L'Agnata di De André ***

od 2 450 Kč

/ snídaně

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Unikátní boutique hotel, u kterého "splynutí s přírodou" není jen fráze a kde na sebe odpočinek, klid a harmonie bere konkrétní podobu.

Poloha

Hotel se nachází v údolí hornaté oblasti Gallura, na severu Sardinie, doslova obklopený středomořskou zelení. Pěšky se dostanete na horu Monte Limbara odkud se otevírá překrásný výhled do kraje, na Smaragdové pobřeží i na ostrov Korsika. Nejbližší město je Tempio Pausania vzdálené asi 10 km.
Vzdálenost od letiště v Olbii je 55 km (1 hodina).

Vybavení

Původně starobylý panský dům s typickým venkovským obydlím v oblasti. V polovině 70. let se stal domovem známého italského písničkáře De André a jeho manželky. Hotel je rozdělen do dvou částí, jedna novější, kde se nachází většina pokojů a společenská místnost s krbem a druhá, část původní s restaurací s otevřenou verandou, knihovnou, obědovou místností a se zbytkem pokojů. Hostům je v letní sezóně k dispozici bazén, který je postavený z materiálů ladící s okolní přírodou.
Součástí hotelu je rozsáhlá zahrada s břízami, mandlemi, citróny, korkovými duby, fíkovníky, kaméliemi či jasmínem, kam chodí hosté relaxovat a opájet se harmonickou směsí vůní.
Parkoviště.

Ubytování

V obou částech se nachází celkem 10 originálních pokojů, 8 v nové části s balkonem a vanou, 2 v té původní.

Pokoj COMFORT - všech 8 pokojů se nachází v nové části hotelu, mají výhled na bazén, nebo do zahrady, v prvním patře s privátní terasou, nebo v přízemí se sdíleným patiem. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, TV, minibar, telefon, klimatizaci a trezor. Max. obsazenost 4 dospělí.

V nové části jsou k dispozici pokoje FABER´s a DORI´s v kterých původně pobýval italský písničkář s manželkou, tyto pokoje a ceny jsou pouze na vyžádání v CK.


Check in: 15:00 - 20:00
Check out: 9:00 - 11:00

Stravování

Zážitek by nebyl kompletní bez excelentní gastronomie.
V ceně ubytování je bufetová snídaně, kde jsou hostům servírovány místní produkty vysoké kvality, za příplatek polopenze. Možnost zakoupení lehkého oběda. Večeře si mohou hosté vychutnat v restauraci v původní části hotelu, servírované menu o čtyřech chodech (předkrm, první chod, druhý chod a dezert) se každý den mění, zaručuje tak stále čerstvou nabídku těch nejlepších produktů. Kuchyně je zaměřená na typické sardinské masové recepty, na vyžádání veganské či vegetariánské varianty. Restaurace neservíruje chody z plodů moře nebo ryby.

Wellness & beauty

Hostům je v letní sezóně k dispozici venkovní bazén.
1x plážová osuška na pobyt. Výměna za poplatek.

Pláž

Hotel se nachází asi hodinu cesty od vyhlášených pláží Smaragdového pobřeží, stejně tak od dlouhé písčité pláže San Pietro a Mare nebo La Ciaccia ve Valledorii, nebo od původní rybářské osady Isola Rossa.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
NovinkaNovinka

Individuální termíny pobytu:

Vyberte termín pobytu od - do:

Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...


Důležité

U tohoto hotelu platí jiné storno podmínky než jsou uvedeny ve VSP CK: v případě zrušení storno poplatek 100 % od 14 dní před odjezdem. V ostatních obdobích dle VSP cestovní kanceláře.

Cena zahrnuje

VLASTNÍ DOPRAVA : ubytování se snídaní nebo za příplatek s polopenzí, služby delegáta na telefonu.

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě

Povinné:
Postýlka pro dítě do 3 let €35/den

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.