Arbatax Park Resort - Cottage

Arbatax Park Resort - Cottage ****

Praha - Cagliari polopenze s nápoji od 19 790 Vyberte termín
Blízko plážeBlízko pláže
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
AnimaceAnimace
PotápěníPotápění
TenisTenis
PesPes
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně

Charakteristika

Resort, který nabízí veškeré služby, zábavu a sportovní vyžití na jednom místě pro aktivní strávení vaší dovolené.


Eco Resort (IT, EU, W)

Sensory Garden Resort (W)

Poloha

Letovisko klubového typu se nachází asi 3 km od města Arbatax v mírně svažité 60 hektarové středomořské zahradě u členitého pobřeží s množstvím menších písečných pláží. Je to jeden z nejkomplexnějších turistických resortů na ostrově. Patří k němu i obora „Bellavista“ s typickými sardinskými rostlinami a zvířaty (mufloni, divočáci, koně, sardské krávy) - vstup zdarma.

Hotelová část - COTTAGE**** se 75 pokoji leží ve vyhrazené nejexkluzivnější části hotelového resortu Arbatax Park se samostatnou pláží a venkovním relaxačním bazénem, jednotlivé přízemní domky se dvěma nezávislými pokoji nebo se 2 propojenými pokoji stojí v nádherné udržované zahradě jen 10 - 100 m od moře.

Vzdálenost od letiště v Cagliari 146 km (cca 2 h 15 min).

Vybavení

Resort nabízí kompletní zázemí služeb a zábavy. Centrem je velké náměstí s barem a hlavní restaurací („domovskou“ pro hosty části Villaggio Telis), která má vyhrazený barevný koutek s minibufetem a dětskými jídly. Dále je klientům k dispozici veškeré další zázemí celého resortu - celkem 7 dalších restaurací, 7 barů (jeden na pláži), 7 bazénů s lehátky a slunečníky nebo stínem (např. centrální, tropický, 50 m sportovní, relaxační) a 2 dětské bazény, v nejvyšší části resortu (Park) s krásnými výhledy na moře se nachází wellness centrum (2000m², vstup za poplatek) diskotéka a velký amfiteátr, v částech Telis a Cala Moresca jsou další 2 velké amfiteátry a 2 sportovní centra, dále jsou v areálu některé aktivity potápěčského centra, herna, baby-, mini- a junior klub, parkoviště, butiky. Resortem projíždějí 2 minibusy, kterými je možné si zkrátit cestu areálem. Lze také využít autobusové spojení do centra Tortoli (několikrát denně, za poplatek).
Wi-Fi ve společných prostorách (2 větší zóny v resortu, bez poplatku). Síla a dostupnost signálu (tel. a Wi-Fi) v závislosti na poloze dost kolísá.
Malá zvířata na vyžádání (poplatek na místě).

Pozor - vzhledem ke značné členitosti terénu není pobyt vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí.
V hotelu možné parkování na parkovišti Cottage. Vstup do resortu je hlídaný nepřetržitě.

INTERAKTIVNÍ MAPA RESORTU

Ubytování

Cottages jsou domky buď se dvěma samostatnými pokoji (Classic, Superior) nebo se dvěma propojenými pokoji, všechny jsou vybaveny individuální klimatizací a topením, televizí se Sky, telefonem, trezorem a lednicí-minibarem, v koupelně je fén. Možnost postýlky pro dítě do 3 let (na vyžádání).
CLASSIC: dvoulůžkový pokoj s 1 přistýlkou, zařízený v typickém sardinském stylu. Max. obsazenost 3 osoby + infant bez nároku na lůžko. Na vyžádání možnost 4. lůžka (rozkládací křeslo) pro dítě do 12 let.
1 volný vstup na osobu do SPA Bellavista (min. pobyt 5 nocí).

SUPERIOR: tyto pokoje se nachází nejblíže k pláži a službám. Některé pokoje mají výhled na moře (bez příplatku, bez garance). Max. obsazenost 3 osoby.

Navíc v ceně: nealkoholické nápoje v minibaru při příjezdu. Doplnění za poplatek. 1 volný vstup na osobu do SPA Bellavista (min. pobyt 5 nocí).

V sezóně 2020 byly veškeré pokoje nově zrekonstruovány.

Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu.

Check-in: 16:00; check-out 11:00 h.

Resort celkem nabízí 6 typů ubytování - Telis Village, Borgo Cala Moresca, Cottage, Monte Turri, Dune a Executive Suites.

Stravování

Každý hotel má minimálně 1 restauraci a klienti si mohou sami zvolit, zda se chtějí stravovat v restauraci svého hotelu nebo v jiné (za příplatek, rezervace 24h předem). Klienti zóny Cottage mají vyhrazenu restauraci SA GANA - jedná se o velmi luxusní restauraci s převážně mezinárodní kuchyní. V resortu je celkem 7 barů a 7 dalších restaurací. Restaurace Su Coile v přírodním parku je otevřena jen večer, podává typicky sardinskou kuchyni a je vždy pouze za plnou úhradu klientů.
Možnost bezlepkové a diabetické diety v jakékoli restauraci (na vyžádání už při rezervaci pobytu).
2 vybavené dětské koutky (v částech Telis a Cala Moresca) pro možnost přípravy stravy pro nejmenší (jídlo není dodáváno). Strava pro dítě do 3 let se vždy hradí na místě.
Počet otevřených barů a restaurací vždy koresponduje s celkovou obsazeností resortu. Ve všech restauracích jsou stoly pro 4-8 osob.

Nabídka rozsahu stravy:
Polopenze s nápoji: snídaně a večeře formou bufetu + nápoje k jídlům formou samoobslužného odběru ze zásobníků – domácí červené nebo bílé víno, perlivá nebo neperlivá voda.

Pro děti

V resortu se nacházejí 2 dětské bazény, množství animačních a sportovních programů, baby dance, minikabaret, corrida;
- individuální hlídání dětí od 3 do 18 let denně 9:30-18 h (za poplatek)
- Baby klub – pro děti od 4 do 8 let
- Mini klub – pro děti od 8 do13 let
- Young klub – pro děti od 13 do 18 let.

2 dětské koutky se zázemím v části Telis a Cala Moresca pro možnost přípravy stravy pro nejmenší (jídlo není dodáváno) - kuchyňka s troubami, mikrovlnkami, mixéry, ledničkami; přebalovací pulty.

Sport a animace

V horní části zóny Telis se nachází 5 tenisových kurtů, 2 různě velká hřiště na fotbálek, venkovní hřiště a basketbalový koš. Lukostřelba v nejvýše položené části Park. U vstupu do části Cala Moresca jsou 2 kurty na squash. Dále je zde velké množství animačních programů (skupinové lekce tenisu a fotbalu, venkovního aerobiku a vodní gymnastiky, plážového volejbalu, kanoingu a lukostřelby), možnost závodů v plavání či vodní pólo ve sportovním bazénu.
Blízké potápěčské centrum pořádá přímo v resortu bezplatné kurzy plavání a jízdy na kánoi a za poplatek pro děti kurzy jízdy na plachetnici, kurzy potápění pro dospělé a potápěčské exkurze vč. nočního potápění. Je v něm také půjčovna vybavení na šnorchlování, kánoí, loďěk (za poplatek). Zájemce o další aktivity vyzvedávají v resortu a sami převážejí na místa kurzů a výletů.
Několik málo km od resortu je jízdárna.

Wellness & beauty

Vstup do moderního wellness centra BELLAVISTA SPA je pro všechny klienty resortu za poplatek. Je zde k dispozici 10 bazénů s ohřívanou slanou vodou kolem velkého venkovního bazénu, dále mj. turecké lázně, velká sauna, emoční sprchy, hydromasáže, podvodní hudba, ledová kaskáda, solná jeskyně, relaxační sál, za poplatek masáže a estetické procedury v centru krásy.

Minimální požadovaný věk pro vstup do wellness centra je 16 let.

Udržitelnost a ekologie

V Arbatax Park Resortu je díky různým ekologicky udržitelným aktivitám, které se každodenně provádějí, vše zaměřeno na ochranu životního prostředí. Díky recyklaci a využívání alternativních zdrojů energie se toto místo stalo v průběhu let cenným zdrojem inspirace a zdrojem, který je třeba chránit a vytyčuje jasnou cestu k udržitelné budoucnosti, kterou předává novým generacím.

Díky iniciativám bez plastů a zapojení do ekologicky udržitelných aktivit byl Arbatax Park Resort již pátým rokem po sobě (2019-2023) zvolen v prestižní soutěži "World Travel Awards" (považované za Oscary v cestovním ruchu) "Předním světovým ekologickým resortem" a "Předním světovým resortem Sensory Garden." Kromě toho zvítězil také v kategoriích "Přední italský ekologický resort" a "Přední evropský ekologický resort."

Elektřina využívaná v Resortu je z velké části zelená (solární a další obnovitelné zdroje). Resort vyrábí na místě čistou energii ze 100kwh fotovoltaického systému. Prostřednictvím solárního termického systému a termodynamického systému, který vyhovuje potřebám domácností a restaurací, se vyrábí teplá užitková voda. Spotřeba elektrické energie je také snížena použitím energeticky úsporných žárovek. V prostorách s trvalým osvětlením byly instalovány fotoelektrické články pro ovládání osvětlení pomocí senzorů přítomnosti nebo soumraku, aby se šetřila energie.
Výměna prádla se provádí pouze na vyžádání hostů, čímž se šetří značné množství energie a vody a snižuje používání pracích prostředků a emise skleníkových plynů.
Hostům je k dispozici půjčovna jízdních kol, která poskytuje alternativní způsoby dopravy a povzbuzuje hosty k prozkoumávání oblasti ekologicky udržitelným způsobem, stejně jako 2 otevřená, panoramatická vozidla "Boboi", ktera hostům umožňují pohybovat se po resortu.
Resort, který byl vždy pozorný k otázkám ekologie a udržitelnosti životního prostředí, recykluje velkou část vyprodukovaného odpadu. Odpad je separován, recyklován a likvidován vhodným způsobem. Ve společných prostorách jsou hostům k dispozici speciální kontejnery pro tříděný odpad. Ovocný a zeleninový odpad z kuchyní slouží ke krmení zvířat v parku Bellavista.

Pláž

Součástí vyhražené hotelové části Cottage je relaxační bazén v zahradě a vlastní menší pláž vzdálená cca 150 m v malém zálivu, v její blízkosti jsou 3 další pláže vč. přírodní písečné pláže Tellis Village ohraničené kameny a pak ještě 2 pláže ve vzdálenější části resortu. Všechny jsou vybavené lehátky a slunečníky (do vyčerpání; osušky na vratnou kauci).

V hlavní sezóně jezdí několikrát denně gumový člun přímo z pláže Cottage a Borgo Cala Moresca na pláž Lido di Orri (5 minut, € 5/ os. a/r) nebo lze využít službu linkového autobusu se zastávkou před resortem. Větší pláž Orri se zázemím a barem s částí vyhrazenou jen pro hosty resortu (slunečníky a lehátka zdarma, do vyčerpání kapacity) - tato služba může být na konci sezóny již omezená nebo zcela zrušena.
Probíhá načítání...

Důležité

V hotelu je možné platit útratu platební kartou nebo si pomocí hotovosti nabít hotelovou kartu, se kterou lze platit úhradu v barech, restauracích a obchodem v rámci celého resortu.
Hotel akceptuje všechny platební karty kromě Dinner.

Hotelový management si vyhrazuje právo na změnu otevírací doby barů, restaurací a programu hotelových služeb v závislosti na obsazenosti resortu a počasí.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí s nápoji, služby delegáta na telefonu*.
VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s polopenzí s nápoji, služby delegáta na telefonu.

*Delegát je vám osobně k dispozici při příletu/odletu na letišti v Cagliari a poté po celou dobu pobytu na telefonním čísle uvedeném v pokynech k zájezdu. Na vyžádání zajistí výlety, pronájem aut nebo doporučí zajímavosti v okolí.

V ceně ubytování je zahrnuto:
- využití dalších bazénů v resortu (kromě bazénu v hotelu Monte Turri a wellness centra, které je pro všechny hosty resortu za poplatek) a sportovního vybavení (kromě půjčovného a aktivit potápěčského centra, které jsou za poplatek);
- skupinové lekce tenisu a fotbalu, venkovního aerobiku a vodní gymnastiky, plážového volejbalu, kánoí a lukostřelby;
- denní a večerní programy, show, kabaret, piano bary;
- a pro děti navíc dětské kluby, animační programy, baby dance, minikabaret a corrida.

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě - nepovinné

Fakultativní (na vyžádání):
Malá domácí zvířata (s platným mezinárodním očkovacím průkazem) € 20/ den.
Postýlka pro dítě do 3 let zdarma - strava k úhradě na místě.
Transfer na pláž Orrí - raftem nebo autobusem dle povětrnostních podmínek - cena na vyžádání a k úhradě na místě.

Speciální nabídky

SPECIAL SEPTEMBER
Sleva 15% na pobyty v období 16. 9. - 29. 9. 2024 při objednání do 25. 8. 2024, nelze kombinovat se slevou Dlouhá dovolená

Dlouhá dovolená - sleva 5 % z ubytování při pobytu delším než 14 dní (podmínkou min. 2 plné ceny)


NA VYŽÁDÁNÍ:
Sleva 10% z ceny ubytování při objednání do 30 dnů před odjezdem.

Speciální sleva pro pobyty 1 dospělého a 1 dítěte do 10 let. (nelze kombinovat se slevou dlouhá dovolená).

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

VÝLETY LZE OBJEDNAT POUZE K ZÁJEZDU

Podobné produkty
144189 Bazén hotelu Le Palme, Badesi, Sardinie Bazén hotelu Le Palme, Badesi, Sardinie
Badesi
Resort & Spa Le Dune - Hotel Le Palme
18.09. - 25.09.2024
7 nocí
Letecky polopenze
144200 Pohled na bazén, Badesi, Sardinie Bar u bazénu, Badesi, Sardinie
Badesi
Resort & Spa Le Dune - Hotel Le Sabine
18.09. - 25.09.2024
7 nocí
Letecky polopenze
Poloostrov Arbatax Park Resort, Arbatax, Sardinie

Sleva

15

%

Arbatax
Arbatax Park Resort - Hotel Telis
03.10. - 06.10.2024
3 noci
Letecky polopenze s nápoji
Pohled na hotel a přístav, Arbatax, Sardinie

Sleva

15

%

Arbatax
Arbatax Park Resort - Borgo Cala Moresca
03.10. - 06.10.2024
3 noci
Letecky polopenze s nápoji