Arbatax Park Resort - Suites del Mare ****

        

Eco Resort (IT, EU, W)
Sensory Garden Resort (W)

Na vyžádání

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

V okouzlujícím prostředí nejrozmanitějších barev, ponořeny do středomořské vegetace se nacházejí luxusní Suites del Mare s výhledem na nejexkluzivnější a nejpřekvapivější zátoky resortu Arbatax Park. Suites, které poskytují maximální soukromí doplněny prvotřídními službami uspokojí i náročné klienty.

Poloha

Letovisko klubového typu se nachází asi 3 km od města Arbatax v mírně svažité 60hektarové středomořské zahradě u členitého pobřeží s množstvím menších písečných pláží. Je to jeden z nejkomplexnějších turistických resortů na ostrově. Patří k němu i obora „Bellavista“ s typickými sardinskými rostlinami a zvířaty (mufloni, divočáci, koně, sardské krávy, oslíci, ...) a Wellnes centrum o rozloze 2000 m2.

Luxusní SUITES DEL MARE leží ve vyhrazené nejexkluzivnější části hotelového resortu Arbatax Park - COTTAGE**** - se samostatnou pláží a venkovním relaxačním bazénem ( k dispozici pouze klientům Suites del Mare a Cottage).

Vzdálenost od letiště v Cagliari 146 km (cca 2 h 15 min).

Vybavení

Resort nabízí kompletní zázemí služeb a zábavy. Centrem je velké náměstí s barem a hlavní restaurací („domovskou“ pro hosty části Villaggio Telis), která má vyhrazený barevný koutek s minibufetem a dětskými jídly. Dále je klientům k dispozici veškeré zázemí celého resortu - několik restaurací a barů (otevření restaurací a barů závisí na obsazenosti a rozhodnutí vedení hotelu), 11 bazénů s lehátky a slunečníky nebo stínem (např. centrální, tropický, 50 m sportovní, exkluzivní relaxační - vyhrazený pouze pro klienty zóny Cottage a Suites del Mare) a 2 dětské bazény, v nejvyšší části resortu (Park) s krásnými výhledy na moře se nachází wellness centrum (2000m², 1 vstup při pobytu na min. 7 nocí v ceně, další za poplatek) diskotéka a velký amfiteátr, v částech Telis a Cala Moresca jsou další 2 velké amfiteátry a 2 sportovní centra, dále jsou v areálu některé aktivity potápěčského centra, herna, baby-, mini- a juniorklub, parkoviště, butiky. Resortem projíždějí 2 minibusy, kterými je možné si zkrátit cestu areálem či lze využít autobusové spojení (několikrát denně) do centra Tortoli (obojí za poplatek). Hotel akceptuje všechny platební karty kromě Dinners.
Wi-Fi ve společných prostorách (2 větší zóny v resortu, bez poplatku). Síla a dostupnost signálu (tel.a Wi-Fi) dost místně kolísá.
Malá zvířata jsou akceptována, nesmějí ale do společných prostor (za poplatek na místě € 20/den, na vyžádání).

Pozor - vzhledem ke značné členitosti terénu není pobyt vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí.

INTERAKTIVNÍ MAPA RESORTU

Ubytování

Luxusní EXECUTIVE SUITE jsou samostatné prostorné vilky s velkými okny a výhledem na moře, vkusně a elegantně zařízené starožitným nábytkem v orientálním stylu, mají klimatizaci-topení, velkoformátový televizor, trezor, Wi-Fi zdarma, telefon, minibar-ledničku (první náplň mimo alkoholické nápoje zdarma) a luxusní koupelnu. Maximální obsazenost 2 dospělí, kromě family suite, který je ideální volbou pro rodiny.

SUITE NURAGHE - samostatná prostorná vilka v těsné blízkosti krásné malé pláže Baia Nuraghe, s výhledem na moře a nádhernou terasou s přímým vstupem na pláž. Prostorné zařízené patio. Ložnice a obývací pokoj vybavené vybraným starožitným nábytkem a potahy z drahých látek. Okázalá koupelna se sprchou, zabudovaná do žulové skály a velká okna s výhledem na moře ze všech místností doplňují toto pohádkové místo pro Vaši dovolenou.

SUITE PETRA - je jeden z nejnovějších suite, který je velice vkusně zařízen doplňky z kamene. Jedinečná je venkovní sprcha z bambusu doplněná o zeleň. Jako všechny suite i tato disponuje prostornou terasou a výhledem na moře.

FAMILY SUITE S VÝHLEDEM NA MOŘE - je ideální volbou pro rodiny. Suite se skládá z komfortního obývacího pokoje, 2 prostorných ložnic se 2 koupelnami, velké terasy, která spojuje ložnice a zahrádku poskytují dostatek soukromí. Samozřejmostí je krásný výhled na moře.

SUITE BARCA - je jedinečný suite svým vybavením. Ložnice ve tvaru lodičky navozuje příjemnou mořskou atmosféru, kterou doplňuje úžasný výhled na moře.

SUITE S VÝHLEDEM NA MOŘE - samostatná vilka s krásnou zelenou zahrádkou a prostornou terasou vybízející k odpočinku a romantickým okamžikům, které budou doprovázeny šuměním moře. Vilka je zařízená světlými barvami a disponuje ložnici s otevřeným obývacím pokojem a krásnou prostornou koupelnou.

SUITE LA TORRE - samostatná prostorná vilka ve velké stinné zahradě s velkolepým výhledem na pláž Porto Frailis a jižní pobřeží Ogliastry, se nachází asi 100 m od moře. Prostorné patio se sluneční terasou a vybavením. V ložnici lůžko s baldachýnem, obývací pokoj s maxi-TV, knihovnou a sedací soupravou. Velká okna do zahrady s výhledem na moře.

SUITE S PŘÍMÝM VSTUPEM NA PLÁŽ - samostatná prostorná vilka zařízená ve světlých barvách s velkými okny, které poskytují dostatek světla, prostornou ložnicí, otevřeným obývacím pokojem a terasou s přímým vstupem na pláž.


Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu.


Check-in: 16:00; check-out 11:00

Stravování

Každý hotel má minimálně 1 restauraci a klienti si mohou sami zvolit, zda se chtějí stravovat v restauraci svého hotelu nebo v jiné (za příplatek, rezervace 24h předem). Klienti Suite del Mare mají exkluzivně vyhrazenu restauraci SA GANA - pro snídaně, jedná se o velmi luxusní restauraci s převážně mezinárodní kuchyní. Večeře jsou pro klienty Suites del Mare rezervovány v restauraci Del Mare, která se nachází u pláže Le Palme a disponuje úžasným výhledem na moře. Restaurace je otevřená pouze v době večeří.

V resortu je celkem 7 barů a 7 dalších restaurací, které mohou hosté tohoto hotelu vyzkoušet. Restaurace Su Coile v přírodním parku je otevřena jen večer, podává typicky sardinskou kuchyni a je vždy pouze za plnou úhradu na místě. Možnost bezlepkové a diabetické diety v jakékoli restauraci (na vyžádání už při rezervaci pobytu).
2 vybavené dětské koutky (v částech Telis a Cala Moresca) pro možnost přípravy stravy pro nejmenší (jídlo není dodáváno)
Počet otevřených barů a restaurací vždy koresponduje s celkovou obsazeností resortu. Ve všech restauracích jsou stoly pro 4-8 osob.

Nabídka rozsahu stravy:
Pobyt je možný se snídaní, které se podávají formou bufetu nebo za příplatek s polopenzí.
Večer v restauraci Del Mare jsou servírované výběrem z menu, nápoje za příplatek. Večeře v restauraci Sa Gana jsou formou bufetu včetně nápojů voda (perlivá nebo neperlivá) a víno bílé nebo červené.

Pro děti

V resortu se nacházejí 2 dětské bazény, množství animačních a sportovních programů, baby dance, minikabaret corrida;
- individuální hlídání dětí od 3 do 18 let denně 9.30-18 h (za poplatek)
- Baby klub – pro děti od 4 do 8 let
- Mini klub – pro děti od 8 do13 let
- Young klub – pro děti od 13 do 18 let.

2 dětské koutky se zázemím (v části Telis a Cala Moresca) pro možnost přípravy stravy pro nejmenší (jídlo není dodáváno) - kuchyňka s troubami, mikrovlnkami, mixéry, ledničkami; přebalovací pulty.

Sport a animace

V horní části zóny Telis se nachází 5 tenisových kurtů, 2 různě velká hřiště na fotbálek, venkovní hřiště a basketbalový koš. Lukostřelba v nejvýše položené části Park. U vstupu do části Cala Moresca jsou 2 kurty na squash. Dále je zde velké množství animačních programů (skupinové lekce tenisu a fotbalu, venkovního aerobiku a vodní gymnastiky, plážového volejbalu, kanoingu a lukostřelby), možnost závodů v plavání či vodní pólo ve sportovním bazénu.
Blízké potápěčské centrum pořádá přímo v resortu bezplatné kurzy plavání a jízdy na kánoi a za poplatek pro děti kurzy jízdy na plachetnici a kurzy potápění pro dospělé. Je v něm také půjčovna vybavení na šnorchlování, kánoí a loděk (za poplatek). Zájemce o další aktivity vyzvedávají v resortu a sami převážejí na místa kurzů a výletů. Několik málo km od resortu je jízdárna.

Wellness & beauty

V centrální části parku Bellavista s panoramatickou polohou se nachází Wellness centrum & Spa Bellavista postaveno ve stylu starobylého arabského sídla, o rozloze více než 2000 metrů čtverečních.

K dispozici je zde: regenerační stezka - 10 bazénů se slanou vyhřívanou vodou, velký venkovní bazén s různými typy hydromasážních trysek (krční, dorzální, bederní atd.), turecké lázně, emocionální vodopády, chromoterapie, podvodní hudba, ledová kaskáda, solná jeskyně, relaxační sál s naturalistickými filmy a jemnou hudbou, velká sauna, sprchy
finny, gejzírová místnost.

Za poplatek centrum krásy: prostor vyhrazený pro masáže, estetické a holistické ošetření obličeje a těla s využitím tradiční přírodní kosmetiky nebo výtažky z léčivých rostlin typických pro sardinskou flóru jako je lentišek, rozmarýn, myrta.

Vstup povolen od 16 let.

Hosté Suite de Mare mají 1 volný vstup na osobu, při pobytu na min. 7 nocí v ceně.

Pláž

Součástí vyhrazené hotelové části Cottage je relaxační bazén v zahradě a vlastní 50m dlouhá pláž v malém zálivu, v její blízkosti jsou 3 další pláže vč. přírodní písečné pláže Tellis Village ohraničené kameny a ve vzálenější části resortu (Cala Moresca) v malebné zátoce, kde písečné terasy dosahují až k moři, je dřevěná sluneční terasa vybavená slunečníky a lehátky.
Všechny jsou vybavené lehátky a slunečníky (do vyčerpání, osušky na vratnou kauci, případně popl. za výměnu).
Několikrát denně jezdí gumový člun přímo z pláže Cottage a Borgo Cala Moresca na pláž Lido di Orri (5 minut, € 5/ os.) nebo lze využít službu linkového autobusu se zastávkou před resortem. Větší pláž Orri se zázemím a barem s částí vyhrazenou jen pro hosty resortu (slunečníky a lehátka zdarma, do vyčerpání kapacity).
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
BazénBazén
WellnessWellness
InternetInternet
PotápěníPotápění
TenisTenis
PesPes
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně
Vzdálenost od letiště: 146 km 146 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Důležité

Hotel má odlišné storno podmínky od VSP CK SARDEGNA TRAVEL:

Při stornování v období od 60 do 30 dnů před začátkem zájezdu: 50 % z konečné ceny
Při stornování v období od 29 do 15 dnů před začátkem zájezdu: 75 % z konečné ceny
Při stornování 14 dní a méně před začátkem zájezdu: 100 % z konečné ceny
Ostatní dle CK.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, privátní transfer z/na letiště, ubytování se snídaní, služby delegáta na telefonu (od 1.6. do 1.10. 2023).

V ceně ubytování je zahrnuto:
Privátní transfer z/na letiště.
- 1 vstup/os. do Wellness centra při pobytu na min. 3 noci (vstup od 16 let);
- využití dalších bazénů v resortu (kromě bazénu v hotelu Monte Turri), sportovního vybavení (kromě půjčovného a aktivit potápěčského centra, které jsou za poplatek);
- skupinové lekce tenisu a fotbalu, venkovního aerobiku a vodní gymnastiky, plážového volejbalu, kanoingu a lukostřelby;
- denní a večerní programy, show, kabaret, piano bary.

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Poplatky na místě

Fakultativní (na vyžádání):
Příplatek za polopenzi (večeři v restauraci Sa Gana nebo Le Palme) €30/ osoba
Příplatek za polopenzi (večeře v restauraci del Mare €60/ osoba.

Speciální nabídky

First Minute sleva 5% pro pobyty při rezervaci min. 30 dní před odjezdem.
Sleva 5% pro pobyty na min. 14 nocí (podmínkou 2 plné ceny).

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.