Charakteristika

Klubový hotel, který tvoří menší domečky vystavěné v rozhlehlém parku a obklopené středomořskými křovinami v blízkosti písečné pláže a centra městečka San Teodoro vhodný jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi.

Poloha

Hotel Li Suari se nachází na severovýchodním pobřeží Sardinie v zátoce Cala D´Ambra v části zvané Punta Isuledda. Oblast San Teodoro je jedna z nejpůvabnějších, ale i nejzábavnějších částí východního pobřeží Sardinie. Hotel leží 250 metrů od písečné pláže "Cala d´Ambra" a 600 metrů od vyhlášené veřejné pláže "Isuledda". Přes den mohou klienti využít kyvadlovou dopravu v předem stanovených časech zdarma (1.6.-30.9.), na vyhlášenou pláž La Cinta. Centrum města je vzdálené cca 1200 m. Hotel zajišťuje pro klienty za poplatek €2,50/osoba/ 1 cesta, ve večerních hodinách kyvadlovou dopravu (od 1.6.-30.9.).

San Teodoro se díky přírodním krásám a jedinečnosti svého pobřeží stalo perlou severovýchodního pobřeží Sardinie. Příroda je zde zastoupena typickým středozemním porostem (tzv. "macchia mediterranea", kvetoucími bylinnými keři, které provoní celé okolí), na pobřeží se zde střídají větrem a mořem ošlehané útesy s nádhernými bílými písečnými plážemi, které jsou omývané průzračným mořem hrajícím azurovými barvami. Najdete zde i světově proslulou pláž La Cinta s bělostným pískem, na kterou hotel zajišťuje zdarma kyvadlovou dopravu během dne (od 1.6.-30.9.).

Cca hodinu jízdy leží mondénní letoviska Smaragdového pobřeží - Porto Cervo a Porto Rotondo. Za návštěvu stojí pláž Cala Brandichi, nazývána také "Malé Tahiti", považována za jednu z nejkrásnějších pláží Sardinie či Stagno di San Teodoro - hnízdiště růžových plameňáků. Protější ostrov Tavolara lze navštívit i v rámci lodního výletu, který je pořádán přímo z hotelové pláže.

Vzdálenost od letiště v Olbii 30 km (cca 35 min).

Vybavení

Hostům je k dispozici 24 hodinová recepce, soukromé nehlídané parkoviště, klimatizovaná restaurace, bar s posezením, butik/obchůdek (ze suvenýry, hračkami, oblečením atd.), dětské hřiště a sál s televizí. Wi-fi zdarma na recepci a u bazénu, za poplatek služby masážního centra. Hotel přijímá karty Visa, Marstercard a American Express.

Ubytování

Všech 90 pokojů se nachází v přízemních vilkách s individuálním vstupem, které jsou propojeny osvětlenými cestičkami. Pokoje jsou zařízeny v typickém sardinském stylu v barvách slunce a pláže, jsou vybaveny mini lednicí, TV/SAT, telefonem, trezorem, klimatizací a mají patio nebo zastřešenou verandu se stolkem a židlemi. V koupelnách jsou sprchové kouty a fén.

STANDARD - dvoulůžkové pokoje a možností postýlky. Max. obsazenost 2 dospělí + INF v postýlce.
COMFORT - jsou prostornější než pokoje Standard, manželská postel, nebo oddělená lůžka. 3. a 4. lůžko řešeno palandou. Max. obsazenost 4 dospělí + INF v postýlce.

Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu.

Check-in od 15:00, check-out do 11:00.

Podmínky pro hendikepované

Na vyžádání pokoje pro hendikepované.
Areál hotelu je upraven pro bezbariérový pohyb. Na pláž vede přírodní cesta, která ovšem není přizpůsobena pro hendikepované.

Stravování

Stravování formou soft all inclusive zahrnuje: plnou penzi formou bufetu včetně nápojů (místní víno v lahvích, voda, nealkoholické nápoje z post mixu). Otevřený bar u bazénu během dne (8:30-24:00) s nealkoholickými nápoji společně se svačinou. (Nejsou zahrnuty nápoje v lahvích, zmrzliny a káva).
(Stoly v restauraci nejsou přiřazeny k pokojům a není možná ani rezervace konkrétního stolu předem).


Snídaně: 7:30-9:45 hod. dále u bazénu italská snídaně do 12 hod., obědy 12:45-14:00 hod. a večeře 19:45-21:00 hod.
Obědové balíčky je možné vyžádat do 19h den předem.

Pro děti

Miniklub pro děti ve věku 5 - 11 let a Junior klub pro děti ve věku 12 - 17 let s doprovodným program v předem určených hodinách. Venkovní dětské hřiště, sportovní program zahrnující tenis, plavání e plážové sporty. V restauraci jsou vyhraněná místa pro děti z Mini clubu za asistence animátorů.
Baby seating na vyžádání a za poplatek.

Sport a animace

Hostům jsou k dispozici 2 bazény (povinná koupací čepice, kterou je možno koupit v hotelovém obchůdku €3), jeden z nich je pro děti, jsou vybaveny lehátky a slunečníky. Víceúčelové hřiště, tenisový kurt, stolní tenis a v blízkosti pláže hřiště na plážový volejbal. Za poplatek kurzy v potápěčském centru, možnost šnorchlování a potápění s asistencí, půjčovna vybavení a výlety lodí s průvodcem.

Animační a sportovní kurzy (16.6.-8.9.) za asistence profesionálního týmu animátorů.

Během sezóny se střídají divadelní představení s muzikálními výstupy s charakteristickou scénografií a teatrálními kostýmy.

Kromě těchto vystoupení se organizují večerní aperitivy pro hosty, které nabízí personál, latinsko-americké tance, piano bar, cabaret, skupinové kurzy jógy, pilates, aerobní gymnastiky, acqua gym, tabata, step, posilování, rozcvičky na probuzení svalů, turnaje, hry na pláži a lukostřelby. Možnost zapůjčení kánoí a šlapadel.
Za poplatek možné vypůjčení městských i horských kol.

Wellness & beauty

Malé masérské centrum. Za poplatek sportovní, relaxační a shiatsu masáže.

Další služby

Za poplatek baby sitting, centrum exkurzí.

Pláž

V blízkosti (cca 250 m) se nachází pláž Cala D´Ambra s jemným pískem, charakteristická vstupem do moře, kde se míchá písek s kamínky (doporučujeme boty do vody). Z hotelu se na ní dostanete krátkou procházkou po pěší cestě obklopené typickou středomořskou vegetací. Hostům je k dispozici set 2 lehátek a slunečník na pokoj - 1. řada za poplatek €10/den, platí do vyčerpání kapacity. Plážové osušky jsou k dispozici zdarma 1 osuška/pobyt/osoba, výměna za poplatek €3. Vratná kauce €10/ osuška.

Vyhlášená pláž L´Isuledda, která je známá především pro svůj bílý jemný písek a krystalicky čisté moře se nachází cca 600 m.

Pro hotelové hosty je zajištěna během dne ve stanovených časech zdarma kyvadlová doprava na pláž La Cinta (od 1.6.-30.9.).
Probíhá načítání...

Důležité

V hotelu může mít 100% slevu pouze 1 dítě 0-5 let, pro kalkulace s dětmi do 2 let kontaktujte prosím cestovní kancelář.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování včetně soft all inclusive, klubovou kartu (16.6.-8.9.), služby delegáta (od 29. 5. do 5. 10. 2024).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování včetně soft all inclusive, klubovou kartu (16.6.-8.9.), služby delegáta (od 29. 5. do 5. 10. 2024).

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Poplatky na místě

Povinné: pobytová taxa €2/osoba/ noc od 12 let. (změna ceny vyhrazena)

Speciální nabídky

SLEVY FIRST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU:

15 % z ceny ubytování při objednání do 31. 3. 2024

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

Podobné produkty
Futura Club Baja Bianca
Capo Coda Cavallo
Futura Club Baja Bianca
29.05. - 05.06.2024
7 nocí
Letecky soft all inclusive
Nicolaus Club Torre Moresca

Sleva

5

%

Orosei / Marina di Orosei, Cala Ginepro, Cala Liberoto
Nicolaus Club Torre Moresca
29.05. - 05.06.2024
7 nocí
Letecky soft all inclusive
Futura Club Cala Fiorita

Sleva

10

%

Agrustos
Futura Club Cala Fiorita
29.05. - 05.06.2024
7 nocí
Letecky soft all inclusive
Futura Club Baja Bianca
Capo Coda Cavallo
Futura Club Baja Bianca
01.06. - 08.06.2024
7 nocí
Letecky soft all inclusive