Arbatax Park Resort - Dune

Arbatax Park Resort - Dune ****

Praha - Cagliari polopenze s nápoji od 17 790 Vyberte termín
Blízko plážeBlízko pláže
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
PotápěníPotápění
TenisTenis
PesPes
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně

Charakteristika

Hotelová část Dune se svou jedinečnou panoramatickou polohou, která je součástí hotelového Resortu Arbatax Park, je ideální volbou pro mladé páry a neformální klientelu.


Eco Resort (IT, EU, W)
Sensory Garden Resort (W) 

Poloha

Letovisko klubového typu se nachází asi 3 km od města Arbatax v mírně svažité 60 hektarové středomořské zahradě u členitého pobřeží s množstvím menších písečných pláží. Je to jeden z nejkomplexnějších turistických resortů na ostrově. Patří k němu i obora „Bellavista“ s typickými sardskými rostlinami a zvířaty (mufloni, divočáci, koně, sardské krávy) - vstup zdarma.

Hotelová část DUNE**** , určená speciálně pro mladé a neformální klienty má jedinečnou panoramatickou polohu a nachází se nejblíže k moři a pláži pouhých 10-100 m.

Vzdálenost od letiště v Cagliari 146 km (cca 2 h 15 min).

Vybavení

Resort nabízí kompletní zázemí služeb a zábavy. Jeho centrem je velké náměstí s barem a hlavní restaurací („domovskou“ pro hosty části Telis). Dále je klientům k dispozici celkem 6 dalších restaurací, několik barů, 11 bazénů s lehátky a slunečníky nebo stínem (např. centrální, tropický, plavecký, bazény v části Borgo Cala Moresca - hlavní nebo relaxační) a 2 dětské bazény). V nejvyšší části resortu, s názvem Park, s krásnými výhledy na moře se nachází wellness centrum (2000m², vstup za poplatek) a obora „Bellavista“ s typickými sardinskými rostlinami a zvířaty (mufloni, divočáci, koně, sardské krávy) - vstup zdarma. V části Telis je velký amfiteátr a sportovní centrum, dále jsou v areálu některé aktivity potápěčského centra, herna, baby-, mini- a juniorklub, parkoviště, obchůdek se suvenýry. Resortem projíždějí 2 minibusy, kterými je možné si zkrátit cestu areálem či lze využít autobusové spojení do centra Tortolí (několikrát denně, za poplatek).
Wi-Fi ve společných prostorách (2 větší zóny v resortu, bez poplatku). Síla a dostupnost signálu (tel. a Wi-fi) dost místně kolísá.
Malá zvířata akceptována (za poplatek, na vyžádání).

Pozor - vzhledem ke značné členitosti terénu není pobyt vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Ubytování

90 samostatných originálních pokojů s šestiúhelníkovým tvarem, obklopených zelení, je zařízeno v sardinském stylu a vybaveno klimatizací-topením, TV, trezorem, telefonem, minibarem-ledničkou (konzumace za poplatek), v koupelně fénem. Wi-Fi je k dispozici zdarma ve společných prostorách.

CLASSIC - dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí nebo na vyžádání se 2 lůžky (v některých možnost postýlky pro děti do 3 let, vždy na vyžádání), jsou obklopeny zahradou a nacházejí se přibližně 50-100 m od moře.
CLASSIC s výhledem na moře - stejné jako Classic, ale situované blíže k moři (10-50 m). Disponují malou teráskou s posezením a výhledem na moře. V ceně 1 volný vstup na osobu do SPA Bellavista (min. pobyt 5 nocí, vstup do SPA povolen od 16 let).
SUPERIOR s výhledem na moře - se nacházejí max. 15 m od moře a disponují teráskou s posezením. V ceně první naplnění minibaru (pouze nealkoholické nápoje). Doplnění za poplatek + 1 volný vstup na osobu do SPA Bellavista (min. pobyt 5 nocí, vstup do SPA povoleno od 16 let).

Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu.

Check-in: 16:00; check-out 11:00 h.

Stravování

Každá hotelová část má minimálně 1 restauraci a klienti si mohou sami zvolit, zda se chtějí stravovat v restauraci svého hotelu nebo v jiné (za příplatek, s nutností rezervace 24h předem).
Domovskou restaurací pro hosty části DUNE je restaurace LE PALME u stejnojmenné pláže, s nádherným výhledem a středomořskou kuchyní. Snídaně formou bohatého bufetu. Večeře také formou bufetu s nápoji v ceně - perlivá, neperlivá voda a domácí bílé a červené víno.

V resortu jsou celkem 3 bary v a 7 restaurací, které mohou hosté tohoto hotelu vyzkoušet. Restaurace IL PASTORE přírodním parku je otevřena jen večer, podává typicky sardinskou kuchyni a je vždy pouze za plnou úhradu klientů.

Možnost bezlepkové a diabetické diety v jakékoli restauraci (na vyžádání už při rezervaci pobytu).

K dispozici jsou 2 vybavené dětské koutky (v částech Telis a Cala Moresca) pro možnost přípravy stravy pro nejmenší (jídlo není dodáváno). Koutek je vybaven varnou deskou, mikrovlnnou troubou, mixéry, ledničkami, dřezem a přebalovacím pultem. Hotelová strava dítěte do 3 let se hradí na místě.

Počet otevřených barů a restaurací vždy koresponduje s celkovou obsazeností resortu. Ve všech restauracích jsou stoly pro 4-8 osob.

Pro děti

V resortu se nacházejí 2 dětské bazény, množství animačních a sportovních programů, baby dance, minikabaret corrida;
- individuální hlídání dětí od 3 do 18 let denně 9.30-18 h (za poplatek)
- Baby klub – pro děti od 4 do 8 let
- Mini klub – pro děti od 8 do13 let
- Young klub – pro děti od 13 do 18 let.

2 dětské koutky se zázemím (v části Telis a Cala Moresca) pro možnost přípravy stravy pro nejmenší (jídlo není dodáváno) - kuchyňka s troubami, mikrovlnkami, mixéry, ledničkami; přebalovací pulty.

Sport a animace

V horní části zóny Telis se nachází 5 tenisových kurtů, 2 různě velká hřiště na fotbálek, venkovní hřiště a basketbalový koš. Lukostřelba v nejvýše položené části Park. U vstupu do části Cala Moresca jsou 2 kurty na squash. Dále je zde velké množství animačních programů (skupinové lekce tenisu a fotbalu, venkovního aerobiku a vodní gymnastiky, plážového volejbalu, kanoingu a lukostřelby), možnost závodů v plavání či vodní pólo ve sportovním bazénu.
Blízké potápěčské centrum pořádá přímo v resortu bezplatné kurzy plavání a jízdy na kánoi a za poplatek pro děti kurzy jízdy na plachetnici a kurzy potápění pro dospělé. Je v něm také půjčovna vybavení na šnorchlování, kánoí, loďěk a windsurfů (za poplatek). Zájemce o další aktivity vyzvedávají v resortu a sami převážejí na místa kurzů a výletů.
Několik málo km od resortu je jízdárna.

Wellness & beauty

V centrální části parku Bellavista s panoramatickou polohou se nachází Wellness centrum & Spa Bellavista postaveno ve stylu starobylého arabského sídla, o rozloze více než 2000 metrů čtverečních.

K dispozici je zde: regenerační stezka - 10 bazénů se slanou vyhřívanou vodou, velký venkovní bazén s různými typy hydromasážních trysek (krční, dorzální, bederní atd.), turecké lázně, emocionální vodopády, chromoterapie, podvodní hudba, ledová kaskáda, solná jeskyně, relaxační sál s naturalistickými filmy a jemnou hudbou, velká sauna, sprchy
finny, gejzírová místnost.

Za poplatek centrum krásy: prostor vyhrazený pro masáže, estetické a holistické ošetření obličeje a těla s využitím tradiční přírodní kosmetiky nebo výtažky z léčivých rostlin typických pro sardinskou flóru jako je lentišek, rozmarýn, myrta.

Vstup povolen od 16 let.
Hosté pokojů Classic s výhledem na moře a Superior s výhledem na moře mají v ceně 1 volný vstup do Wellness.

Udržitelnost a ekologie

V Arbatax Park Resortu je díky různým ekologicky udržitelným aktivitám, které se každodenně provádějí, vše zaměřeno na ochranu životního prostředí. Díky recyklaci a využívání alternativních zdrojů energie se toto místo stalo v průběhu let cenným zdrojem inspirace a zdrojem, který je třeba chránit a vytyčuje jasnou cestu k udržitelné budoucnosti, kterou předává novým generacím.

Díky iniciativám bez plastů a zapojení do ekologicky udržitelných aktivit byl Arbatax Park Resort již pátým rokem po sobě (2019-2023) zvolen v prestižní soutěži "World Travel Awards" (považované za Oscary v cestovním ruchu) "Předním světovým ekologickým resortem" a "Předním světovým resortem Sensory Garden." Kromě toho zvítězil také v kategoriích "Přední italský ekologický resort" a "Přední evropský ekologický resort."

Elektřina využívaná v Resortu je z velké části zelená (solární a další obnovitelné zdroje). Resort vyrábí na místě čistou energii ze 100kwh fotovoltaického systému. Prostřednictvím solárního termického systému a termodynamického systému, který vyhovuje potřebám domácností a restaurací, se vyrábí teplá užitková voda. Spotřeba elektrické energie je také snížena použitím energeticky úsporných žárovek. V prostorách s trvalým osvětlením byly instalovány fotoelektrické články pro ovládání osvětlení pomocí senzorů přítomnosti nebo soumraku, aby se šetřila energie.
Výměna prádla se provádí pouze na vyžádání hostů, čímž se šetří značné množství energie a vody a snižuje používání pracích prostředků a emise skleníkových plynů.
Hostům je k dispozici půjčovna jízdních kol, která poskytuje alternativní způsoby dopravy a povzbuzuje hosty k prozkoumávání oblasti ekologicky udržitelným způsobem, stejně jako 2 otevřená, panoramatická vozidla "Boboi", ktera hostům umožňují pohybovat se po resortu.
Resort, který byl vždy pozorný k otázkám ekologie a udržitelnosti životního prostředí, recykluje velkou část vyprodukovaného odpadu. Odpad je separován, recyklován a likvidován vhodným způsobem. Ve společných prostorách jsou hostům k dispozici speciální kontejnery pro tříděný odpad. Ovocný a zeleninový odpad z kuchyní slouží ke krmení zvířat v parku Bellavista.

Pláž

V této největší části Telis jsou hostům k dispozici 3 pláže s pískem a kamínky, vč. přírodní písečné pláže Tellis Village ohraničené kameny. Všechny pláže jsou vybavené lehátky a slunečníky (zdarma do vyčerpání, osušky na vratnou kauci).

V hlavní sezóně jezdí několikrát denně gumový člun přímo z pláže Cottage a Borgo Cala Moresca na pláž Lido di Orri (5 minut, € 5/ os. a/r) nebo lze využít službu linkového autobusu se zastávkou před resortem. Větší pláž Orri se zázemím a barem s částí vyhrazenou jen pro hosty resortu (slunečníky a lehátka zdarma, do vyčerpání kapacity).
Probíhá načítání...

Důležité

V hotelu je možné platit útratu platební kartou nebo si pomocí hotovosti nabít hotelovou kartu, se kterou lze platit úhradu v barech, restauracích a obchodem v rámci celého resortu.
Hotel akceptuje všechny platební karty kromě Dinner.

Hotelový management si vyhrazuje právo na změnu otevírací doby barů, restaurací a programu hotelových služeb v závislosti na obsazenosti resortu a počasí.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí s nápoji, služby delegáta na telefonu*.
VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s polopenzí s nápoji, služby delegáta na telefonu.

*Delegát je vám osobně k dispozici při příletu/odletu na letišti v Cagliari a poté po celou dobu pobytu na telefonním čísle uvedeném v pokynech k zájezdu. Na vyžádání zajistí výlety, pronájem aut nebo doporučí zajímavosti v okolí.

V ceně ubytování je zahrnuto:
- využití dalších bazénů v resortu (kromě bazénu v hotelu Monte Turri, relaxačního bazénu v zóně Cottage a wellness centra, které je pro všechny hosty resortu za poplatek) a sportovního vybavení (kromě půjčovného a aktivit potápěčského centra, které jsou za poplatek);
- skupinové lekce tenisu a fotbalu, venkovního aerobiku a vodní gymnastiky, plážového volejbalu, kánoí a lukostřelby;
- denní a večerní programy, show, kabaret, piano bary;
- pro děti navíc dětské kluby, animační programy, baby dance, minikabaret a corrida.

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě - nepovinné

Fakultativní (na vyžádání):
Malá zvířata € 20/ den (nutno doložit zdravotní potvrzení - očkovací průkaz zvířete).
Plážové osušky € 10/ks, výměna € 2/ks.

Speciální nabídky

SPECIAL SEPTEMBER
Sleva 15 % z ceny ubytování v období 16. 9. - 29. 9. 2024 při objednání do 25. 8. 2024, nelze kombinovat se slevou Dlouhá dovolená.

Dlouhá dovolená - sleva 5 % z ceny ubytování při pobytu delším než 14 dní (podmínkou min. 2 plné ceny)


NA VYŽÁDÁNÍ:
Sleva 10% z ceny ubytování při objednání do 30 dnů před odjezdem.

Speciální sleva pro pobyty 1 dospělého a 1 dítěte do 10 let. (nelze kombinovat se slevou dlouhá dovolená).

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

VÝLETY LZE OBJEDNAT POUZE K ZÁJEZDU

Podobné produkty
144018 Letecký pohled na resort, Badesi, Sardinie Letecký pohled na resort, Badesi, Sardinie
Badesi
Resort & Spa Le Dune - Hotel I Ginepri
18.09. - 25.09.2024
7 nocí
Letecky polopenze
144207 Hotelová budova u pláže, Badesi, Sardinie Hotelová budova u pláže, Badesi, Sardinie
Badesi
Resort & Spa Le Dune - Hotel La Duna Bianca
18.09. - 25.09.2024
7 nocí
Letecky polopenze
Poloostrov Arbatax Park Resort, Arbatax, Sardinie

Sleva

15

%

Arbatax
Arbatax Park Resort - Hotel Telis
03.10. - 06.10.2024
3 noci
Letecky polopenze s nápoji
Pohled na hotel a přístav, Arbatax, Sardinie

Sleva

15

%

Arbatax
Arbatax Park Resort - Borgo Cala Moresca
03.10. - 06.10.2024
3 noci
Letecky polopenze s nápoji