezením a předzahrádka nebo zahrada za domem, s grilem, lehátky a venkovní sprchou. Horní terasa v patře má výhled na moře. Max. 6 osob.
VILA 7 Pietra (90 m²) - přízemní, působivá vilka s kamennými prvky, kde centrální patio rozděluje denní a noční zónu. Denní zóna: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím divanem pro 2 osoby, menší koupelna pouze s WC a pračkou. Noční zóna: ložnice s manželským lůžkem, ložnice se 3 lůžky nebo palandou (nelze garantovat), hlavní koupelna se sprchou. Součástí vybavení je TV/Sat a klimatizace. K vilkám náleží zahrada s lehátky, krytá terasa s posezením směrem k moři, gril a venkovní sprcha. 150 - 300 m od moře. Max. 7 osob.

Nástup libovolný. Min. délka pobytu 7 nocí.

Check-in: 16:00 h. Check-out: 10:00 h.
Případný pozdní příjezd po 19. hod € 50/ apt. Nutno hlásit předem.
Příjezd i ve stanovené časy nutno hlásit předem.

Stravování

Vlastní.
Na centrálním náměstí je bar, restaurace s pizzerií, koktejlový bar a supermarket. Okolní městečka nabízejí široké možnosti nákupů a stravování - Costa Rei 5 km, Villasimius 15 km.

Sport a animace

Za poplatek lze přímo v místě využívat tenisový kurt, hřiště na malou kopanou, minigolf.
Na recepci nabízí kurzy potápění, windsurfing, jachting, jízdy na koni, výlety na lodích i do vnitrozemí. V blízkém okolí možnost pronajmout auto, skútr, kolo nebo člun. 15 km od komplexu je golfové hřiště.
Vše za poplatek.

Pláž

Pouhých 150-300 m od ubytování se rozprostírají nádherné písečné pláže Sant Elmo a Cannisoni, dostupné pohodlně pěší stezkou. Část pláží je volná, na části lze za poplatek v období 15. 6. - 15. 9. si lze pronajmout plážový servis. V hlavní sezóně zde funguje i občerstvení (negarantováno, externí služba).
Do půl hodinky autem lze navštívit nespočet nádherných písečných pláží, umístěných v kouzelných zátokách obklopených bujnou přírodou.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
PotápěníPotápění
TenisTenis
PesPes
Vzdálenost od letiště: 61 km 61 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku vč. tax, ubytování bez stravy, spotřeby energií (voda, plyn, elektřina), TV/Sat, klimatizaci, závěrečný úklid (vyjma kuch. koutu), služby delegáta (31. 5. - 1. 10. 2020).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování bez stravy, spotřeby energií (voda, plyn, elektřina), TV/Sat, klimatizaci, závěrečný úklid (vyjma kuch. koutu), služby delegáta (31. 5. - 1. 10. 2020).

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Transfer z/na letiště - pro nabídku privátního transferu kontaktujte prodejce.

Poplatky na místě

POVINNÉ:
Vratná kauce €150/ apt.
Případný pozdní příjezd po 19. hod € 50/ apt.
Pobytová taxa €0,50/ osoba/ den (15/06-15/09; změna vyhrazena).

FAKULTATIVNÍ (NA VYŽÁDÁNÍ):
Ložní prádlo / ručníky € 22/ osoba/ zapůjčení a každá výměna po týdnu.
Wi-Fi připojení € 15/ týden/ karta Hot Spot Costa Rei pro 1 zařízení, k dostání na recepci, v obchodech v letovisku Costa Rei nebo lze zakoupit on-line při úhradě kartou.
Přistýlka navíc € 7/ noc.
Dětská postýlka € 7/ noc.
Apartmán First Row (nejblíže pláži) € 15/ noc. Omezená kapacita.
Apartmán Top (pouze TRILO) € 30/ noc. Omezená kapacita.
Plážový servis (15. 6. - 15. 9.) € 20/ den.
Malé zvíře € 50/ pobyt.
Extra úklid během týdne (kromě kuch. koutu) € 40/ BILO, € 50/ TRILO, € 60/ Vila patrová a Vila Pietra.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.