Nicoletta ***

od 16 849 Kč

4 dní / snídaně

Praha - Cagliari

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Rodinný hotel pár kroků od centra i pláže, ideální výchozí bod pro poznávání krás východního pobřeží Sardinie.

Poloha

Hotel Nicoletta je dokonalým místem pro klienty, kteří hledají ubytování v menším hotelu s domácí atmosférou. Východní pobřeží ostrova je skvělým místem pro vyznavače aktivní dovolené - od horských tůr, přes horolezecké trasy, vodní sporty až po nekonečné zatáčky vnitrozemských silniček stoupajících do hor, jako stvořených pro motorkáře.
Hotel se vyznačuje také ideální polohou pouhých 50 m od hlavního náměstí městečka Santa Maria Navarrese, 150 m od začátku krásné dlouhé oblázkové pláže a 100 m od malého turistického přístavu odkud vyplouvají výletní lodě do zálivu Golfo di Orosei, na kouzelné pláže Ogliastry, nebo kde si můžete půjčit člun a vychutnat si podmanivé pobřeží v soukromí. Milovníci horských tůr si mohou užít množství trekkingových stezek a výhledy z pohoří Gennargentu.
V centru městečka a podél pláže je několik malých, příjemných, charakteristických restaurací a barů. Místní obchůdky jsou spíše turistického charakteru.
Vzdálenost od letiště v Cagliari: 150 km (cca 2 hod jízdy).

Vybavení

V hotelu je hostům k dispozici recepce, bar, snídaňová restaurace, výtah, velká terasa, internet point, zahrada, služby partnerské restaurace (100 m od hotelu), kryté garáže s místem pro motorky. Veřejné neplacené parkoviště je cca 40 m od hotelu.
Za příplatek: Obědový balíček, pronájem plážových osušek, plážový servis, fakultativní výlety, pronájem gumových člunů.
Wi-Fi připojení zdarma v celém hotelu včetně pokojů.

Ubytování

Menší hotel s rodinnou atmosférou disponuje 28 elegantními pokoji, které jsou jednoduše, ale útulně a prakticky zařízené v příjemných barevných tónech odkazujících na místní tradice. Všechny pokoje mají koupelnu, fén, klimatizaci, Smart TV, ledničku, telefon a trezor. Balkon / terasa / veranda je vždy na vyžádání (omezená kapacita) a za příplatek na místě. Balkon lze vyžádat výhradně u dvoulůžkového pokoje, terasu/verandu/zahrádku u dvoulůžkových a třílůžkových pokojů.
Na vyžádání také čtyřlůžkový pokoj se zahrádkou (příplatek na místě).

Typy pokojů (dle konkrétní požadované obsazenosti):
STANDARD dvoulůžkový - 17 m²; manželské lůžko nebo dvě oddělená lůžka. Max. obsazenost 2 dospělí.
STANDARD obsazený 1 osobou - výhradně na vyžádání.
STANDARD třílůžkový - 3 dospělí - 23 m²; obsazenost 3 dospělé osoby (tzn. od 11 let věku).
STANDARD třílůžkový - 2 dospělí a 1 dítě - 23 m²; obsazenost 2 dospělé osoby + 1 dítě 3-10 let (dovršených).
STANDARD čtyřlůžkový - 4 dospělí - 30 m²; obsazenost 4 dospělé osoby (tzn. od 11 let věku).
STANDARD čtyřlůžkový - 3 dospělí a 1 dítě - 30 m²; obsazenost 3 dospělé osoby + 1 dítě 3-10 let (dovršených).
STANDARD čtyřlůžkový - 2 dospělí a 2 děti - 30 m²; obsazenost 2 dospělé osoby + 2 děti 3-10 let (dovršených).

Dítě do 3 let zdarma na lůžku s rodiči. Na vyžádání dětská postýlka, za příplatek předem. Pobyt dítěte do 3 let je ve všech typech pokojů nutno vyžádat předem.

V období 11.8.-21.8.2022 je min. délka pobytu 5 nocí.
Check-in: 14:00 h, check-out: 10:30 h.

Stravování

Snídaně formou bufetu zahrnuje pečlivě vybranou nabídku čerstvých croissantů, sladkých i slaných pokrmů, čerstvého ovoce a typických sardinských produktů.

Na vyžádání také snídaně pro osoby s potravinovou intolerancí (nutno konzultovat předem).
Za příplatek možnost obědových balíčků.

Večer si v baru můžete vychutnat rozmanité drinky i vybraná vína či lokální alkoholické speciality jako mirto sardo.
Hotel nabízí možnost konzumace za zvýhodněné ceny v blízkých restauracích v rámci Santa Maria Navarrese s možností volby mezi fixním menu a výběrem z jídelního lístku.

Sport a animace

V okolí lze provozovat free climbing, quad biking, trekking, užít si výlety krajinou panoramatickým vláčkem "Trenino verde" nebo si zapůjčit člun a prohlédnout si pobřeží a pláže.
V hotelu rádi pomohou zajistit lodní výlety do krásných zátok jako jsou Cala Goloritzé, Cala Mariolu, Grotta del Fico, Cala Biriala, Cala Sisine, Cala Luna. Vše za poplatek.

Pláž

Ve vzdálenosti cca 150 m od hotelu se nachází místní krásná městská pláž s hrubým pískem, která se pozvolna svažuje do moře a je tak vhodná i pro malé děti. Plážový servis i osušky za poplatek (hotel nabízí zvýhodněné ceny).
Vlevo od pláže se tyčí strážní věž Torre Spagnola z 16. století, která sloužila jako ochrana před nájezdy Saracenů. Na pravé straně pláže je příjemný piniový háj. Na jih od strážní věže jsou pláže San Giovanni a Spiaggia della Torre. Tato lokalita je velmi vhodnou pro šnorchlování.
Mnoho krásných pláží je v blízkém okolí (doporučujeme auto, některé jsou dostupné pouze lodí, jako např. Cala Mariolu). Lodí lze na výlet na nádherné pláže a zálivy jako Cala Goloritzé, Cala Mariolu, Grotta del Fico, Cala Biriala, Cala Sisine, Cala Luna.
Hotel zprostředkuje také půjčení vybavení pro vodní sporty a další sportovní aktivity (vše za poplatek).
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
Do centra pěškyDo centra pěšky
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
PotápěníPotápění

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: Zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování se snídaní, služby delegáta na telefonu (od 2. 6. do 2. 10. 2022).

VLASTNÍ DOPRAVA: Ubytování se snídaní, služby delegáta na telefonu (od 2. 6. do 2. 10. 2022).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Pobytovou taxu (platba na místě).

Poplatky na místě

FAKULTATIVNÍ (na vyžádání):

Pokoj s balkonem: € 10/pokoj/noc v období 15.4.-23.6.2022 a 25.9.-16.10.2022, € 15/pokoj/noc v období 24.6.-24.9.2022. Platí pouze pro dvoulůžkové pokoje (omezená kapacita; vždy nutno vyžádat předem).
Pokoj s terasou / verandou: € 15/pokoj/noc v období 15.4.-23.6.2022 a 25.9.-16.10.2022, € 20/pokoj/noc v období 24.6.-24.9.2022. Platí pouze pro dvoulůžkové a třílůžkové pokoje (omezená kapacita; vždy nutno vyžádat předem).
Čtyřlůžkový pokoj se zahrádkou: € 15/pokoj/noc v období 15.4.-23.6.2022 a 25.9.-16.10.2022, € 20/pokoj/noc v období 24.6.-24.9.2022. Platí pouze pro čtyřlůžkové pokoje (omezená kapacita; vždy nutno vyžádat předem).

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.