Wine Resort Ledà d'Ittiri - Vinařství

od 2 950 Kč

/ snídaně

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Jedinečný zážitek z pobytu na vinici, klid a autentická atmosféra sardinského venkova. Vzhledem k poloze je nutný vlastní automobil.

Poloha

Vinařství je situováno na severozápadním pobřeží Sardinie, stranou hlavních turistických tepen, cca 10 km od centra Alghera, blíbeného a působivého města s katalánskou atmosférou, historickým centrem s křivolakými uličkami a přístavem. 3 km vzdálena je Fertilia, příměstská část města Alghero, ve které najdete restaurace a bary. Díky svému umístění je vhodné pro klidný romantický pobyt i jako výchozí bod pro poznávání krás severní Sardinie.
Vzdálenost od letiště Alghero: 5 km (cca 10 min)
Vzdálenost od letiště v Olbii: 136 km (cca 2 h)

Vybavení

Rodinné vinařství s přátelskou a klidnou atmosférou svým hostům nabízí výjimečný zážitek z pobytu na vinici. O dům se starají dvě ženy, matka s dcerou, a ženská ruka je vidět jak v detailech interiéru, tak v péči o zahradu a venkovní prostory. Hostům je k dispozici recepce (do 20:30 h), společné prostory kde probíhají degustace, venkovní terasa s posezením, určená k podávání snídaní, bazén s lehátky, zahrada s výhledem na vinice. Z důvodu malé kapacity ubytování zde není bar ani restaurace, ale nepravidelně jsou organizovány tradiční večeře ve spolupráci s okolními farmami. Vzhledem k odlehlejší lokalitě je nutný vlastní automobil.
Zvířata nejsou akceptována.
Wi-Fi připojení na pokojích zdarma.

Ubytování

Původně sídlo majitelů vinařství nabízí pouze 9 útulných venkovských pokojů, obklopených vinicemi a olivovými háji. Každý pokoj je má odlišné dispozice a je zařízen v jiném stylu, s ohledem na konkrétní ručně vyráběný nábytek, který je v každém pokoji odlišný. V pokojích je vždy manželské lůžko (na vyžádání dvě oddělená lůžka), klimatizace, rychlovarná konvice a výběr čajů a kávy, Wi-Fi připojení zdarma, TV/Sat, trezor, minibar (za poplatek), fén, ručníky k bazénu (výměna každé 3 dny), 2 lahve vody na pokoji/pobyt zdarma. Ve většině pokojů jsou dřevěné podlahy (nebo dlažba) a přiznané stropní trámy, což dodává ubytování rustikální ráz.
Hotel akceptuje děti až od 12 let věku.

CLASSIC - 24 m2; pokoje bez balkonu, v 1. patře, dostupné po venkovním schodišti. Kromě manželského lůžka je zde divan pro 1 osobu, velké okno s výhledem do zahrady a na vinice. Max. 3 osoby.
COMFORT - 25 m2; pokoje v přízemí nové budovy, s výhledem do zahrady a k bazénu, terasa se stolkem a židlemi. Na vyžádání možnost 3. lůžka (80x200). Max. 3 osoby.
SUPERIOR - 26 m2; dvoulůžkový pokoj v 1. patře, přístupný po venkovním schodišti, s krytou terasu s posezením a výhledem na vinice. Max. obsazenost 2 dospělí.
JUNIOR SUITE - 34 m2; prostorný pokoj v 1. patře, dostupný po venkovním schodišti. Ložnice je oddělena závěsem od menšího pokoje, kde lze umístit 3. lůžko. Pokoj má krytou terasu s posezením a výhledem na vinice.
SMALL SUITE - 36 m2; pokoj bez terasy, v přízemí, se samostatným vchodem. Ve společných prostorách před pokojem jsou umístěny židle a stolky pro pobyt venku (k dispozici všem hostům). Interiér tvoří obývací pokoj s divanem (rozkládací francouzské lůžko (140 x 190) a samostatná dvoulůžková ložnice. Koupelna nemá okno. Tento pokoj je díky svému umístění v přízemí nejchladnější ze všech.
LARGE SUITE - 52 m2; pokoj v přízemí, s malou krytou terasou. Interiér tvoří prostorný obývací pokoj s rozkládacím divanem pro 2 osoby (160x190), ložnice, velká koupelna. Max. 4 osoby.

Check-in: 15:00-20:00 hod. Check-out: 8:30-11:00 hod.

Min. délka pobytu 3 noci. V období do 4.7. a od 29.8. možno min. 2 noci, na vyžádání.

Stravování

Snídaně. Podává se v čase 8:30 - 10:00 hod. a zahrnuje čerstvé, převážně lokální produkty:
Buffet: chléb, máslo, domácí marmeláda, cereálie, moučníky, jogurty, ovocné šťávy, čaj a káva, dle možnosti ricotta a med. Snídaně z menu: 3 druhy salámu, 3 druhy šunky, bruschetta s domácím olivovým olejem a rajčaty, vejce, slanina, bruschetta.

Vzhledem k malé kapacitě ubytování zde není bar ani restaurace, ale nepravidelně jsou organizovány tradiční večeře ve spolupráci s okolními farmami (objednávka při snídani).
Ve dny, kdy nejsou nabízeny tyto večeře, lze na recepci objednat a zakoupit studené pokrmy - bruschetty, salámy, sýry, salát caprese apod., určené ke konzumaci na venkovní terase (ne na pokoji).
Od 13:30 hod lze objednat nápoje a snack, určené ke konzumaci v zahradě nebo u bazénu.

Pro děti

Hotel neakceptuje děti mladší 12ti let.

Sport a animace

Hostům je k dispozici bazén s lehátky.

V okolí Alghera a přímo v Algheru je dostatek sportovních atraktivit - jízdárny, provozovat trekking, pronájem horských a jízdních kol, vodní sporty, potápění ad. Vše za poplatek.

Pláž

Cca 15 minut jízdy se nacházejí krásné a vyhlášené pláže okolí Alghera - Maria Pia, Lazzaretto, Le Bombarde, Porto Ferro, Porticciolo. Zdejší bohatý podmořský život láká milovníky potápění ale také vodních sportů. Na plážích není problém pronajmout plážový servis, vybavení na vodní sporty či zajistit lodní výlety.
Plážové osušky na vyžádání, za příplatek.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
NovinkaNovinka
Vzdálenost od letiště: 136 km 136 km

Individuální termíny pobytu:

Vyberte termín pobytu od - do:

Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...


Důležité

Hotel neakceptuje děti mladší 12ti let.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, ubytování se snídaní, služby delegáta na telefonu (od 30. 5. do 7. 10. 2020).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní.

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Transfer z/na letiště. Pro nabídku privátního transferu kontaktujte prodejce.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.