Sa Mandra - farma ***

od 2 650 Kč

/ snídaně

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Uprostřed typické sardinské přírody se rozkládá rodinná ekofarma, která svým hostům nabízí kompletní zážitek kombinací tradice, pohostinnosti, odpočinku a výborného jídla.

Poloha

Farma se nachází na severozápadě ostrova, 13 km od nejbližšího města Alghero, kde naleznete různé obchody, restaurace, památky a několik vyhlášených pláží. O něco blíže se nachází město Fertilia (10 km), kde je během letní sezóny otevřeno několik restaurací a barů. 4 kilometry od ubytování naleznete jedno z největších vinařství na ostrově - Santa Maria La Palma.
Vzdálenost od letiště v Algheru jsou 3 km.

Vybavení

Ekofarma je koncipována tak, aby svým hostům dopřála kompletní zážitek ve formě komfortního ubytování, výborného jídla dle tradičních receptur a poznání originálních řemeslných předmětů a forem zpracování. Kromě pokojů je hostům k dispozici restaurace s rustikální výzdobou, bar, v letní sezóně bazén, muzeum sardinských tradicí a několik relaxačních zón. Za poplatek a oproti rezervaci je možné navštívit zemědělskou část farmy - domácí zvířata, pozorovat výrobu sýrů a salámů, degustace místních vín.

Ubytování

Farma má k dispozici 5 pokojů a jednu vilu, interiéry jsou dekorovány k tradičním sardinském stylu s ručně vyřezávaným dřevěným nábytkem, každý z nich je originál. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV, trezorem, minibarem a vlastní koupelnou. Všechny mají předzahrádku s posezením.

STANDARD - dvou, nebo třílůžkové pokoje v přízemí. Max. obsazenost 3 dospělí

Vila GUTIRILLAI - oddělená vila s vlastní zahrádkou disponuje dvěma ložnicemi (manželská postel + 2 oddělená lůžka), koupelnou s hydromasážní vanou, halou s kuchyňským koutem.

Stravování

V ceně ubytování je bohatá snídaně formou bufetu, orientovaná na místní produkty, za příplatek je možná polopenze výběrem z menu.
V letní sezóně (červenec, srpen) je každý den otevřená restaurace, kde se podávají jídla zejména tradiční sardinské kuchyně, na vyžádání možnost vegetariánské stravy a stravy pro celiaky.
Mimo hlavní sezónu je restaurace otevřena na vyžádání a pondělí bývá vždy zavřeno.

Pro děti

V areálu se nachází dětské hřiště.

Sport a animace

Na vyžádání, za poplatek možnost projížděk na koni.

Wellness & beauty

Klienti ekofarmy mohou oproti rezervaci a za poplatek využívat služeb wellness centra sesterského hotelu Inghirios (asi 300 metrů).

Další služby

Klientům je k dispozici bezplatné nehlídané parkoviště.

Pláž

V blízkosti ekofarmy se nachází několik vyhlášených pláží např. písečná Maria Pia u města Fertilia (cca 10 km), Lazzaretto (cca 12,5km), s bílým pískem Le Bombarde (cca 13 km), oblíbená pláž surfařů Porto Ferro (cca 11 km), nebo pláž Mugoni (14km) s širokým piniovým hájem.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
NovinkaNovinka

Individuální termíny pobytu:

Vyberte termín pobytu od - do:

Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...


Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax,ubytování se snídaní nebo za příplatek s polopenzí, služby delegáta na telefonu (od 1. 6. do 1. 10. 2022).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní, nebo za příplatek s polopenzí, služby delegáta na telefonu (od 1. 6. do 1. 10. 2022).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění


Transfer z a na letiště, ceny na vyžádání v CK

Poplatky na místě

Postýlka pro dítě do 2 let - €20/den
Pobytová taxa - €0,25/den/osoba

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.