Arbatax Park Resort - Hotel Telis ****

od 24 590 Kč

8 dní / all inclusive

Praha - Cagliari

Zobrazit na mapě
Zavřít mapu

Popis hotelu

Charakteristika

Resort nabízející na jednom místě veškeré služby, zábavu, sportovní vyžití pro aktivní strávení vaší dovolené.

Poloha

Letovisko klubového typu se nachází na východním pobřeží ostrova asi 3 km od města Arbatax v mírně svažité 60 hektarové středomořské zahradě u členitého pobřeží s množstvím menších písečných pláží. Je to jeden z nejkomplexnějších turistických resortů na ostrově. K resortu patří obora „Bellavista“ s typickými sardskými rostlinami a zvířaty (mufloni, divočáci, koně, sardské krávy) - vstup zdarma.

Hotelová část TELIS**** tvoří jednu z větších a komplexně vybavených částí resortu, jednotlivé pokoje jsou umístěny v nízkých domcích v zeleni na mírném svahu za hlavní budovou s centrální restaurací, bazénem a službami.
Vzdálenost od letiště v Cagliari 146 km (cca 2h 15min), od letiště v Olbii cca 180 km (cca 2h 30 min).

Vybavení

Resort nabízí kompletní zázemí služeb a zábavy. Jeho centrem je velké náměstí s barem a hlavní restaurací. Dále je klientům k dispozici celkem 6 dalších restaurací, 7 barů (jeden na pláži), 6 bazénů s lehátky a slunečníky nebo stínem (např. centrální, tropický, 50 m sportovní) a 2 dětské bazény. V nejvyšší části resortu, s názvem Park, s krásnými výhledy na moře se nachází wellness centrum (2000m², vstup za poplatek) diskotéka a velký amfiteátr, v části Telis je další velký amfiteátr a sportovní centrum, dále jsou v areálu některé aktivity potápěčského centra, herna, baby-, mini- a junior klub, parkoviště, butiky. Resortem stále projíždějí 2 minibusy, kterými je možné si zkrátit cestu areálem či lze využít autobusové spojení do centra Tortoli (několikrát denně, za poplatek). 
Wi-Fi ve společných prostorách (2 větší zóny v resortu, bez poplatku). Síla a dostupnost signálu (tel.a Wi-Fi) v závislosti na poloze dost kolísá.
Malá zvířata jsou povolena (na vyžádání, za poplatek)
Hotel akceptuje všechny platební karty kromě Dinner. 
Pozor - vzhledem ke značné členitosti terénu není pobyt vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Ubytování

Telis Village disponuje 380 pokoji umístěnými v nízkých budovách mezi stromy. Pokoje jsou vybaveny klimatizací-topením, TV, trezorem, telefonem, minibarem (konzumace za poplatek), v koupelně sprcha, fén. Postýlka pro děti do 3 let na vyžádání, zdarma (strava dle výběru za poplatek na místě) - max. obsazenost všech pokojů jsou 4 osoby vč. max. 2 dětí 0-12 let.

STANDARD - přízemní pokoje v klidnější části na kopci, 400-500 m od pláže a cca 300 m od centrální části, obzvláště vhodné pro rodiny s dětmi. Upozorňujeme na velmi jednoduché vybavení ubytování.
CLASSIC - stejné jako pokoje Standard, ale poblíž centrální části s bary, restaurací, bazénem, ve vzdálenosti 100-500 m od moře.
SUPERIOR - ložnice s obývacím koutem (pohovka) situované poblíž centrální části, vždy v 1. patře s balkonem/krytou terasou s posezením a širším výhledem. Při pobytu min.7 nocí je 1 volný vstup na dospělou osobu do wellness centra.
JUNIOR SUITE - ložnice a obývací pokoj se dvěma pohovkami, 2 koupelny, jsou situované poblíž centrální části, vždy v 1. patře s balkonem/krytou terasou s posezením a širokým výhledem. První náplň minibaru (mimo alkoholické nápoje) zdarma, při pobytu min.7 nocí je 1 volný vstup na dospělou osobu do wellness centra.
PROPOJENÉ POKOJE - dva samostatné pokoje propojené vnitřními dveřmi. Požadovaná obsazenost 4 osoby (4 plné ceny).
Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu.


Check-in: 16:00; check-out 11:00

Resort celkem nabízí 6 dalších typů ubytování, v naší nabídce jsou Cottages, Borgo Cala Moresca, Dune, Villa Bianca a Executive Suites. Hotel Monte Turri jen na vyžádání.

Stravování

Každý hotel má minimálně 1 restauraci a klienti si mohou sami zvolit, zda se chtějí stravovat v restauraci svého hotelu nebo v jiné (za příplatek, rezervace 24h předem). Hosté hotelu Telis Village mají "domovskou" centrální restauraci na hlavním náměstí, která má vyhrazený barevný koutek s minibufetem a dětskými jídly. V resortu je celkem 7 barů a 6 dalších restaurací. Restaurace SU COILE v přírodním parku je otevřena jen večer, podává typicky sardinskou kuchyni a je vždy pouze za plnou úhradu klientů.

Možnost bezlepkové a diabetické diety v jakékoli restauraci (na vyžádání už při rezervaci pobytu).
2 vybavené dětské koutky (v částech Telis a Cala Moresca) pro možnost přípravy stravy pro nejmenší (jídlo není dodáváno).

Ve všech restauracích jsou stoly pro 4-8 osob. Počet otevřených barů a restaurací vždy koresponduje s celkovou obsazeností resortu.

Nabídka rozsahu stravy:
Nabízíme ubytování All inclusive s možností slevy za plnou penzi s nápoji, polopenzi s nápoji nebo snídani.
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu.
Večeře a obědy s nápoji: nápoje k jídlům servírované na stůl v karafě – domácí červené nebo bílé víno, perlivá nebo neperlivá voda. Ostatní nápoje za poplatek (pivo a točené nealkoholické nápoje, ledový čaj, káva).

All inclusive: kromě vína a vody (viz výše) k hl. jídlům také pivo a nealko z postmixu, ananasová šťáva, coca-cola, aranciata a ledový čaj), dále v centrálním baru Telis od 7:30 do 23:30h americká káva, točené nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje a likéry místní produkce, vybrané destiláty a koktejly - vše servírované v plastových skleničkách. Zdarma NENÍ espresso, capuccino a další nápoje z baru, balené zmrzliny a nápoje ve skle a v plechu, alkoholické nápoje z dovozu a panini (balené obložené bagety).

Pro děti

V resortu se nacházejí 2 dětské bazény, množství animačních a sportovních programů, baby dance, minikabaret, corrida;
- hlídání dětí od 3 do 18 let denně 9.30-18 h
- Baby klub – pro děti od 4 do 8 let
- Mini klub – pro děti od 8 do13 let
- Young klub – pro děti od 13 do 18 let.

Dětský koutek se zázemím (druhý je v části Cala Moresca) pro možnost přípravy stravy pro nejmenší (jídlo není dodáváno) - kuchyňka s troubami, mikrovlnkami, mixéry, ledničkami; přebalovací pulty.

Sport a animace

V horní části zóny Telis se nachází 5 tenisových kurtů, 2 různě velká hřiště na fotbálek, venkovní hřiště a basketbalový koš. Lukostřelba v nejvýše položené části Park. U vstupu do části Cala Moresca jsou 2 kurty na squash. Dále je zde velké množství animačních programů (skupinové lekce tenisu a fotbalu, venkovního aerobiku a vodní gymnastiky, plážového volejbalu, kanoingu a lukostřelby), možnost závodů v plavání či vodní pólo ve sportovním bazénu.
Blízké potápěčské centrum pořádá přímo v resortu bezplatné kurzy plavání a jízdy na kánoi a za poplatek pro děti kurzy jízdy na plachetnici, kurzy potápění pro dospělé a potápěčské exkurze vč. nočního potápění. Je v něm také půjčovna vybavení na šnorchlování, kánoí, loďěk a windsurfů (za poplatek). Zájemce o další aktivity vyzvedávají v resortu a sami převážejí na místa kurzů a výletů. 
V části Bellavista je středně obtížné 9jamkové golfové hřiště Pitch & Put (par 27) - skupinové lekce pro začátečníky zdarma. Několik málo km od resortu je jízdárna.

Wellness & beauty

Vstup do moderního wellness centra je pro všechny klienty resortu za poplatek (hosté pokojů Superior a Junior Suite s min. 7denním pobytem mají 1 vstup/os. zdarma). Je zde k dispozici 10 bazénů s ohřívanou slanou vodou kolem velkého venkovního bazénu, dále mj. turecké lázně, velká sauna, emoční sprchy, hydromasáže, podvodní hudba, ledová kaskáda, solná jeskyně, relaxační sál, za poplatek masáže a estetické procedury v centru krásy.
Minimální požadovaný věk pro vstup do wellness centra je 16 let.

Pláž

V této největší části Telis jsou hostům k dispozici 3 pláže vč. přírodní písečné pláže Tellis Village ohraničené kameny, ve vzdálenější části resortu (Cala Moresca) - v malebné zátoce, kde písečné terasy dosahují až k moři - je dřevěná sluneční terasa vybavená slunečníky a lehátky a ještě další skalnatá pláž Baia Monte Turri. 
Všechny pláže jsou vybavené lehátky a slunečníky (zdarma do vyčerpání, osušky na vratnou kauci €10, případný popl. za výměnu €2). Několikrát denně jezdí loď a autobus (za poplatek) i na 7 km vzdálenou, větší a zázemím a barem vybavenou pláž Orri s částí vyhrazenou jen pro hosty resortu (slunečníky a lehátka zdarma, do vyčerpání kapacity).
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
All inclusiveAll inclusive
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
GolfGolf
PotápěníPotápění
TenisTenis
PesPes
Vzdálenost od letiště: 146 km 146 km

Individuální termíny pobytu:

Vyberte termín pobytu od - do:
Nahrávám ceny ...
Probíhá načítání dat, čekejte prosím...

Výběr termínu

Počet dospělých 1.dítě do 2.dítě do 3.dítě do 4.dítě do Počet dětí do 2 let
Termín Nocí Sleva Cena dospělý od Cena dítě od
03.06. - 10.06.2018 7 First Moment 24 990,- 24 990,- Kalkulace
03.06. - 14.06.2018 11 First Moment 33 590,- 33 590,- Kalkulace
03.06. - 17.06.2018 14 First Moment 39 990,- 39 990,- Kalkulace
07.06. - 14.06.2018 7 First Moment 25 590,- 25 590,- Kalkulace

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenky včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování All inclusive s možností slevy za plnou penzi s nápoji, polopenzi s nápoji nebo snídani, služby delegáta na telefonu.

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování All inclusive s možností slevy za plnou penzi s nápoji, polopenzi s nápoji nebo snídani, služby delegáta na telefonu.

V ceně ubytování je zahrnuto:
- využití dalších bazénů v resortu (kromě bazénu v hotelu Monte Turri, relaxačního bazénu v zóně Cottage a wellness centra, které je pro všechny hosty resortu za poplatek) a sportovního vybavení (kromě půjčovného a aktivit potápěčského centra, které jsou za poplatek);
- skupinové lekce tenisu a fotbalu, venkovního aerobiku a vodní gymnastiky, plážového volejbalu, kanoingu a lukostřelby;
- denní a večerní programy, show, kabaret, piano bary;
- a pro děti navíc dětské kluby, hlídání dětí, animační programy, baby dance, minikabaret a corrida.

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Poplatky na místě

Malá domácí zvířata (s platným mezinárodním očkovacím průkazem) €10/den.

Speciální nabídky

Slevy FIRST MINUTE jsou již aplikovány v cenách zájedu:

Letenka zdarma pro 1 dítě do 12 let do 31.1.2018
25 % z ceny ubytování do 28. 2. 2018
20 % z ceny ubytování do 31. 3. 2018
15 % z ceny ubytování do 30. 4. 2018

Slevy FM NELZE SČÍTAT s ostatními slevami.

Speciální nabídky pro 1 dospělého s dítětem (pokoj STANDARD - u ostatních typologií na vyžádání v CK):
1 dospělý +1 dítě sleva 50%. NELZE KOMBINOVAT.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-2/den/osoba). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.