Arbatax Park Resort - Monte Turri ****

od 16 890 Kč

4 dní / snídaně

Praha - Cagliari

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Resort, který nabízí veškeré služby, zábavu a sportovní vyžití na jednom místě pro aktivní strávení vaší dovolené.

Poloha

Letovisko klubového typu se nachází asi 3 km od města Arbatax v mírně svažité 60 hektarové středomořské zahradě u členitého pobřeží s množstvím menších písečných pláží. Je to jeden z nejkomplexnějších turistických resortů na ostrově. Patří k němu i obora „Bellavista“ s typickými sardinskými rostlinami a zvířaty (mufloni, divočáci, koně, sardské krávy) - vstup zdarma.

Hotel MONTE TURRI je komorní a klidný hotel na severním okraji resortu, ponořený v zeleni na skále nad zátokou, s níž je propojen dramatickými skleněnými výtahy.

Vybavení

Hostům hotelu je k dispozici velká restaurace s panoramatickými výhledy a terasami, bar, velký bazén. Výtahem lze sjet na cestu, která vede k moři, kde se nachází amfiteátr s kinem pod hvězdami, pláž, druhý bazén a na panoramatické terase s výhledem na moře restaurace aLa Vela (na rezervaci, za poplatek). Hosté mohou samozřejmě využívat kompletní zázemí služeb a zábavy celého rozlehlého resortu, jehož centrem je velké náměstí s barem a hlavní restaurací („domovskou“ pro hosty části Villaggio Telis), která má vyhrazený barevný koutek s minibufetem a dětskými jídly. Dále je klientům k dispozici celkem 6 dalších restaurací, 7 barů (jeden na pláži), 7 bazénů s lehátky a slunečníky nebo stínem (např. centrální, tropický, 50 m sportovní) a 2 dětské bazény. V nejvyšší části resortu s názvem Park s krásnými výhledy na moře se nachází wellness centrum (2000 m², vstup za poplatek) diskotéka a velký amfiteátr, v části Telis je další velký amfiteátr a sportovní centrum, dále jsou v areálu některé aktivity potápěčského centra, herna, baby-, mini- a juniorklub, parkoviště, butiky. Resortem projíždějí 2 minibusy, kterými je možné si zkrátit cestu areálem. Lze také využít autobusové spojení do centra Tortoli (několikrát denně, za poplatek). Hotel přijímá všechny platební karty s výjimkou Dinners.
Wi-Fi ve společných prostorách (2 větší zóny v resortu, bez poplatku). Síla a dostupnost signálu (tel.a Wi-Fi) v závislosti na poloze velmi kolísá.
Malá zvířata jsou akceptována (na vyžádání, za poplatek).

Pozor - vzhledem ke značné členitosti terénu není pobyt vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Ubytování

Všechny prostorné, typicky sardinsky zařízené a originální pokoje umístěné v nízkých domcích na skalnatém ostrohu nad zátokou disponují klimatizací, sejfem, minibarem (první náplň mimo alkoholické nápoje zdarma), TV/Sat, v koupelně je fén a hydromasážní vana. Některé mají balkon, některé předzahrádku, výhled na moře či do zahrady (negarantováno).
Při pobytu min. 5 nocí mají klienti 1 vstup/os. od 16 let do wellness centra zdarma.
Na vyžádání postýlka pro dítě do 3 let (strava k úhradě na místě).
Pro sezónu 2020 je naplánovaná renovace zařízení v pokojích Garden.

GARDEN: dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky. Při pobytu min. 5 nocí, zdarma vstup pro jednu osobu do wellness Bellavista + . náplň minibaru zdarma (nealkoholické nápoje)
TOWER: dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky. Při pobytu min. 5 nocí zdarma vstup pro jednu osobu do wellness Bellavista, při pobytu min. 7 nocí, 30 minutová masáž pro jednu osobu zdarma + . náplň minibaru zdarma (nealkoholické nápoje)
Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu.

Check-in 16:00; check-out 11:00 h.

Resort celkem nabízí 6 typů ubytování - Telis Village, Borgo Cala Moresca a na vyžádání dále Cottage, Monte Turri, Dune a Executive Suites.

Stravování

Snídaně nebo za příplatek polopenze.

Snídaně a večeře formou bufetu, nápoje nejsou zahrnuty v ceně.

V blízkosti hotelu se nacházejí tyto restaurace:
CENTRAL RESTAURANT BORGO - nabízí národní a mezinárodní kuchyni, podávají se zde lahodné snídaně, obědy i večeře formou bufetu. Přístup je výhradně pro hosty hotelu.
MONTE TURRI - tato restaurace s elegantní terasou s nádherným výhledem byla národním listem Corriere della Sera zvolena jednou z 10 nejkrásnějších panoramatických restaurací v Itálii.
ALA VELA - příjemné posezení s výhledem na krásnou zátoku Moresca, restaurace otevřená jen při speciálních příležitostech nabízí široký výběr mořských specialit.
SU COILE - restaurace v typicky sardinském stylu umístěná na terase s krásným výhledem je otevřena pouze v období večeří a nabízí lokální kuchyni (nutnost rezervace, za příplatek).

Sport a animace

V areálu se nachází půjčovna kol a skútrů, kanoí a další vodní sporty na pláži.
Dále je zde velké množství animačních programů (zdarma skupinové lekce tenisu a fotbalu, venkovního aerobiku a vodní gymnastiky, plážového volejbalu, kanoingu a lukostřelby), možnost závodů v plavání či vodní pólo ve sportovním bazénu.
Blízké potápěčské centrum pořádá přímo v resortu kurzy plavání a jízdy na kánoi, pro děti kurzy jízdy na plachetnici, kurzy potápění pro dospělé a potápěčské exkurze vč. nočního potápění. Je v něm také půjčovna vybavení na šnorchlování, kánoí, loděk a windsurfů (za poplatek). Zájemce o další aktivity vyzvedávají v resortu a sami převážejí na místa kurzů a výletů.
Několik málo km od resortu je jízdárna.

Wellness & beauty

Nové wellness centrum BELLAVISTA SPA se nachází v centru resortu. Moderní a dobře vybavené středisko leží na ploše 2000 m² a nabízí wellness (turecké lázně, sauny, sprchy, vířivky, vodopády a slané nebo sladké vodní nádrže). Masáže a kosmetické procedury za poplatek.
Vstup do wellness centra je za poplatek a je povolen pouze pro dospělé (od 16 let).

Další služby

Pro rok 2020 plánují v resortu otevřít dvě stezky, první “Viale degli Oleandri”, která bude dlouhá cca 500 metrů a povede od hotelu Telis do zálivu Porto Frailis, a druhou “Viale Bellavista”, která povede od hotelu Borgo Cala Moresca, do centra města Arbatax.
V plánu je otevřít také novou část parku Bellavista, nazvanou "Zahrada říše divů"

Pláž

Arbatax Park je obklopen drsným pobřežím, kde najdete mnoho zátok. Moře je od pokojů vzdáleno 10 - 500 metrů. K dispozici plážový servis na plážích i opalovacích molech (omezená kapacita). Resort pořádá okružní jízdy po plážích (s malým poplatkem).
Několikrát denně jezdí gumový člun přímo z pláže Cottage a Borgo Cala Moresca na pláž Lido di Orri (5 minut, € 5/ os. a/r) nebo lze využít službu linkového autobusu se zastávkou před resortem. Větší pláž Orri se zázemím a barem s částí vyhrazenou jen pro hosty resortu (slunečníky a lehátka zdarma, do vyčerpání kapacity).
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
AnimaceAnimace
PotápěníPotápění
TenisTenis
PesPes
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně
Vzdálenost od letiště: 146 km 146 km

Individuální termíny pobytu:

Vyberte termín pobytu od - do:
Nahrávám ceny ...

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Probíhá načítání dat, čekejte prosím...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování se snídaní nebo za příplatek s polopenzí, služby delegáta na telefonu (od 31. 5. do 1. 10. 2020).

V ceně ubytování je zahrnuto:
- skupinové lekce tenisu, fotbalu, venkovního fitness, plážového volejbalu, kánoí a lukostřelby (individuální lekce za příplatek);
- denní a večerní programy, show, kabaret, piano bary;
- a pro děti navíc dětské kluby, animační programy, baby dance, minikabaret a corrida.

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě

FAKULTATIVNÍ (NA VYŽÁDÁNÍ):
Postýlka pro dítě do 3 let zdarma (strava k úhradě na místě);
Malé zvíře €10/ noc (vyžaduje se zdravotní potvrzení - očkovací průkaz).

Speciální nabídky

Slevy FIRST MINUTE jsou již aplikovány v cenách zájezdu:

Letenka zdarma pro 1 dítě do 12 let v termínech do 21.6. a od 8.7.2020 - platí do vyprodání kapacity
25 % z ceny ubytování do 29.2.2020
20 % z ceny ubytování do 31.3.2020
15 % z ceny ubytování do 30.4.2020

Special September - sleva 15% na ubytování v termínu 14.9.-3.10.2020 při objednání od 1.5. do 31.7.2020
Nelze kombinovat s ostatními slevami.

Speciální nabídky pro 1 dospělého s dítětem (pokoj STANDARD - u ostatních typologií na vyžádání v CK):
1 dospělý +1 dítě sleva 50%.

Na vyžádání sleva 5% z ubytování při pobytu delším než 14 dní - NELZE KOMBINOVAT

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.