Perdepera Resort ****

Popis hotelu

Charakteristika

Hotel se třemi bazény, přímo u moře, v klidné lokalitě s nádhernou přírodou, vhodný pro rodinnou i aktivní dovolenou či výlety za poznáním východního pobřeží.

Poloha

Resort Perdepera leží na východním pobřeží Sardinie, v jižní části podmanivého regionu Ogliastra, který byl v roce 2013 vyhlášen nejkrásnějším regionem Itálie. Z hotelu je to pouhých 25 km od přístavního města Arbatax, 21 km od městečka Tortolí, 10 km od Bari Sardo a asi 6 km od městečka Cardedu se službami, obchůdky a trhem. Tato oblast je charakteristická dlouhými bílými plážemi Marina di Cardedu a Su Sirboni, v okolí se také nachází archeologická naleziště: nurág Perda e Pera - odtud název hotelu Perdepera, Domus de Janas v oblasti Cucuddadas a svatá studna Su Presoneddu. Kultura, staleté tradice, příroda a historie, to je charakteristika tohoto divokého koutu Sardinie.
Vzdálenost od letiště v Cagliari: 132 km (cca 2 h).

Vybavení

Resort se třemi bazény je zasazen do ještě divoké přírody. Tvoří jej hlavní budova s recepcí, dále část s restaurací a barem orientovaným k velkému, centrálnímu bazénu s vyhrazenou částí pro děti a relaxační zónou jen pro dospělé s druhým, hydromasážním bazénem Relax. V r. 2019 byl postaven třetí bazén (pro dospělé i děti) s důrazem na maximální komfort. Od pláže je hotel oddělen příjemným piniovým lesíkem. Za hlavní částí v zahradě stojí domky s hotelovými pokoji. Na pláži je druhá restaurace (za úhradu). Pro děti je k dispozici dětské hřiště v blízkosti bazénu, 2 dětské kluby. Dále je zde amfiteátr, tenisové kurty a sportovní zázemí, wellness centrum, obchůdek a tabák, půjčovna aut a venkovní nehlídané parkoviště. K hotelu patří i konferenční prostory s výhledem na moře a kapacitou 200 osob. Blízká dlouhá pláž je od hotelu oddělena piniovým hájem.
Wi-Fi v hale u recepce a u baru zdarma.
Zvířata nejsou povolena.

Ubytování

Hotel nabízí 131 pokojů pro 2-5 osob, umístěných ve skupinkách nízkých řadových vilek (převážně přízemních), které jsou ponořeny do rozkvetlé zahrady za hlavní budovou. Přízemní domky ve středomořském stylu mají nezávislý vchod ze zahrady, vybavenou terasu nebo předzahrádku s posezením, převážně s výhledem do zahrady (není-li uvedeno jinak). V koupelně je sprcha, fén, v pokoji klimatizace, telefon, trezor, TV, minibar (za poplatek), sušák na prádlo. Lůžka v pokojích mohou být řešena formou manželského lůžka a 1-2 samostatnými lůžky, nebo i 2-4 oddělenými lůžky (dle dostupnosti).

STANDARD - přízemní pokoje se samostatným vchodem, s manželským lůžkem a možností až 2 přistýlek. Některé pokoje mají kuchyňský kout (na vyžádání). Za používání kuchyňského koutu se platí na místě poplatek (úklid musí zajistit klient).
Za příplatek a na vyžádání jednolůžkový pokoj DUS STANDARD.
SUPERIOR - přízemní pokoje rekonstruované v r. 2018, umístěné v nové hotelové budově, zařízené ve světlém vintage stylu v kombinaci se sardskými dekoracemi. Postele tvoří manželské lůžko s možností 1 přistýlky nebo v jiné variantě pokoje 3 oddělená lůžka. V koupelně je prostorná sprcha z bílého mramoru. V pokoji je USB konektor.
PRESTIGE - pokoje v 1. patře nové části resortu z r. 2018 nabízí rafinovaný a světlý interiér, moderní a útulné zařízení, světlý nábytek, přiznané stropní trámy a celkový design lišící se u každého pokoje Prestige, vždy ale v kombinaci moderního a sardského stylu. V koupelně je prostorná sprcha z bílého mramoru. Z francouzského okna je přístup na zařízenou terasu s posezením a výhledem na moře a do okolní středomořské zahrady. V pokoji je USB konektor. Postele tvoří manželské lůžko s možností 1 přistýlky nebo v jiné variantě pokoje 3 oddělená lůžka.

Hotel má i další typy pokojů (na vyžádání, dle dostupnosti):
CLASSIC - pokoje pro 2-4 osoby, rekonstruované v r. 2014, ve svěžím stylu s bílým dřevěným stropem a přiznanými trámy.
JUNIOR SUITE - nejkomfortnější pokoj pro 2-4 osoby, s centrální pozicí blízko restaurace, baru, recepce, miniklubu i pláže. Prostor tvoří ložnice s manželským lůžkem a druhý pokoj se dvěma samostatnými lůžky.

Check-in: 17:00 h. Check-out: 10:00 h.

Stravování

Plná penze s nápoji - snídaně, oběd a večeře formou bufetu s vybranými nápoji k jídlu.
Možnost slevy na pobyt pouze s polopenzí s nápoji (snídaně a večeře formou bufetu).
V ceně jsou k jídlu nápoje z postmixu (perlivá a neperlivá voda, domácí bílé, červené a růžové víno, nealko nápoje dle rozhodnutí hotelu) nebo v karafě.

Centrální restaurace nabízí zejména italské menu v kombinaci s mezinárodní kuchyní. Zde se podává plná penze (nebo polopenze) s určenými nápoji k jídlu. Restaurace se nachází pár kroků od centrálního baru a recepce, a je orientovaná směrem k bazénu a k přístupu k moři. Vnitřní prostory jsou klimatizovány a další část tvoří venkovní terasa, kde lze konzumovat pokrmy prakticky u bazénu. V neděli je organizována typická sardinská večeře s ochutnávkou místních specialit.

Na pláži je druhá restaurace i s nabídkou koktejlů a aperitivů, které si můžete vychutnat v bezprostřední blízkosti moře. Nutná rezervace, konzumace se hradí zvlášť.
Také konzumace v barech se hradí zvlášť (nápoje, zmrzliny a svačinky / snack).

Pro děti

Za poplatek: Mini klub pro děti od 5 let a Junior klub (12-17 let), kde zábavu o děti a mládež zajišťují animátoři v předem dané hodiny.
Kojenecký koutek - místnost pro péči o miminka (strava a nápoje k úhradě na místě).

Sport a animace

Hosté mohou využívat 3 bazény se sladkou vodou - velký, centrální bazén pro dospělé a děti a druhý hydromasážní bazén Relax výhradně pro dospělé a nový, v roce 2019 postavený bazén Oasi pro dospělé a děti, s důrazem na maximální komfort. U bazénů jsou k dispozici lehátka a slunečníky do vyčerpání kapacity. Dále 2 tenisové kurty se syntetickým povrchem (večerní osvětlení a privátní hra za poplatek), plážový volejbal, ping pong, stolní fotbal, horská kola (možnost i organizovaných výletů), fitness a vodní gymnastika.
Za poplatek: windsurfing, kánoe a plachetnice, potápění a šnorchlování (externí služba), kurzy s instruktory (tenis, windsurfing, jízda na plachetnici), animace ve smyslu turnajů, her a večerního programu. Hotel organizuje i pravidelné lekce vaření sardské kuchyně.

Wellness & beauty

Wellness centrum nabízí škálu estetických a relaxačních procedur - masáže, kosmetické služby, wellness balíčky. Vše na objednávku na místě a za poplatek. Otevřeno v hlavní sezóně (bližší info na recepci), denně kromě soboty, v čase 10-13 a 15-19 hod (změna vyhrazena).

Další služby

Resort je perfektní lokalitou pro váš velký svatební den, pro který umí zařídit kompletní servis.

Pláž

Pouhých 80 m od resortu se táhne dlouhá a široká krásná písečno-oblázková pláž Marina di Cardedu, mořské dno zde klesá poměrně strmě do průzračného moře. Pláž je dobře přístupná dřevěnou cestičkou od bazénu přes piniový lesík. Plážový servis v ceně od 3. řady (1 slunečník a 2 lehátka/pokoj) včetně plážových ručníků (výměna sobota/středa). První dvě řady slunečníků jsou za poplatek, ovšem jsou vyhrazeny přednostně pro pokoje Deluxe a Prestige VM (s výhledem na moře). Ostatní pokoje si je mohou také dokoupit, je-li volná kapacita.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
PotápěníPotápění
TenisTenis
FitnessFitness
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně
Vzdálenost od letiště: 132 km 132 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s plnou penzí včetně vybraných nápojů, služby delegáta na telefonu (od 31.5. do 1.10.2020)

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.