Arbatax Park Resort - Suites del Mare

Arbatax Park Resort - Suites del Mare ****

Praha - Cagliari snídaně Na vyžádání Vyberte termín
Blízko plážeBlízko pláže
BazénBazén
WellnessWellness
InternetInternet
PotápěníPotápění
TenisTenis
PesPes
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně

Charakteristika

V okouzlujícím prostředí nejrozmanitějších barev, ponořeny do středomořské vegetace se nacházejí luxusní Suites del Mare s výhledem na nejexkluzivnější a nejpřekvapivější zátoky resortu Arbatax Park. Suites, které poskytují maximální soukromí doplněny prvotřídními službami uspokojí i náročné klienty.


Eco Resort (IT, EU, W)
Sensory Garden Resort (W)

Poloha

Letovisko klubového typu se nachází asi 3 km od města Arbatax v mírně svažité 60hektarové středomořské zahradě u členitého pobřeží s množstvím menších písečných pláží. Je to jeden z nejkomplexnějších turistických resortů na ostrově. Patří k němu i obora „Bellavista“ s typickými sardinskými rostlinami a zvířaty (mufloni, divočáci, koně, sardské krávy, oslíci, ...) a Wellnes centrum o rozloze 2000 m2.

Luxusní SUITES DEL MARE leží ve vyhrazené nejexkluzivnější části hotelového resortu Arbatax Park - COTTAGE**** - se samostatnou pláží a venkovním relaxačním bazénem ( k dispozici pouze klientům Suites del Mare a Cottage).

Vzdálenost od letiště v Cagliari 146 km (cca 2 h 15 min).

Vybavení

Resort nabízí kompletní zázemí služeb a zábavy. Centrem je velké náměstí s barem a hlavní restaurací („domovskou“ pro hosty části Villaggio Telis), která má vyhrazený barevný koutek s minibufetem a dětskými jídly. Dále je klientům k dispozici veškeré zázemí celého resortu - několik restaurací a barů (otevření restaurací a barů závisí na obsazenosti a rozhodnutí vedení hotelu), 11 bazénů s lehátky a slunečníky nebo stínem (např. centrální, tropický, 50 m sportovní, exkluzivní relaxační - vyhrazený pouze pro klienty zóny Cottage a Suites del Mare) a 2 dětské bazény, v nejvyšší části resortu (Park) s krásnými výhledy na moře se nachází wellness centrum (2000m², 1 vstup při pobytu na min. 7 nocí v ceně, další za poplatek) diskotéka a velký amfiteátr, v částech Telis a Cala Moresca jsou další 2 velké amfiteátry a 2 sportovní centra, dále jsou v areálu některé aktivity potápěčského centra, herna, baby-, mini- a juniorklub, parkoviště, butiky. Resortem projíždějí 2 minibusy, kterými je možné si zkrátit cestu areálem či lze využít autobusové spojení (několikrát denně) do centra Tortoli (obojí za poplatek). Hotel akceptuje všechny platební karty kromě Dinners.
Wi-Fi ve společných prostorách (2 větší zóny v resortu, bez poplatku). Síla a dostupnost signálu (tel.a Wi-Fi) dost místně kolísá.
Malá zvířata jsou akceptována, nesmějí ale do společných prostor (za poplatek na místě € 20/den, na vyžádání).

Pozor - vzhledem ke značné členitosti terénu není pobyt vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí.

INTERAKTIVNÍ MAPA RESORTU

Ubytování

Luxusní EXECUTIVE SUITE jsou samostatné prostorné vilky s velkými okny a výhledem na moře, vkusně a elegantně zařízené starožitným nábytkem v orientálním stylu, mají klimatizaci-topení, velkoformátový televizor, trezor, Wi-Fi zdarma, telefon, minibar-ledničku (první náplň mimo alkoholické nápoje zdarma) a luxusní koupelnu. Maximální obsazenost 2 dospělí, kromě family suite, který je ideální volbou pro rodiny.

SUITE NURAGHE - samostatná prostorná vilka v těsné blízkosti krásné malé pláže Baia Nuraghe, s výhledem na moře a nádhernou terasou s přímým vstupem na pláž. Prostorné zařízené patio. Ložnice a obývací pokoj vybavené vybraným starožitným nábytkem a potahy z drahých látek. Okázalá koupelna se sprchou, zabudovaná do žulové skály a velká okna s výhledem na moře ze všech místností doplňují toto pohádkové místo pro Vaši dovolenou.

SUITE PETRA - je jeden z nejnovějších suite, který je velice vkusně zařízen doplňky z kamene. Jedinečná je venkovní sprcha z bambusu doplněná o zeleň. Jako všechny suite i tato disponuje prostornou terasou a výhledem na moře.

FAMILY SUITE S VÝHLEDEM NA MOŘE - je ideální volbou pro rodiny. Suite se skládá z komfortního obývacího pokoje, 2 prostorných ložnic se 2 koupelnami, velké terasy, která spojuje ložnice a zahrádku poskytují dostatek soukromí. Samozřejmostí je krásný výhled na moře.

SUITE BARCA - je jedinečný suite svým vybavením. Ložnice ve tvaru lodičky navozuje příjemnou mořskou atmosféru, kterou doplňuje úžasný výhled na moře.

SUITE S VÝHLEDEM NA MOŘE - samostatná vilka s krásnou zelenou zahrádkou a prostornou terasou vybízející k odpočinku a romantickým okamžikům, které budou doprovázeny šuměním moře. Vilka je zařízená světlými barvami a disponuje ložnici s otevřeným obývacím pokojem a krásnou prostornou koupelnou.

SUITE LA TORRE - samostatná prostorná vilka ve velké stinné zahradě s velkolepým výhledem na pláž Porto Frailis a jižní pobřeží Ogliastry, se nachází asi 100 m od moře. Prostorné patio se sluneční terasou a vybavením. V ložnici lůžko s baldachýnem, obývací pokoj s maxi-TV, knihovnou a sedací soupravou. Velká okna do zahrady s výhledem na moře.

SUITE S PŘÍMÝM VSTUPEM NA PLÁŽ - samostatná prostorná vilka zařízená ve světlých barvách s velkými okny, které poskytují dostatek světla, prostornou ložnicí, otevřeným obývacím pokojem a terasou s přímým vstupem na pláž.


Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu.


Check-in: 16:00; check-out 11:00

Stravování

Každý hotel má minimálně 1 restauraci a klienti si mohou sami zvolit, zda se chtějí stravovat v restauraci svého hotelu nebo v jiné (za příplatek, rezervace 24h předem). Klienti Suite del Mare mají exkluzivně vyhrazenu restauraci SA GANA - pro snídaně, jedná se o velmi luxusní restauraci s převážně mezinárodní kuchyní. Večeře jsou pro klienty Suites del Mare rezervovány v restauraci Del Mare, která se nachází u pláže Le Palme a disponuje úžasným výhledem na moře. Restaurace je otevřená pouze v době večeří.

V resortu je celkem 7 barů a 7 dalších restaurací, které mohou hosté tohoto hotelu vyzkoušet. Restaurace Su Coile v přírodním parku je otevřena jen večer, podává typicky sardinskou kuchyni a je vždy pouze za plnou úhradu na místě. Možnost bezlepkové a diabetické diety v jakékoli restauraci (na vyžádání už při rezervaci pobytu).
2 vybavené dětské koutky (v částech Telis a Cala Moresca) pro možnost přípravy stravy pro nejmenší (jídlo není dodáváno)
Počet otevřených barů a restaurací vždy koresponduje s celkovou obsazeností resortu. Ve všech restauracích jsou stoly pro 4-8 osob.

Nabídka rozsahu stravy:
Pobyt je možný se snídaní, které se podávají formou bufetu nebo za příplatek s polopenzí.
Večer v restauraci Del Mare jsou servírované výběrem z menu, nápoje za příplatek. Večeře v restauraci Sa Gana jsou formou bufetu včetně nápojů voda (perlivá nebo neperlivá) a víno bílé nebo červené.

Pro děti

V resortu se nacházejí 2 dětské bazény, množství animačních a sportovních programů, baby dance, minikabaret corrida;
- individuální hlídání dětí od 3 do 18 let denně 9.30-18 h (za poplatek)
- Baby klub – pro děti od 4 do 8 let
- Mini klub – pro děti od 8 do13 let
- Young klub – pro děti od 13 do 18 let.

2 dětské koutky se zázemím (v části Telis a Cala Moresca) pro možnost přípravy stravy pro nejmenší (jídlo není dodáváno) - kuchyňka s troubami, mikrovlnkami, mixéry, ledničkami; přebalovací pulty.

Sport a animace

V horní části zóny Telis se nachází 5 tenisových kurtů, 2 různě velká hřiště na fotbálek, venkovní hřiště a basketbalový koš. Lukostřelba v nejvýše položené části Park. U vstupu do části Cala Moresca jsou 2 kurty na squash. Dále je zde velké množství animačních programů (skupinové lekce tenisu a fotbalu, venkovního aerobiku a vodní gymnastiky, plážového volejbalu, kanoingu a lukostřelby), možnost závodů v plavání či vodní pólo ve sportovním bazénu.
Blízké potápěčské centrum pořádá přímo v resortu bezplatné kurzy plavání a jízdy na kánoi a za poplatek pro děti kurzy jízdy na plachetnici a kurzy potápění pro dospělé. Je v něm také půjčovna vybavení na šnorchlování, kánoí a loděk (za poplatek). Zájemce o další aktivity vyzvedávají v resortu a sami převážejí na místa kurzů a výletů. Několik málo km od resortu je jízdárna.

Wellness & beauty

V centrální části parku Bellavista s panoramatickou polohou se nachází Wellness centrum & Spa Bellavista postaveno ve stylu starobylého arabského sídla, o rozloze více než 2000 metrů čtverečních.

K dispozici je zde: regenerační stezka - 10 bazénů se slanou vyhřívanou vodou, velký venkovní bazén s různými typy hydromasážních trysek (krční, dorzální, bederní atd.), turecké lázně, emocionální vodopády, chromoterapie, podvodní hudba, ledová kaskáda, solná jeskyně, relaxační sál s naturalistickými filmy a jemnou hudbou, velká sauna, sprchy
finny, gejzírová místnost.

Za poplatek centrum krásy: prostor vyhrazený pro masáže, estetické a holistické ošetření obličeje a těla s využitím tradiční přírodní kosmetiky nebo výtažky z léčivých rostlin typických pro sardinskou flóru jako je lentišek, rozmarýn, myrta.

Vstup povolen od 16 let.

Hosté Suite de Mare mají 1 volný vstup na osobu, při pobytu na min. 7 nocí v ceně.

Udržitelnost a ekologie

V Arbatax Park Resortu je díky různým ekologicky udržitelným aktivitám, které se každodenně provádějí, vše zaměřeno na ochranu životního prostředí. Díky recyklaci a využívání alternativních zdrojů energie se toto místo stalo v průběhu let cenným zdrojem inspirace a zdrojem, který je třeba chránit a vytyčuje jasnou cestu k udržitelné budoucnosti, kterou předává novým generacím.

Díky iniciativám bez plastů a zapojení do ekologicky udržitelných aktivit byl Arbatax Park Resort již pátým rokem po sobě (2019-2023) zvolen v prestižní soutěži "World Travel Awards" (považované za Oscary v cestovním ruchu) "Předním světovým ekologickým resortem" a "Předním světovým resortem Sensory Garden." Kromě toho zvítězil také v kategoriích "Přední italský ekologický resort" a "Přední evropský ekologický resort."

Elektřina využívaná v Resortu je z velké části zelená (solární a další obnovitelné zdroje). Resort vyrábí na místě čistou energii ze 100kwh fotovoltaického systému. Prostřednictvím solárního termického systému a termodynamického systému, který vyhovuje potřebám domácností a restaurací, se vyrábí teplá užitková voda. Spotřeba elektrické energie je také snížena použitím energeticky úsporných žárovek. V prostorách s trvalým osvětlením byly instalovány fotoelektrické články pro ovládání osvětlení pomocí senzorů přítomnosti nebo soumraku, aby se šetřila energie.
Výměna prádla se provádí pouze na vyžádání hostů, čímž se šetří značné množství energie a vody a snižuje používání pracích prostředků a emise skleníkových plynů.
Hostům je k dispozici půjčovna jízdních kol, která poskytuje alternativní způsoby dopravy a povzbuzuje hosty k prozkoumávání oblasti ekologicky udržitelným způsobem, stejně jako 2 otevřená, panoramatická vozidla "Boboi", ktera hostům umožňují pohybovat se po resortu.
Resort, který byl vždy pozorný k otázkám ekologie a udržitelnosti životního prostředí, recykluje velkou část vyprodukovaného odpadu. Odpad je separován, recyklován a likvidován vhodným způsobem. Ve společných prostorách jsou hostům k dispozici speciální kontejnery pro tříděný odpad. Ovocný a zeleninový odpad z kuchyní slouží ke krmení zvířat v parku Bellavista.

Pláž

Součástí vyhrazené hotelové části Cottage je relaxační bazén v zahradě a vlastní 50m dlouhá pláž v malém zálivu, v její blízkosti jsou 3 další pláže vč. přírodní písečné pláže Tellis Village ohraničené kameny a ve vzálenější části resortu (Cala Moresca) v malebné zátoce, kde písečné terasy dosahují až k moři, je dřevěná sluneční terasa vybavená slunečníky a lehátky.
Všechny jsou vybavené lehátky a slunečníky (do vyčerpání, osušky na vratnou kauci, případně popl. za výměnu).

V hlavní sezóně jezdí několikrát denně gumový člun přímo z pláže Cottage a Borgo Cala Moresca na pláž Lido di Orri (5 minut, € 5/ os.) nebo lze využít službu linkového autobusu se zastávkou před resortem. Větší pláž Orri se zázemím a barem s částí vyhrazenou jen pro hosty resortu (slunečníky a lehátka zdarma, do vyčerpání kapacity).
Probíhá načítání...

Důležité

Hotel má odlišné storno podmínky od VSP CK SARDEGNA TRAVEL:
Při stornování v období od 60 do 30 dnů před začátkem zájezdu: 50 % z konečné ceny
Při stornování v období od 29 do 15 dnů před začátkem zájezdu: 75 % z konečné ceny
Při stornování 14 dní a méně před začátkem zájezdu: 100 % z konečné ceny
Ostatní dle CK.

V hotelu je možné platit útratu platební kartou nebo si pomocí hotvosti nabít hotelovou kartu, se kterou lze platit úhradu v barech, restauracích a obchodem v rámci celého resortu.
Hotel akceptuje všechny platební karty kromě Dinner.

Hotelový management si vyhrazuje právo na změnu otevírací doby barů, restaurací a programu hotelových služeb v závislosti na obsazenosti resortu a počasí.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, privátní transfer z/na letiště, ubytování se snídaní, služby delegáta na telefonu*.

*Delegát je vám osobně k dispozici při příletu/odletu na letišti v Cagliari a poté po celou dobu pobytu na telefonním čísle uvedeném v pokynech k zájezdu. Na vyžádání zajistí výlety, pronájem aut nebo doporučí zajímavosti v okolí.

V ceně ubytování je zahrnuto:
Privátní transfer z/na letiště.
- 1 vstup/os. do Wellness centra při pobytu na min. 3 noci (vstup od 16 let);
- využití dalších bazénů v resortu (kromě bazénu v hotelu Monte Turri), sportovního vybavení (kromě půjčovného a aktivit potápěčského centra, které jsou za poplatek);
- skupinové lekce tenisu a fotbalu, venkovního aerobiku a vodní gymnastiky, plážového volejbalu, kanoingu a lukostřelby;
- denní a večerní programy, show, kabaret, piano bary.

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Poplatky na místě - nepovinné

Fakultativní (na vyžádání):
Příplatek za polopenzi (večeři v restauraci Sa Gana nebo Le Palme) €30/ osoba
Příplatek za polopenzi (večeře v restauraci del Mare €60/ osoba.

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

VÝLETY LZE OBJEDNAT POUZE K ZÁJEZDU

Podobné produkty
22773 Hlavní budova s bazénem, Santa Giusta, Sardinie Letecký pohled, Santa Giusta, Sardinie
Costa Rei
Villas Resort
12.09. - 15.09.2024
3 noci
Letecky polopenze
103923 Pohled na hotel, Arbatax, Sardinie Pohled na hotel, Arbatax, Sardinie
Arbatax
Hotel La Bitta (12+)
15.09. - 19.09.2024
4 noci
Letecky polopenze
Bazén, Cannigione, Sardinie
Isola Rossa
Torreruja Hotel Relax Thalasso & Spa
18.09. - 25.09.2024
7 nocí
Letecky polopenze