Blau Cala Moresca at Arbatax Park Resort ****

Popis hotelu

Charakteristika

Blau cala moresca je synonymem klidu, pohody a relaxace. Je koncipován a vytvořen pro všechny, kteří chtějí prožít luxusní a exkluzivní zážitek v přírodním prostředí. Ideálním místem pro strávení romantické dovolené v páru, ale také ideální volbou pro jednotlivce či skupiny přátel.

Poloha

Arbatax Park Resort s jedinečnou atmosférou se nachází asi 3 km od města Arbatax v mírně svažité 60 hektarové středomořské zahradě u členitého pobřeží s množstvím menších písečných pláží. Je to jeden z nejkomplexnějších turistických resortů na ostrově. Patří k němu i obora „Bellavista“ s typickými sardinskými rostlinami a zvířaty (mufloni, divočáci, koně, sardské krávy) - vstup zdarma. Hotel je vstupní branou do středomořského života, plného autentické atmosféry v jedné z nejkrásnějších lokalit Sardinie.
Hotelová část BLAU CALA MORESCA leží na kopci na severním okraji resortu a vypadá jako stará sardinská vesnice, jejíž kouzlo pramení z využití starých materiálů, z kombinace tepaného železa a dřevěných překladů z jalovce.

Vzdálenost od letiště v Cagliari 147 km (cca 2 h a 10 min).

Vybavení

Hostům hotelu Blau Cala Moresca je k dispozici restaurace s panoramatickými výhledy a terasami, bar u bazénu, velký bazén. Výtahem lze sjet na cestičku, která vede k dalšímu bazénu, který je určen pro dospělé, kteří vyhledávají klid a chtějí relaxovat. Na panoramatické terase s výhledem na moře se nachází restaurace La Vela (otevřená každý den v době oběda, za poplatek). Hosté mohou dále využívat některých služeb Arbatax Park resortu jako restaurace části Telis, Cottage nebo Dune (na vyžádání a za poplatek) dále bary (vše za poplatek). V nejvyšší části resortu, s názvem Park, s krásnými výhledy na moře se nachází wellness centrum (2000 m², vstup za poplatek), sportovní centrum - na vyžádání. Dále jsou v areálu některé aktivity potápěčského centra (vše za poplatek). Resortem projíždějí 2 otevřené autobusy (boboi), kterými je možné si cestu areálem zkrátit a prohlédnout si tak zvířecí oboru. Lze také využít autobusové spojení do centra Tortoli (několikrát denně, za poplatek).
Wi-Fi připojení ve společných prostorách (2 větší zóny v resortu, bez poplatku). Síla a dostupnost signálu (tel.a Wi-Fi) dost místně kolísá.
Malá zvířata jsou akceptována (za poplatek na místě € 10/den, na vyžádání).
Hotel akceptuje všechny platební karty kromě Dinner.
Pozor - vzhledem ke značné členitosti terénu není pobyt vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí.

INTERAKTIVNÍ MAPA RESORTU

Ubytování

Hotel nabízí elegantní pokoje pro 2 - 4 osoby. Všechny pokoje jsou zařízeny v sardinském stylu a vybaveny klimatizací, TV, telefonem, mini barem (naplnění minibaru na vyžádání a za poplatek) a koupelnou s fénem. Některé mají částečný nebo přímý výhled na moře (uvedeno v názvu). Pokoje nemají terasu, ani balkón, některé kategorie mají k dispozici francouzský balkón.
Obsazenost všech pokojů jsou max. 2 dospělí. U pokojů Junior Suite a Suite max. 4 dospělí.

Všechny pokoje resortu, kromě některých pokojů Classic prošly v roce 2021 rekonstrukcí.

CLASSIC - pokoje převážně v přízemí, obklopené zelení, některé s možností 1 přistýlky s max. obsazeností 3 dospělí.
SUPERIOR: pokoje s francouzským balkonem, max. obsazenost 2 dospělí.
JUNIOR SUITE - prostornější pokoje tvoří ložnice s manželským lůžkem a pokoj se dvěma divany, dvě koupelny, trezor. Min. obsazenost 2 dospělí, max. 4 dospělí
SUITE - nejprostornější pokoje vhodné pro rodiny, tvoří dva dvoulůžkové pokoje. Min. obsazenost 2 dospělí, max. a 2 dospělí a 2 děti

Na vyžádání jednolůžkové pokoje CLASSIC, dle dostupnosti.
Postýlka pro dítě do 2 let zdarma, na vyžádání předem.

Check-in: 16:00; check-out 11:00 h.

Stravování

Snídaně, za příplatek možná polopenze.

Hlavní jídla se podávají v centrální restauraci LA CALA, která nabízí národní a mezinárodní kuchyni, podávají se zde lahodné snídaně a večeře formou bufetu. Přístup je výhradně pro hosty hotelu.

Snídaně v době od 7:30-10:30 hod. a večeře 20:00-22:00 hod.

LA VELA - příjemné posezení s výhledem na krásnou zátoku Moresca. Restaurace alla carte nabízí italské speciality, výbornou pizzu, masa a ryby.

Restaurace je otevřená pouze v době oběda od 12:30-14:00 hod.

POOLBAR LA CALA, který se nachází v centrální části hotelu u hlavního bazénu, otevírá po snídani v 10:30 hod. a je otevřen do 23:30 hod.
Zde probíhají veškeré aktivity jako lehká animace a večerní zábava. Bar nabízí zapékané paniny, krosanty, pizzy a bohatou nabídku nápojů (vše za poplatek - možno platit v hotovosti nebo před nabitou kartou).

BEACH BAR - se nachází přímo u moře s bohatou nabídkou nápojů, koktejlů a zmrzliny.
Bar je otevřen každý den od 11:00-18:00 hod.

Pro děti

Pro děti je k dispozici dětský klub.

Hlídání děti za poplatek

Nejen děti ocení park Bellavista plný zvěře:

Sport a animace

3x týdně v 17:30 hod. ukázka výroby a ochutnávka místních produktů - jako těstovin, chleba nebo sladkostí a domácího vína.
V některých dnech probíhají organizované prohlídky obory Bellavista s průvodcem.

U pláže Cala Moresca je možné si zapůjčit kanoe od 10:0-18:30 hod. zdarma.
V dopoledních hodinách a určených časech ranní rozcvička na protažení svalů, stetching, acqua dance, v odpoledních hodinách lekce pilates nebo jogy, ping pong.V horní části zóny Telis se nachází 5 tenisových kurtů, 2 různě velká hřiště na fotbálek, venkovní hřiště a basketbalový koš. Lukostřelba v nejvýše položené části Park. (Vše na vyžádání a případně za poplatek).
Blízké potápěčské centrum pořádá přímo v resortu bezplatné kurzy plavání a jízdy na kánoi a za poplatek pro děti kurzy jízdy na plachetnici a kurzy potápění pro dospělé. Je v něm také půjčovna vybavení na šnorchlování, kánoí, loďěk a windsurfů (za poplatek). Zájemce o další aktivity vyzvedávají v resortu a sami převážejí na místa kurzů a výletů.
V blízkosti se nachází jízdárna.

Wellness & beauty

Wellness Centr Bellavista a Spa
Vstup do moderního wellness centra BELLAVISTA SPA je za poplatek a je povolen pouze dospělým starším 16ti let. Je zde k dispozici 10 bazénů s vyhřívanou slanou vodou kolem velkého venkovního bazénu, dále mj. turecké lázně, velká sauna, emoční sprchy, hydromasáže, podvodní hudba, ledová kaskáda, solná jeskyně, relaxační sál, za poplatek masáže a estetické procedury v centru krásy.

Pláž

Malebná zátoka Cala Moresca s průzračně čistou vodou se nachází ve vzdálenosti 150 - 300 m od pokojů. Klientům hotelu je k dispozici dřevěná sluneční terasa vybavená slunečníky a lehátky. Vstup do vody je kamenitý, ale nejsou potřeba boty do vody. K dispozici je zde bar otevřený každý den od 11:00-18:00 hod. (vše za poplatek). Ve vzdálenější části resortu další 3 písečné pláže vč. přírodní písečné pláže Telis Village ohraničené kameny. Všechny jsou vybavené lehátky a slunečníky (do vyčerpání, osušky na vratnou kauci € 20, případný popl. za výměnu € 2)
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
TenisTenis
PesPes
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně
Vzdálenost od letiště: 147 km 147 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování se snídaní, nebo za příplatek s polopenzí, služby delegáta na telefonu (od 3. 6. do 3. 10. 2022)

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní, nebo za příplatek s polopenzí, služby delegáta na telefonu (od 3. 6. do 3. 10. 2022)

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě

FAKULTATIVNÍ (NA VYŽÁDÁNÍ):
Na místě je možné doplatit balíček plné penze nebo soft all inclusive. Ceny na vyžádání.
Dětská postýlka zdarma; Strava pro dítě do 2 let se rezervuje a platí se na místě;
Plážové osušky na vratnou kauci € 20/ ks, výměna € 2/ ks.
Malé zvíře € 10/ noc (vyžaduje se platný mezinárodní očkovací průkaz).

Speciální nabídky

SLEVY LAST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENĚ ZÁJEZDU:

Sleva 15 % z ceny ubytování pro pobyty v období 1.9.-30.9.2022


  • Speciální nabídky pro 1 dospělého s dítětem (pokoj CLASSIC; ostatních typologií na vyžádání v CK):
    1 dospělý +1 dítě sleva 30 % z ceny ubytování. Již kalkulováno v cenách zájezdu.

  • Sleva 5 % z ubytování při pobytu delším než 14 dní - pouze u pokojů s min. obsazeností 2 platící dospělí. Nelze sčítat s FM. Na vyžádání

  • Pobytová taxa

    Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

    Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.