Arbatax Park Resort - Monte Turri - Adults only

Arbatax Park Resort - Monte Turri - Adults only ****

Praha - Cagliari snídaně od 17 590 Vyberte termín
Blízko plážeBlízko pláže
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
AnimaceAnimace
PotápěníPotápění
TenisTenis
PesPes
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně
Exkluzivně v SARDEGNA TRAVELExkluzivně v SARDEGNA TRAVEL

Charakteristika

Hotel Monte Turri s dech beroucí panoramatickou polohou nabízí jedinečnou romantickou atmosféru a je určený pouze pro dospělé.


Eco Resort (IT, EU, W)

Sensory Garden Resort (W)

Poloha

Hotel Monte Turri je součástí komplexu Arbatax Park Resort, který se nachází cca 3 km od města Arbatax v mírně svažité 60 hektarové středomořské zahradě u členitého pobřeží s množstvím menších písečných pláží. Je to jeden z nejkomplexnějších turistických resortů na ostrově. Patří k němu i obora „Bellavista“ s typickými sardinskými rostlinami a zvířaty (mufloni, divočáci, koně, sardské krávy) a Wellness centrum s rozlohou cca 2000 m2. Resort je vstupní branou do středomořského života, plného autentické atmosféry v jedné z nejkrásnějších lokalit Sardinie.

Hotelová část MONTE TURRI nabízí komorní a klidnou atmosféru. Nachází se na severním okraji resortu v nejvyšším bodě kopce Bellavista a díky tomu disponuje krásným panoramatickým výhledem do okolí. Atmosféru doplňuje bohatá zeleň, kterou je hotel obklopen.
Okolní dramatická příroda je častým cílem milovníků trekkingu, adrenalinových sportů či např. speleologů, kteří si obzvláště oblíbili jeskyni Grotta Su Marmuri, patřící k nejvýznamnějším v oblasti. V okolí (max. 30 min. jízdy) najdete nejkrásnější zátoky východního pobřeží - Cala Goloritzé, Cala Sisine nebo pláž Spiaggia di Cea.

Vzdálenost od letiště v Cagliari 147 km (cca 2 h a 15 min).

Vybavení

Hostům hotelu je kromě recepce k dispozici restaurace s panoramatickými výhledy, lounge bar a vyhřívaný bazén se solární terasou. Dále mohou klienti využívat bazén v hotelové části Cala Moresca s barem a relaxační bazén v blízkosti moře. Na panoramatické terase s výhledem na moře se nabízí restaurace La Vela otevřená v hlavní sezóně době oběda (za poplatek). V nejvyšší části resortu s názvem Park s krásnými výhledy na moře se nachází wellness centrum (2000 m²), nebo mohou klienti navštívit přírodní park se zvířaty Bellavista.
Resortem projíždějí 2 minibusy, kterými je možné si zkrátit cestu areálem. Ve vzdálenější části resortu Telis, Dune, Cottage mohou klienti navštívit další pláže, bazény - bazén telis, tropický nebo plavecký bazén, bary a restaurace (nutná rezervace a vše za poplatek). Lze také využít autobusové spojení do centra Tortoli (několikrát denně, za poplatek). Hotel přijímá všechny platební karty s výjimkou Dinners.
Wi-Fi ve společných prostorách hotelu zdarma.
Malá zvířata na vyžádání, za poplatek.

Pozor - vzhledem ke značné členitosti terénu není pobyt vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí.

INTERAKTIVNÍ MAPA RESORTU

Ubytování

Pokoje v hotelu Monte Turri kombinují eleganci, komfort a tradiční útulné prostředí s veškerým moderním komfortem. Každý pokoj byl pečlivě promyšlen s cílem zajistit svým hostům pobyt s maximálním pocitem pohodlí.
Prostorné a komfortní pokoje zařízené v originálním, sardském stylu se nacházejí v budově připomínající zámek. Všechny disponují klimatizací, trezorem, minibarem (1. náplň mimo alkoholické nápoje zdarma, doplnění za poplatek), TV/Sat, v koupelně je hydromasážní vana. Pokoje se od sebe liší v malých detailech: některé mají výhled na moře, jiné terasu nebo výhled do parku.
Všechny pokoje TOWER jsou dvoulůžkové, na vyžádání možnost obsazenosti 1 osobou. 1 volný vstup na osobu do SPA Bellavista (min. pobyt 5 nocí). Check-in 16:00; check-out 11:00 h.

Stravování

V ceně pobytu mají klienti k dispozici snídaní formou bohatého bufetu. V rámci polopenze jsou večeře servírovány v restauraci La Terazza v centrální části hotelu (v blízkosti hlavní recepce hotelů Telis, Dune a Cottage) a nápoje nejsou zahrnuty v ceně.


LOUNGE BAR - elegantní místo pro chvíle odpočinku se nachází vedle recepce v blízkosti bazénu. Je otevřen po celý den a nabízí mimo jiné výborné koktejly. Klienti hotelu mohou využívat tyto restaurace nebo bary za poplatek:

RESTAURACE LA VELA - příjemné posezení s výhledem na krásnou zátoku Moresca. Restaurace alla carte nabízí italské speciality, výbornou pizzu, masa a ryby.
Restaurace je otevřená v hlavní sezóně, pouze v době oběda od 12:30-14:00 hod.

POOLBAR LA CALA v hotelové části Cala Moresca u hlavního bazénu, otevírá po snídani v 10:30 hod. a je otevřen do 23:30 hod.
Zde probíhají veškeré aktivity jako lehká animace a večerní zábava. Bar nabízí zapékané paniny, krosanty, pizzy a bohatou nabídku nápojů (vše za poplatek).

BEACH BAR - se nachází přímo u moře s bohatou nabídkou nápojů, koktejlů a zmrzliny.
Bar je otevřen každý den od 11:00-18:00 hod.

RESTAURACE LA CALA - v hotelové části Cala Moresca nabízí večeře formou bufetu včetně nápojů perlivá a neperlivá voda, domácí bílé e červené víno.

Další restaurace a bary s nacházejí v částech Telis, Dune a Cottage. Informace ohledně rezervace a příplatku na recepci.

Sport a animace

Večerní živá hudba u hlavního bazénu v části Cala Moresca nebo v části Telis.

U pláže Cala Moresca je možné si zapůjčit kanoe od 10:0-18:30 hod.
V dopoledních hodinách a určených časech ranní rozcvička na protažení svalů, stetching, acqua dance, v odpoledních hodinách lekce pilates nebo jogy, ping pong.

V horní části zóny Telis se nachází 5 tenisových kurtů, 2 různě velká hřiště na fotbálek, venkovní hřiště a basketbalový koš. Lukostřelba v nejvýše položené části Park.
Blízké potápěčské centrum pořádá přímo v resortu bezplatné kurzy plavání, jízdy na kánoi a za poplatek kurzy potápění pro dospělé. Je v něm také půjčovna vybavení na šnorchlování, kánoí, loďěk a windsurfů (za poplatek). Zájemce o další aktivity vyzvedávají v resortu a sami převážejí na místa kurzů a výletů.
V blízkosti se nachází jízdárna.

Wellness & beauty

V centrální části parku Bellavista s panoramatickou polohou se nachází Wellness centrum & Spa Bellavista postaveno ve stylu starobylého arabského sídla, o rozloze více než 2000 metrů čtverečních.

K dispozici je zde: regenerační stezka - 10 bazénů se slanou vyhřívanou vodou, velký venkovní bazén s různými typy hydromasážních trysek (krční, dorzální, bederní atd.), turecké lázně, emocionální vodopády, chromoterapie, podvodní hudba, ledová kaskáda, solná jeskyně, relaxační sál s naturalistickými filmy a jemnou hudbou, velká sauna, sprchy
finny, gejzírová místnost.

Za poplatek centrum krásy: prostor vyhrazený pro masáže, estetické a holistické ošetření obličeje a těla s využitím tradiční přírodní kosmetiky nebo výtažky z léčivých rostlin typických pro sardinskou flóru jako je lentišek, rozmarýn, myrta.

Vstup povolen od 16 let.

Hosté hotelu Monte Turri mají zdarma 1 vstup do Spa Bellavista při pobytu na min. 5 nocí.

Udržitelnost a ekologie

V Arbatax Park Resortu je díky různým ekologicky udržitelným aktivitám, které se každodenně provádějí, vše zaměřeno na ochranu životního prostředí. Díky recyklaci a využívání alternativních zdrojů energie se toto místo stalo v průběhu let cenným zdrojem inspirace a zdrojem, který je třeba chránit a vytyčuje jasnou cestu k udržitelné budoucnosti, kterou předává novým generacím.

Díky iniciativám bez plastů a zapojení do ekologicky udržitelných aktivit byl Arbatax Park Resort již pátým rokem po sobě (2019-2023) zvolen v prestižní soutěži "World Travel Awards" (považované za Oscary v cestovním ruchu) "Předním světovým ekologickým resortem" a "Předním světovým resortem Sensory Garden." Kromě toho zvítězil také v kategoriích "Přední italský ekologický resort" a "Přední evropský ekologický resort."

Elektřina využívaná v Resortu je z velké části zelená (solární a další obnovitelné zdroje). Resort vyrábí na místě čistou energii ze 100kwh fotovoltaického systému. Prostřednictvím solárního termického systému a termodynamického systému, který vyhovuje potřebám domácností a restaurací, se vyrábí teplá užitková voda. Spotřeba elektrické energie je také snížena použitím energeticky úsporných žárovek. V prostorách s trvalým osvětlením byly instalovány fotoelektrické články pro ovládání osvětlení pomocí senzorů přítomnosti nebo soumraku, aby se šetřila energie.
Výměna prádla se provádí pouze na vyžádání hostů, čímž se šetří značné množství energie a vody a snižuje používání pracích prostředků a emise skleníkových plynů.
Hostům je k dispozici půjčovna jízdních kol, která poskytuje alternativní způsoby dopravy a povzbuzuje hosty k prozkoumávání oblasti ekologicky udržitelným způsobem, stejně jako 2 otevřená, panoramatická vozidla "Boboi", ktera hostům umožňují pohybovat se po resortu.
Resort, který byl vždy pozorný k otázkám ekologie a udržitelnosti životního prostředí, recykluje velkou část vyprodukovaného odpadu. Odpad je separován, recyklován a likvidován vhodným způsobem. Ve společných prostorách jsou hostům k dispozici speciální kontejnery pro tříděný odpad. Ovocný a zeleninový odpad z kuchyní slouží ke krmení zvířat v parku Bellavista.

Pláž

Hotelová pláž se nachází ve vzdálenosti cca 400 m od pokojů v malebné zátoce. Cestu na pláž je možné si zkrátit výtahem. Pláž je kamenitá a nachází se zde dřevěná sluneční terasa vybavená slunečníky a lehátky. Ve vzdálenější části resortu další 3 písečné pláže vč. přírodní písečné pláže Telis Village ohraničené kameny.

Všechny pláže jsou vybavené lehátky a slunečníky (zdarma do vyčerpání, osušky na vratnou kauci). Několikrát denně jezdí gumový člun přímo z pláže Cottage a Cala Moresca na pláž Lido di Orri (5 minut, € 5/ os.) nebo lze využít službu linkového autobusu se zastávkou před resortem. Krásná písečná pláž Orri disponuje zázemím a barem s částí vyhrazenou jen pro hosty resortu (slunečníky a lehátka zdarma, do vyčerpání kapacity).
Probíhá načítání...

Důležité

V hotelu je možné platit útratu platební kartou nebo si pomocí hotvosti nabít hotelovou kartu, se kterou lze platit úhradu v barech, restauracích a obchodem v rámci celého resortu.
Hotel akceptuje všechny platební karty kromě Dinner.

Hotelový management si vyhrazuje právo na změnu otevírací doby barů, restaurací a programu hotelových služeb v závislosti na obsazenosti resortu a počasí.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování se snídaní, služby delegáta na telefonu*. VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní, služby delegáta na telefonu.

*Delegát je vám osobně k dispozici při příletu/odletu na letišti v Cagliari a poté po celou dobu pobytu na telefonním čísle uvedeném v pokynech k zájezdu. Na vyžádání zajistí výlety, pronájem aut nebo doporučí zajímavosti v okolí.

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě - nepovinné

Fakultativní (na vyžádání):
Malé zvíře € 20/ noc (vyžaduje se zdravotní potvrzení - očkovací průkaz).

Speciální nabídky

SPECIAL SEPTEMBER
Sleva 15 % z ceny ubytování v termínu 16. 9. - 5. 10. 2024 při objednání do 25. 8. 2024, nelze kombinovat se slevou Dlouhá dovolená

Dlouhá dovolená - sleva 5 % z ceny ubytování při pobytu delším než 14 dní (podmínkou min. 2 plné ceny)


NA VYŽÁDÁNÍ:
Sleva 10% z ceny ubytování při objednání do 30 dnů před odjezdem.

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

VÝLETY LZE OBJEDNAT POUZE K ZÁJEZDU

Podobné produkty
Hotel s bazénem, Cannigione, Sardinie
Cannigione
Sandalia Boutique Hotel - Adults Only
28.09. - 02.10.2024
4 noci
Letecky snídaně
132238 Pohled na hotel, Porto Conte, Sardinie Pohled od hotelu směrem k bazénu, Porto Conte, Sardinia

Sleva

15

%

Porto Conte
Corte Rosada Resort & Spa - Adults only
09.10. - 12.10.2024
3 noci
Letecky snídaně
Venkovní prostory, Cardedu, Sardinie
Marina di Cardedu
Experience Hotel Corte Bianca - Adults Only (16+)
10.10. - 13.10.2024
3 noci
Letecky snídaně
Zapající slunce od bazénu, Villasimius, Sardinie

Sleva

15

%

Villasimius
Cruccuris Resort - Adults only
10.10. - 13.10.2024
3 noci
Letecky snídaně