Arbatax Park Resort - Dune ****

od 20 190 Kč

4 dní / polopenze s nápoji

Praha - Cagliari

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Resort, který nabízí veškeré služby, zábavu a sportovní vyžití na jednom místě pro aktivní strávení vaší dovolené.

Poloha

Letovisko klubového typu se nachází asi 3 km od města Arbatax v mírně svažité 60 hektarové středomořské zahradě u členitého pobřeží s množstvím menších písečných pláží. Je to jeden z nejkomplexnějších turistických resortů na ostrově. Patří k němu i obora „Bellavista“ s typickými sardskými rostlinami a zvířaty (mufloni, divočáci, koně, sardské krávy) - vstup zdarma.

Hotelová část DUNE**** , určená speciálně pro mladé a neformální klienty, se nachází v části Telis a zaujímá panoramatickou polohu uprostřed přírody v blízkosti moře, od kterého je vzdálena 10-150 m.

Vzdálenost od letiště v Cagliari 146 km (cca 2 h 15 min).

Vybavení

Resort nabízí kompletní zázemí služeb a zábavy. Jeho centrem je velké náměstí s barem a hlavní restaurací („domovskou“ pro hosty části Villaggio Telis), která má vyhrazený barevný koutek s minibufetem a dětskými jídly. Dále je klientům k dispozici celkem 6 dalších restaurací, 7 barů (jeden na pláži), 7 bazénů s lehátky a slunečníky nebo stínem (např. centrální, tropický, 50 m sportovní) a 2 dětské bazény. V nejvyšší části resortu, s názvem Park, s krásnými výhledy na moře se nachází wellness centrum (2000m², vstup za poplatek) diskotéka a velký amfiteátr, v části Telis je další velký amfiteátr a sportovní centrum, dále jsou v areálu některé aktivity potápěčského centra, herna, baby-, mini- a juniorklub, parkoviště, butiky. Resortem projíždějí 2 minibusy, kterými je možné si zkrátit cestu areálem či lze využít autobusové spojení do centra Tortolí (několikrát denně, za poplatek). Hotel akceptuje všechny platební karty kromě Dinner.
Wi-Fi ve společných prostorách (2 větší zóny v resortu, bez poplatku). Síla a dostupnost signálu (tel. a Wi-fi) dost místně kolísá.
Malá zvířata akceptována (za poplatek, na vyžádání).

Pozor - vzhledem ke značné členitosti terénu není pobyt vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí.

INTERAKTIVNÍ MAPA RESORTU

Ubytování

90 originálních ,šestibokých, pokojů je zařízeno v sardinském stylu a vybaveno klimatizací-topením, TV, trezorem, telefonem, minibarem-ledničkou (konzumace za poplatek), v koupelně fén. Wi-Fi je k dispozici zdarma ve společných prostorách.

CLASSIC - dvoulůžkové pokoje (v některých možnost postýlky pro děti do 3 let, vždy na vyžádání), jsou obklopeny zahradou a nacházejí se přibližně 100 m od moře.
CLASSIC s výhledem na moře - stejné jako Classic, ale situované blíže k moři (75-100 metrů). Mají malý balkón s výhledem na moře. 1 volný vstup do wellness centra Spa Bellavista (při min. délce pobytu 5 nocí)
SUPERIOR s výhledem na moře - situované čelem k pláži. V ceně pobytu 1 volný vstup/os. (starší 16 let) do wellness centra SPA Bellavista (při minimální délce pobytu 5 nocí) a první náplň minibaru bez poplatku (mimo alkoholické nápoje). Další naplnění minibaru za poplatek.

Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu.

Check-in: 16:00; check-out 11:00 h.

Resort Arbatax Park nabízí celkem 3 typy ubytování - Telis Village, Cottage a Dune.

Stravování

Každý hotel má minimálně 1 restauraci a klienti si mohou sami zvolit, zda se chtějí stravovat v restauraci svého hotelu nebo v jiné (za příplatek, rezervace 24h předem). Domovskou restaurací pro hosty části DUNE je restaurace LE PALME u stejnojmenné pláže, s nádherným výhledem a středomořskou kuchyní. V resortu je celkem 7 barů a 7 restaurací, které mohou hosté tohoto hotelu vyzkoušet. Restaurace Su Coile v přírodním parku je otevřena jen večer, podává typicky sardinskou kuchyni a je vždy pouze za plnou úhradu klientů. Možnost bezlepkové a diabetické diety v jakékoli restauraci (na vyžádání už při rezervaci pobytu).
2 vybavené dětské koutky (v částech Telis a Cala Moresca) pro možnost přípravy stravy pro nejmenší (jídlo není dodáváno). Hotelová strava dítěte do 3 let se hradí na místě.
Počet otevřených barů a restaurací vždy koresponduje s celkovou obsazeností resortu. Ve všech restauracích jsou stoly pro 4-8 osob.

Nabídka rozsahu stravy:
Polopenze s nápoji: snídaně a večeře formou bufetu + nápoje k jídlům formou samoobslužného odběru ze zásobníků – domácí červené nebo bílé víno, perlivá nebo neperlivá voda.

Pro děti

V resortu se nacházejí 2 dětské bazény, množství animačních a sportovních programů, baby dance, minikabaret corrida;
- individuální hlídání dětí od 3 do 18 let denně 9.30-18 h (za poplatek)
- Baby klub – pro děti od 4 do 8 let
- Mini klub – pro děti od 8 do13 let
- Young klub – pro děti od 13 do 18 let.

2 dětské koutky se zázemím (v části Telis a Cala Moresca) pro možnost přípravy stravy pro nejmenší (jídlo není dodáváno) - kuchyňka s troubami, mikrovlnkami, mixéry, ledničkami; přebalovací pulty.

Sport a animace

V horní části zóny Telis se nachází 5 tenisových kurtů, 2 různě velká hřiště na fotbálek, venkovní hřiště a basketbalový koš. Lukostřelba v nejvýše položené části Park. U vstupu do části Cala Moresca jsou 2 kurty na squash. Dále je zde velké množství animačních programů (skupinové lekce tenisu a fotbalu, venkovního aerobiku a vodní gymnastiky, plážového volejbalu, kanoingu a lukostřelby), možnost závodů v plavání či vodní pólo ve sportovním bazénu.
Blízké potápěčské centrum pořádá přímo v resortu bezplatné kurzy plavání a jízdy na kánoi a za poplatek pro děti kurzy jízdy na plachetnici a kurzy potápění pro dospělé. Je v něm také půjčovna vybavení na šnorchlování, kánoí, loďěk a windsurfů (za poplatek). Zájemce o další aktivity vyzvedávají v resortu a sami převážejí na místa kurzů a výletů.
Několik málo km od resortu je jízdárna.

Wellness & beauty

Vstup do moderního wellness centra BELLAVISTA SPA je pro všechny klienty resortu za poplatek a je povolen pouze pro dospělé. Je zde k dispozici 10 bazénů s ohřívanou slanou vodou kolem velkého venkovního bazénu, dále mj. turecké lázně, velká sauna, emoční sprchy, hydromasáže, podvodní hudba, ledová kaskáda, solná jeskyně, relaxační sál, za poplatek masáže a estetické procedury v centru krásy.

Další služby

Pro rok 2023 plánují v resortu otevřít dvě stezky, první “Viale degli Oleandri”, která bude dlouhá cca 500 metrů a povede od hotelu Telis do zálivu Porto Frailis, a druhou “Viale Bellavista”, která povede od hotelu Borgo Cala Moresca, do centra města Arbatax.
V plánu je otevřít také novou část parku Bellavista, nazvanou "Zahrada říše divů"

Pláž

V této největší části Telis jsou hostům k dispozici 3 pláže s pískem a kamínky, vč. přírodní písečné pláže Tellis Village ohraničené kameny.
Všechny pláže jsou vybavené lehátky a slunečníky (zdarma do vyčerpání, osušky na vratnou kauci). Několikrát denně jezdí gumový člun přímo z pláže Cottage a Borgo Cala Moresca na pláž Lido di Orri (5 minut, € 5/ os. a/r) nebo lze využít službu linkového autobusu se zastávkou před resortem. Větší pláž Orri se zázemím a barem s částí vyhrazenou jen pro hosty resortu (slunečníky a lehátka zdarma, do vyčerpání kapacity).
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
PotápěníPotápění
TenisTenis
PesPes
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně
Vzdálenost od letiště: 146 km 146 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí s nápoji, služby delegáta na telefonu (od 1.6. do 1.10. 2023)

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s polopenzí s nápoji, služby delegáta na telefonu (od 1.6. do 1.10. 2023)


V ceně ubytování je zahrnuto:
- využití dalších bazénů v resortu (kromě bazénu v hotelu Monte Turri, relaxačního bazénu v zóně Cottage a wellness centra, které je pro všechny hosty resortu za poplatek) a sportovního vybavení (kromě půjčovného a aktivit potápěčského centra, které jsou za poplatek);
- skupinové lekce tenisu a fotbalu, venkovního aerobiku a vodní gymnastiky, plážového volejbalu, kánoí a lukostřelby;
- denní a večerní programy, show, kabaret, piano bary;
- pro děti navíc dětské kluby, animační programy, baby dance, minikabaret a corrida.

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě

Fakultativní (na vyžádání):
Malá zvířata € 20/ den (nutno doložit zdravotní potvrzení - očkovací průkaz zvířete).
Plážové osušky € 10/ks, výměna € 2/ks.

Speciální nabídky

SLEVY FIRST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU:
Sleva 20 % z ceny ubytování při objednání do 31.3.2023.
Sleva 15 % z ceny ubytování při objednání do 30.4.2023.
Speciál září: sleva 15 % z ceny ubytování v období 14.9.-1.10.2023 při objednání od 1.5.-20.8.2023 (slevu není možné kombinovat s dalšími slevami).

NA VYŽÁDÁNÍ:
Sleva 10% z ceny ubytování při objednání do 30 dnů před odjezdem.
Dlouhá dovolená - sleva 5 % z ceny ubytování při pobytu delším než 14 dní (podmínkou min. 2 plné ceny)

Na vyžádání možný pobyt s infantem v postýlce nebo s dítětem na 3. lůžku do 10 let.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.