La Villa del Mare Poetto ****

Na vyžádání

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Oslňující butik hotel přímo u krásné populární pláže Poetto, je ideální volbou pro páry, které hledají romantiku u moře kombinovanou s atmosférou živého středomořského letoviska.

Poloha

Villa del Mare butik hotel je ideálním řešením ubytování při poznávání krás Sardinie během celého roku. Jedná se o původní, historickou vilu z počátku 20. století, která prošla velmi pečlivou rekonstrukcí a nyní poskytuje svým hostům veškerý potřebný komfort ubytování ve středomořském stylu. Vila se nachází pouhých 8 km od centra Cagliari, hlavního města Sardinie a pouze 20 m od vyhlášené písečné pláže Poetto, kde najdete bary, kiosky s možností oběda přímo na pláži a ze které lze projít do centra Cagliari příjemnou procházkou po pobřežní promenádě. Nedaleko se nachází přírodní park Molentargius, který je proslulý a oblíbený díky četným koloniím červených plameňáků.

Vybavení

Kolem vily je příjemná, udržovaná zahrada, ve které mohou hosté nerušeně relaxovat při četbě knihy na lehátkách pod slunečníky, které jsou zde volně k dispozici. Vila si zakládá na klidné a pohostinné atmosféře a i z tohoto důvodu umožňuje ubytování výhradně osobám starším 12ti let. Parkování je možné zdarma v blízkém okolí vily na veřejných parkovacích místech.
Za poplatek: prádelna.
V celém areálu vily je k dispozici Wi-Fi připojení zdarma.
Zvířata nejsou akceptována.

Ubytování

Vila nabízí pokoje pro 2-3 osoby a apartmány pro 2 osoby. Pokoje situované v přízemí jsou orientované do předzahrádky nebo pátia. Pokoje v 1. patře mají terasu, z nich konkrétně dva pokoje disponují výhledem na moře (nelze garantovat, závisí na dostupnosti). Na pokojích mají hosté zdarma k dispozici plážové osušky.

Typologie pokojů:
SUPERIOR dvoulůžkový - (24 m²), pokoj v přízemí, s manželským lůžkem, orientovaný do společné zahrady. Kromě šatní skříně je zde také minibar (za poplatek) a TV/LCD. V koupelně je fén a balíček koupelnové hygieny jako pozornost. Max. obsazenost 2 dospělí.
SUPERIOR třílůžkový - (35 m²), pokoj v přízemí, s manželským lůžkem a 1 samostatným lůžkem, orientovaný do společné zahrady. Kromě šatní skříně je zde také minibar (za poplatek) a TV/LCD. V koupelně je fén a balíček koupelnové hygieny jako pozornost. Max. obsazenost 3 dospělí
SUPERIOR s terasou dvoulůžkový - (25 m²), pokoj v 1. patře, s manželským lůžkem, minibarem, TV/LCD, šatní skříní a psacím stolem. Privátní terasa nabízí možnost relaxace s částečným výhledem směrem k moři.
SUPERIOR s výhledem na moře třílůžkový - (35 m²), pokoj v 1. patře, s manželským lůžkem a jedním samostatným lůžkem, TV/LCD, minibarem, šatní skříní a psacím stolem. Koupelna s prostornou sprchou. Pokoj má privátní terasu se stolkem a židlemi a částečným výhledem na moře. Max. obsazenost 3 dospělí.
DELUXE s výhledem na moře - (25 m²), pokoj v 1. patře s manželským lůžkem, minibarem, šatní skříní, TV/LCD, psacím stolem. Krytý balkon má přímý výhled na záliv Golfo degli Angeli.
V přízemí vily jsou také 2 apartmány, každý pro 2 osoby, s vybaveným kuchyňským koutem, mikrovlnnou troubou a lednicí.

Pro děti

Ve vile mohou být ubytované děti pouze od 12 let věku.

Sport a animace

Hosté si mohou půjčit jízdní kola.

Pláž

Městská pláž Poetto je vzdálena pouhých 20 m od vily. Jedná se o nádhernou, 8 km dlouhou pláž, spojující hlavní město Cagliari s Quartu Sant´Elena, která vbíhá do azurového moře a nabízí veškeré služby vč. toalet a sprch. Za poplatek lze využít plážový servis, bary, kiosky, restaurace, pronájem sportovního vybavení, potápění, a zábavu během celého roku. Kolem pláže vede příjemná promenáda, na které se lze procházet pěšky nebo jet třeba na kole či kolečkových bruslích nebo provozovat jogging. Zdejší moře je oblíbené i vyznavači vodních sportů jako surf, kite surfing. Večer promenáda a její okolí ožívá živou hudbou, tanečními lekcemi a nejrůznějšími společenskými událostmi.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
Do centra pěškyDo centra pěšky
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
NovinkaNovinka

Individuální termíny pobytu:

Vyberte termín pobytu od - do:

Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...


Důležité

Ve vile nejsou akceptování hosté mladší 12 let.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.