Charakteristika

Nově zrekonstruovaný hotel v populární lokalitě severovýchodního pobřeží Sardinie, je zasazený do rozlehlé zahrady, a ideální volbou jak pro rodiny s dětmi, tak pro páry, které chtějí strávit aktivně odpočinkovou dovolenou u moře.

Poloha

Hotel Janna e Sole se nachází v městečku Porto Ottiolu a skládá se z řadových jedno či dvou patrových vil. Vystaven v moderním architektonickém stylu, kombinuje barvy, oblouky věží a podloubí. Je přímo zasazen do úhledných zahrad s úzkými kamennými uličkami, které se svažují dolů na náměstí, do centra hotelového života.

Do přístavního městečku Porto Ottiolu, vzdáleného 1,5 km, můžete vyrazit pěšky a naleznete zde základní obchody s potravinami, bankomat, či rybárnu. Větší město Budoni je vzdálené asi 5 km, jezdí tam pravidelná autobusová doprava a je propojené cyklostezkou. Zde naleznete různé obchody s potravinami, suvenýry, butiky, lékárny, pohotovost, poštu, či kostel.

Vzdálenost od letiště v Olbii 35 km (cca 30 minut).

Vybavení

Resort byl kompletně zrenovován v roce 2017 a svým hostům nabízí: 24h. recepci, dvě restaurace, 3 bary, 4 bazény (jeden z nich dětský, jeden s animacemi a jeden pouze pro dospělé v klidné, relaxační části resortu), terasy na opalování se slunečníky a lehátky zdarma, plážová osuška zdarma (oproti kauci, výměna za poplatek), venkovní sprchy, miniklub a dětské hřiště, amfiteátr pro večerní představení, butik, sál s TV, diskotéku, kongresové centrum, nehlídané parkoviště a Wi-Fi připojení v celém areálu.

Zvířata nejsou v hotelu povolena.

Ubytování

Hotel má k dispozici 286 pokojů, uspořádaných uvnitř půvabných řadových domů v přízemí, či v patře. Všechny pokoje mají vlastní vchod a předzahrádku nebo balkon. Jsou pohodlné, světlé a vkusně zařízené podle místního stylu. Uvnitř je zajištěno veškeré pohodlí: satelitní TV, minibar, telefon, trezor, klimatizace, vlastní koupelna se sprchou a fénem.

Pokoj CLASSIC - dvoulůžkové, třílůžkové nebo čtyřlůžkové pokoje, max. obsazenost 4 osoby. Čtyřlůžkové pokoje s palandou.

Dětská postýlka na vyžádání, za poplatek.

Check in: 17:00 Check out: 10:00

Stravování

Hotel nabízí stravování formou ALL INCLUSIVE v hlavní prostorné restauraci "La Corte", část je rezervovaná pro děti, se speciálním dětským menu.

Snídaně - (7:30-10:30) bufet s čajem, kávou, horkou čokoládou, mlékem (normální, odtučněné a sójové) nealkoholické nápoje a ovocné šťávy, široký výběr chleba a pečiva, jogurt, cereálie, vejce, sýr a párky (šunka), saláty, džemy, med a nutella.
Oběd - (12:30-14:30) bufet s širokým výběrem čerstvých salátů, pestré předkrmy, polévka, pizza, 2-3 první chody (těstoviny). Grilované maso a ryby, zákusky, zmrzlina, čerstvé ovoce. K dispozici vždy min. 1 vegetariánské jídlo.
Večeře - (18:00-21:30) bufet s širokým výběrem čerstvých salátů, pestré předkrmy, polévka, pizza, 2-3 první chody (těstoviny). Grilované maso a ryby, zákusky, zmrzlina, čerstvé ovoce. K dispozici vždy min. 1 vegetariánské jídlo.
K obědu a večeři k dispozici rozlévané víno, voda a vybrané nealkoholické nápoje z automatu.
Svačina - (11:00-18:00) jsou umístěny u bazénu v relaxační zóně. Hamburgery, sendviče, smaženky, saláty a zmrzlina.
Otevřený bar - (10:00-23:00) v rámci All inclusive nápoje z automatu nebo rozlévané po sklenicích: káva, cappuccino, horká čokoláda, čaj, nealkoholické nápoje, voda (perlivá, neperlivá), pivo, rozlévané víno (červené a bílé), 1 nealko koktejl, 2 alkoholické koktejly. Dále mirto, limoncello, červený a bílý vermut.

V ceně nejsou jiné než zmíněné alko/nealko nápoje; nápoje v lahvích nebo plechovkách, zmrzliny, espresso na baru a vše, co není vyjmenované, se do all inclusive nezahrnují.

Jednou týdně se můžete těšit na typické Sardinské či Italské tématické večery.

Pro děti

Miniclub pro děti, se nachází v krytých prostorách a je uzpůsoben pro nejrůznější zábavní aktivity, o děti se stará profesionální tým animátorů.
K dispozici je také venkovní - nezastřešené dětské hřiště s atrakcemi.

Sport a animace

Animační tým se stará o zábavu denními aktivitami na pláži i v hotelu: hry, kolektivní turnaje, plavání, aerobik a latinskoamerické tance, vodní aerobik, večerní představení, kabaret.
Součástí komplexu je víceúčelový tenisový kurt a fotbalové hřiště, posilovna, boccia, dětský klub a plocha se stolním tenisem.

Wellness & beauty

Součástí hotelu je wellness centrum s masážními salony.

Pláž

Hotel má k dispozici dvě pláže, příjemná, členitá, písečná pláž se nachází ve vzdálenosti od jednotlivých pokojů v rozmezí od 300 po 600 metrů a není na ní k dispozici plážový servis. Druhá písečná pláž, bez pozvolného vstupu, je vzdálená cca 1,5 kilometru, pro přesun je možné využít bezplatnou kyvadlovou dopravu hotelovým vláčkem, která je k dispozici každý den od 9:30 do 12:30 a od 15:00 do 19:00. Na této pláži je pro klienty zdarma plážový servis (slunečník + dvě lehátka). Na konečné zastávce vláčku u vstupu na pláže je bar-kiosek, kde je voda zdarma, ostatní nápoje za poplatek.
Probíhá načítání...

Důležité

Dítě do 3 let má ubytování zdarma pouze pokud spí v posteli s rodiči/ve vlastní postýlce. Postýlku je možné zajistit na vyžádání, za poplatek.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: Zpáteční letenka včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s all inclusive, klubovou kartu, služby delegáta (od 29.5. do 2.10. 2024).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s all inclusive, klubovou kartu, služby delegáta (od 29.5. do 2.10. 2024).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě - nepovinné

Fakultativní (na vyžádání):
Plážová osuška: vyžadována vratná kauce 10€/ks, výměna 2,5€.
Postýlka pro dítě do 3 let: €7/den

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

Podobné produkty
Red Sun Village
Isola Rossa
Red Sun Village
29.05. - 01.06.2024
3 noci
Letecky plná penze s nápoji
TH Costa Rei - Free Beach Village
Costa Rei
TH Costa Rei - Free Beach Village
30.05. - 02.06.2024
3 noci
Letecky all inclusive
Spiagge San Pietro Resort

Sleva

15

%

Castiadas / Sant Elmo, San Pietro
Spiagge San Pietro Resort
10.10. - 13.10.2024
3 noci
Letecky snídaně