Arbatax Park Resort - Dune ****

        

Eco Resort (IT, EU, W)
Sensory Garden Resort (W)

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Hotelová část Dune se svou jedinečnou panoramatickou polohou, která je součástí hotelového Resortu Arbatax Park, je ideální volbou pro mladé páry a neformální klientelu.

Poloha

Letovisko klubového typu se nachází asi 3 km od města Arbatax v mírně svažité 60 hektarové středomořské zahradě u členitého pobřeží s množstvím menších písečných pláží. Je to jeden z nejkomplexnějších turistických resortů na ostrově. Patří k němu i obora „Bellavista“ s typickými sardskými rostlinami a zvířaty (mufloni, divočáci, koně, sardské krávy) - vstup zdarma.

Hotelová část DUNE**** , určená speciálně pro mladé a neformální klienty má jedinečnou panoramatickou polohu a nachází se nejblíže k moři a pláži pouhých 10-100 m.

Vzdálenost od letiště v Cagliari 146 km (cca 2 h 15 min).

Vybavení

Resort nabízí kompletní zázemí služeb a zábavy. Jeho centrem je velké náměstí s barem a hlavní restaurací („domovskou“ pro hosty části Telis). Dále je klientům k dispozici celkem 6 dalších restaurací, několik barů, 11 bazénů s lehátky a slunečníky nebo stínem (např. centrální, tropický, plavecký, bazény v části Borgo Cala Moresca - hlavní nebo relaxační) a 2 dětské bazény). V nejvyšší části resortu, s názvem Park, s krásnými výhledy na moře se nachází wellness centrum (2000m², vstup za poplatek) a obora „Bellavista“ s typickými sardinskými rostlinami a zvířaty (mufloni, divočáci, koně, sardské krávy) - vstup zdarma. V části Telis je velký amfiteátr a sportovní centrum, dále jsou v areálu některé aktivity potápěčského centra, herna, baby-, mini- a juniorklub, parkoviště, obchůdek se suvenýry. Resortem projíždějí 2 minibusy, kterými je možné si zkrátit cestu areálem či lze využít autobusové spojení do centra Tortolí (několikrát denně, za poplatek).
Wi-Fi ve společných prostorách (2 větší zóny v resortu, bez poplatku). Síla a dostupnost signálu (tel. a Wi-fi) dost místně kolísá.
Malá zvířata akceptována (za poplatek, na vyžádání).

Pozor - vzhledem ke značné členitosti terénu není pobyt vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Ubytování

90 samostatných originálních pokojů s šestiúhelníkovým tvarem, obklopených zelení, je zařízeno v sardinském stylu a vybaveno klimatizací-topením, TV, trezorem, telefonem, minibarem-ledničkou (konzumace za poplatek), v koupelně fénem. Wi-Fi je k dispozici zdarma ve společných prostorách.

CLASSIC - dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí nebo na vyžádání se 2 lůžky (v některých možnost postýlky pro děti do 3 let, vždy na vyžádání), jsou obklopeny zahradou a nacházejí se přibližně 50-100 m od moře.
CLASSIC s výhledem na moře - stejné jako Classic, ale situované blíže k moři (10-50 m). Disponují malou teráskou s posezením a výhledem na moře. V ceně 1 volný vstup na osobu do SPA Bellavista (min. pobyt 5 nocí, vstup do SPA povolen od 16 let).
SUPERIOR s výhledem na moře - se nacházejí max. 15 m od moře a disponují teráskou s posezením. V ceně první naplnění minibaru (pouze nealkoholické nápoje). Doplnění za poplatek + 1 volný vstup na osobu do SPA Bellavista (min. pobyt 5 nocí, vstup do SPA povoleno od 16 let).

Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu.

Check-in: 16:00; check-out 11:00 h.

Stravování

Každá hotelová část má minimálně 1 restauraci a klienti si mohou sami zvolit, zda se chtějí stravovat v restauraci svého hotelu nebo v jiné (za příplatek, s nutností rezervace 24h předem).
Domovskou restaurací pro hosty části DUNE je restaurace LE PALME u stejnojmenné pláže, s nádherným výhledem a středomořskou kuchyní. Snídaně formou bohatého bufetu. Večeře také formou bufetu s nápoji v ceně - perlivá, neperlivá voda a domácí bílé a červené víno.

V resortu jsou celkem 3 bary v a 7 restaurací, které mohou hosté tohoto hotelu vyzkoušet. Restaurace IL PASTORE přírodním parku je otevřena jen večer, podává typicky sardinskou kuchyni a je vždy pouze za plnou úhradu klientů.

Možnost bezlepkové a diabetické diety v jakékoli restauraci (na vyžádání už při rezervaci pobytu).

K dispozici jsou 2 vybavené dětské koutky (v částech Telis a Cala Moresca) pro možnost přípravy stravy pro nejmenší (jídlo není dodáváno). Koutek je vybaven varnou deskou, mikrovlnnou troubou, mixéry, ledničkami, dřezem a přebalovacím pultem. Hotelová strava dítěte do 3 let se hradí na místě.

Počet otevřených barů a restaurací vždy koresponduje s celkovou obsazeností resortu. Ve všech restauracích jsou stoly pro 4-8 osob.

Pro děti

V resortu se nacházejí 2 dětské bazény, množství animačních a sportovních programů, baby dance, minikabaret corrida;
- individuální hlídání dětí od 3 do 18 let denně 9.30-18 h (za poplatek)
- Baby klub – pro děti od 4 do 8 let
- Mini klub – pro děti od 8 do13 let
- Young klub – pro děti od 13 do 18 let.

2 dětské koutky se zázemím (v části Telis a Cala Moresca) pro možnost přípravy stravy pro nejmenší (jídlo není dodáváno) - kuchyňka s troubami, mikrovlnkami, mixéry, ledničkami; přebalovací pulty.

Sport a animace

V horní části zóny Telis se nachází 5 tenisových kurtů, 2 různě velká hřiště na fotbálek, venkovní hřiště a basketbalový koš. Lukostřelba v nejvýše položené části Park. U vstupu do části Cala Moresca jsou 2 kurty na squash. Dále je zde velké množství animačních programů (skupinové lekce tenisu a fotbalu, venkovního aerobiku a vodní gymnastiky, plážového volejbalu, kanoingu a lukostřelby), možnost závodů v plavání či vodní pólo ve sportovním bazénu.
Blízké potápěčské centrum pořádá přímo v resortu bezplatné kurzy plavání a jízdy na kánoi a za poplatek pro děti kurzy jízdy na plachetnici a kurzy potápění pro dospělé. Je v něm také půjčovna vybavení na šnorchlování, kánoí, loďěk a windsurfů (za poplatek). Zájemce o další aktivity vyzvedávají v resortu a sami převážejí na místa kurzů a výletů.
Několik málo km od resortu je jízdárna.

Wellness & beauty

V centrální části parku Bellavista s panoramatickou polohou se nachází Wellness centrum & Spa Bellavista postaveno ve stylu starobylého arabského sídla, o rozloze více než 2000 metrů čtverečních.

K dispozici je zde: regenerační stezka - 10 bazénů se slanou vyhřívanou vodou, velký venkovní bazén s různými typy hydromasážních trysek (krční, dorzální, bederní atd.), turecké lázně, emocionální vodopády, chromoterapie, podvodní hudba, ledová kaskáda, solná jeskyně, relaxační sál s naturalistickými filmy a jemnou hudbou, velká sauna, sprchy
finny, gejzírová místnost.

Za poplatek centrum krásy: prostor vyhrazený pro masáže, estetické a holistické ošetření obličeje a těla s využitím tradiční přírodní kosmetiky nebo výtažky z léčivých rostlin typických pro sardinskou flóru jako je lentišek, rozmarýn, myrta.

Vstup povolen od 16 let.
Hosté pokojů Classic s výhledem na moře a Superior s výhledem na moře mají v ceně 1 volný vstup do Wellness.

Další služby

Pro rok 2023 plánují v resortu otevřít dvě stezky, první “Viale degli Oleandri”, která bude dlouhá cca 500 metrů a povede od hotelu Telis do zálivu Porto Frailis, a druhou “Viale Bellavista”, která povede od hotelu Borgo Cala Moresca, do centra města Arbatax.
V plánu je otevřít také novou část parku Bellavista, nazvanou "Zahrada říše divů"

Pláž

V této největší části Telis jsou hostům k dispozici 3 pláže s pískem a kamínky, vč. přírodní písečné pláže Tellis Village ohraničené kameny. Všechny pláže jsou vybavené lehátky a slunečníky (zdarma do vyčerpání, osušky na vratnou kauci).

V hlavní sezóně jezdí několikrát denně gumový člun přímo z pláže Cottage a Borgo Cala Moresca na pláž Lido di Orri (5 minut, € 5/ os. a/r) nebo lze využít službu linkového autobusu se zastávkou před resortem. Větší pláž Orri se zázemím a barem s částí vyhrazenou jen pro hosty resortu (slunečníky a lehátka zdarma, do vyčerpání kapacity).
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
PotápěníPotápění
TenisTenis
PesPes
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně
Vzdálenost od letiště: 146 km 146 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Důležité

V hotelu je možné platit útratu platební kartou nebo si pomocí hotovosti nabít hotelovou kartu, se kterou lze platit úhradu v barech, restauracích a obchodem v rámci celého resortu.
Hotel akceptuje všechny platební karty kromě Dinner.

Hotelový management si vyhrazuje právo na změnu otevírací doby barů, restaurací a programu hotelových služeb v závislosti na obsazenosti resortu a počasí.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí s nápoji, služby delegáta na telefonu (od 1.6. do 1.10. 2023)

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s polopenzí s nápoji, služby delegáta na telefonu (od 1.6. do 1.10. 2023)


V ceně ubytování je zahrnuto:
- využití dalších bazénů v resortu (kromě bazénu v hotelu Monte Turri, relaxačního bazénu v zóně Cottage a wellness centra, které je pro všechny hosty resortu za poplatek) a sportovního vybavení (kromě půjčovného a aktivit potápěčského centra, které jsou za poplatek);
- skupinové lekce tenisu a fotbalu, venkovního aerobiku a vodní gymnastiky, plážového volejbalu, kánoí a lukostřelby;
- denní a večerní programy, show, kabaret, piano bary;
- pro děti navíc dětské kluby, animační programy, baby dance, minikabaret a corrida.

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě

Fakultativní (na vyžádání):
Malá zvířata € 20/ den (nutno doložit zdravotní potvrzení - očkovací průkaz zvířete).
Plážové osušky € 10/ks, výměna € 2/ks.

Speciální nabídky

SLEVY LAST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU:

Sleva 15 % z ceny ubytování pro pobyty od 21.8.2023 do konce sezóny.

Dlouhá dovolená - sleva 5 % z ceny ubytování při pobytu delším než 14 dní (podmínkou min. 2 plné ceny)


NA VYŽÁDÁNÍ:
Sleva 10% z ceny ubytování při objednání do 30 dnů před odjezdem.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.