FOTBALOVÉ AKADEMIE NA SARDINII

02.03.2020

Sport je součástí životního stylu spousty z nás a ke stejnému vnímání vedeme často i své děti. Během roku s nimi navštěvujeme různé kroužky, tréninky či závody a je tedy naprosto přirozené, že tuto aktivitu vyhledáváme i na dovolené.

Většina hotelů nabízí možnost využití tenisových kurtů, bazénů, víceúčelových hřišť nebo třeba střelbu z luku či minigolf. Pro ty náročnější jsou potom připraveny sportovní akademie, na které dohlíží profesionálové z různých odvětví a kterým se budeme v tomto článku věnovat.

Nejširší nabídku akademií nabízí resort Forte Village, který bývá za své prvotřídní služby každoročně odměňován řadou prestižních ocenění. Sportovních akademií zde naleznete hned několik, od cyklistické a plavecké, přes rugby, tenisovou až po tu fotbalovou. Tuto akademii oficiálně zaštiťuje FC Chelsea, je určena pro děti od 6 do 14 let, kterým se věnují bývalí hráči a trenéři tohoto fotbalového klubu. Jedná se o 5 denní program (pondělí-pátek), kde se probírá výuka taktiky mužstva, individuální technika a také samozřejmě opravdové zápasy. Je možné využít i specializovaných kurzů pro brankáře, útočníky, obránce a záložníky. Součástí kurzu je i fotbalová sada v podobě personalizovaného dresu a lahve vody, šortek, chráničů, ponožek a batůžku. Přihlásit můžete své ratolesti na celý 5 denní kurz nebo jen na jeden či více dní.

Další z resortů, který se může chlubit svými fotbalovými akademiemi je Chia Laguna Resort, kde se o děti ve věku 6-15 let od 23. 5. do 30. 5. a od 4. 7. do 1. 8. postarají hvězdy z Premier League. Týdenní program zahrnuje speciální tréninkové lekce, dres, batůžek a uvítací dopis od VIP fotbalové hvězdy a generálního ředitele. Následuje Juventus Training Session od 3.8. do 29.8. kde je pro děti připraven jedinečný fotbalový program v barvách klubu Juventus, pod vedením dvou trenérů - 2x denně (ráno a odpoledne), od pondělí do pátku. Na památku děti obdrží dres Adidas Juventus Training Session.

Poslední z resortů, který se fotbalovým akademiím věnuje je VOI Tanka, a to prostřednictvím svého CAGLIARI SUMMER CAMP 2020. Je určený pro děti od 5 do 13 let za účasti trenérů, hráčů a bývalých hráčů fotbalového klubu Cagliari Calcio. Cena zahrnuje tréninkovou sadu (dres, šortky, ponožky, batůžek), 2 denní tréninky (pondělí-pátek) v délce 80 minut (50 minut trénink, 30 minut hry) a účastnický diplom v poslední den akademie.

Ve všech resortech doporučujeme rezervaci předem a povinností je také předložit potvrzení o zdravotním stavu dítěte.