Eden Village Colostrai ****

od 23 990 Kč

8 dní / all inclusive

Praha - Cagliari

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Příjemný resort přímo u písečné pláže s výbornou kuchyní all inclusive, opakovaně v posledních pěti letech velmi oblíbený u našich klientů.

Poloha

Klubový hotel Colostrai se nachází v jihovýchodní části Sardinie, 25 km od rušnějšího letoviska Costa Rei a 11 km od městečka Muravera. Celý komplex připomínající typickou sardinskou vesničku je zasazen do zeleně ve vzrostlé udržované zahradě s citrusovníky, jen pár kroků od krásné dlouhé pláže s jemným pískem žulové barvy a průzračným mořem. Cca 3 km od hotelu se nachází supermarket, 10 km pak centrum města Muravera s obchody, restauracemi i zdravotnickými službami. 10 km od hotelu je jízdárna. V Costa Rei se nabízí noční vyžití v klubech a diskotékách.
Vzdálenost od letiště v Cagliari - 80 km (cca 1h 15 min)

Vybavení

Součástí hotelu je recepce, hala, restaurace formou bufetu se zážitkovou kuchyní, dva bary (z nich jeden na pláži), společenská místnost s TV, sladkovodní bazén s brouzdalištěm pro děti vybaven slunečníky a lehátky (v provozu květen-září), obchod s místními produkty a suvenýry, půjčovna aut, motorek a kol, nekryté hotelové parkoviště. Po celý den probíhají animační programy převážně v italském jazyce pro děti (miniklub a junior klub) i dospělé (po celý den zábavný program, kurzy tance, divadlo, diskotéka na pláži).
Služby za poplatek: půjčení auta, motorky, jízdních kol, služby lékaře, prádelna a žehlení prádla, kadeřnictví, manikůra, fotograf, masáže.
Wi-fi u bazénu, v baru u bazénu a v prostorách recepce zdarma. Internet point.
Zvířata nejsou akceptována.

Ubytování

Hotelový komplex disponuje celkem 148 pokoji rozdělenými do typologie CLASSIC a CLASSIC s výhledem na moře (za příplatek). Pokojů CLASSIC s výhledem na moře je v celém resortu pouze 6 a to dvoulůžkových bez přistýlky, výhradně na vyžádání a za příplatek.
Některé pokoje se nacházejí v hlavní budově a nemají ani terasu ani balkon, většina pokojů je však rozmístěna v krásných malých domcích ve vzrostlé zahradě. Propojené pokoje nejsou v hotelu možné.
Příjemně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (čtyřlůžkové pokoje mají palandy) jsou vybavené fénem, klimatizací, TV, mini barem (konzumace za popl.), telefonem, trezorem a koupelnou se sprchou.
Orientační velikost pokojů: dvoulůžkový 16m², třílůžkový 20-22m², čtyřlůžkový 22-24m².
Tří- a čtyřlůžkové pokoje mají povinný příplatek za každou osobu (zároveň s rezervací pokoje).
Hotel disponuje 4 dvoulůžkovými pokoji pro hendikepované (je jim uzpůsoben i přístup na pláž s asistencí školených plavčíků).
Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu.
Dětská postýlka na vyžádání, za příplatek.

Check-in: 14:00 h, check-out: 10:00 h.

Stravování

ALL INCLUSIVE
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu včetně nápojů k jídlu (místní rozlévané pivo, víno, voda - pouze k obědu a k večeři) a vybrané nealko nápoje čepované z post mixu (nealko v čase 11:00 - 23:00 h). All inclusive začíná v 11:00 h a končí ve 23:00 h. Dále je zahrnuta také pozdní snídaně do 11:30 h - káva a croissanty na hlavním baru a také odpolední lehká svačinka na hlavním baru od 17:00 do 18:00 h.
Espresso, cappuccino a nápoje v lahvích jsou vždy za poplatek.

Za příplatek HARD ALL INCLUSIVE - zahrnuje navíc v čase od 11:00 do 23:00 h: místní víno, pivo a místní italské lihoviny (mirto, limoncello apod.), long drinks, americkou kávu, čaj, kopečkovou zmrzlinu.

PLÁŽOVÝ BAR je otevřen ve stanovených časech: 10:00 do 12:30 a od 15:00 do 18:30 a neposkytuje hard all inclusive.
Příplatek za hard all inclusive se platí vždy za všechny osoby v pokoji vč. dětí od 2 let.
Časy otevření jednotlivých barů se mohou v průběhu sezóny mírně změnit.

HOTELOVÁ RESTAURACE nabízí i show-cooking (zážitkové vaření) a nepravidelně různé tématické večeře.
Má také část vyhrazenou pro přípravu stravy pro miminka s mikrovlnou troubou a ohřívačem lahví (v rámci povinného poplatku za dítě do 2 let).

Pro děti

Oddělená část sladkovodního bazénu (brouzdaliště), dětský koutek.

ANIMACE rozdělená podle věku dětí až do 17 let:
MINI (TARTA) CLUB pro věkovou skupinu 3-11 let
JUNIOR (JEK) CLUB pro mladistvé ve věku 12-17 let.
Součástí je sportovní i zábavní program (převážně v italštině).

DĚTSKÝ SERVIS: povinně za poplatek pro děti do 2 let - dětská postýlka a využití vyhrazeného prostoru v restauraci pro přípravu dětské stravy s mikrovlnnou troubou a ohřívačem lahví.

Sport a animace

V rámci klubové karty mohou klienti využívat bazén se sladkou vodou vybavený lehátky, slunečníky a s vyhrazenou částí pro děti (v provozu květen-září), 2 hřiště na bocce (podobné jako petanque), 1 tenisový kurt s umělou trávou, 1 víceúčelový kurt na tenis s osvětlením (za příplatek), plážový tenis, beach volejbal, ping pong, stolní tenis, šipky, posilovna, denní i večerní animace.
O zábavu se stará tým animátorů s bohatým zábavním i sportovním programem přes den i večer. Animace probíhají převážně v italském jazyce. Součástí je hudební produkce, kabaret, divadlo ale i sportovní klání a soutěže.
Za poplatek: jízdní kola, večerní využití sportovišť, pronájem auta a motorky, transfery, výlety na okolní pláže.
Externí služby v okolí hotelu za poplatek: potápěčské centrum (kurzy pro děti i dospělé denně, odjezd na raftu z veřejné pláže), jízda na koni, čtyřkolky, výlety v okolí a lodní výlety - vše za poplatek.
Golf cca 30 km od Villasimius.

Wellness & beauty

Masáže za poplatek.

Pláž

Dlouhá široká pláž s jemným, tmavším pískem a plážovým servisem od 2. řady v ceně (1 slunečník a 2 lehátka/pokoj; 1.řada za poplatek). Na pláži se nachází bar (otevřen květen-září), sprchy a toalety. Plážové osušky nejsou k dispozici.
Na pláži je pro tělesně postižené osoby speciálně upravený přístup - cestička ze dřeva a plastu, 2 speciálně vyškolení plavčíci pro pomoc tělesně postiženým, židlička pro snadnější vstup do moře.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
All inclusiveAll inclusive
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
PotápěníPotápění
TenisTenis
Vhodné pro hendikepovanéVhodné pro hendikepované
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně
Vzdálenost od letiště: 78 km 78 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s all inclusive nebo za příplatek s hard all inclusive, služby delegáta (od 31. 5. do 1. 10. 2020).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě

POVINNÝ:
Dětský servis €105 dítě/týden (povinný pro děti do 2 let, zahrnuje dětskou postýlku, speciální stravu pro miminka, používání zóny pro miminka, kde se nachází ohřívač lahví, vařič atd.)

Speciální nabídky

7=6 (7 dní za 6) z ceny ubytování na 7 nocí v termínu do 14.6.2020 a od 13.9.2020. Nelze sčítat se slevami First Minute.

14=11 (14 dní za 11) z ceny ubytování na 14 nocí v termínu do 14.6.2020 a od 13.9.2020. Nelze sčítat se slevami First Minute.


Speciální nabídka:

1 dospělý + 1 dítě do 16 let sleva 50 % z ceny ubytování pro dítě - již aplikováno v ceně.
SLEVY NELZE SČÍTAT.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.