Il Mirto Residence

Il Mirto Residence ***

Vlastní doprava bez stravy od 10 950 Vyberte termín
Blízko plážeBlízko pláže
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
PotápěníPotápění
TenisTenis

Charakteristika

Rezidence v zeleni olivovníků a jalovců bujného parku Cala Capra, s apartmány okolo velkého bazénu s mořskou vodou, je ideální pro rodiny s dětmi.


Green Independent Hotel Group (EU, W), Hotel Group (IT)

Poloha

Residence s příjemným ubytováním se nachází v nádherné zátoce s omezeným přístupem, nedaleko proslulé skály Roccia dell´Orso ve tvaru medvěda, pouhé 4 km od Palau a 40 km od Olbie naproti souostroví La Maddalena a Costa Smeralda, a přesto na velmi klidném a neobyčejně relaxačním místě. Tato lokalita je velmi vhodná pro rodiny s dětmi, ale také pro páry, skupiny přátel či jako výchozí bod pro poznávání krás vyhlášeného Smaragdového pobřeží.

Vzdálenost od letiště v Olbii 43 km (cca 55 min.).

Vybavení

Oficiální přívlastek residence je "Il Lussureggiante" = dovolená v bujné vegetaci panenské přírody. Celý areál je protkán cestičkami a schůdky schovanými v zeleni. Centrum areálu tvoří velký bazén s mořskou vodou, lehátky a dohledem plavčíka.
Klientům je k dispozici recepce (10-13 a 17-20 h), restaurace, snack bar, pizzerie, převlékárna se sprchou u bazénu (k dispozici také v den odjezdu/příjezdu klientů), nehlídané nekryté parkoviště.
Za poplatek: plážový servis a matrace na sluneční terase, večerní piano bar, wellness centrum a golf v blízkém hotelu Capo d´Orso, sportovní a animační programy hotelu Park Hotel & SPA Cala di Lepre (1 km).
Další služby za poplatek: sportovní rybolov, tenis, pronájem motorových člunů a aut, gumových člunů (sleva 10 %), místo pro kotvení vlastní lodi, lodní a jiné výlety, vyjížďky na koních (1,5 km od hotelu se zastávkou na koupání), škola potápění nedaleko hotelu.
Wi-Fi připojení v prostorách baru a pizzerie "L'Approdo" zdarma.
Zvířata nejsou povolena.

Ubytování

Rezidence je tvořena z 60 apartmánů, každý s vlastním vchodem, verandou s posezením, koupelnou se sprchou a fénem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, topinkovačem, TV, trezorem a klimatizací v ložnici. Dětská postýlka na vyžádání, bez poplatku.


MONO BEACH: pokoj s manželskou postelí a kuchyňským koutem, 30 m od pláže. Max. obsazenost 2 dospělí + 1 dítě do 6 let
BILO 4: ložnice s manželskou postelí + oddělený obývací pokoj s kuchyňským koutem a 2 pevnými přistýlkami (nebo 2 rozkládacími křesly). Max. obsazenost 2 dospělí + 2 děti do 14 let.
BILO BEACH s výhledem na moře: ložnice s manželskou postelí + oddělený obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou. Vzdálenost od moře cca 80 m. Max. obsazenost 2 + 1 dítě do 12 let.
BILO 4 BEACH SPECIÁL: ložnice s manželskou postelí + šatna, obývací pokoj s kuch. koutem a rozkládací pohovkou pro 2. Vzdálenost od pláže max. 100 m. Max. obsazenost 2 + 2 děti do 14 let.
BILO 4 BEACH SPECIÁL s výhledem na moře: ložnice s manželskou postelí + šatna, obývací pokoj s kuch. koutem a zděné přistýlky pro 2. Vzdálenost od pláže max. 50 m. Max. obsazenost 2 + 2 děti do 14 let.
BILO 4 SPECIAL: ložnice s manželskou postelí a šatnou, oddělený obývací pokoj s kuchyňským koutem a 2 přistýlkami (nebo 2 rozkládacími křesly). Max. obsazenost 2 dospělí + 2 děti do 14 let.
TRILO 5 s výhledem na moře: ložnice s manželskou postelí, ložnice s 1 lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a 2 pevnými přistýlkami (nebo 2 rozkládacími křesly). Max. obsazenost 3 dospělí + 2 děti do 14 let. Výhled na moře již v ceně apartmánu.
TRILO 6: ložnice s manželským lůžkem, ložnice se 2 oddělenými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvěma lůžky nebo rozkládacími křesly. Max. obsazenost 4 dospělí + 2 děti do 14 let.
TRILO 6 SPECIAL: ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvěma samostatnými lůžky (nebo 2 rozkládacími křesly), dvě koupelny (z toho jedna se sprchou, druhá bez ní). Max. obsazenost 4 dospělí + 2 děti do 14 let.
TRILO 6 PLUS s výhledem na moře: ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuch. koutem a dvěma lůžky nebo se 2 rozkládacími křesly, dvě koupelny. Výhled na moře již v ceně apartmánu. Max. obsazenost 4 dospělí + 2 děti do 14 let.
TRILO 7 BEACH: asi 30 m od pláže, pokoj s manželskou postelí + menší ložnice se dvěma lůžky, šatna, oddělený obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, dvě koupelny (jedna se sprchou, druhá bez ní), venkovní sprcha. Možnost dětské postýlky. Max. obsazenost 4 dospělí + 2 děti do 14 let + infant 0-2 roky.

Za příplatek výhled na moře u apartmánů typu BILO 4, BILO 4 SPECIAL, TRILO 6, TRILO 6 SPECIAL.
Pouze na vyžádání typologie: BILO BEACH s výhledem na moře (cca 80 m od moře), BILO SPECIAL BEACH (cca 100 m od moře), BILO SPECIAL BEACH s výhledem na moře (cca 50 m od moře).

Check in: 17:00 (dle možnosti i dříve, nelze garantovat) - 20:00h, Check out: 10:00h. Pozdní příjezd je nutné nahlásit při rezervaci.

Stravování

Vlastní.

SNACK BAR jen pár kroků od pláže nabízí čerstvé sendviče, saláty, středomořskou kuchyni, zmrzlinu.
IL PAGURO - restaurace á la carte nabízí obědy i večeře při svíčkách, speciality grilované před hosty, čerstvé kraby z mořského akvária.
L´APPRODO - večerní pizzerie vedle terasy s výhledem na moře nabízí pizzu a dezerty i možnost donášky pizzy do apartmánů.
Všechny varianty k úhradě na místě.

Sport a animace

Večerní piano bar v blízkém hotelu Capo D´Orso (dle otevírací doby hotelu).

Dále je hostům residence po celou sezónu k dispozici velký bazén s mořskou vodou, lehátky zdarma (omezená kapacita) a asistencí plavčíka.
Za poplatek: centrum potápění a jachtingu v blízkosti pláže, půjčovna lodí, 9jamkové hřiště Pitch&Put u nedalekého hotelu Capo D’Orso s restaurací Gli Olivastri, projížďky na koních se zastávkou na koupání (1,5 km daleko), sportovní rybolov (i noční).
Za poplatek €28/os./týden možno využívat sportovní a rekreační aktivity 1 km vzdáleného hotelu Park Hotel & SPA Cala di Lepre (v ceně není transfer).
Další aktivity za poplatek: lodní výlety: Půldenní výlet Delphina Expressem; půldenní či celodenní výlet do NP Souostroví La Maddalena či na Korsiku; výlety do vnitrozemí, historických městeček oblasti Gallura, do muzeí či archeologických lokalit. Z bezpečnostních důvodů nejsou lodní výlety povoleny dětem do 3 let.

Wellness & beauty

Možnost využití wellness centra Thalasso & SPA v blízkém hotelu Capo d´Orso za poplatek.

Udržitelnost a ekologie

Příroda byla vždy středem projektů hotelového řetězce - nejen zdrojem inspirace, ale také zdrojem, který je potřeba chránit, aby mohl nabídnout ideální dovolenou k objevování nejautentičtější Sardinie. To vše je podstatou značky "We are green", vytvořenou a registrovanou společností Dephina, aby reprezentovala závazek hotelového řetězce vůči životnímu prostředí. Jde o soubor osvědčených postupů a iniciativ ke zlepšení místního prostředí, které vytyčují cestu k udržitelné budoucnosti Sardinie. WE ARE GREEN PROTOKOL DELPHINA

Další služby

Hotel akceptuje běžné mezinárodní platební karty.
Na recepci lze objednat dopravu do Palau a zpět, úhrada na místě.

Převlékárna se sprchou u bazénu k dispozici klientům v den příjezdu před check in a den odjezdu po check out.
Dobíjecí stanice pro elektromobily za příplatek (výkon 22 kW).

Pláž

Ve vzdálenosti 200 m od bazénu a 250-400 m od apartmánů (dle konkrétního ubytování) se nacházejí dvě pláže s jemným pískem – na jedné je plážový servis za poplatek, druhá pláž je volná, bez lehátek a slunečníků. Okolní pláže a krásu moře si lze vychutnat také výletem motorovými čluny „Delphina Express,“ která vozí hosty na pláže souostroví La Maddalena (půldenní výlety; za poplatek; dostupné od 3 let věku).
Probíhá načítání...

Důležité

Residence akceptuje v obsazenosti děti max. do 14 let věku, starší jsou již počítáni na hlavní lůžko jako dospělí. Viz. Ubytování.

Check-in 17:00-20:00; check-out 10:00. Příjezd v době mimo uvedený čas nutno avizovat den předem a je zde účtován poplatek. Pokud není tato skutečnost nahlášena 24 hodin předem, ubytování je možné až následující den.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku vč. tax*, ubytování bez stravy, využití bazénu, služby delegáta (od 29. 5. do 5. 10. 2024). *Přímý let Praha-Olbia-Praha. Pro nabídku letenek z jiných letišť a/nebo v jiné odletové dny kontaktujte prodejce.


VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování bez stravy, vyžití bazénu, služby delegáta (od 29. 5. do 5. 10. 2024).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Transfer z/na letiště. Pro nabídku kontaktujte prodejce.

Poplatky na místě - povinné

Poplatky k úhradě na místě:
Pobytová taxa: € 2/os./noc. Pobytovou taxu neplatí děti do 14 let a osoby starší 70 let. (změna vyhrazena)
Vratná kauce € 150/apartmán.
Poplatek € 70/osoba od 2 let/ týden - zahrnuje spotřebu energií (voda, plyn, elektřina), ložní a koupelnové prádlo (1 set ložního a 2 sety koupelnového prádla/os./týden; v ceně nejsou kuchyňské utěrky). Plážové osušky součástí.
Závěrečný úklid € 65/MONO/BILO, € 70/TRILO, €80 TRILO 6 PLUS A TRILO BEACH (kuch. kout vč. trouby a lednice uklízí klient).
Neuklizený kuch. kout poplatek € 60/apartmán (bude odečteno z vratné kauce).

Poplatky na místě - nepovinné

Fakultativní (na vyžádání):
Extra úklid během týdne € 40/MONO/BILO, € 45/TRILO 5,6 a TRILO 6 SPECIÁL, €50 TRILO 6 PLUS A TRILO BEACH
Využití sportovišť a rekreačních aktivit hotelu Park Hotel & Spa Cala di Lepre € 28/os./týden (nezahrnuje transfer).
Plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka): červenec-srpen € 40/den, ostatní období € 30/den
Matrace na dřevěné sluneční terase: červenec-srpen € 20/den/os./matrace., ostatní období € 15/den/os./matrace.
Lodní výlet Delphina Expressem (1/2 dne) € 40/os./červenec a srpen, € 30/os./ostatní měsíce. Na výlet nesmí děti do 3 let.
Doprava do Palau € 5/os./jednosměrná cesta, € 8/osoba/zpáteční jízda. Rezervace na recepci, úhrada na místě. K dispozici denně kromě soboty v předem stanovených časech.

Změna cen vyhrazena.

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

VÝLETY LZE OBJEDNAT POUZE K ZÁJEZDU

Podobné produkty
RESIDENCE ABBAECHELU
Santa Margherita di Pula
RESIDENCE ABBAECHELU
18.09. - 21.09.2024
3 noci
Vlastní bez stravy
S´Incantu Resort
Villasimius
S´Incantu Resort
19.09. - 22.09.2024
3 noci
Letecky bez stravy
Residence Palm Village

Sleva

10

%

Villasimius
Residence Palm Village
19.09. - 22.09.2024
3 noci
Letecky bez stravy
Residence Palm Village

Sleva

10

%

Villasimius
Residence Palm Village
20.09. - 23.09.2024
3 noci
Vlastní bez stravy