Charakteristika

Menší městský hotel s příjemnou atmosférou je vzhledem k blízkosti centra města Alghero i pláže vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro klienty, kteří preferují večerní procházky městem.

Poloha

Hotel je situován pouhý 1 km od centra Alghera, které je bohaté na historii a umění, ale i zábavu. Toto historické přímořské město s neobvyklou atmosférou je jedno z nejpůsobivějších na Sardinii. Přezdívá se mu také Malá Barcelona – jednak pro Katalánský vzhled, ale i proto, že Alghero i Barcelona se na sebe „dívají“ pouhých 300 km přes moře. Hotel se nachází asi 100 m od pláže a ve stejné vzdálenosti od zastávky místního autobusu, kterým lze za mírný poplatek dojet do historické části města.

Vzdálenost od letiště v Algheru 8 km (15 min), v Olbii 132 km (cca 1 h a 45 min).

Vybavení

Hotelovým hostům je k dispozici recepce, výtah, bazén se zónou pro dospělé i pro děti s hydromasážní zónou, bar v hotelové hale, restaurace s nabídkou pokrmů zejména z místních čerstvých produktů, terasa, kongresový sál s kapacitou 100 osob, salónek. Hotel je vhodný pro nenáročné klienty.
Wi-fi zdarma (konkrétní dostupnost v areálu hotelu na dotaz na recepci).
Malé zvíře na vyžádání, za poplatek.

Ubytování

Hotel nabízí celkem 80 pokojů typu STANDARD situovaných v centrální části hotelu, dvoulůžkové pokoje (cca 18 m2) a tří/čtyřlůžkové pokoje (cca 20-22 m2). Všechny pokoje jsou vybavené telefonem, TV, minibarem (za poplatek), klimatizací a trezorem.
Na vyžádání: výhled na moře, pokoj s balkonem (za příplatek), jednolůžkový pokoj.

Check-in: 17:00, check-out: 10:00h.

Stravování

Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře servírované s výběrem z menu bez nápojů.

V okolí se nachází několik restaurací, které jsou otevřené jak na obědy, tak na večeře.

Pro děti

Dětská část v bazénu.
Možnost zapůjčení dětské postýlky pro děti do 2 let (€10/noc)

Sport a animace

K dipozici je bazén se sladkou vodou, s částí s hydromasáží a se zónou pro děti. V hlavní sezóně mini klub pro děti 4 - 12 let. Na recepci hotelu i v okolních agenturách je k dispozici široká nabídka vodních sportů, lodních výletů a výletů po okolních zajímavostech.

Pláž

Dlouhá městská pláž s jemným pískem je od hotelu vzdálená pouhých 100 m. Díky pozvolnému vstupu do moře je vhodná i pro malé děti. Slunečníky a lehátka lze pronajmout za poplatek.
Probíhá načítání...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí, služby delegáta na telefonu* VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s polopenzí, služby delegáta na telefonu 

*Delegát je vám osobně k dispozici při příletu/odletu na letišti v Olbii a poté po celou dobu pobytu na telefonním čísle uvedeném v pokynech k zájezdu. Na vyžádání zajistí výlety, pronájem aut nebo doporučí zajímavosti v okolí.

Cena nezahrnuje

Poplatky na místě - nepovinné

Fakultativní (na vyžádání):
malé zvíře € 25/noc (váha max. 10kg, nemají přístup na veřejné prostory, do restaurace ani k bazénu. Bez zajištění stravy)
Postýlka pro dítě do 2 let € 10/noc (nutno hlásit předem).

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

VÝLETY LZE OBJEDNAT POUZE K ZÁJEZDU