Hotel Abi d'Oru *****

od 34 790 Kč

8 dní / snídaně

Praha - Olbia

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Elegantní komfortní hotel dominuje vyhlášené karibské pláži Golfo di Marinella pouhé 4 km od mondénního přístavního městečka Porto Rotondo.


Poloha

Hotel Abi d'Oru se nachází v krásném, klidném zálivu Golfo di Marinella, pouhých 12 km od Olbie a jen 4 km od jednoho z nejznámějších letovisek na ostrově, městečka Porto Rotondo, klenotu Smaragdového pobřeží, s bary, restauracemi, nákupními a zábavními možnostmi. V blízkosti hotelu je v sezóně v provozu autobusová zastávka do Olbie, Porto Cerva i Baja Sardinie a vlak do Golfo Aranci a Olbie. Strategická pozice hotelu vyzývá k lodním výletům za krásami souostroví La Maddalena či podél pobřeží od Marinelly až po Santa Teresa di Gallura. Denně jezdí doprava z hotelu do Porto Rotondo (za poplatek). Z historicky a architektonicky zajímavých lokalit nelze nezmínit nurágskou vesnici La Prisgiona v lokalitě Coddu Ecchju, s hrobkami obrů, nedaleko města Arzachena či etnografické muzeum v Aggius - jedno z nejvýznamnějších na Sardinii či staleté olivovníky v lokalitě Luras.

Vzdálenost od letiště v Olbii 17 km (cca 30 min).

Vybavení

Elegantní bezbariérový hotel s mnoha terasami, tak typickými pro tuto oblast, je ideálním místem pro odpočinek. Budova je obklopena udržovanými zahradami s krásným jezírkem a rozlehlými trávníky vedoucími až k pláži s jemným bílým pískem v zálivu Golfo di Marinella.
Hotel disponuje recepcí se vstupní halou, lobby barem s panoramatickou terasou a večerním piano barem, dále barem u bazénu, 3 restauracemi (2 v hlavní budově a 1 na pláži), SPA a wellness centrem, butikem, kadeřnictvím, dětským klubem, výtahy. V zahradě jsou dva vyhřívané bazény s lehátky a slunečníky a relaxační zóna s hydromasáží a také přírodní jezírko, tenisové kurty, hřiště na malou kopanou, dětské hřiště, soukromé parkoviště.
Butik, kadeřnictví a Spa za poplatek.
Hotel je bezbariérový vč. přístupu k pláži.
Wi-Fi připojení zdarma.

Psi malé rasy do 8 kg jsou v hotelu akceptováni vyjma července a srpna. Poplatek za pobyt psa je €30/den/ k úhradě na místě.

Ubytování

Hotel disponuje 150 pokoji, které jsou zařízeny v typickém sardinském stylu, elegantně, v teplých středomořských barvách. Většina z pokojů směřuje k moři, z některých je výhled do zahrady. Všechny pokoje mají klimatizaci, TV/Sat (pay per view filmy), telefon, minibar (konzumace za poplatek), trezor, balkon či terasu, koupelnu převážně se sprchovým koutem. Základní dvoulůžko je převážně manželské (na vyžádání dvě oddělená lůžka). K dispozici jsou také plážové osušky a župan.
Min. obsazenost pokojů Deluxe, Garden Deluxe, Junior Suite a Family: 2 osoby.
Postýlka pro dítě do 3 let na vyžádání, zdarma.

CLASSIC: (22-26 m²) disponují výhledem do zahrady a jsou otočeny směrem do hor. Max. obsazenost 2 dospělí + 1 přistýlka pro dítě nebo postýlka. Na vyžádání DSU.

SUPERIOR: (25-28 m²) všechny dvoulůžkové pokoje Superior se nacházejí v přízemí, mají balkón nebo patio směrem k moři a výhled do zahrady nebo na bazén. Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí nebo 2 oddělenými lůžky. Některé mají možnost 1 přistýlky pro dítě nebo postýlky. Na vyžádání DSU.

Pokoje CLASSIC a SUPERIOR zatím nejsou zrekonstruovány!

DELUXE: (22-28 m²) všechny dvoulůžkové pokoje typu Deluxe jsou kompletně zrekonstruované. Nacházejí se v 1 nebo 2 patře a disponují balkonem s výhledem na moře a manželskou postelí King-size nebo 2 oddělenými lůžky. Některé mají navíc rozkládací pohovku pro dítě nebo možnost dětské postýlky na vyžádání.

GARDEN DELUXE (34-42 m²) elegantně zrekonstruované, prostorné dvoulůžkové pokoje v přízemí, s přímým vstupem do zahrad a pár metrů od pláže. Některé mají možnost 1 přistýlky (divan nebo rozkládací křeslo). Výhled na moře může být omezen rostoucí vegetací v zahradě. Max. obsazenost 2 dospělí + dítě na přistýlce nebo v dětské postýlce na vyžádání.

JUNIOR SUITE - (cca 40-45 m²) velice prostorné pokoje umístěné v patře, s opticky odděleným obývacím pokojem a terasou s přímým nebo částečným výhledem na moře. Min. obsazenost 2 dospělí, max. obsazenost 3 dospělí + dítě v postýlce.

SUITE DELUXE - (cca 50 m² + terasa nebo patio cca 15 m²) nacházejí se v přízemí a disponují patiem se zahrádkou nebo privátní terasou směrem k moři. Skládají se z ložnice, obývacího pokoje s rozkládací pohovkou pro 3 osobu a 1 koupelny. Navíc jsou vybaveny kávovarem a varnou konvicí. Max. obsazenost 3 dospělí + dítě v postýlce.

SUITE PREMIUM - (cca 52 m² + terasa 46 m²) tyto suite se nachází v nejvyšším podlaží. Skládají z prostorné ložnice s vlastní koupelnou, obývacího pokoje s rozkládací pohovkou (140x180 cm) a další koupelnou se sprchou. Obývací pokoj je od ložnice oddělen dveřmi. Všechny pokoje mají terasu směrem k moři. Min. obsazenost 2 dospělí. Max. obsazenost 3 dospělí + dítě v postýlce. Navíc jsou vybaveny kávovarem a varnou konvicí.

Na vyžádání propojené pokoje, nebo pokoje pro 4 členné rodiny. V hotelu jsou též k dispozici 3 bezbariérové pokoje.

Check-in 14:00 hod. Check-out 11:00 hod.
Min. délka pobytu 5 nocí v období 29.6.-12.7. a 24.8.-6.9.2024.
Min. délka pobytu 7 nocí v období 13. 7. - 23.8. 2024.
V období do 30.6. a od 9.9.2023 není omezená min. délka pobytu.

Podmínky pro hendikepované

Na vyžádání pokoje pro hendikepované.
Vnitřní i venkovní prostory hotelu jsou kompletně bezbariérové, v budově několik výtahů, uzpůsobený je také bezbariérový vstup do bazénu. Na pláž vede zpevněná stezka, přístup na pláž i do moře jsou bezbariérové, vč. možnosti využití speciálního vozíku do moře

Stravování

Snídaně formou bohatého bufetu.

Při pobytu s polopenzí má klient možnost zvolit si večeři v těchto restauracích: Mediterraneo (předkrmy a dezerty formou bufetu - 2 a 3 chod formou menu), Tzia-Maria (á la carte) nebo Marinella (á la carte) restaurace na pláži.

Hosté, kteří si rezervovali pobyt s polopenzí mají v plážové restauraci Marinella 20% slevou (nevztahuje se na nápoje).

Hotel nabízí 3 restaurace, z nichž restaurace MEDITERRANEO (v hlavní budově) a MARINELLA (na pláži), jsou přístupné také veřejnosti. Některé restaurace jsou otevřeny jen v hlavní sezóně (dle rozhodnutí vedení hotelu).

Zdejší kuchyně se zaměřuje na typické, sardinské recepty, v kombinaci s rafinovanými mezinárodními pokrmy, vždy s důrazem na kvalitu surovin a servis odpovídající 5*. V nabídce jsou tradiční pokrmy na bázi masa a ryb, gril, domácí dezerty a moučníky a také široká škála vynikajících vín.

MEDITERRANEO - hlavní hotelová restaurace v 1. patře hl. budovy s panoramatickou terasou a výhledem na moře nabízí bohaté bufetové snídaně na terase s výhledem na moře a rovněž bohaté večeře včetně show-cooking s nabídkou denních specialit.
TZIA MARIA - restaurace á la carte zaměřená na typickou kuchyni a vyhlášené sardinské pokrmy na bázi těstovin, masa, dezertů a moučníků; součástí je vinotéka s nejlepšími sardinskými víny. V nabídce ovšem nechybní ani pizza nebo grilovaná masa.
MARINELLA - plážová restaurace "á la carte" v těsné blízkosti moře, s nabídkou rybích specialit (za poplatek). Večeře při svíčkách přímo u moře dokonale dokreslují místo ideální pro gourmet večeři.

V hotelu jsou 3 bary s nabídkou snacku, koktejlů a kávy:
APERITIVO - hlavní bar v hotelové hale, s působivou terasou s výhledem na moře, ideální pro aperitiv při západu slunce, slouží po večeři jako piano bar, kdy je otevřen i veřejnosti.
Bar u bazénu - široká nabídka od aperitivů přes ovocné džusy, čerstvé ovoce až po zmrzliny, s možností konzumace na lehátku u bazénu či v zahradě.
BAR DELLA SPIAGGIA - bar na pláži, občerstvení na lehátku u moře, večer nabídka koktejlů.

Konzumace v restauracích a barech nad rámec základní polopenze (bufet v restauraci Mediterraneo) je vždy za poplatek.

Pro děti

Dětem je určen dětský bazén s vodním parkem Water Land, s dohledem animátorů (dle času mini klubu).
V hotelu je také dětské hřiště. Pro teenagery je k dispozici stolní fotbálek, stolní tenis, tenisový kurt, hřiště na malou kopanou.
Postýlka pro dítě do 3 let na vyžádání, zdarma.

MINI KLUB Bee Happy Kids Club
Nabízí bezplatně program pro děti, denně v čase 10-13 a 14-19 h. K dispozici vyhrazený prostor, bazén s vodními hrami, skupinové aktivity. Aktivity probíhají v italském jazyce.

Za poplatek lze i pro děti zajistit lekce windsurfingu, plachtění, kánoe.

Babysitting - na vyžádání, za poplatek.
Pro děti do 4 let možnost chůvy (na vyžádání, za poplatek) - dohled v dětském klubu, na hřišti během provozní doby dětského klubu, dále postýlku, kočárek, přebalovací pult a hračky pro miminka.

Sport a animace

Hosté mohou bezplatně využít venkovní vyhřívané bazény, dva tenisové kurty (osvětlení za poplatek), hřiště na mini kopanou a na volejbal. Od července do září probíhají 2x týdně skupinové lekce jógy, lekce pilates, acqua gymnastiky (2021, pro další sezónu změna vyhrazena).
Za poplatek: privátní lekce jógy, tenisový trenér, kite-/windsurfing, jízda na plachetnici, vodní lyžování, potápění, kánoe, horská kola, skútry, jízdárna; trekking po Capo Figari (cca 15 min od hotelu).
Pevero Golf Club v Porto Cervo je vzdálen cca 20 km.

Wellness & beauty

Moderní hotelové wellness & SPA (vstup i procedury za poplatek) nabízí saunu, tureckou lázeň, emocionální sprchy, ledový vodopád a relaxační zónu s Himalájskou solí a bylinnými čaji.
Součástí jsou čtyři salonky pro masáže, kosmetické a relaxační procedury (vše za poplatek). SPA je přístupné i veřejnosti.

Pláž

Nádherná hotelová písečná pláž s velmi pozvolným vstupem do vody a naprosto klidným mořem tyrkysové barvy se nachází v zálivu Marinella přibližně 50 m od hotelu. Hoteloví hosté mají vyhrazenu část této pláže, která je chráněna před větrem a vybavena slunečníky a lehátky (od 3. řady zdarma, 1. a 2. řada včetně altánu jsou vyhrazeny pro Signature Suite a Suite Premium. Pláž je vybavena sprchami, převlékárnami i toaletami a je zde k dispozici bar a restaurace (v hl. sezóně).

Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
GolfGolf
PotápěníPotápění
TenisTenis
Vhodné pro hendikepovanéVhodné pro hendikepované
PesPes
FitnessFitness
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně
Vzdálenost od letiště: 17 km 17 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Pohled od bazénu, Villasimius, Sardinie
2. 6. - 9. 6. 2022

7 nocí s polopenzí

Jih - Villasimius
Luxusní dovolená přímo u pláže

Komfortně vybavený hotelový resort Capo Boi v netradičním maurském stylu je situovaný v jedné z ...

Dozvědět se více ...
Hotelový bazén, na horizontu pláž, Villasimius, Sardinie
od 12.5.2024 letecky

7 nocí s polopenzí

Jih - Villasimius
WORD TRAVEL AWARDS WINNER 2022: Island Resort (W), Family & Wellness (EU), Hotel & Spa (EU)

Aragónská věž s výhledem na idylickou zátoku obklopenou bohatou středomořskou vegetací, přírodní ...

Dozvědět se více ...
Bazén Pineta, Santa Margherita di Pula, Sardinie
28.8. - 28.9.2014
7 nocí s polopenzí

Resort Forte Village se nachází v jižní části Sardinie cca 45 km od hlavního města Cagliari. ...

Dozvědět se více ...
Letecký pohled na hotel, Isola Rossa, Sardinie
od 29.5.2024 letecky

7 nocí s polopenzí

Sever - Isola Rossa
Rafinovaný hotel pro pohodovou a relaxační dovolenou

Hotel se nachází ve svahu cca 1 km od starobylé rybářské vesničky Isola Rossa v zálivu Golfo ...

Dozvědět se více ...
Vstup do hotelu, Chia, Sardinie
8. 6. - 11. 6. 2023
3 noci s polopenzí

Jih - Chia
Pláže Chia s bílými písečnými dunami a křišťálovou vodou.

Hotel Conrad Chia Laguna Sardinia je nejluxusnější částí komplexu Chia Laguna Resort, který je ...

Dozvědět se více ...

Důležité

U tohoto hotelu platí jiné storno podmínky než jsou uvedeny ve VSP CK:

20% penále při stornování pobytu do 45 dní před nástupem na ubytování v období 29.6.-6.9.2024. všechny pokoje.
V období 25.5.-28.6. a 7.9.-19.10.2024 - všechny pokoje kromě Classic a Superior.
Ostatní dle VSP Sardegna Travel.


DRESS CODE: do restaurace vyžadován formálnější oděv (pánové dlouhé kalhoty).

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování se snídaní nebo za příplatek s polopenzí, služby delegáta (od 29. 5. do 5. 10. 2024).
VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní nebo za příplatek s polopenzí, služby delegáta (od 29. 5. do 5. 10. 2024).

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.

Nabídka pojištění

Poplatky na místě

POVINNÉ:
Pobytová taxa € 5/ osoba/ noc. Neplatí děti do 16 let. Hradí se při odjezdu.

V případě pobytu se psem - povoleni jsou pouze psi malé velikosti do 8kg (mimo července a srpna) €30/den.

Speciální nabídky

SLEVY FIRST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU:

10% z ceny ubytování při objednání do 28.2.2024 pro pobyty od 25.5.-29.6. 2024 v pokojích Classic, Superior, Deluxe, Junior Suite.
10% z ceny ubytování při objednání do 30.6.2024 pro pobyty od 9.9.2024 v pokojích Classic, Superior, Deluxe, Junior suite

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.