Pullman Almar Timi Ama Resort & Spa

Pullman Almar Timi Ama Resort & Spa *****

Praha - Cagliari polopenze od 23 190 Vyberte termín
Blízko plážeBlízko pláže
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
GolfGolf
PotápěníPotápění
TenisTenis
Vhodné pro hendikepovanéVhodné pro hendikepované
FitnessFitness
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně

Charakteristika

Hotel uprostřed okouzlující chráněné oblasti Capo Carbonara je vyhlášen pro svou vynikající kuchyni, komfortní služby a krásnou bílou pláž.


Island Resort (W), Family & Wellness Resort (EU), Hotel & Spa (EU)

Poloha

Aragónská věž s výhledem na idylickou zátoku obklopenou bohatou středomořskou vegetací, přírodní jezero obývané růžovými plameňáky, bělostná pláž a průzračné moře snů. To je okouzlující místo, kde najdete hotel Almar Timi Ama Resort & Spa, který leží v chráněné mořské oblasti Capo Carbonara na jihu ostrova. Městečko Villasimius, kam můžete vyrazit za nákupy, večerní zábavou, do restaurací a cukráren se nachází pouhé 2 km od hotelu. Pro hotelové hosty je zajištěna několikrát denně zdarma kyvadlová doprava.

Vzdálenost od letiště v Cagliari 65 km (cca 1h 15 min).

Vybavení

Hostům je k dispozici hala s recepcí 24/7, 4 restaurace, lobby bar, beach bar, pool bar, cukrárna, sladkovodní bazén (800 m²) a brouzdaliště s vodními atrakcemi pro nejmenší, terasa na slunění s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma, noční klub, VIP klub (někdy s živou hudbou), butiky, obchod se suvenýry, amfiteátr, altánky v zahradě u bazénu za poplatek, kongresové centrum, kadeřnictví, soukromé uzavřené venkovní parkoviště.
Wi-Fi ve společných prostorách a na pokojích zdarma, v hale jsou za poplatek 3 počítače s pevným připojením.

Domácí zvířata nejsou akceptována.

Ubytování

Hotel disponuje celkem 254 pokoji ve 3 patrech (z toho je 14 bezbariérových), všechny mají balkon nebo terasu s posezením a jsou vybaveny klimatizací s individuální regulací, smart TV/Sat s rádiem, minibarem (zdarma každý den 0,5 l neperlivé a perlivé vody, ostatní nápoje za poplatek), trezorem a telefonem, samozřejmostí jsou župany a Wi-Fi připojení.
Větší část pokojů projde pro sezónu 2024 renovací.



Hotel nabízí tyto typy pokojů:

STANDARD s výhledem do zahrady (20 m²): pokoj s manželskou postelí a příslušenstvím se sprchou, max. obsazenost 2 osoby.
STANDARD s výhledem na lagunu (20 m²): pokoj s manželskou postelí a příslušenstvím se sprchou, vybavené kávovarem Nespresso. Max. obsazenost 2 osoby.
GRAND STANDARD s výhledem na lagunu (25 m²): prostornější pokoj s manželskou postelí a příslušenstvím, se sprchou i vanou. max. obsazenost 2 osoby.

CLASSIC s výhledem do zahrady (20 m²): pokoj po renovaci pro sezónu 2024, s manželskou postelí a příslušenstvím se sprchou, vybavené kávovarem Nespresso a varnou konvicí. Max. obsazenost 2 osoby. Na vyžádání možnost dětské postýlky, za poplatek.
CLASSIC s výhledem na lagunu (20 m²): pokoj po renovaci pro sezónu 2024, s manželskou postelí a příslušenstvím se sprchou, vybavené kávovarem Nespresso a varnou konvicí. Max. obsazenost 2 osoby.

SUPERIOR s výhledem do zahrady (25-30 m²): prostornější pokoj s manželskou postelí a příslušenstvím, se sprchou i vanou, vybavené kávovarem Nespresso. Max. obsazenost 3 osoby. Na vyžádání možnost dětské postýlky, za poplatek.

DELUXE s výhledem do zahrady (25-30 m²): pokoj po renovaci pro sezónu 2024, s manželskou postelí a příslušenstvím se sprchou a dvěma umyvadly v koupelně, vybavené kávovarem Nespresso a varnou konvicí. Max. obsazenost 3 osoby. Na vyžádání možnost dětské postýlky, za poplatek.
DELUXE s výhledem na lagunu (25-30 m²): pokoj po renovaci pro sezónu 2024, s manželskou postelí a příslušenstvím se sprchou a dvěma umyvadly v koupelně, vybavené kávovarem Nespresso a varnou konvicí. Max. obsazenost 2 osoby.

FAMILY ROOM s výhledem do zahrady (45 m²): pokoj po renovaci pro sezónu 2024, prostorné pokoje se dvěma lůžky queen size a příslušenstvím se sprchou a dvěma umyvadly v koupelně, s posezením v denní části (vše jedna místnost), vybavené kávovarem Nespresso a varnou konvicí. Max. obsazenost 4 osoby. Na vyžádání možnost dětské postýlky, za poplatek.

PREMIER ROOM (35-70 m²): prostorné pokoje umístěné ve 2. patře, s manželskou postelí a posezením v denní částí (vše 1 místnost) a příslušenstvím se sprchou a vanou, vybavené kávovarem Nespresso. Max. obsazenost 4 osoby. Na vyžádání možnost dětské postýlky, za poplatek.

JUNIOR SUITE s terasou a výhledem do zahrady (30 m²): pokoj po renovaci pro sezónu 2024, rohové pokoje s manželskou postelí a posezením v denní částí (vše 1 místnost) a prostornou terasou, s příslušenstvím se sprchou a vanou a dvěma umyvadly, vybavené kávovarem Nespresso a varnou konvicí. Max. obsazenost 2 osoby. Na vyžádání možnost dětské postýlky, za poplatek.
JUNIOR SUITE s výhledem na lagunu (35-40 m²): pokoj po renovaci pro sezónu 2024, prostorné pokoje s manželskou postelí a posezením v denní částí (vše 1 místnost), s příslušenstvím se sprchou a vanou a dvěma umyvadly, vybavené kávovarem Nespresso a varnou konvicí. Max. obsazenost 4 osoby. Na vyžádání možnost dětské postýlky, za poplatek.
JUNIOR SUITE s terasou a výhledem na lagunu (30 m²): rohové pokoje s manželskou postelí a posezením v denní částí (vše 1 místnost) a prostornou terasou (50 m²), s příslušenstvím se sprchou a vanou, vybavené kávovarem Nespresso. Max. obsazenost 2 osoby. Na vyžádání možnost dětské postýlky, za poplatek.

SUITE PRESTIGE s výhledem na lagunu (45 m²): pokoj po renovaci pro sezónu 2024, s oddělenou ložnicí s manželskou postelí a obývací částí s rozkládací pohovkou, předzahrádkou s posezením směrem k laguně, vybavené smart TV v každé místnosti, kávovarem Nespresso a varnou konvicí, šatnou a prostornou walk-in sprchou. Max. obsazenost 4 osoby. Na vyžádání možnost dětské postýlky, za poplatek. V ceně slunečník a lehátka na pláži v 1. řadě a 1x za pobyt zdarma vstup do wellness & spa centra.
FAMILY SUITE PRESTIGE s výhledem do zahrady (45 m²): pokoj po renovaci pro sezónu 2024, s oddělenou ložnicí s manželskou postelí a obývací částí s rozkládací pohovkou, předzahrádkou s posezením orientovanou do zahrady, vybavené smart TV v každé místnosti, kávovarem Nespresso a varnou konvicí, šatnou a prostornou walk-in sprchou. Max. obsazenost 4 osoby. Na vyžádání možnost dětské postýlky, za poplatek. V ceně slunečník a lehátka na pláži v 2. řadě a 1x za pobyt zdarma vstup do wellness & spa centra.


NA VYŽÁDÁNÍ jsou k dispozici:
SUITE PRESTIGE se 2 ložnicemi s výhledem do zahrady (65 m²) pro max 4 osob, se 2 oddělenými ložnicemi s manželskou postelí a obývací částí s rozkládací pohovkou, předzahrádkou s posezením orientovanou do zahrady, šatnou a 2 koupelnami (jedna se sprchovým koutem a jedna prostornou walk-in sprchou). Na vyžádání možnost dětské postýlky, za poplatek. V ceně slunečník a lehátka na pláži v 2. řadě a 1x za pobyt zdarma vstup do wellness & spa centra.
2 luxusní SUITE MEDITERRANEA. Prostorné suity (70 m²) pro 2-4 osoby, umístěné ve 2. patře, s oddělenou ložnicí a obývací částí, s příslušenstvím se sprchou a vanou a dvěma umyvadly. Na vyžádání možnost dětské postýlky, za poplatek. V ceně gazebo pláži v 1. řadě a zdarma 1x za pobyt pro každou osobu vstup do wellness & spa centra.


Možnost vyžádání propojených pokojů (pokoje CLASSIC s výhledem do zahrady nebo na lagunu, SUPERIOR s výhledem do zahrady, DELUXE s výhledem do zahrady nebo na lagunuú.
Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu.

Pobyt s dítětem do 2 let - povinný poplatek za dětskou postýlku € 15/den - platí se na místě.


Check-in: 15:00, Check Out: 12:00 h.

V období 3.8.-24.8.2024 min. pobyt 7 nocí.

Podmínky pro hendikepované

Na vyžádání pokoje pro hendikepované - pokoje typu STANDARD s výhledem do zahrady, GRAND STANDARD s výhledem do zahrady, CLASSIC s výhledem do zahrady, DELUXE s výhledem do zahrady,
Vnitřní i venkovní prostory hotelu jsou kompletně bezbariérové, k dispozici 5 výtahů, uzpůsobený je také bezbariérový vstup do bazénu (pouze spa a fitness bez bezbariérového přístupu).
Pro pohyb mezi hotelem a pláží slouží elektrická vozítka, která jsou uzpůsobena i pro hendikepované. Pláž má bezbariérově upravený přístup na pláž i do moře, vč. možnosti využití speciálního vozíku do moře.

Stravování

Polopenze.
Snídaně i večeře podávané v restauraci La Veranda formou velmi bohatého bufetu.

Klientům jsou k dispozici tyto restaurace a bary:
LA VERANDA: panoramatická restaurace u bazénu nabízí mezinárodní kuchyni formou bufetu. Večeře jsou zaměřeny každý večer na jiné téma. Otevřena 7:00-10:00 a 19:30-22:00 h.
IL MEDITERRANEO: restaurace u bazénu s mezinárodní kuchyní, nabízí lehké obědy formou à la carte a pozdní lehké večeře (za příplatek; v čase 12:30-18:00; 22:30-01 h).
I GINEPRI: fusion restaurace à la carte v těsné blízkosti moře nabízí lehké obědy a výborné večeře zaměřené na regionální a národní kuchyni (za příplatek). Velmi oblíbený je také servis "Only 2 You" - soukromé romantické večeře při svíčkách v restauraci I Ginepri (na vyžádání a za příplatek). Otevřena v čase 12:30-15:00; 20:00-22:00 h.
SU TEA: panoramatická restaurace na terase s krásným výhledem na lagunu, adults only nabízí gourmet večeře, v provozu v hlavní sezóně, za příplatek a na rezervaci.
CHIRINGUITO FRY & GRILL: neformální bar u pláže vhodný k celodennímu posezení nebo aperitivu, během dne jsou zde podávané také tacos, bagely, burgery, grilované maso nebo rybí pochoutky, vč. Happy Hours, aperitivu, koktejlů, gala večeří či večerů s živou hudbou a DJ, chill-out space v hl. sezóně.
POKE CORNER: poke bowl inspirované hawajskou kuchyní podávané v době oběda u pláže.

LA VISTA - lobby bar s posezením na panoramatické terase s výhledem na bazén a lagunu nabízí aperitivi a vybrané kokejly k večernímu posezení.
MOV'ITA - bar u bazénu s bohatou nabídkou koktejlů, zmzlinou i ovocnými nápoji, doplněné večerními hudebními programy.
LA CABANA BIANCA: plážový bar odeální pro drink nebo rychlý snack, možnost využí také pro lehký oběd na pláži přímo pod slunečník.

Slavnostní večeře Ferragosto (15.8.) s extra příplatkem, již započítáno v ceně zájezdu.

Pro děti možnost speciální stravy (mimo klasickou nabídkou bufetu v restauraci) za příplatek na místě €15/pokrm.

Pro děti

Dětem je k dispozici venkovní dětské hřiště, dětský bazén, včetně skluzavek pro nejmenší a vodních atrakcí (v rámci dětského klubu).
Aktivity dětského klubu jsou rozděleny dle věku:
Baboo Club pro děti od 4 do 11 let; Teen Club pro děti od 12 - 17 let

Aktivity pro děti probíhají především v italském jazyce. Exkurze se hradí extra.

Možnost speciální stravy (mimo klasickou nabídkou bufetu v restauraci) za příplatek na místě €15/pokrm.

Baby sitting za poplatek.

Sport a animace

4 tenisové kurty, víceúčelové hřiště (fotbálek a volejbal), plážový volejbal, jogging, strečink, gymnastika na pláži, aqua aerobik, step aerobik, zumba, kickbox, power joga, pilates, fitness, pétanque, lukostřelba, stolní tenis.
Fit trail v délce 1,2 km s 18 fitness zastávkami pro cvičení pod širým nebem.
Za poplatek: půjčení horských kol, lekce tenisu, na pláži vodní sporty: půjčovna šlapadel, kánoí a gumových člunů, vodní lyže, windsurfing, potápěčské centrum. 800 metrů od hotelu je jízdárna nabízející mimo výcvik i projížďky na koních a pro děti jízdy na ponících a také 18jamkové golfové hřiště Tanka Golf Club (pro hotelové hosty za výhodnější ceny).
Na vyžádání a za poplatek: cvičení s osobním trenérem, spinning, tenis nebo lekce plavání, turnaje v tenisu.
Animace (především v italském jazyce): večerní představení, tematické večery, živá hudba, sardinský folklór.

Wellness & beauty

Thalasso&SPA Marina Timi Ama, vstup a veškeré služby centra za poplatek:
Wellness: vnitřní vyhřívaný bazén o ploše 60 m² s mořskou vodou a různými tryskami, relaxační místnost, aromatické sprchy, sauna, hammam - turecké lázně.
Hydroterapie: vichy shower, tryskové a podvodní sprchy, vířivé koupele. Algoterapie: zábaly z mořských řas. Masáže: uvolňující, antistresové, shiatsu, lávovými kameny, esenciální masáže. Různé kosmetické a estetické procedury.
Masáže a procedury pro děti a mladistvé od 6 let věku.

Další služby

Za poplatek pronájem jacht a plachetnic, vrtulníku, aut, široká nabídka výletů (např. džípem, na čtyřkolce, na koni, vinné sklípky, závody plachetnic ad.)

Pláž

Hotelová pláž je od hotelu oddělena pouze lagunou (cca 500 m; elektrický vláček zdarma, interval v sezóně mezi 9. a 18. hodinou každých cca 7-10 min, provoz pak pokračuje s delšími intervaly až do 23h).
Lehátka a slunečníky od 3. řady zdarma (za poplatek: 1. a 2. řada na pláži - ceny na vyžádání). Plážové osušky zdarma.
Gazebo na pláži jsou zdarma k dispozici k pokojům Suite. Pokoje typu Prestige mají zdarma lehátka v 1. nebo 2. řadě, dle typologie pokoje.

Probíhá načítání...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí, služby delegáta.

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s polopenzí, služby delegáta.

Cena nezahrnuje

Poplatky na místě - povinné

Poplatky k úhradě na místě:
Pobytová taxa € 4/osoba/den. Taxu neplatí děti do 10 let a hendikepované osoby + 1 doprovázející osoba hendikepovaného (konzultujte prosím předem v CK).

Dětská postýlka pro dítě do 2 let: € 15/den

Při příjezdu je hostům zablokováno na kreditní kartě € 500/pokoj/týden pro případnou konzumaci, která je při odjezdu vyúčtována.

Speciální nabídky

SLEVY LAST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU:

10 % z ceny ubytování pro pobyty 13.7.-9.9. a 22.9.-13.10.2024 při objednání do 31. 7. 2024



SPECIÁLNÍ NABÍDKY NA VYŽÁDÁNÍ

Svatební cesta - Dárek VIP na přivítanou + 1x volný vstup do "Thalasso Institute" na osobu a pobyt (Marine path, vyhřívaný bazén, hammam, emocionální sprchy, sauna, solná místnost, čajový koutek).

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

VÝLETY LZE OBJEDNAT POUZE K ZÁJEZDU

Hlavní město Cagliari
Podobné produkty
Cagliari
Palazzo Tirso
22.08. - 25.08.2024
3 noci
Letecky snídaně
137857 Resort, San Teodoro, Sardinie Resort, San Teodoro, Sardinie
San Teodoro
Baglioni Resort Sardinia
28.08. - 04.09.2024
7 nocí
Letecky snídaně
122287 Vstup do hotelu, Chia, Sardinie Vstup do hotelu, Chia, Sardinie

Sleva

25

%

Chia
Conrad Chia Laguna Sardinia
19.09. - 22.09.2024
3 noci
Letecky polopenze
122192 Panoramatický pohled na pláž od pokojů, Chia, Sardinie Panoramatický pohled na pláž od pokojů, Chia, Sardinie

Sleva

25

%

Chia
Baia di Chia Resort Sardinia, Curio Collection by Hilton
26.09. - 29.09.2024
3 noci
Letecky polopenze