Residence Rina ***

od 8 890 Kč

4 dní / bez stravy

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Ubytování v historickém městě Alghero je ideální kombinací pro cestovatelé, kteří si chtějí užít dny na krásné pláži a večer rádi vyrazí za zábavou do pulzujícího letoviska.

Poloha

Menší hotel a residence s příjemnou atmosférou je vzhledem k blízkosti centra města Alghero i pláže vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro klienty, kteří preferují večerní procházky městem. Hotel je situován pouhý 1 km od historického centra Alghera, které je bohaté na historické památky, ale i zábavní a nákupní možnosti. Toto přímořské město s neobvyklou atmosférou je jedno z nejpůsobivějších na Sardinii. Přezdívá se mu také Malá Barcelona – jednak pro katalánský vzhled, ale i proto, že Alghero i Barcelona se na sebe „dívají“ pouhých 300 km přes moře. Ubytování se nachází asi 150 m od pláže a ve stejné vzdálenosti od zastávky místního autobusu, kterým lze za mírný poplatek dojet do historické části města.

Vybavení

Hostům ubytovaným v residence je k dispozici recepce, v hotelu Rina (cca 50 m): bazén se zónou pro dospělé i pro děti s hydromasážní zónou, bar v hotelové hale, restaurace s nabídkou pokrmů zejména z místních čerstvých produktů, terasa, kongersový sál, salónek, wi-fi připojení v hotelové hale (za poplatek).

Ubytování

Residenci tvoří 32 zrekonstruovaných apartmánů typu MONO pro 2-3 osoby a BILO pro 4 osoby.
MONO 3: manželské dvoulůžko, rozkládací křeslo, kuchyňský kout s lednicí a sporákem, sociální zařízení se sprchou, tv/sat, telefon, klimatizace, balkón.
BILO 4: Pokoj s manželským dvoulůžkem, pokoj s rozkládacím divanem, kuchyňský kout s lednicí a sporákem, sociální zařízení se sprchou, tv/sat, telefon, klimatizace, trezor, balkón.
Za příplatek varianta apartmánu BILO s částečným výhledem na moře.

Check-in: 17:00 hod.
Check-out: 10:00 hod.

Stravování

Vlastní. Možnost individuálního stravování v blízkých barech a restauracích.

Sport a animace

K dispozici v hotelu Rina je bazén se sladkou vodou, se zónou pro děti. Na recepci hotelu, ale i v okolních agenturách je k dispozici široká nabídka vodních sportů, potápění, lodních výletů a výletů po okolních zajímavostech. Oblast Korálové riviéry je vyhledávaná především milovníky potápění pro svůj bohatý podmořský život.

Pláž

Dlouhá, městská pláž s jemným pískem je od hotelu vzdálená pouhých 150 m. Díky pozvolnému vstupu do moře je vhodná i pro malé děti. Slunečníky a lehátka lze pronajmout za poplatek. Alghero nabízí 7 km městských pláží, ale také menší romantické pláže na okraji města pohodlně dostupné autem - např. Porto Conte, Le Terrazze, Le Bombarde, Capo Caccia.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
Do centra pěškyDo centra pěšky
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
PesPes

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Důležité

Hotel má odlišné storno podmínky od VSP CK SARDEGNA TRAVEL:

Při stornování v období od 44 do 30 dnů před začátkem zájezdu: 20 % z konečné ceny
Ostatní dle CK

Cena zahrnuje

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování v apartmánu bez stravy, spotřebu energií, ložní prádlo a ručníky (s týdenní výměnou), klimatizaci, vstup do bazénu a služby delegáta na telefonu (1.6.-1.10.2022).

Poplatky na místě

POVINNÉ:
závěrečný úklid včetně kuchyňského koutu € 25

NEPOVINNÉ:
dětská postýlka: €10/den
malé zvíře € 20/den

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.