Futura Club Alba Dorata ****

od 11 790 Kč

8 dní / soft all inclusive

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Příjemný klubový hotel, zasazený do oblasti romantického členitého pobřeží a překrásných pláží severovýchodu ostrova je ideální jak pro rodiny s dětmi, tak pro dovolenou v páru.

Poloha

Hotel se nachází na východě ostrova, jižně od Olbie, v oblasti Cala Liberotto, na vyvýšenině Sas Linnas Siccas, u jednoho z nejkrásnějších pobřeží Sardinie. Tato oblast má velice členité pobřeží, ve kterých se nachází vyhlášené pláže jako Cala Fuile, Cala Ginepro či pláž Cala Liberotto. Nejbližší nákupní možnosti naleznete ve 2 km vzdáleném městečku Sos Alinos dále restaurace, lékárnu, potraviny i kostel. Nejbližší město Orosei je vzdálené 9 km.
Vzdálenost od letiště v Olbii: 80 km (cca 1 h 20 min).

Vybavení

Hotel nabízí non-stop recepci, 3 bazény (jeden z nich je pro děti) se slunečníky a lehátky, místnost s TV, hrací místnost se stolním tenisem a stolním fotbalem, fitness zónu, dětské hřiště, trafiku, amfiteátr pro denní i večerní animační program (v italštině), nehlídané parkoviště.
Za poplatek: tabák a noviny u recepce, prádelna, půjčovna aut a kol, výlety.
Wi-Fi dostupná v baru u bazénu a na recepci.
Psi malé rasy jsou akceptováni na vyžádání a za poplatek k úhradě na místě €70/týden, který zahrnuje hygienické sáčky a 2 misky + poplatek €50 za závěrečný úklid. Nemají povolen vstup do společných prostor, který je potřeba striktně dodržovat. Nutno doložit očkovací průkaz.

Ubytování

Hotel disponuje několika typy pokojů, které jsou zařízeny v typickém Sardinském stylu. Všechny jsou vybaveny klimatizací, TV, minibarem, telefonem a koupelnou se sprchou a fénem.

V hlavní budově se nacházejí pokoje COMFORT max. pro 4 osoby, všechny v přízemí, vybaveny teráskou a Panoramatické pokoje pro max. 4 osoby, v 1 patře s terasou a výhledem na moře.
V malých vilkách se nacházejí Studia pro max. 2 osoby + dítě do 2 let v postýlce, které disponují kuchyňským koutem (na vyžádání a za příplatek) krytou verandou s posezením.
FAMILY - pro 3-5 osob mají obývací místnost s rozkládací dvoulůžkovou pohovkou a oddělenou ložnici s manželským lůžkem nebo až 3 lůžky. Kuchyňský kout (na vyžádání za příplatek), krytá veranda s posezením. Některé pokoje family mají možnost výhledu na moře za příplatek. Obsazenost pokojů family s výhledem na moře je min. 3 osoby a max. 4 dospělí a dítě do 2 let v postýlce.

Na vyžádání a za příplatek jednolůžkový pokoj DUS.

Check in 16:00. Check out 10:00 h. Pobyt začíná večeří.
Dřívější příjezd do hotelu možný za poplatek €20/ dospělý, €15/ dítě, platba na místě a zahrnuje oběd.

Stravování

SOFT ALL INCLUSIVE.
Snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně nápojů k jídlu (minerální voda, stáčené víno, pivo a vybrané nealkoholické nápoje z automatu). Během týdne jsou organizovány tématické večery - typický Sardinský večer či Rybářský večer s nabídkou specialit z ryb a plodů moře. Na vyžádání při rezervaci možnost bezlepkové stravy.

V baru u bazénu od 10:00 do 23:00 kafeterie, neomezená konzumace vody, ovocných džusů, ledového čaje (s obsluhou, podáváno v plastových kelímcích). Od 19:00 do 19:30 aperitiv na hlavním baru (koktejl dne - alkoholický, nealkoholický).
Za poplatek: nápoje v ostatních barech, jiné alkoholické nápoje a pálenky, nápoje a voda v plechovkách či lahvích, zmrzlina, veškeré balené produkty a vše co není zmíněno v Soft all inclusive zahrnuje.

KOUTEK PRO MAMINKY: vybavený koutek s plotýnkami, dřezem, ledničkou, ohřívačem lahví, mikrovlnou troubou, mixérem a sterilizátorem, hrnci a pánvemi, herními podložkami, TV a křesly pro odpočinek. K dispozici jsou základní potraviny, jako zeleninové vývary a polévky rajčatové omáčky, těstoviny malé velikosti, čerstvé mléko, jogurty, džemy, sušenky, čaj, čerstvé ovoce, plátky masa či ryby. Není zde k dispozici čerstvé ani sušené mléko, hotová dětská strava a další specifické produkty pro miminka.

BABY CARD (karta na vyžádání k úhradě na místě, pro děti 0-2,99 let) zahrnuje bezplatný přístup do koutku pro maminky se všemi produkty a odborným personálem.

Pro děti

Dětský bazén, hřiště.

FUTURLAND CLUB - dětský klub nabízí animace rozdělené do kategorií podle věku:
KIDS CLUB - pro děti od 3 do 6 let pod dohledem odborného personálu. Hravé aktivity, hry na pláži, sportovní a kreativní aktivity, večerní dětská diskotéka.
YOUNG CLUB - pro děti od 7 do 11 let program plný sportu, vzdělávacích a rekreačních aktivit.
X CLUB - pro děti od 12 do 14 a od 15 do 17 let, kde mají děti možnost se seznámit a sdílet své pocity s vrstevníky během sportovních aktivit či večerních party.

Sport a animace

K dispozici jsou 3 bazény, z toho jeden pro děti.
Zkušený tým animátorů vás rozveselí denním bohatým zábavním programem s hrami, sporty, zápasy, skupinovými lekcemi tenisu, aerobiku a tance. Večer vás okouzlí rozmanitá představení v amfiteátru, piano bar a tématické večery. Animace probíhá převáženě v italském jazyce.

Pláž

350 m od hotelu se nachází 2 pláže s jemným bílým pískem. Klienti zde mají k dispozici plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka na pokoj) v rámci klubové karty. Cca 1 km od hotelu se nachází další krásná pláž s jemným pískem "Fuile e Mare" , kde mají klienti rovněž k dispozici plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka na pokoj). Na všechny 3 pláže je zavedená kyvadlová doprava v předem stanovených časech. Na pláž je možné dojít i pěšky (náročnější terén).
Plážové osušky k dispozici na vratnou kauce €20/kus. Poplatek za zapůjčení €2,50/kus.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Do centra pěškyDo centra pěšky
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
PesPes
NovinkaNovinka
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování se soft all inclusive, klubovou kartu, služby delegáta na telefonu (od 1 .6. do 1. 10. 2022).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se soft all inclusive, klubovou kartu, služby delegáta na telefonu (od 1 .6. do 1. 10. 2022).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě

POVINNÉ: pobytová taxa.

FAKULTATIVNÍ (na vyžádání):

Baby Card pro děti 0-2,99 let €10/noc (přístup do dětské kuchyňky se základními potravinami a školeným personálem).
Dětská postýlka €10/noc (Vlastní postýlka akceptována zdarma).
Užívání kuchyňského koutu na pokojích €50/týden. Úklid provádí klient. Neuklizený kuch. kout za poplatek €40.
Poplatek za pobyt se psem malé rasy: €70/týden + €70 závěrečný úklid.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.