Villa Las Tronas Hotel & Spa *****

od 13 990 Kč

4 dní / snídaně

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Romantický přístav harmonie a klidu na soukromém poloostrůvku u centra přímořského městečka Alghero, původně letní sídlo savojských králů.

Poloha

Secesní vila Las Tronas byla v minulosti letním sídlem savojské královské rodiny. Vila je vystavěna na soukromém poloostrůvku 1 km od historického centra Alghera, katalánské perly Korálové riviéry. Do malebného centra, plného obchůdků, restaurací a barů je možné dojít procházkou po osvětlené promenádě kolem moře nebo využít taxi či městský autobus (zastávka je hned před hotelem). Alghero je vynikající výchozí bod pro poznávání okolních přírodních krás - např. mys Capo Caccia s Neptunovou jeskyní, lokalita Stintino s proslulou pláží La Pelosa či historická městečka Castelsardo nebo Bosa. Tento hotel je opravdovou lahůdkou pro milovníky soukromí a komfortního romantického ubytování.
Vzdálenost od letiště v Algheru 10 km, od letiště v Olbii 150 km (cca 2h 50 min)

Vybavení

Současní majitelé přestavěli vilu na luxusní hotel se zámeckou atmosférou. Hotel je zasazen do pečlivě udržované zahrady. Klientům je k dispozici non stop recepce s trezorem, restaurace (večer s komorní živou hudbou), bar, wellness centrum, venkovní bazén s mořskou vodou s panoramatickým výhledem na moře vybavený lehátky a slunečníky, nehlídané parkoviště v hotelové zahradě, malé molo a heliport.
Wi-Fi připojení k internetu v hotelové hale i na pokojích je zdarma.
Malí psi akceptováni na vyžádání, zdarma.

Ubytování

Každý z celkem 25 pokojů má svůj nezaměnitelný a originální styl, všechny jsou dvoulůžkové, zařízeny historickým nábytkem a plně vybaveny k maximální spokojenosti hostů (klimatizace s individuální regulací,TV/Sat, minibar, trezor, Wi-Fi).

STANDARD s výhledem do parku, s výhledem na moře, s terasou a výhledem na moře či s výhledem na pobřeží
CLASSICAL SUITE (ložnice s menší obývací zónou) s výhledem na moře, do parku s terasou či na moře s terasou.
SUITES:
LIBECCIO SUITE: (35 m²) výhled na moře;
MAESTRALE SUITE (60 m² + terasa 50 m²) výhled na moře; krytá terasa s malým jacuzzi pro 4 osoby
ZEFIRO SUITE (pokoj 95 m² + terasa 50 m²) výhled na moře; krytá terasa s malým jacuzzi pro 4 osoby, ceny na vyžádání v CK

Třetí lůžka pouze na vyžádání.

Check-in 16:00; check-out 12:00, Late check-out možný, na vyžádání, za poplatek.

Stravování

Snídaně (7:30 - 10:30)
Individuálně na místě možnost obědů a večeří, často servírovaných při svíčkách a s živou hudbou v hotelové restauraci či na terase (závisí na konkrétní poptávce a obsazenosti hotelu).

Sport a animace

Přímo v hotelu je možné zahrát si biliard či půjčit jízdní kola (kola zdarma během dne, ne večer - dle aktuální kapacity). Alghero je vyhledávané především milovníky vodních sportů ale najdete zde velmi širokou nabídku i dalšího vyžití - jízda na koni, golf, tenis, adrenalinové sporty, půjčovny lodí a člunů ad. V hotelu rádi zajistí rozmanité fakultativní výlety.

Wellness & beauty

Wellness centrum s krytým vyhřívaným bazénem s mořskou vodou, saunou, tureckými lázněmi a malou tělocvičnou s vybavením pro kardiofitness. Vstup za poplatek. Vstup není povolen osobám mladším 16 let.
Za poplatek relaxační masáže či zkrášlovací procedury, manikúra nebo pedikúra, solární sprchy, hydromasáže. Na vyžádání je k dispozici i osobní trenér.

Další služby

Na objednávku 24h předem hotel zajistí pronájem auta či lodě s řidičem i bez, rezervace v nejlepších restauracích v okolí, degustační exkurzi do okolních vinařství, průvodce po Algheru a okolí (např. muzeum Sanna, archeologická naleziště), babysitting, lékaře.

Pláž

Pobřeží celého poloostrůvku je skalnaté, přímo z hotelové zahrady je vstup do moře po schůdcích. Hosté mohou též využít malou písečnou veřejnou pláž vzdálenou asi 30 m, ta však nenabízí plážový servis ani jiné služby. Z druhé strany hotelu se nalézají skalnatá plata se vstupem do moře a barem. Hlavní městská pláž s jemným bílým pískem vzdálená 2,5 km po promenádě je dostupná autem či linkovým autobusem.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
PesPes
FitnessFitness
Vzdálenost od letiště: 12 km 12 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Důležité

U tohoto hotelu platí přísnější storno podmínky než VSP CK, a to 30% poplatek z konečné ceny již od potvrzení rezervace a 50% poplatek z konečné ceny již od 59. dne před příjezdem do 14 dnů před příjezdem. Dále v období od 13. dnů před příjezdem dle stornopodmínek CK.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: Zpáteční letenka včetně tax, ubytování se snídaní, služby delegáta na telefonu (od 30. 5. do 7. 10. 2021)

VLASTNÍ DOPRAVA: Ubytování se snídaní, služby delegáta na telefonu (od 30. 5. do 7. 10. 2021)

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění


Transfer z/na letiště - pro nabídku transferu kontaktujte prodejce.

Poplatky na místě

Pobytová taxa:
€ 1/osoba/noc v období od 1. 1. do 30. 4. 2021 a od 1. 10. do 31. 12. 2021
€ 2/osoba/noc v období od 1. 5. do 30. 9. 2021
Pobytovou taxu neplatí děti do 12 let.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.