Hotel Villa Asfodeli - residence

od 3 750 Kč

/ bez stravy

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Svoboda ubytování bez stravy v šarmantním hotelu s nádherným výhledem do krajiny a maximální péčí o pohodlí hostů, zvláště pak cyklisty.

Poloha

Hotel Villa Asfodeli se nachází přímo naproti katedrále ze 17. století, v centru typického sardského městečka Tresnuraghes, vybudovaného v kopci s výhledem na přímořskou lokalitu Bosa Marina, s kopci pohoří Montiferru za zády.
Pouhých 10 km od hotelu leží město Bosa, s malebným historickým centrem. Region Oristano, do kterého tato lokalita patří, je ideální pro milovníky drsných přírodních scenérií a tradiční sardské atmosféry. Hodinku jízdy autem lze navštívit Oristano (60 km), hlavní město regionu, kde najdete široké spektrum turistických služeb a zajímavostí.
Vzdálenost od letiště Alghero: 72 km (cca 1 hod 45 min)
Vzdálenost od letiště Olbia: 142 km (cca 2 hod)
Vzdálenost od letiště Cagliari: 146 km (cca 2 hod)

Vybavení

"Pro nás nejste pouhými turisty, ale vítanými hosty, kterým s radostí otevíráme náš domov" - to je heslo tohoto hotelu. Pokoje v teplých barvách, působivé panorama historických domů, venkovské krajiny a výhled na tyrkysové moře, to je atmosféra Villy Asfodeli. Pobyt mezi historií, přírodou, chutěmi a kouzlem Sardinie.
Pečlivě a vkusně zrestaurovaná Villa Asfodeli nabízí ubytování v centru městečka, rozdělené do tří rustikálních domů. Srdcem hotelu je Villa Liberty s nádherným panoramatickým výhledem do pečlivě udržované zahrady s bazénem a dále přes bohaté vinice a olivový háj k moři na obzoru. Druhá část, "Casa Deriu" která je s hlavní vilou spojená zahradou je budova z 18. století a třetí část, vzdálená asi 20 metrů od hlavní vily disponuje dvěma pokoji a útulným wellness centrem.
Hotel se specializuje na cyklistickou turistiku a má k dispozici vlastní kola různých kategorií a pořádá cyklistické výlety různých obtížností.
Internetové připojení v celém hotelu zdarma.
Ubytování

Ubytování

Hotel Villa Asfodeli nabízí také možnost ubytování bez stravy a to v apartmánech pro 2-4 osoby. Jedná se vlastně o pokoje typu Junior Suite a Suite, které ovšem nemají v ceně pobytu stravu. Dvoulůžkové apartmány s jednou místností uvádíme jako MONO 2, apartmány se dvěma místnostmi, manželským lůžkem a možností 2 přistýlek jako BILO 4. Apartmány mají balkon, terasu nebo jsou umístěny v zahradě, mimo hlavní budovu.
Všechny jsou funkčně zařízené a vybavené kuchyňským koutem s lednicí a nádobím pro 4 osoby, klimatizací, TV/Sat, připojením k internetu, ložním prádlem a ručníky (výměna po týdnu).
Na vyžádání a za příplatek dětská postýlka nebo přistýlka navíc (dle dostupnosti).
MONO 2 - dvoulůžkový apartmán
BILO 4 s výhledem do zahrady - max. 4 osoby.
BILO 4 s výhledem do ulice - max. 4 osoby.

Check-in: 13:00 h. Check-out: 10:00 h. Min. délka pobytu 7 nocí.

Stravování

Vlastní.

Za příplatek možnost snídaní - formou bufetu v italském stylu - sladké pečivo, cereálie, jogurty, ovoce, džusy.
Místní kuchyně si velmi zakládá na tradičních receptech a využití lokálních produktů v kombinaci s vynikajícími sardskými víny. Městečko Tresnuraghes, ale i blízká Bosa nabízí bary, restaurace, kavárny.

Sport a animace

Hosté mohou využívat bazén v zahradě s nádherným výhledem.

Vila Asfodeli je opravdový Bike-hotel, který cyklistům nabízí kompletní servis po celý rok, včetně nabídky speciálních pobytových balíčků s výlety na kolech s různou náročností a programem, organizována vlastní společností Sardinia Bike Tour. Samozřejmostí je možnost pronájmu kol - od silničních, přes trekková po horská kola pro všechny věkové skupiny.
Na vyžádání možnost zesílené snídaně, praní sportovního oblečení, obědové balíčky na výlety či brunch. Vše za příplatek, více info na vyžádání.

Pro milovníky golfu lze doporučit 18 jamkové golfové hřiště Is Arenas vzdálené cca 30 min jízdy autem.
Na recepci Vám za poplatek rádi zapůjčí jízdní kola, zařídí půjčeni automobilu atd. Hotel nabízí širokou škálu výletů - do vnitrozemí pohořím Montiferru a Marrargiu, trekking, jízdu na koních, lodní výlety, možnost plavby na historické plachetnici, potápění, šnorchlování, kajak v Bose, tenisové kurty na více místech v okolí. Vše za poplatek, info na recepci.
Vodní sporty můžete vyzkoušet v Porto Alabe, vzdáleném 5 km, škola potápění a surfu je ve městě Bosa.

Wellness & beauty

Hotel má malou wellness zónu za poplatek, která disponuje fitness, tureckou lázní a malou vířivkou.

Další služby

Nejbližší písečná pláž je vzdálena 5 km od hotelu a nachází se u městečka Porto Alabe. Další krásné pláže s jedinečnou přírodní atmosférou najdete cca půl hodiny jízdy autem - např. krásná dlouhá písečná pláž Is Arenas nebo menší pláž S'Archittu. Hotel nabízí zajištění lodních výletů, potápění s instruktorem, šnorchlování ad. Vše za poplatek.
Západní pobřeží je vyhledáváno také pro kitesurfing a windsurfing.

Pláž

Nejbližší písečná pláž je vzdálena 5 km od hotelu a nachází se u městečka Porto Alabe. Další krásné pláže s jedinečnou přírodní atmosférou najdete cca půl hodiny jízdy autem - např. krásná dlouhá písečná pláž Is Arenas nebo menší pláž S'Archittu. Hotel nabízí zajištění lodních výletů, potápění s instruktorem, šnorchlování ad. Vše za poplatek.
Západní pobřeží je vyhledáváno také pro kitesurfing a windsurfing.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Do centra pěškyDo centra pěšky
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
FitnessFitness
NovinkaNovinka

Individuální termíny pobytu:

Vyberte termín pobytu od - do:

Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...


Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku vč. tax, ubytování bez stravy, spotřebu energií (voda, plyn, elektřina), klimatizaci, TV/Sat, internetové připojení, využívání bazénu, ložní prádlo a ručníky (výměna 1x týdně), denní úklid apartmánů a závěrečný úklid, služby delegáta na telefonu (31.5.-1.10.2020).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování bez stravy, spotřebu energií (voda, plyn, elektřina), klimatizaci, TV/Sat, internetové připojení, využívání bazénu, ložní prádlo a ručníky (výměna 1x týdně), denní úklid apartmánů a závěrečný úklid.

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Transfer z/na letiště - pro nabídku privátního transferu se informujte u prodejce.

Poplatky na místě

FAKULTATIVNÍ (na vyžádání):
Snídaně v hotelu € 10/osoba.
Výměna ložního prádla € 15/osoba.
Výměna ručníků € 15/osoba.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.