Colonna San Marco ****

Popis hotelu

Charakteristika

Elegantní hotel, kde exkluzivní prostředí, služby a atmosféra jsou hlavní výsadou dovolené ve vyhlášené lokalitě Smaragdového pobřeží.

Poloha

Vyhlášený hotel je situován přímo na hlavním náměstí „San Marco“ známého přístavního městečka Porto Rotondo a přibližně 50 m od turistického přístavu, kde kotví nejkrásnější lodě z celého světa. 10 km od hotelu leží rybářské přístavní městečko Golfo Aranci, 15 km přístavní město Olbia a 25 km vyhlášené Porto Cervo, centrum Smaragdového pobřeží. Hotel je ideálním výchozím bodem při poznávání okolí, jako jsou ostrovy La Maddalena a Caprera či vyhlášené pobřeží Costa Smeralda nebo Costa Paradiso.
Ubytování je vhodné pro klienty preferující pobyt v mondénním letovisku, na dosah služeb, luxusních butiků a diskoték. V blízkém okolí hotelu se nacházejí nejznámější restaurace oblasti.
Vzdálenost od letiště v Olbii: 19 km (cca 23 min).

Vybavení

Klientům je k dispozici vstupní hala s non-stop recepcí, bar Caffé Colonna s venkovní terasou s výhledem na centrální náměstí, music bar, TV místnost, bazén s hydromasáží vybavený lehátky, křesílky a slunečníky zdarma (osušky - první použití zdarma, výměna za poplatek), parkoviště 200 m od hotelu (některá místa za poplatek).
Za poplatek externí služby: pronájem auta, lodi, kotvení lodí v přístavu, lekce plachtění v místním Yacht Clubu.
Wi-fi připojení ve společných prostorách i na pokojích zdarma.
Zvířata nejsou povolena.

Ubytování

Hotel klade důraz na detail, komfort a vkusné zařízení interiéru ruku v ruce se svěžím, středomořským stylem. Svým hostům nabízí 34 vkusně zařízených, útulných pokojů v typickém sardinském stylu s použitím pastelových barev, tkaných koberců a nábytku z masivního dřeva.
Všechny pokoje jsou nekuřácké, vybaveny klimatizací, telefonem, fénem, TV/Sat, trezorem a minibarem a Wi-fi připojením. V koupelně je sprcha nebo vana.
Některé pokoje mají balkon nebo terasu (nelze garantovat), působivé trámové stropy a výhled do zahrady.

STANDARD – cca 19 m², s manželským lůžkem nebo 2 oddělenými lůžky a možností 3. lůžka. V pokoji může být pouze 1 dítě ve věku 0-12 let.
JUNIOR SUITE – cca 22 m², prostorný pokoj s francouzským lůžkem, terasou s výhledem do zahrady a přímým vstupem k bazénu. Max. obsazenost 2 osoby.
Na vyžádání jednolůžkové pokoje DUS STANDARD (dle aktuální dostupnosti).

Check-in: 14:00 h, check-out: 10:00 h.

Stravování

Snídaně.

BAR CAFFÉ COLONNA nabízí kromě snídaní, které se zde podávají, i možnost nápojů a lehkého občerstvení po celý den (platba na místě) a je z něj výhled přímo na centrální náměstíčko.

V těsném sousedství hotelu, ale i v turistickém přístavu a u tenisového klubu se nacházejí vyhlášené restaurace a bary městečka Porto Rotondo.

Sport a animace

Hosté mohou využít bazén s hydromasážní částí a vodopády situovaný v jihozápadní části hotelového komplexu, relaxační plochy s lehátky, křesílky a slunečníky (omezená kapacita), osušky za poplatek. O dokreslení atmosféry se stará bar s hudebním programem.
Za poplatek: pronájem aut a lodí, fakultativní výlety.
V okolí za poplatek: tenisové kurty v Porto Rotondo, v přístavu půjčovna lodí a lodní výlety, lekce jízdy na plachetnici v Yacht Clubu, zábavní vyžití ve vyhlášených podnicích.
20 km od hotelu najdete 18-ti jamkové golfové hřiště Pevero Golf Club (za poplatek).

Další služby

Hotel akceptuje běžné platební karty.

Pláž

500 m od hotelu leží písečná pláž před hotelem Sporting 5*, dostupná pěší promenádou vedoucí podél mola turistického přístavu. V okolí se nacházejí další veřejné pláže: pláž Dei Sassi 1 km, Ira 2 km, Marinella 3 km.
Hotelová doprava zdarma (červen - září) v pravidelných intervalech k plážím Ira a Spiaggia dei Sassi.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Do centra pěškyDo centra pěšky
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
GolfGolf
Vzdálenost od letiště: 19 km 19 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Důležité

Bezpečnostní opatření zavedená v souvislosti s pandemii COVID-19:
- důkladná dezinfekce pokojů i společných prostor, čištění speciálními produkty několikrát denně
- v prostorách hotelu jsou hostům k dispozici dezinfekce na ruce
- v prostorách, kde není možné zaručit bezpečnostní rozestupy, platí povinnost nošení roušek (např. recepce)
- servírované stravování
- bezpečnostní rozestupy lehátek na pláži i u bazénu
- lehátka na pláži i u bazénu budou čištěny příslušnými prostředky po každém použití
- veškeré animační či sportovní programy v souladu s dodržením bezpečnostních rozestupů, nebudou k dispozici kontaktní sporty
- mini kluby budou rozděleny do menších skupin dle věků dětí

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: Zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování se snídaní, služby delegáta (od 2. 6. do 2. 10. 2021).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě

Pobytová taxa: € 2,50/osoba/den - pobytovou taxu neplatí děti do 15 let. (rok 2019, změna vyhrazena)

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.