Given condition has invalid format: '@MainProductID=1842,1840,1839,2011,2010,1991'.: <mw:Block Condition="@MainProductID=1842,1840,1839,2011,2010,1991">
Ukonceni nedeklarovaneho tagu </mw:Block>
Given condition has invalid format: '@MainProductID=480,312,294,60,2029,293'.: <mw:Block Condition="@MainProductID=480,312,294,60,2029,293">
Ukonceni nedeklarovaneho tagu </mw:Block>
[Block] [/Block] [Block] [/Block]

Nuraghe Apartment ***

od 8 650 Kč

8 dní / bez stravy

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Nuraghe Luxury Apartment (oficiální název) je obytný komplex s výhledem na kouzelný záliv Teulada a ležící mezi jižním pobřežím Sardinie a horami, což oblasti zaručuje příjemné klima. Využijte také možnosti navštívit Cagliari, hlavní město ostrova s krásným starým městem a množstvím obchodů, restaurací a kaváren žijících ve dne i v noci.

Poloha

Komplex apartmánů leží v lokalitě San Canna cca 5 km od centra města Teulada. Pár kilometrů odtud jsou krásné pláže Porto Pino, ostrov San Pietro a město Carloforte, rezervace Arcosu a chrám Antas s jeskyněmi Su Mannau ve městě Fluminimagiorre. Poblíž areálu se nachází také zbytky fénického města Puno Nora s podlahovými mozaiky a nádhernou písečnou pláží roztroušenou skalami. V docházkové vzdálenosti nejsou garantované žádné obchody, bary, či restaurace, proto k tomuto ubytování doporučujeme pronájem auta na celou dobu pobytu.
Vzdálenosti: cca 75 km od letiště v Cagliari, cca 280 km od Alghera a cca 300 km od Olbie.

Vybavení

Tento moderní obytný komplex nabízí různé typy apartmánů. Součástí je recepce, sluneční panoramatická terasa s lehátky (lehátka na terase a pláži v ceně pobytu, omezená kapacita) a bar. Z terasy je kouzelný výhled na okolní pobřeží, které patří k nejkrásnějším na Sardinii.

Ubytování

Obytný komplex nabízí různé typy apt: MONO 2, BILO 4 a TRILO 6.
Součástí všech apt, je: koupelna se sprchou a WC, digitální TV, wi fi, kuchyňský kout, lednice, telefon s přímou volbou, vysoušeč vlasů, trezor, klimatizace, některé mají terasu nebo balkon s výhledem na moře.
MONO 2 - 1 místnost s kuchyňským koutem a 2 lůžky (pro 2 osoby).
MONO 3 - 1 místnost s kuchyňským koutem a 2 lůžky, možnost 3. lůžka (přistýlka).
BILO 4 - místnost s kuchyňskými koutem a rozkládacím gaučem, druhý pokoj se 2 lůžky (pro 4 osoby).
TRILO 6 - místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, 2 další pokoje se 2 lůžky (pro 6 osob).
V každém typu apt. je možná 1 přistýlka za příplatek. Dětská postýlka možná po vyžádání za příplatek.

Stravování

Vlastní.
V docházkové vzdálenosti nejsou garantované žádné obchody, bary, či restaurace, proto k tomuto ubytování doporučujeme pronájem auta na celou dobu pobytu. Nejbližší restaurace se nachází cca 1 km od ubytování.

Pláž

Písčitá pláž s oblázky začleněná mezi skaliska se nachazí cca 20 m od hlavní budovy komplexu, plážový servis (lehátka na pláži a panoramatické terase) je již zahrnutý v ceně ubytování a je do vyčerpání kapacity. Díky horskému hřebenu je chráněna před větrem. Mezi nejznámější pláže v blízkosti apartmánů patří Turedda a Tramatzu. Na plážích je bar s restaurací. Také je možné navštívit nádherné písečné pláže Capo Malfatano, Zafferano, Porto Pino nebo Dune di Sabbia. Jen několik kilometrů od apartmánů se nachází ostrov San Pietro a městečko Carloforte, přírodní rezervace hory Arcosu a chrám Antas s jeskyněmi Su Mannau a Fluminimaggiore.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně
Vzdálenost od letiště: 75 km 75 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Důležité

Check-in 17:00-20:00; check-out 10:00. Příjezd v době mimo uvedený čas nutno avizovat den předem a je zde účtován poplatek € 20. Pokud není tato skutečnost nahlášena 24 hodin předem, ubytování je možné až následující den.

Bazén pro nadcházející sezónu 2020 nebude k dispozici.

Cena zahrnuje

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování bez stravy, spotřeba energií (elektřina, voda, plyn), závěrečný úklid (kromě kuch. koutu), služby delegáta (od 31. 5. do 1. 10. 2020) pouze na telefonu).

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, ubytování bez stravy, spotřeba energií (elektřina, voda, plyn), závěrečný úklid (kromě kuch. koutu), služby delegáta (od 31. 5. do 1. 10. 2020) pouze na telefonu.

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Hromadný / privátní transfer z/na letiště nebo půjčení auta - na vyžádání v CK

Poplatky na místě

Pobytová taxa cca € 1-3,5/osoba/den. (údaj z r. 2019, může se ještě změnit)
Povinné poplatky:
Kauce € 100 vratná na konci pobytu.
Za apt. na týden: € 90 Mono 2, € 100 Mono 3, € 120 Bilo 4, € 160 Trilo 6. Zahrnuje: spotřebu energií, ložní povlečení, Wi-Fi, parkoviště, závěrečný úklid (mimo kuchyňského koutu, ten klienti uklízí sami, nebo je úklid možný za příplatek € 50)

Fakultativně na vyžádání, nutné uvést při rezervaci:
Prádelna: € 5 (bez pracího prostředku)
Koupelnové prádlo: ručník, osuška, ručník bidet: € 10/osoba/výměna
Zvířata: malé domácí zvíře povoleno za € 50 s doklady od veterináře o dezinfekci
Přistýlka: € 100/osoba/týden.
Klimatizace: € 50/týden
Postýlka: € 50/týden


Poznámky: Začátek / konec pobytu - čtvrtek (kromě prvních tří týdnů v srpnu) a neděle od 17:00 do 20:00 do dne odjezdu do 10:00. Příjezdy po 22:00 musí být předem oznámeny, jsou možné, ale s příplatkem € 20, platba na místě.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.