L'Agnata di De André ***

od 2 650 Kč

/ snídaně

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Unikátní boutique hotel, u kterého "splynutí s přírodou" není jen fráze a kde na sebe odpočinek, klid a harmonie bere konkrétní podobu.

Poloha

Hotel se nachází v údolí hornaté oblasti Gallura, na severu Sardinie, doslova obklopený středomořskou zelení. Pěšky se dostanete na horu Monte Limbara odkud se otevírá překrásný výhled do kraje, na Smaragdové pobřeží i na ostrov Korsika. Nejbližší město je Tempio Pausania vzdálené asi 10 km.
Vzdálenost od letiště v Olbii je 55 km (1 hodina).

Vybavení

Původně starobylý panský dům s typickým venkovským obydlím v oblasti. V polovině 70. let se stal domovem známého italského písničkáře De André a jeho manželky. Hotel je rozdělen do dvou částí, jedna novější, kde se nachází většina pokojů a společenská místnost s krbem a druhá, část původní s restaurací s otevřenou verandou, knihovnou, obědovou místností a se zbytkem pokojů. Hostům je v letní sezóně k dispozici bazén, který je postavený z materiálů ladící s okolní přírodou.
Součástí hotelu je rozsáhlá zahrada s břízami, mandlemi, citróny, korkovými duby, fíkovníky, kaméliémi či jasmínem, kam chodí hosté relaxovat a opájet se harmonickou směsí vůní.

Ubytování

V obou částech se nachází celkem 10 originálních pokojů, 8 v nové části s balkonem a vanou, 2 v té původní.

Pokoj COMFORT - všech 8 pokojů se nachází v nové části hotelu, mají výhled na bazén, nebo do zahrady, v prvním patře s privátní terasou, nebo v přízemí se sdíleným patiem. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, TV, minibar, telefon, klimatizaci a trezor. Max. obsazenost 4 dospělí.

V nové části jsou k dispozici pokoje FABER´s a DORI´s v kterých původně pobýval italský písničkář s manželkou, tyto pokoje a ceny jsou pouze na vyžádání v CK.


Check in: 15:00 - 20:00
Check out: 9:00 - 11:00

Stravování

Zážitek by nebyl kompletní bez excelentní gastronomie.
V ceně ubytování je bufetová snídaně, kde jsou hostům servírovány místní produkty vysoké kvality, za příplatek polopenze. Možnost zakoupení lehkého oběda. Večeře si mohou hosté vychutnat v restauraci v původní části hotelu, servírované menu o čtyřech chodech (předkrm, první chod, druhý chod a dezert) se každý den mění, zaručuje tak stále čerstvou nabídku těch nejlepších produktů. Kuchyně je zaměřená na typické sardinské masové recepty, na vyžádání veganské či vegetariánské varianty. Restaurace neservíruje chody z plodů moře nebo ryby.

Wellness & beauty

Hostům je v letní sezóně k dispozici venkovní bazén

Pláž

Hotel se nachází asi hodinu cesty od vyhlášených pláží Smaragdového pobřeží, stejně tak od dlouhé písčité pláže San Pietro a Mare nebo La Ciaccia ve Valledorii, nebo od původní rybářské osady Isola Rossa.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
NovinkaNovinka

Individuální termíny pobytu:

Vyberte termín pobytu od - do:

Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...


Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: Letenku včetně tax, ubytování se snídaní nebo za příplatek s polopenzí, služby delegáta na telefonu (od 30.5. do 7. 10. 2020).

VLASTNÍ DOPRAVA : ubytování se snídaní nebo za příplatek s polopenzí

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Transfer z a na letiště, ceny na vyžádání v CK

Poplatky na místě

Povinné:
Postýlka pro dítě do 3 let €35/den

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.