Sigillum Cala Moresca at Arbatax Park Resort ****

Popis hotelu

Charakteristika

Hotel součástí resortu, který nabízí veškeré služby, zábavu a sportovní vyžití na jednom místě pro aktivní strávení dovolené rodin s dětmi, ale i skupiny přátel či pro romantický pobyt v páru.

Poloha

Resort klubového typu se nachází asi 3 km od města Arbatax v mírně svažité 60 hektarové středomořské zahradě u členitého pobřeží s množstvím menších písečných pláží. Je to jeden z nejkomplexnějších turistických resortů na ostrově. Patří k němu i obora „Bellavista“ s typickými sardinskými rostlinami a zvířaty (mufloni, divočáci, koně, sardské krávy) - vstup zdarma. Hotel je vstupní branou do středomořského života, plného autentické atmosféry v jedné z nejkrásnějších lokalit Sardinie.
Hotelová část SIGILLUM BORGO leží na kopci na severním okraji resortu a vypadá jako stará sardinská vesnice, jejíž kouzlo pramení z využití starých materiálů, z kombinace tepaného železa a dřevěných překladů z jalovce.

Vybavení

Hostům hotelu Sigillum Borgo je k dispozici velká restaurace s panoramatickými výhledy a terasami, bar, velký bazén, 2 kurty na squash. Výtahem lze sjet na cestu, která vede k moři, kde se nachází amfiteátr s kinem pod hvězdami, pláž, druhý bazén a na panoramatické terase s výhledem na moře restaurace La Vela (na rezervaci, za poplatek). Hosté mohou samozřejmě využívat kompletní zázemí služeb a zábavy celého rozlehlého resortu, jehož centrem je velké náměstí s barem a hlavní restaurací („domovskou“ pro hosty části Villaggio Telis), která má vyhrazený barevný koutek s mini bufetem a dětskými jídly. Dále je klientům k dispozici celkem 6 dalších restaurací, 7 barů (jeden na pláži), 6 bazénů s lehátky a slunečníky nebo stínem (např. centrální, tropický, 50 m sportovní) a 2 dětské bazény. V nejvyšší části resortu, s názvem Park, s krásnými výhledy na moře se nachází wellness centrum (2000 m², vstup za poplatek) diskotéka a velký amfiteátr, v části Telis je další velký amfiteátr a sportovní centrum, dále jsou v areálu některé aktivity potápěčského centra, herna, baby-, mini- a juniorklub, parkoviště, butiky. Resortem projíždějí 2 minibusy, kterými je možné si cestu areálem zkrátit. Lze také využít autobusové spojení do centra Tortoli (několikrát denně, za poplatek).
Wi-Fi připojení ve společných prostorách (2 větší zóny v resortu, bez poplatku). Síla a dostupnost signálu (tel.a Wi-Fi) dost místně kolísá.
Malá zvířata jsou akceptována (za poplatek na místě € 10/den, na vyžádání).
Hotel akceptuje všechny platební karty kromě Dinner.
Pozor - vzhledem ke značné členitosti terénu není pobyt vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Ubytování

Hotel nabízí elegantní pokoje pro 2 - 4 osoby. Všechny pokoje jsou zařízeny v sardinském stylu a vybaveny klimatizací, TV, telefonem, minibarem a koupelnou s fénem. Některé mají částečný nebo přímý výhled na moře (uvedeno v názv). Typologie Classic nemá balkon.
Obsazenost všech pokojů jsou max. 2 dospělí. U pokojů Junior Suite a Suite max. 4 dospělí.

CLASSIC - pokoje převážně v přízemí, obklopené zelení, některé s možností 1 přistýlky s max. obsazeností 3 dospělí.
SUPERIOR: pokoje s francouzským balkonem, max. obsazenost 2 dospělí.
DELUXE - komfortní dvoulůžkové pokoje v osobitém stylu, s francouzským balkonem.
DELUXE s částečným výhledem na moře - jako Deluxe, navíc s bočním výhledem na moře.
DELUXE s výhledem na moře - komfortní, prostorný dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře.
JUNIOR SUITE DELUXE - prostornější pokoje tvoří ložnice s manželským lůžkem a pokoj se dvěma divany, dvě koupelny, trezor. Min. obsazenost 2 dospělí, max. 4 dospělí
SUITE DELUXE - nejprostornější pokoje vhodné pro rodiny, tvoří dva dvoulůžkové pokoje. Min. obsazenost 2 dospělí, max. a 2 dospělí a 2 děti
SUITE DELUXE s výhledem na moře- nejprostornější pokoje vhodné pro rodiny, tvoří dva dvoulůžkové pokoje. Min. obsazenost 2 dospělí, max. a 2 dospělí a 2 děti

Na vyžádání PROPOJENÉ POKOJE všech kategorií kromě Junior Suite Deluxe a Suite Deluxe.

Na vyžádání jednolůžkové pokoje CLASSIC, dle dostupnosti.
Postýlka pro dítě do 2 let zdarma, na vyžádání předem.

Check-in: 16:00; check-out 11:00 h.

Stravování

Polopenze

Snídaně a večeře formou bufetu, nápoje nejsou v ceně.

V resortu je celkem 7 barů a 7 dalších restaurací. Restaurace Su Coile v přírodním parku je otevřena jen večer, podává typicky sardinskou kuchyni a je vždy pouze za plnou úhradu klientů. Možnost bezlepkové a diabetické diety v jakékoli restauraci (na vyžádání už při rezervaci pobytu).
2 vybavené dětské koutky (v částech Telis a Cala Moresca) pro možnost přípravy stravy pro nejmenší (jídlo není dodáváno)
Počet otevřených barů a restaurací vždy koresponduje s celkovou obsazeností resortu. Ve všech restauracích jsou stoly pro 4-8 osob.

Pro děti

V resortu se nacházejí 2 dětské bazény, resort organizuje množství animačních a sportovních programů, baby dance, minikabaret, corridu.

DĚTSKÉ KLUBY:
BABY KLUB – pro děti od 4 do 8 let
MINI KLUB – pro děti od 8 do13 let
YOUNG KLUB – pro děti od 13 do 17 let.

2 dětské koutky (v částech Telis a Cala Moresca) pro možnost přípravy stravy pro nejmenší (jídlo není dodáváno) - kuchyňka s troubami, mikrovlnkami, mixéry, ledničkami; přebalovací pulty.

Za poplatek individuální hlídání dětí od 3 do 18 let denně 9.30-18 h.

Nejen děti ocení park Bellavista plný zvěře:

Sport a animace

U vstupu do části Borgo jsou 2 hřiště na squash, v horní části zóny Telis se nachází 5 tenisových kurtů, 2 různě velká hřiště na fotbálek, venkovní hřiště a basketbalový koš. Lukostřelba v nejvýše položené části Park. Dále je zde velké množství animačních programů (skupinové lekce tenisu a fotbalu, venkovního aerobiku a vodní gymnastiky, plážového volejbalu, kánoí a lukostřelby), možnost závodů v plavání či vodní pólo ve sportovním bazénu.
Blízké potápěčské centrum pořádá přímo v resortu bezplatné kurzy plavání a jízdy na kánoi a za poplatek pro děti kurzy jízdy na plachetnici a kurzy potápění pro dospělé. Je v něm také půjčovna vybavení na šnorchlování, kánoí, loďěk a windsurfů (za poplatek). Zájemce o další aktivity vyzvedávají v resortu a sami převážejí na místa kurzů a výletů.
V blízkosti se nachází jízdárna.


V ceně ubytování je zahrnuto:
- využití dalších bazénů v resortu (kromě bazénu v hotelu Monte Turri, relaxačního bazénu v zóně Cottage a wellness centra, které je pro všechny hosty resortu za poplatek) a sportovního vybavení (kromě půjčovného a aktivit potápěčského centra, které jsou za poplatek);
- skupinové lekce tenisu a fotbalu, venkovního aerobiku a vodní gymnastiky, plážového volejbalu, kanoingu a lukostřelby;
- denní a večerní programy, show, kabaret, piano bary;
- a pro děti navíc dětské kluby, animační programy, baby dance, minikabaret a corrida.

Wellness & beauty

Wellness Centr Bellavista a Spa nebude v provozu pro sezónu 2021.
Vstup do moderního wellness centra BELLAVISTA SPA je za poplatek a je povolen pouze dospělým starším 16ti let. Je zde k dispozici 10 bazénů s vyhřívanou slanou vodou kolem velkého venkovního bazénu, dále mj. turecké lázně, velká sauna, emoční sprchy, hydromasáže, podvodní hudba, ledová kaskáda, solná jeskyně, relaxační sál, za poplatek masáže a estetické procedury v centru krásy.

Pláž

Hotelová pláž se nachází ve vzdálenosti 150 - 300 m od pokojů v malebné zátoce. Pláž je kamenitá a nachází se zde dřevěná sluneční terasa vybavená slunečníky a lehátky. V blízkosti je ještě skalnatá pláž Baia Monte Turri a pak ještě 3 pláže ve vzdálenější části resortu vč. přírodní písečné pláže Telis Village ohraničené kameny. Všechny jsou vybavené lehátky a slunečníky (do vyčerpání, osušky na vratnou kauci € 10, případný popl. za výměnu € 2)
Několikrát denně jezdí gumový člun přímo z pláže Cottage a Borgo Cala Moresca na pláž Lido di Orri (5 minut, € 5/ os. zpáteční, nutná rezervace den předem) nebo lze využít službu linkového autobusu se zastávkou před resortem. Větší pláž Orri se zázemím a barem s částí vyhrazenou jen pro hosty resortu (slunečníky a lehátka zdarma, do vyčerpání kapacity).
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
TenisTenis
PesPes
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně
Vzdálenost od letiště: 135 km 135 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí, služby delegáta na telefonu (od 30. 5. do 3. 10. 2021)

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě

FAKULTATIVNÍ (NA VYŽÁDÁNÍ):
Dětská postýlka zdarma; Strava pro dítě do 2 let se rezervuje a platí se na místě;
Plážové osušky na vratnou kauci € 10/ ks, výměna € 2/ ks.
Malé zvíře € 10/ noc (vyžaduje se platný mezinárodní očkovací průkaz).

Speciální nabídky

Slevy LAST MINUTE jsou již aplikovány v cenách zájezdu:

20 % z ceny ubytování v termínu 22.8. - 2.10.2021 při objednání do 22.9. 2021

SLEVY LAST MINUTE NELZE SČÍTAT S OSTATNÍMI SLEVAMI, není-li uvedeno jinak.

  • Speciální nabídky pro 1 dospělého s dítětem (pokoj CLASSIC; ostatních typologií na vyžádání v CK):
    1 dospělý +1 dítě sleva 50 % z ceny ubytování. Již kalkulováno v cenách zájezdu.

  • Sleva 5 % z ubytování při pobytu delším než 14 dní - pouze u pokojů s min. obsazeností 2 platící dospělí. Nelze sčítat s FM. Na vyžádání

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.