Futura Club Colostrai ****

od 22 990 Kč

8 dní / soft all inclusive

Praha - Cagliari

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Příjemný resort přímo u písečné pláže s výbornou kuchyní soft all inclusive, opakovaně v posledních pěti letech velmi oblíbený u našich klientů.

Poloha

Klubový hotel Colostrai se nachází v jihovýchodní části Sardinie, 27 km od rušnějšího letoviska Costa Rei a 8 km od městečka Muravera. Celý komplex připomínající typickou sardinskou vesničku je zasazen do zeleně ve vzrostlé udržované zahradě s citrusovníky, jen pár kroků od krásné dlouhé pláže s jemným pískem žulové barvy a průzračným mořem. Cca 3 km od hotelu se nachází supermarket, 10 km pak centrum města Muravera s obchody, restauracemi i zdravotnickými službami. 10 km od hotelu je jízdárna. V Costa Rei se nabízí noční vyžití v klubech a diskotékách.
Vzdálenost od letiště v Cagliari 79 km (cca 1h 15 min)

Vybavení

Součástí hotelu je recepce, hala, restaurace se zážitkovou kuchyní, dva bary (z nich jeden na pláži), společenská místnost s TV, sladkovodní bazén s brouzdalištěm pro děti vybaven slunečníky a lehátky (v provozu květen-září), obchod s místními produkty a suvenýry, půjčovna aut, motorek a kol, nekryté (nehlídané) hotelové parkoviště. Po celý den probíhají animační programy převážně v italském jazyce pro děti (miniklub a junior klub) i dospělé (po celý den zábavný program, kurzy tance, divadlo, diskotéka na pláži).
Služby za poplatek: půjčení auta, motorky, jízdních kol, služby lékaře, prádelna a žehlení prádla, kadeřnictví, manikúra, fotograf, masáže.
Wi-fi u bazénu, v baru u bazénu a v prostorách recepce zdarma. Internet point.

Domácí zvířata nejsou povolena.

Ubytování

Hotelový komplex disponuje celkem 148 pokoji rozdělenými do typologie CLASSIC a CLASSIC směrem k moři, které se nacházejí u pláže (pokojů CLASSIC směrem k moři je v celém resortu pouze 6 a to dvoulůžkových s možností přistýlky - jsou výhradně na vyžádání a za příplatek).

Některé pokoje se nacházejí v hlavní budově a nemají ani terasu ani balkon, většina pokojů je však rozmístěna v krásných malých domcích ve vzrostlé zahradě. Propojené pokoje nejsou v hotelu možné.
Příjemně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (čtyřlůžkové pokoje mají palandy) jsou vybavené fénem, klimatizací, TV, mini barem (konzumace za popl.), telefonem, trezorem a koupelnou se sprchou.
Orientační velikost pokojů: dvoulůžkový 16m², třílůžkový 20-22m², čtyřlůžkový 22-24m².
Hotel disponuje 5 dvoulůžkovými pokoji pro hendikepované (je jim uzpůsoben i přístup na pláž s asistencí školených plavčíků).

Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu.
Děti do 3 let zdarma ve vlastní postýlce nebo na lůžku s rodiči. Dětská postýlka za poplatek, na vyžádání.

Check-in: 17:00 h, check-out: 10:00 h.

Podmínky pro hendikepované

Na vyžádání pokoje pro hendikepované.
Vnitřní i venkovní prostory hotelu jsou kompletně bezbariérové, vč. přístupu na pláž. Na pláži možnost využití speciálního vozíku do moře.

Stravování

SOFT ALL INCLUSIVE
Snídaně, oběd a večeře včetně nápojů k jídlu (místní víno, voda a nealkoholické nápoje z postmixu - pouze k obědu a k večeři), přes den od 9:30 do 23:00 vybrané nealko nápoje čepované z post mixu. Dále je zahrnuta také odpolední lehká svačinka.
Káva, alkoholické nápoje a balené výrobky (zmrzlina apod.) jsou vždy za poplatek.

HOTELOVÁ RESTAURACE nabízí i show-cooking (zážitkové vaření) a nepravidelně různé tématické večeře.
Má také část vyhrazenou pro přípravu stravy pro miminka s mikrovlnou troubou a ohřívačem lahví (využití v rámci poplatku za dítě do 3 let).

Pro děti

Oddělená část sladkovodního bazénu (brouzdaliště), dětský koutek.

ANIMACE probíhají od 27.6. do 26.9. a jsou rozděleny podle věku dětí až do 17 let:
KIDS CLUB pro věkovou skupinu 3-6 let
YOUNG CLUB pro věkovou skupinu 7-11 let
X CLUB YOUNG pro věkovou skupinu 12-14 let.
X CLUB pro mladistvé ve věku 15-17 let.
Součástí je sportovní i zábavní program (převážně v italštině).

DĚTSKÝ SERVIS: volitelný poplatek pro děti do 3 let - dětská postýlka (na vyžádání) a využití vyhrazeného prostoru v restauraci pro přípravu dětské stravy s mikrovlnnou troubou a ohřívačem lahví.

Sport a animace

V rámci klubové karty mohou klienti využívat bazén se sladkou vodou vybavený lehátky, slunečníky a s vyhrazenou částí pro děti (v provozu květen-září), 2 hřiště na bocce (podobné jako petanque), stolní tenis, 1 víceúčelový kurt na tenis s osvětlením (za příplatek), denní i večerní animace.
O zábavu se stará tým animátorů s bohatým zábavním i sportovním programem přes den i večer. Animace probíhají převážně v italském jazyce. Součástí je hudební produkce, kabaret, divadlo ale i sportovní klání a soutěže.
Za poplatek: jízdní kola, večerní využití sportovišť, pronájem auta a motorky, transfery, výlety na okolní pláže.
Externí služby v okolí hotelu za poplatek: potápěčské centrum (kurzy pro děti i dospělé denně, odjezd na raftu z veřejné pláže), jízda na koni, čtyřkolky, výlety v okolí a lodní výlety - vše za poplatek.
Golfové hřiště ve Villasimiu je vzdálené cca 30 km.

Wellness & beauty

Masáže za poplatek.

Pláž

Dlouhá široká pláž s jemným, tmavším pískem a plážovým servisem od 3. řady v ceně (1 slunečník a 2 lehátka/pokoj; 1. a 2. řada za poplatek). Na pláži se nachází bar (otevřen květen-září), sprchy a toalety. Plážové osušky nejsou k dispozici, možnost půjčení na místě (za poplatek, vyžadována kauce).
Na pláži je pro tělesně postižené osoby speciálně upravený přístup - cestička ze dřeva a plastu, 2 speciálně vyškolení plavčíci pro pomoc tělesně postiženým, židlička pro snadnější vstup do moře.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
PotápěníPotápění
TenisTenis
Vhodné pro hendikepovanéVhodné pro hendikepované
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně
Vzdálenost od letiště: 79 km 79 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování se soft all inclusive, klubovou kartu, služby delegáta (od 1. 6. do 1. 10. 2023).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se soft all inclusive, klubovou kartu, služby delegáta (od 1. 6. do 1. 10. 2023).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě

VOLITELNÉ (na vyžádání, k úhradě na místě):
Děti do 3 let: €20/den, zahrnuje postýlku (na vyžádání), využití dětské kuchyňky.

Speciální nabídky

SLEVY FIRST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU:

15 % z ceny ubytování při objednání do 11.6.2023 pro pobyty od 9.9.2023

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.