od 23 190 Vyberte termín
Blízko plážeBlízko pláže
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
GolfGolf
PotápěníPotápění
TenisTenis
Vhodné pro hendikepovanéVhodné pro hendikepované
FitnessFitness
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně

Charakteristika

Hotel uprostřed okouzlující chráněné oblasti Capo Carbonara je vyhlášen pro svou vynikající kuchyni, komfortní služby a krásnou bílou pláž.


Island Resort (W), Family & Wellness Resort (EU), Hotel & Spa (EU)

Poloha

Aragónská věž s výhledem na idylickou zátoku obklopenou bohatou středomořskou vegetací, přírodní jezero obývané růžovými plameňáky, bělostná pláž a průzračné moře snů. To je okouzlující místo, kde najdete hotel Almar Timi Ama Resort & Spa, který leží v chráněné mořské oblasti Capo Carbonara na jihu ostrova. Městečko Villasimius, kam můžete vyrazit za nákupy, večerní zábavou, do restaurací a cukráren se nachází pouhé 2 km od hotelu. Pro hotelové hosty je zajištěna několikrát denně zdarma kyvadlová doprava.

Vzdálenost od letiště v Cagliari 65 km (cca 1h 15 min).

Vybavení

Hostům je k dispozici hala s recepcí 24/7, 4 restaurace, lobby bar, beach bar, pool bar, cukrárna, sladkovodní bazén (800 m²) a brouzdaliště s vodními atrakcemi pro nejmenší, terasa na slunění s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma, noční klub, VIP klub (někdy s živou hudbou), butiky, obchod se suvenýry, amfiteátr, altánky v zahradě u bazénu za poplatek, kongresové centrum, kadeřnictví, soukromé uzavřené venkovní parkoviště.
Wi-Fi ve společných prostorách a na pokojích zdarma, v hale jsou za poplatek 3 počítače s pevným připojením.

Domácí zvířata nejsou akceptována.

Ubytování

Hotel disponuje celkem 254 pokoji ve 3 patrech (z toho je 14 bezbariérových), všechny mají balkon nebo terasu s posezením a jsou vybaveny klimatizací s individuální regulací, smart TV/Sat s rádiem, minibarem (zdarma každý den 0,5 l neperlivé a perlivé vody, ostatní nápoje za poplatek), trezorem a telefonem, samozřejmostí jsou župany a Wi-Fi připojení.
Větší část pokojů projde pro sezónu 2024 renovací.Hotel nabízí tyto typy pokojů:

STANDARD s výhledem do zahrady (20 m²): pokoj s manželskou postelí a příslušenstvím se sprchou, max. obsazenost 2 osoby.
STANDARD s výhledem na lagunu (20 m²): pokoj s manželskou postelí a příslušenstvím se sprchou, vybavené kávovarem Nespresso. Max. obsazenost 2 osoby.
GRAND STANDARD s výhledem na lagunu (25 m²): prostornější pokoj s manželskou postelí a příslušenstvím, se sprchou i vanou. max. obsazenost 2 osoby.

CLASSIC s výhledem do zahrady (20 m²): pokoj po renovaci pro sezónu 2024, s manželskou postelí a příslušenstvím se sprchou, vybavené kávovarem Nespresso a varnou konvicí. Max. obsazenost 2 osoby. Na vyžádání možnost dětské postýlky, za poplatek.
CLASSIC s výhledem na lagunu (20 m²): pokoj po renovaci pro sezónu 2024, s manželskou postelí a příslušenstvím se sprchou, vybavené kávovarem Nespresso a varnou konvicí. Max. obsazenost 2 osoby.

SUPERIOR s výhledem do zahrady (25-30 m²): prostornější pokoj s manželskou postelí a příslušenstvím, se sprchou i vanou, vybavené kávovarem Nespresso. Max. obsazenost 3 osoby. Na vyžádání možnost dětské postýlky, za poplatek.

DELUXE s výhledem do zahrady (25-30 m²): pokoj po renovaci pro sezónu 2024, s manželskou postelí a příslušenstvím se sprchou a dvěma umyvadly v koupelně, vybavené kávovarem Nespresso a varnou konvicí. Max. obsazenost 3 osoby. Na vyžádání možnost dětské postýlky, za poplatek.
DELUXE s výhledem na lagunu (25-30 m²): pokoj po renovaci pro sezónu 2024, s manželskou postelí a příslušenstvím se sprchou a dvěma umyvadly v koupelně, vybavené kávovarem Nespresso a varnou konvicí. Max. obsazenost 2 osoby.

FAMILY ROOM s výhledem do zahrady (45 m²): pokoj po renovaci pro sezónu 2024, prostorné pokoje se dvěma lůžky queen size a příslušenstvím se sprchou a dvěma umyvadly v koupelně, s posezením v denní části (vše jedna místnost), vybavené kávovarem Nespresso a varnou konvicí. Max. obsazenost 4 osoby. Na vyžádání možnost dětské postýlky, za poplatek.

PREMIER ROOM (35-70 m²): prostorné pokoje umístěné ve 2. patře, s manželskou postelí a posezením v denní částí (vše 1 místnost) a příslušenstvím se sprchou a vanou, vybavené kávovarem Nespresso. Max. obsazenost 4 osoby. Na vyžádání možnost dětské postýlky, za poplatek.

JUNIOR SUITE s terasou a výhledem do zahrady (30 m²): pokoj po renovaci pro sezónu 2024, rohové pokoje s manželskou postelí a posezením v denní částí (vše 1 místnost) a prostornou terasou, s příslušenstvím se sprchou a vanou a dvěma umyvadly, vybavené kávovarem Nespresso a varnou konvicí. Max. obsazenost 2 osoby. Na vyžádání možnost dětské postýlky, za poplatek.
JUNIOR SUITE s výhledem na lagunu (35-40 m²): pokoj po renovaci pro sezónu 2024, prostorné pokoje s manželskou postelí a posezením v denní částí (vše 1 místnost), s příslušenstvím se sprchou a vanou a dvěma umyvadly, vybavené kávovarem Nespresso a varnou konvicí. Max. obsazenost 4 osoby. Na vyžádání možnost dětské postýlky, za poplatek.
JUNIOR SUITE s terasou a výhledem na lagunu (30 m²): rohové pokoje s manželskou postelí a posezením v denní částí (vše 1 místnost) a prostornou terasou (50 m²), s příslušenstvím se sprchou a vanou, vybavené kávovarem Nespresso. Max. obsazenost 2 osoby. Na vyžádání možnost dětské postýlky, za poplatek.

SUITE PRESTIGE s výhledem na lagunu (45 m²): pokoj po renovaci pro sezónu 2024, s oddělenou ložnicí s manželskou postelí a obývací částí s rozkládací pohovkou, předzahrádkou s posezením směrem k laguně, vybavené smart TV v každé místnosti, kávovarem Nespresso a varnou konvicí, šatnou a prostornou walk-in sprchou. Max. obsazenost 4 osoby. Na vyžádání možnost dětské postýlky, za poplatek. V ceně slunečník a lehátka na pláži v 1. řadě a 1x za pobyt zdarma vstup do wellness & spa centra.
FAMILY SUITE PRESTIGE s výhledem do zahrady (45 m²): pokoj po renovaci pro sezónu 2024, s oddělenou ložnicí s manželskou postelí a obývací částí s rozkládací pohovkou, předzahrádkou s posezením orientovanou do zahrady, vybavené smart TV v každé místnosti, kávovarem Nespresso a varnou konvicí, šatnou a prostornou walk-in sprchou. Max. obsazenost 4 osoby. Na vyžádání možnost dětské postýlky, za poplatek. V ceně slunečník a lehátka na pláži v 2. řadě a 1x za pobyt zdarma vstup do wellness & spa centra.


NA VYŽÁDÁNÍ jsou k dispozici:
SUITE PRESTIGE se 2 ložnicemi s výhledem do zahrady (65 m²) pro max 4 osob, se 2 oddělenými ložnicemi s manželskou postelí a obývací částí s rozkládací pohovkou, předzahrádkou s posezením orientovanou do zahrady, šatnou a 2 koupelnami (jedna se sprchovým koutem a jedna prostornou walk-in sprchou). Na vyžádání možnost dětské postýlky, za poplatek. V ceně slunečník a lehátka na pláži v 2. řadě a 1x za pobyt zdarma vstup do wellness & spa centra.
2 luxusní SUITE MEDITERRANEA. Prostorné suity (70 m²) pro 2-4 osoby, umístěné ve 2. patře, s oddělenou ložnicí a obývací částí, s příslušenstvím se sprchou a vanou a dvěma umyvadly. Na vyžádání možnost dětské postýlky, za poplatek. V ceně gazebo pláži v 1. řadě a zdarma 1x za pobyt pro každou osobu vstup do wellness & spa centra.


Možnost vyžádání propojených pokojů (pokoje CLASSIC s výhledem do zahrady nebo na lagunu, SUPERIOR s výhledem do zahrady, DELUXE s výhledem do zahrady nebo na lagunuú.
Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu.

Pobyt s dítětem do 2 let - povinný poplatek za dětskou postýlku € 15/den - platí se na místě.


Check-in: 15:00, Check Out: 12:00 h.

V období 3.8.-24.8.2024 min. pobyt 7 nocí.

Podmínky pro hendikepované

Na vyžádání pokoje pro hendikepované - pokoje typu STANDARD s výhledem do zahrady, GRAND STANDARD s výhledem do zahrady, CLASSIC s výhledem do zahrady, DELUXE s výhledem do zahrady,
Vnitřní i venkovní prostory hotelu jsou kompletně bezbariérové, k dispozici 5 výtahů, uzpůsobený je také bezbariérový vstup do bazénu (pouze spa a fitness bez bezbariérového přístupu).
Pro pohyb mezi hotelem a pláží slouží elektrická vozítka, která jsou uzpůsobena i pro hendikepované. Pláž má bezbariérově upravený přístup na pláž i do moře, vč. možnosti využití speciálního vozíku do moře.

Stravování

Polopenze.
Snídaně i večeře podávané v restauraci La Veranda formou velmi bohatého bufetu.

Klientům jsou k dispozici tyto restaurace a bary:
LA VERANDA: panoramatická restaurace u bazénu nabízí mezinárodní kuchyni formou bufetu. Večeře jsou zaměřeny každý večer na jiné téma. Otevřena 7:00-10:00 a 19:30-22:00 h.
IL MEDITERRANEO: restaurace u bazénu s mezinárodní kuchyní, nabízí lehké obědy formou à la carte a pozdní lehké večeře (za příplatek; v čase 12:30-18:00; 22:30-01 h).
I GINEPRI: fusion restaurace à la carte v těsné blízkosti moře nabízí lehké obědy a výborné večeře zaměřené na regionální a národní kuchyni (za příplatek). Velmi oblíbený je také servis "Only 2 You" - soukromé romantické večeře při svíčkách v restauraci I Ginepri (na vyžádání a za příplatek). Otevřena v čase 12:30-15:00; 20:00-22:00 h.
SU TEA: panoramatická restaurace na terase s krásným výhledem na lagunu, adults only nabízí gourmet večeře, v provozu v hlavní sezóně, za příplatek a na rezervaci.
CHIRINGUITO FRY & GRILL: neformální bar u pláže vhodný k celodennímu posezení nebo aperitivu, během dne jsou zde podávané také tacos, bagely, burgery, grilované maso nebo rybí pochoutky, vč. Happy Hours, aperitivu, koktejlů, gala večeří či večerů s živou hudbou a DJ, chill-out space v hl. sezóně.
POKE CORNER: poke bowl inspirované hawajskou kuchyní podávané v době oběda u pláže.

LA VISTA - lobby bar s posezením na panoramatické terase s výhledem na bazén a lagunu nabízí aperitivi a vybrané kokejly k večernímu posezení.
MOV'ITA - bar u bazénu s bohatou nabídkou koktejlů, zmzlinou i ovocnými nápoji, doplněné večerními hudebními programy.
LA CABANA BIANCA: plážový bar odeální pro drink nebo rychlý snack, možnost využí také pro lehký oběd na pláži přímo pod slunečník.

Slavnostní večeře Ferragosto (15.8.) s extra příplatkem, již započítáno v ceně zájezdu.

Pro děti možnost speciální stravy (mimo klasickou nabídkou bufetu v restauraci) za příplatek na místě €15/pokrm.

Pro děti

Dětem je k dispozici venkovní dětské hřiště, dětský bazén, včetně skluzavek pro nejmenší a vodních atrakcí (v rámci dětského klubu).
Aktivity dětského klubu jsou rozděleny dle věku:
Baboo Club pro děti od 4 do 11 let; Teen Club pro děti od 12 - 17 let

Aktivity pro děti probíhají především v italském jazyce. Exkurze se hradí extra.

Možnost speciální stravy (mimo klasickou nabídkou bufetu v restauraci) za příplatek na místě €15/pokrm.

Baby sitting za poplatek.

Sport a animace

4 tenisové kurty, víceúčelové hřiště (fotbálek a volejbal), plážový volejbal, jogging, strečink, gymnastika na pláži, aqua aerobik, step aerobik, zumba, kickbox, power joga, pilates, fitness, pétanque, lukostřelba, stolní tenis.
Fit trail v délce 1,2 km s 18 fitness zastávkami pro cvičení pod širým nebem.
Za poplatek: půjčení horských kol, lekce tenisu, na pláži vodní sporty: půjčovna šlapadel, kánoí a gumových člunů, vodní lyže, windsurfing, potápěčské centrum. 800 metrů od hotelu je jízdárna nabízející mimo výcvik i projížďky na koních a pro děti jízdy na ponících a také 18jamkové golfové hřiště Tanka Golf Club (pro hotelové hosty za výhodnější ceny).
Na vyžádání a za poplatek: cvičení s osobním trenérem, spinning, tenis nebo lekce plavání, turnaje v tenisu.
Animace (především v italském jazyce): večerní představení, tematické večery, živá hudba, sardinský folklór.

Wellness & beauty

Thalasso&SPA Marina Timi Ama, vstup a veškeré služby centra za poplatek:
Wellness: vnitřní vyhřívaný bazén o ploše 60 m² s mořskou vodou a různými tryskami, relaxační místnost, aromatické sprchy, sauna, hammam - turecké lázně.
Hydroterapie: vichy shower, tryskové a podvodní sprchy, vířivé koupele. Algoterapie: zábaly z mořských řas. Masáže: uvolňující, antistresové, shiatsu, lávovými kameny, esenciální masáže. Různé kosmetické a estetické procedury.
Masáže a procedury pro děti a mladistvé od 6 let věku.

Další služby

Za poplatek pronájem jacht a plachetnic, vrtulníku, aut, široká nabídka výletů (např. džípem, na čtyřkolce, na koni, vinné sklípky, závody plachetnic ad.)

Pláž

Hotelová pláž je od hotelu oddělena pouze lagunou (cca 500 m; elektrický vláček zdarma, interval v sezóně mezi 9. a 18. hodinou každých cca 7-10 min, provoz pak pokračuje s delšími intervaly až do 23h).
Lehátka a slunečníky od 3. řady zdarma (za poplatek: 1. a 2. řada na pláži - ceny na vyžádání). Plážové osušky zdarma.
Gazebo na pláži jsou zdarma k dispozici k pokojům Suite. Pokoje typu Prestige mají zdarma lehátka v 1. nebo 2. řadě, dle typologie pokoje.

Probíhá načítání...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí, služby delegáta.

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s polopenzí, služby delegáta.

Cena nezahrnuje

Poplatky na místě - povinné

Poplatky k úhradě na místě:
Pobytová taxa € 4/osoba/den. Taxu neplatí děti do 10 let a hendikepované osoby + 1 doprovázející osoba hendikepovaného (konzultujte prosím předem v CK).

Dětská postýlka pro dítě do 2 let: € 15/den

Při příjezdu je hostům zablokováno na kreditní kartě € 500/pokoj/týden pro případnou konzumaci, která je při odjezdu vyúčtována.

Speciální nabídky

SLEVY LAST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU:

15 % z ceny ubytování pro pobyty do 12.6.2024SLEVY FIRST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU:

10 % z ceny ubytování pro pobyty 13.7.-13.10.2024 při objednání do 30. 6. 2024SPECIÁLNÍ NABÍDKY NA VYŽÁDÁNÍ

Svatební cesta - Dárek VIP na přivítanou + 1x volný vstup do "Thalasso Institute" na osobu a pobyt (Marine path, vyhřívaný bazén, hammam, emocionální sprchy, sauna, solná místnost, čajový koutek).

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

VÝLETY LZE OBJEDNAT POUZE K ZÁJEZDU

Hlavní město Cagliari
Podobné produkty
Baglioni Resort Sardinia
San Teodoro
Baglioni Resort Sardinia
27.07. - 03.08.2024
7 nocí
Letecky snídaně
Conrad Chia Laguna Sardinia

Sleva

25

%

Chia
Conrad Chia Laguna Sardinia
19.09. - 22.09.2024
3 noci
Letecky polopenze
Baia di Chia Resort Sardinia, Curio Collection by Hilton

Sleva

33

%

Chia
Baia di Chia Resort Sardinia, Curio Collection by Hilton
26.09. - 29.09.2024
3 noci
Letecky polopenze
Marinedda Hotel Thalasso &  Spa
Isola Rossa
Marinedda Hotel Thalasso & Spa
28.09. - 05.10.2024
7 nocí
Letecky polopenze