Charakteristika

Su Passu, v sardštině "odpočinek" v místě, kde se zastavil čas a kde se tradice setkávají s moderním komfortem v harmonické podobě vůní, chutí a barev Sardinie.

Poloha

Venkovský dům v sardinském stylu s wellness centrem je situován na klidném místě na severu Sardinie, pár kilometrů od města Alghero s krásným historickým centrem, přístavem a rozmanitými plážemi.
Resort vznikl citlivou přestavbou původních venkovských domů rodin, které se v této oblasti cca před 60 lety zabývali rekultivací do té doby nehostinné krajiny. V okolí Alghera lze navštívit mnohé archeologické a přírodní atraktivity - nurágy a pozůstatky vesnic, hrobky obrů a svatyně, jako např. nurágskou vesnici v Palmavera, nekropoli Anghelu Ruju, oltář v Monte d´Accoddi. Město Alghero je vzdáleno cca 12 km a svým historickým centrem s typickou středomořskou atmosférou a křivolakými uličkami i působivým hradním opevněním a přístavem si získá každého. Najdete zde bary, restaurace, obchody, večerní podniky, trhy, půjčovny sportovních potřeb i další turistické služby. V okolí nesmíte opomenout navštívit mys Capo Caccia, přírodní park Porto Conte nebo jeskyni Grotte di Nettuno.

Vzdálenost od letiště v Algheru 3 km (cca 5 min).
Vzdálenost od letiště v Olbii 129 km (cca 1 h 35 min).

Vybavení

Hostům je k dispozici recepce, úschovna zavazadel, bar, čítárna, bazén, venkovní pátio s posezením. Hotel je obklopen kvetoucí zahradou, ve které jsou také relaxační a wellness prostory, parkoviště. K dispozici je také malá kuchyňka.
Za poplatek: wellness centrum a masáže.
Internet point v čítárně.
Malé zvíře na vyžádání, za poplatek.

Ubytování

8 pokojů zařízených v sardském stylu, z toho čtyři v přízemí, tři v 1. patře a jeden podkrovní. Všechny pokoje jsou zařízené v sardinském stylu, dekorované tradičními uměleckými předměty, které odkazují na krásy a historii Sardinie. Součástí vybavení je klimatizace, TV a vlastní koupelna s vanou nebo sprchou.

Pokoje STANDARD v přízemí a STANDARD v 1. patře mají max. obsazenost 3 osoby.
Pokoj STANDARD v podkroví je určen pro 2 - 4 osoby.

Check-in: 16:00 h. Check-out: 11:00 h.

Stravování

Snídaně se podává v čase od 8:30 do 10:00 hod.

Za příplatek na místě možnost polopenze - večeře se podává v 5 km vzdálené farmě Sa Mandra.

Sport a animace

V zahradě je hostům k dispozici venkovní bazén.

5 km od Su Passu se nachází jízdárna agroturismo Tre Stelle Sa Mandra, kde si lze za poplatek vychutnat jízdu panoramatickou krajinou, na koňském hřbetu.
Zdejší bohatý podmořský život přímo vybízí k potápění. Okolí Alghera je také velmi bohaté na kulturní a přírodní zajímavosti i archeologické památky, jako jsou přednurágské a nurágské pozůstatky - hrobky tombe dei giganti, svatyně, Domus De Jana, nurágy Palmavera, nekropole Anghelu Ruju.
Vše za poplatek.

Wellness & beauty

Wellness centrum za poplatek: sauna, turecká lázeň, hydromasážní vana. € 35/osoba/vstup a 2 hodiny Spa
Masáže za poplatek € 50 - € 90 dle konkrétní nabídky.

Nabídka masáží:
Tradiční holistická antistresová masáž 60 € - 1h
Sportovní masáž 70 € - 1h
Lomi Lomi 60 € - 1h
Lymfatická holistická masáž 60 € - 1h
Relaxační masáž abhyanga 70 € - 1h
Ayurvédská masáž.
Masáž zad 40 € - 30 min
Masáž nohou 40 € - 30 min
Lymfatická 40 € - 30 min
Změna vyhrazena.

Další služby

Hotel akceptuje platební karty VISA, MasterCard.

Pláž

V okolí Alghera se nacházejí nejkrásnější pláže, např. vyhlášené pláže jako Maria Pia (cca 4 km), Lazzaretto (cca 6 km), Le Bombarde (cca 6 km), Porto Ferro (cca 16 km), Porticciolo (cca 14 km). Zdejší bohatý podmořský život láká milovníky potápění, ale také vodních sportů. Na plážích není problém pronajmout plážový servis, vybavení na vodní sporty, či zajistit lodní výlety.
Probíhá načítání...

Důležité

Hotel má odlišné storno podmínky od VSP CK Sardegna Travel: při stornování v období do 15 dnů před začátkem zájezdu: 100 % konečné ceny.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku vč. tax, ubytování se snídaní, služby delegáta na telefonu (od 31.5. do 1.10.2023).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní, služby delegáta na telefonu (od 31.5. do 1.10.2023).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění


Transfer z/na letiště. Pro nabídku privátního transferu kontaktujte prodejce.

Poplatky na místě - povinné

FAKULTATIVNÍ (na vyžádání):
Dětská postýlka € 20/noc

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

VÝLETY LZE OBJEDNAT POUZE K ZÁJEZDU