Resort Cala di Falco - Vily ****

Popis hotelu

Charakteristika

Komfortní vily ve středomořském stylu, blízko pláží i turistických služeb hotelu Cala di Falco i městečka Cannigione.

Poloha

Na vjezdu do lokality Smaragdového pobřeží - Costa Smeralda, pouhých 100 m od centra malebného městečka Cannigone s malým přístavem a řadou celoročně otevřených obchodů, na strategické poloze jen několik minut od nejznámějších pláží, leží oblíbený resort Cala di Falco. Lokalita Cannigione je ideálním výchozím bodem pro poznávání krás severní části ostrova jako například národní park na ostrově La Maddalena, městečko Palau (večerní trhy), ostrov Caprera, mondénní letoviska Porto Cervo, Porto Rotondo a další zajímavá místa oblasti Costa Smeralda. Na celý den lze také doporučit výlet na ostrov Korsika.
Vzdálenost letiště a přístavu v Olbii: 30 km (cca 40 min).

Vybavení

Resort Cala di Falco tvoří hotel, residence s apartmány (od hotelu vzdálena přes místní komunikaci) a vily. Celý komplex je a vkusně postaven s důrazem na typické architektonické detaily, jako je kámen, dřevo, náměstíčka a udržovaná zahrada.
Hosté ubytovaní ve vilách mohou bezplatně využívat služby hotelové recepce, tenisový kurt a hřiště na volejbal, venkovní nehlídané parkoviště.
V hotelu Cala di Falco je kromě recepce také bar a piano bar, dvě restaurace a pizzerie, bazén s lehátky, slunečníky a dohledem plavčíka, tenisový kurt, parkování.
Za poplatek: v hotelu Cala di Falco - bazén s lehátky a slunečníky, Mini Club pro děti, prádelna, baby sitting, kočárek pro dítě, výlety, potápění, vybavení na vodní sporty, jízdy na koních.
Wi-Fi připojení zdarma v exteriéru kolem vil a na recepci a v baru u recepce.
Zvířata nejsou v resortu povolena.

Ubytování

Součástí resortu Cala di Falco je i 13 komfortních vil, vkusně zařízených pro maximální radost z pobytu a pocit exkluzivity.
Všechny vily mají klimatizaci, trezor, koupelnu se sprchou (není-li uvedeno jinak) a fénem, TV, DVD přehrávač, Wi-Fi zdarma, kuchyňský kout s troubou a myčkou, prostornou terasu nebo zahrádku s posezením. K dispozici jsou také plážové osušky a župan pro dospělé osoby (výměna 1x týdně). Min. obsazenost všech vil jsou 2 osoby. Některé vily mají venku gril (viz. níže).

VILA A - ložnice s manželským lůžkem a koupelnou, pokoj se dvěma oddělenými lůžky, druhá koupelna, kuchyně, obývací pokoj. Gril. Max. obsazenost 4 dospělí + INF.
VILA B s výhledem na moře - ložnice s manželským lůžkem a koupelnou, pokoj se dvěma lůžky, které lze od sebe oddělit, druhá koupelna, kuchyně, obývací pokoj se dvěma rozkládacími křesly nebo rozkládacím dvoulůžkovým divanem. Max. obsazenost 6 dospělých + INF.
VILA ERICA s výhledem na moře - dvoupatrová vila. V přízemí je kuchyně, obývací pokoj s rozkládacím divanem pro 1 osobu. V horním patře pak ložnice s manželským lůžkem a koupelnou ( jen WC, bez sprchy nebo vany), ložnice se dvěma lůžky, druhá koupelna. Gril. Max. obsazenost 5 dospělých + INF.
VILA C s výhledem na moře - ložnice s manželským lůžkem a koupelnou, pokoj s manželským lůžkem (oddělená lůžka na vyžádání), třetí pokoj se dvěma lůžky, druhá koupelna, kuchyně, obývací pokoj s rozkládacím křeslem nebo rozkládacím divanem. Gril. Max. obsazenost 6 dospělých + 1 dítě do 12 let + INF.
VILA ELICRISO - ložnice s manželským lůžkem a koupelnou, pokoj s manželským lůžkem, pokoj se dvěma lůžky, druhá koupelna, samostatné WC (jen s umyvadlem), kuchyně, obývací pokoj s rozkládacím křeslem. Gril. Max. obsazenost 6 dospělých + 1 dítě do 12 let + INF.
VILA D s výhledem na moře - ložnice s manželským lůžkem a koupelnou, pokoj se dvěma lůžky, pokoj s palandou nebo dvěma lůžky, druhá koupelna a samostatné WC (jen s umyvadlem), kuchyně, obývací pokoj s rozkládacím křeslem. Gril. Max. obsazenost 6 dospělých + 1 dítě do 12 let + INF.
VILA GINESTRA s výhledem na moře- ložnice s manželským lůžkem a koupelnou (jen WC a umyvadlo), pokoj s manželským lůžkem, další dva pokoje vždy se dvěma lůžky, další dvě koupelny, kuchyně, obývací pokoj. Gril. Max. obsazenost 8 dospělých + 2 INF.

Na vyžádání dětská postýlka a židlička zdarma (nutno hlásit při rezervaci pokoje).
Check-in: 17:00 hod. Check-out: 10:00 hod.

Stravování

Vlastní.

Hosté ve vilách si mohou v hotelu Cala di Falco objednat na recepci snídaně a večeře v jedné ze dvou restaurací hotelu. Za úhradu.

Městečko Cannigione nabízí bary, restaurace, pizzerie i obchody pro individuální stravování.

Pro děti

Děti mohou za poplatek využít hotelový Mini Club pro děti 3-12 let, 6 dní v týdnu v období 13.6.-10.9.2021, v čase 9-13 a 15-18:30 h.
Dále za poplatek: baby sitting, dětský kočárek na celý pobyt.
Na vyžádání dětská postýlka a židlička zdarma (nutno hlásit při rezervaci pokoje).

Sport a animace

K dispozici je hotelový tenisový kurt (večer s osvětlením) a hřiště na beach volejbal.
Za poplatek mohou klienti využívat bazén hotelu Cala di Falco s lehátky, slunečníky a dohledem plavčíka.
V Cannigione lze za poplatek pronajmout vybavení na vodní sporty, potápění, lekce plachtění, jízdy na koních, lodní výlety na ostrov NP La Maddalena či na Korsiku (nesmí děti do 3 let z důvodu bezpečnosti), výlety do vnitrozemí, za historií ad.

Další služby

Hotel akceptuje běžné platební karty.

Pláž

Veřejná pláž městečka Cannigione, s lehátky a slunečníky za poplatek, se nachází pár metrů od hotelu Cala di Falco, přes místní komunikaci, která vede dál k nejkrásnějším plážím oblasti zálivu Golfo di Arzachena. Hosté mohou využívat bezplatnou kyvadlovou dopravu (předem dané časy, nejezdí v sobotu) veřejnou pláž Mannena, kde lze zakoupit plážový servis. Denně je organizován lodní výlet Delphina Express na nádherné ostrovy NP La Maddalena nebo na pláže pobřeží Costa Smeralda (za poplatek, info v CK).
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
Do centra pěškyDo centra pěšky
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
PotápěníPotápění
TenisTenis
NovinkaNovinka

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Důležité

Villa Ginestra s výhledem na moře má přísnější storno podmínky, než jsou uvedeny ve všeobecných podmínkách CK. Storno poplatek 10% z ceny je platný od objednání do 30 dnů před odjezdem, 30 % poplatek je platný při zrušení 29 až 20 dnů před odjezdem, 50% od 19 do 8 dnů před odjezdem, 70% od 7 do 3 dnů před odjezdem, dále 100 %.

Pro vstup do dětských klubů je potřeba lékařské potvrzení o bezinfekčnosti ne starší 3 dnů.
V resortu není možné během pobytu platit hotově. Na recepci je klientům vydána dobíjecí karta, ze které se nevyužitý kredit vrací při odjezdu (kredit klient dobíjí přes recepci hotově, kartou nebo z bankomatu).
Dostupnost všech služeb a případné změny závisí na rozhodnutí vedení hotelu.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, ubytování bez stravy, služby delegáta (od 3. 6. do 3. 10. 2021).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování bez stravy, služby delegáta (od 3. 6. do 3. 10. 2021).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě

POVINNÉ:
Spotřeby € 63/os./týden - zahrnuje spotřebu plynu, elektřiny, vody, ložní prádlo a ručníky (1 set ložního prádla a 2 sety ručníků/os.; k dispozici nejsou utěrky), plážové osušky a župan pro dospělého (výměna 1x týdně).
Závěrečný úklid € 130/VILA A, VILA B, VILA ERICA, € 150/VILA C, VILA D, VILA ELICRISO a VILA GINESTRA. Kuchyňský kout uklízí klient, jinak platí € 60 z vratné kauce.
Vratná kauce € 300/vila.

FAKULTATIVNÍ (na vyžádání):
Úklid během týdne € 70/VILA A, VILA B a VILA ERICA, € 80/VILA C, VILA D, VILA ELICRISO a VILA GINESTRA.
Plážový servis € 15/den (1 slunečník a 2 lehátka).
Dětský kočárek € 20/pobyt (+ vratná kauce).
Mini Club pro děti 3-12 let € 35/dítě/týden (od 13.6. do 10.9.2021, 6 dní v týdnu, v čase 9-13 a 15-18:30 h).
Využití bazénu v hotelu Cala di Falco € 15/den (zahrnuje bazén + 2 lehátka).

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.