Hotel Rina ****

Popis hotelu

Charakteristika

Menší městský hotel s příjemnou atmosférou je vzhledem k blízkosti centra města Alghero i pláže vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro klienty, kteří preferují večerní procházky městem.

Poloha

Hotel je situován pouhý 1 km od centra Alghera, které je bohaté na historii a umění, ale i zábavu. Toto historické přímořské město s neobvyklou atmosférou je jedno z nejpůsobivějších na Sardinii. Přezdívá se mu také Malá Barcelona – jednak pro Katalánský vzhled, ale i proto, že Alghero i Barcelona se na sebe „dívají“ pouhých 300 km přes moře. Hotel se nachází asi 100 m od pláže a ve stejné vzdálenosti od zastávky místního autobusu, kterým lze za mírný poplatek dojet do historické části města.

Vzdálenost od letiště v Algheru 8 km (15 min), v Olbii 132 km (cca 1 h a 45 min).

Vybavení

Hotelovým hostům je k dispozici recepce, výtah, bazén se zónou pro dospělé i pro děti s hydromasážní zónou, bar v hotelové hale, restaurace s nabídkou pokrmů zejména z místních čerstvých produktů, terasa, kongresový sál s kapacitou 100 osob, salónek. Hotel je vhodný pro nenáročné klienty.
Wi-fi zdarma (konkrétní dostupnost v areálu hotelu na dotaz na recepci).
Malé zvíře na vyžádání, za poplatek.

Ubytování

Hotel nabízí celkem 80 pokojů typu STANDARD situovaných v centrální části hotelu, dvoulůžkové pokoje (cca 18 m2) a tří/čtyřlůžkové pokoje (cca 20-22 m2). Všechny pokoje jsou vybavené telefonem, TV, minibarem (za poplatek), klimatizací a trezorem.
Na vyžádání: výhled na moře, pokoj s balkonem (za příplatek), jednolůžkový pokoj.

Check-in: 17:00, check-out: 10:00h.

Stravování

Snídaně formou bufetu.
Možnost dokoupení polopenze: snídaně formou bufetu, večeře servírované s výběrem z menu bez nápojů.

V okolí se nachází několik restaurací, které jsou otevřené jak na obědy, tak na večeře.

Pro děti

Dětská část v bazénu.
Možnost zapůjčení dětské postýlky pro děti do 2 let (€10/noc)

Sport a animace

K dipozici je bazén se sladkou vodou, s částí s hydromasáží a se zónou pro děti. V hlavní sezóně mini klub pro děti 4 - 12 let. Na recepci hotelu i v okolních agenturách je k dispozici široká nabídka vodních sportů, lodních výletů a výletů po okolních zajímavostech.

Pláž

Dlouhá městská pláž s jemným pískem je od hotelu vzdálená pouhých 100 m. Díky pozvolnému vstupu do moře je vhodná i pro malé děti. Slunečníky a lehátka lze pronajmout za poplatek.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
Do centra pěškyDo centra pěšky
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
PesPes
Vzdálenost od letiště: Olbia 132 km; <br>Alghero 8 km Olbia 132 km;
Alghero 8 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování se snídaní nebo za příplatek s polopenzí, služby delegáta na telefonu (od 31. 5. do 30. 9. 2023).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní nebo za příplatek s polopenzí, služby delegáta na telefonu (od 31. 5. do 30. 9. 2023).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě

Fakultativní (na vyžádání):
malé zvíře € 20/noc (váha max. 15kg, nemají přístup na veřejné prostory, do restaurace ani k bazénu. Bez zajištění stravy)
Postýlka pro dítě do 2 let € 10/noc (nutno hlásit předem).

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.