Vila Gió

od 25 540 Kč

8 dní / bez stravy

Praha - Olbia

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Komfortní apartmán v exkluzivní vilce se zahradou, blízko moře a nedaleko centra rybářského městečka Golfo Aranci.

Poloha

Vilka Gió je situovaná na severu Sardinie, v přístavním, rybářském městečku Golfo Aranci, pouhých 50 m od pláže Baia Caddinas (2. řada od moře). Výhodou ubytování je blízkost moře i turistických služeb - restaurace, bary a pizzerie cca 200 m, obchod s potravinami, tabák a škola potápění 800 m. 2 km vzdálené centrum Golfo Aranci nabízí restaurace, obchody, lékárnu, lékařskou službu, půjčovnu aut, skútrů či sportovních potřeb. Proslulé mondénní letovisko Porto Rotondo je vzdáleno 8 km, přístavní město Olbia 20 km. Severní pobřeží je turisticky velmi oblíbené a lokalita Golfo Aranci je díky široké nabídce rozmanitých služeb vhodná pro turisty všech věkových kategorií. 100 m od ubytování je možno za poplatek kotvit menší loď.
Vzdálenost od letiště v Olbii: 21 km (cca 30 min).

Vybavení

Vilka Gió nabízí ubytování v přízemním, velmi komfortně a vkusně zařízeném apartmánu TRILO pro 4 - 6 osob, ke kterému patří i velká terasa s posezením a zahrada. Vybavení apartmánu je nové, laděné do pastelových barev v sardinském stylu. Z terasy apartmánu je přímý vstup k pláži a přístavu Baia Caddinas.

Ubytování

Apartmán TRILO 6 tvoří prostorný obývací pokoj s rozkládacím manželským lůžkem, ložnice s manželským lůžkem, koupelna, dvoulůžkový pokoj s druhou koupelnou, zařízená kuchyně. Součástí vybavení je klimatizace, TV, pračka a myčka na nádobí. Z terasy apartmánu je přímý vstup na pláž a k přístavu Baia Caddinas. Klientům je k dispozici i zahrada s venkovní sprchou, gril, kryté parkovací místo pro 1 auto.
Dítě do 3 let zdarma ve vlastní postýlce. Pronájem postýlky za poplatek, na vyžádání (bez ložního prádla).

Check-in: 17-20 h. Check-out: 10 h.

Stravování

Vlastní.
Městečko Golfo Aranci nabízí četné možnosti stravování - bary, restaurace, kavárny, cukrárny a obchody s rozmanitým zbožím.

Sport a animace

800 m od vilky se nachází škola potápění. V Golfo Aranci fungují půjčovny lodí, člunů, sportovního vybavení a lekce nejrůznějších vodních sportů. Pro poznávání okolí si zde můžete půjčit automobil nebo skútr. Vše za poplatek.

Další služby

Denní úklid apartmánu - ceny na vyžádání, platba na místě.
Pro maximální využití možností, jež tato lokalita nabízí, doporučujeme vypůjčení auta na celou dobu pobytu (v sezóně jeho včasná rezervace velmi žádoucí).

Pláž

Krásná pláž Baia Cadinnas s jemným bílým pískem se rozprostírá pouhých 50 m od vily a je snadno přístupná pěšky. V hlavní sezóně lze na pláži za poplatek půjčit lehátka a slunečníky. U pláže je i bar a restaurace. 30 m za vilkou začíná pěší stezka vedoucí ke skalám, z nichž lze skákat do moře. V blízkém okolí se nacházejí známé pláže severní Sardinie: Cala Moresca, Cala Sabina, Spiaggia di Marinella, Spiaggia Bianca, Cala Sassari, Sos Aranzos.
Plážový servis, bar a restaurace nejsou provozovány majiteli vilky a jejich dostupnost během sezóny tedy nelze ovlivnit.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
KlimatizaceKlimatizace
PotápěníPotápění
Vzdálenost od letiště: 21 km 21 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenka včetně tax, ubytování bez stravy, služby delegáta na telefonu (od 2. 6. do 2. 10. 2021).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování bez stravy, služby delegáta na telefonu (od 2. 6. do 2. 10. 2021).

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Poplatky na místě

POVINNÉ:
Poplatek € 100/ osoba od 5 ti let věku/ týden - zahrnuje spotřeby energií (voda, plyn, elektřina), TV, ložní prádlo a ručníky, klimatizaci.
€200/závěrečný úklid (kromě kuch. koutu, ten uklízí klient).
Vratná kauce € 100/ týden.

FAKULTATIVNÍ (NA VYŽÁDÁNÍ):
Dětská postýlka € 18/ týden - pro dítě do 3 let; bez ložního prádla, nutno vyžádat předem v CK.
Denní úklid apartmánu - cena na vyžádání v CK.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.