Club Esse Posada Beach Resort ****

od 14 990 Kč

4 dní / polopenze s nápoji

Praha - Olbia

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Výraz "Sa Posada" v sardinském jazyce znamená "místo odpočinku" a plně vyjadřuje prastarý smysl pro pohostinnost a vnímání času přátelských obyvatel Sardinie. Hotel u moře je ideální pro rodiny s dětmi i klienty preferující aktivní dovolenou.

Poloha

Hotel klubového typu je situován na severním pobřeží Sardinie, v oblíbené turistické oblasti Smaragdového pobřeží, naproti působivému souostroví a národnímu parku La Maddalena, pouhých 50 m od krásné písečné pláže a 500 m od centra městečka Palau, kde najdete restaurace, bary, cukrárny a obchůdky s rozmanitým zbožím. Severní pobřeží ostrova je typické množstvím menších, většinou písečných pláží umístěných v zátokách obklopených skalami a bohatou vegetací. Přístav v Olbii je vzdálen 40 km, v Golfo Aranci 45 km.
Vzdálenost od letiště v Olbii: 44 km (cca 50 min).

Vybavení

Hostům je k dispozici non-stop recepce, hala, klimatizovaná restaurace v sardinském stylu s velkou terasou, piano bar, 2 bazény, dva víceúčelové kurty (jeden na tenis a druhý i na malou kopanou), plážový volejbal, amfiteátr s večerním programem, butik, venkovní nehlídané parkoviště.
Za poplatek: denní tisk, prádelna, pronájem gumových člunů, aut, skútrů, fakultativní výlety.
Wi-Fi ve společných prostorách v ceně v rámci klubové karty.
Malá zvířata do 20 kg v části "Sa Marina" na vyžádání, za poplatek. Zákaz vstupu do společných prostor a na hotelovou pláž. Cca 200 m od hotelu je veřejná psí pláž Bau Bau.

Ubytování

Hotelový resort tvoří 2 části - "Sa Posada" s celkem 116 pokoji situovanými v centrální části hotelu a zařízenými v tradičním sardinském stylu, dál od moře. Část "Sa Marina" má 30 prostornějších pokojů, které jsou navíc vybaveny malým kuchyňským koutkem a venkovním patiem a jsou situovány cca 50 m od pláže (pokoje jsou bez příplatku, dostupnost k ověření u prodejce, omezená kapacita).

Všechny pokoje STANDARD pro 2 - 4 osoby (3. a 4. lůžko formou palandy) jsou vybaveny individuální klimatizací, mini lednicí (náplň za poplatek, při zakoupení karty Esse Plus první náplň v ceně), TV, telefonem a koupelnou se sprchou a fénem. Pokoje s balkonem jsou na vyžádání, za příplatek předem (omezená kapacita).

Na vyžádání rodinné pokoje FAMILY v části "Sa Marina" pro 3 - 5 osob - tvoří je 2 oddělené pokoje s jedním společným vstupem, koupelnou, kuchyňkou a malým patiem. Min. obsazenost 3 dospělí.
Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání a za příplatek - dle aktuální kapacity hotelu.
Hotel disponuje také pokoji pro hendikepované (nutno vyžádat).
Postýlka pro dítě do 3 let na vyžádání, v ceně v rámci povinné klubové karty, kterou hradí i děti do 3 let. Max. 1 v pokoji.

Check-in: 16:00 h, check-out: 10:00 h.
Při zakoupení klubové karty Esse Plus dřívější check-in 14:00 h a pozdní check-out 12:00 h. Karta Esse Plus je na vyžádání, platba na místě.

Stravování

Polopenze s nápoji - snídaně a večeře formou bufetu, filtrovaná voda, místní víno a světlé pivo k jídlu v ceně.
Za příplatek plná penze s nápoji - oběd rovněž formou bufetu - bohatý výběr předkrmů, 1. a 2. chodů, příloh, dezertů ( dezerty pouze k večeři). Nápoje k jídlu v ceně: filtrovaná voda, červené a bílé lokální víno, světlé pivo.

Hotelová restaurace v sardinském stylu, s nádherným výhledem na záliv Monti Russu, nabízí široký výběr místních specialit, pizzu i mezinárodní kuchyni formou bufetu. K dispozici je bohatá nabídka místních a italských vín. Hotel organizuje také tématické večeře.
Na vyžádání bezlepková dieta.

Pro děti denně: RistoMini "Banchetto dell´Eroe", speciální menu, které mohou děti jíst s animátory v dětském koutku.
K dispozici Biberoneria - speciální prostor pro rodiče s dětmi do 3 let, dostupný 24 h denně (v rámci povinné klub. karty 4/6-19/9), kde lze dětem připravit kojeneckou stravu. K dispozici jsou základní suroviny pro přípravu dětských pokrmů (zeleninové, masové a rybí vývary, zeleninové protlaky, těstoviny malé velikosti, strouhaný sýr, trvanlivé mléko, jogurty, sýry a sezónní ovoce).

Pro děti

V rámci povinné klubové karty (připočítá se na webu jako povinný příplatek na osobu) mohou děti využívat dětské kluby s bohatým programem (animace probíhá převážně v italském jazyce).

PINK HERO - růžový tučňák čeká na nejmenší hrdiny, kteří s ním budou tančit, hrát si, sportovat a rozšiřovat svojí fantazii i znalosti v rámci ekologie.
HERO CAMP - pro děti 3-13 let, rozdělené do skupin úměrně věku, v čase 9:30-18:30 probíhá program s dětským hřištěm, divadlem, hernou a společenskou místností s TV.
YOUNG CLUB - pro mládež 13-18 let, se sportovními aktivitami a hrami v bazénu, tancem, hrami a turnaji, trénink kabaretního představení a společnými hrami.

Dětský koutek a speciální dětské menu ve vyhrazené části restaurace, kde mohou děti jíst společně s animátory.
Pro děti do 3 let je k dispozici Biberoneria - 24 h denně otevřená místnost pro maminky s dětmi, kde je možnost vaření ze zdejších surovin vhodných pro děti (přístup za poplatek viz poplatky na místě).

Sport a animace

Klienti mohou v rámci povinné klubové karty (připočítá se formou povinného příplatku na osobu, v období 4/6-19/9) využívat: 2 bazény (povinná koupací čepice), dva víceúčelové kurty na tenis a malou kopanou, aktivity dětských klubů, music bar, kolektivní kurzy plavání, lukostřelby, fitness, vodní gymnastiky, plážový volejbal, kanoe, skupinové tance, karaoke, vstup do divadla pro večerní představení. Veškeré aktivity a služby probíhají v období 4.6.-19.9.2021 (změna vyhrazena). Mimo toto období probíhá v hotelu soft animace s večerním programem, kolektivními turnaji a fitness programem.
Za poplatek: pronájem skútrů, aut, gumových člunů, fakultativní výlety.

Povinná klubová karta se hradí formou povinného příplatku předem, pro pobyt v období 04/06 - 19/09, hradí všechny osoby vč. dětí.

Další služby

Při zakoupení klubové karty Esse Plus (platba na místě) je v ceně: dřívější check-in ve 14:00 h, pozdní check-out do 12:00 h, welcome drink na pokoji při příjezdu, oběd v ceně v den odjezdu, rezervace stolu v restauraci, slunečník a křesílka na pláži, 1x náplň minilednice na pokoji (Cola, Fanta, Sprite, pivo, voda - 2 ks od každého), plážové osušky (výměna 1x denně), sleva 10 % v butiku (kromě denního tisku, knih a známek), možnost oběda "Lunch Around" - oběd v některém z partnerských hotelů Club Esse (nutná rezervace den předem, zdarma při pobytu s plnou penzí, za příplatek při polopenzi).

Pláž

Pláž dell'Isolotto se nachází cca 350 m od hotelu (dle polohy konkrétního pokoje). Klienti mohou v rámci povinné klubové karty (hrazené na období 4/6 - 19/9) využívat slunečníky a lehátka od 2. řady do vyčerpání kapacity ve dvou částech - "Relax" (klidnější) nebo "Energy" (zde probíhají animační programy a aktivity Hero Camp). 1. řada na pláži za poplatek (dle dostupnosti na místě). Plážové osušky za poplatek (rezervace předem).
200 m od hotelu je psí pláž Bau Bau.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
Do centra pěškyDo centra pěšky
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
PotápěníPotápění
TenisTenis
Vhodné pro hendikepovanéVhodné pro hendikepované
PesPes
FitnessFitness
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně
Vzdálenost od letiště: 44 km 44 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Důležité

Pozor, tento hotel má přísnější podmínky než VSP CK: při stornování v období do 45 dnů před začátkem zájezdu 3.000 Kč za každou osobu (v ostatních případech dle VSP CK).

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: Zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí s nápoji nebo za příplatek s plnou penzi s nápoji, klubovou kartu formou povinného příplatku (na období 4/6- 19/9), služby delegáta (od 29.5. do 7.10.2021).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě

FAKULTATIVNÍ (na vyžádání):

Malé domácí zvíře (do 20 kg) - €50/ pobyt, max. 1 zvíře/ pokoj.
Dítě 0-3 roky - €7/den zahrnuje postýlku pro dítě a přístup do kuchyňského koutku pro maminky
Klubová karta Esse Plus: € 40/ pokoj/ den - zahrnuje dřívější check-in ve 14:00 h, pozdní check-out do 12:00 h, welcome drink, oběd v den odjezdu, přednostní rezervace stolu v restauraci, vyhrazený slunečník a křesílka na pláži, 1x náplň minilednice (Cola, Fanta, Sprite, pivo, voda - 2 ks od každého), plážové osušky (výměna 1x denně), sleva 10 % v butiku (kromě denního tisku, knih a známek), možnost oběda "Lunch Around" v některém z partnerských hotelů Club Esse (bez příplatku při plné penzi, u polopenze za příplatek €10/os., dítě 3-13 let sleva 50%).

Speciální nabídky

SLEVY FIRST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU:


Speciální nabídka 1 dospělý + 1 dítě 3 - 13 let již aplikováno v cenách zájezdu.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.