Futura Club Cala Fiorita ****

od 14 590 Kč

8 dní / soft all inclusive

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Ideální resort pro strávení rodinné dovolené s rozmanitou nabídkou aktivit a v blízkosti krásné písečné pláže.

Poloha

Zrekonstruovaný resort v roce 2021 se nachází v Marina di Agrustos, na překrásném severovýchodním pobřeží Sardinie, cca 3 km do centra přístavního městečka Porto Ottiolu, kde najdete základní obchody s potravinami, bankomat, či rybárnu. Větší město Budoni je vzdáleno cca 5 km. Zde naleznete různé obchody s potravinami, suvenýry, butiky, lékárny, pohotovost, poštu, či kostel.

Vzdálenost od letiště v Olbii 36 km (cca 40 min).

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace, butik, centrální bar, baru u vstupu na pláž, dva bazény vybaveny lehátky a slunečníky do vyčerpání kapacity, dětský klub, animační programy v italském jazyce, vybavené hřiště pro děti, TV místnost, boutique, fitness, tenis, volejbal, stolní tenis, nehlídané parkoviště.

Ubytování

Hotel disponuje celkem 226 pokoji, které jsou zařízené v sardinském stylu a nachází se v řadových vilkách, které jsou obklopeny zelení, která se táhne až k pláži. Všechny pokoje jsou situovány v přízemí se samostatným vchodem a disponují vybavenou prostornou terasou a jsou vybaveny TV s plochou obrazovkou, telefonem, trezorem, minibarem (za příplatek), klimatizací, koupelnou se sprchou a fénem. Max. obsazenost pokojů jsou 4 dospělí. 4 lůžko je tvořeno palandou.

Wi-fi k dispozici u recepce.

Min. délka pobytu 7 nocí. V období 29.7.-26.8.2023 je možný nástup pouze v sobotu.
Jednolůžkové a bezbariérové ​​pokoje k dispozici na vyžádání.
Jednolůžkový pokoj není možné rezervovat v období 5.-26.8.2023.

Check in: 17:00, Check out: 10:00

Stravování

SOFT ALL INCLUSIVE:
Plná penze formou bufetu s nealkoholickými nápoji, džusy, vodou a točeným vínem během jídla v ceně. Otevřený bar od 9:30 do 23:00 s nealko nápoji, džusy a točenou vodou + odpolední svačina na baru.

Stravování probíhá v prostorné klimatizované restauraci s pokrmy tradiční a národní kuchyně.
1x týdně typická sardinská večeře s nabídkou místních specialit. Na vyžádání k dispozici bezlepková strava (nutno sdělit při rezervaci).

Pro nejmenší a jejich maminky je k dispozici dětská kuchyňka s asistencí otevřená pouze v době jídla.
K dispozici: ohřívač lahví, mikrovlnka, základní jídla (zeleninový vývar a polévka, malé těstoviny, mléko, čerstvé ovoce, jogurty a ovocné šťávy).

Jako pozornost na uvítanou pro hosty uvítací koktejl.

Pro děti

FUTURLANDIA:
V kouzelném světě Futurlandie se o zábavu dětí stará proškolený personál. S maskotem „Futurotto“ stráví děti radostné dny plné emocí.
Kids klub 3-6 let: hry ve vyhrazených prostorách, hry na pláži, sportovní a kreativní aktivity, večerní baby dance.
Young klub 7-11 let: hry, soutěže a turnaje, divadelní laboratoř, vzdělávací aktivity, úvod do sportovních aktivit, ukázky a mini večerní show.
X Club: exkluzivní klub věnovaný mládeži. Společně s personálem si teenageři užijí spoustu aktivit seskupených podle věku: Futura X Club Young 12-14 let a Futura X Club 15-17 let. Výzvy, sportovní turnaje, týmové hry na moři nebo u bazénu, show, kabarety a spousta muziky. Každý den jiná aktivita spojená s kreativitou a uměním. Tematické večery strávené společně s animátory a s novými přáteli.

Sport a animace

V ceně klubové karty mají klienti k dispozici: užívání 2 tenisových kurtů, hřiště na malou kopanou, plážový volejbal, ping pong, bazén pro dospělé s částí pro děti vybavený lehátky a slunečníky do vyčerpání kapacity.

Denní a večerní animace s kolektivními kurzy tenisu, aquaerobiku, aerobiku, skupinové tance, sportovní turnaje, hry, kabaret a večerní vystoupení.

Pláž

Krásná písečná pláž s jemným pískem je od hotelu vzdálená cca 300-600 m (dle polohy pokoje). Plážový servis 1 slunečník a 2 lehátka od 3 řady dále na pokoj v ceně.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
TenisTenis
FitnessFitness
NovinkaNovinka
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně
Vzdálenost od letiště: 36 km 36 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování se soft all inclusive, klubovou kartu, služby delegáta (od 31.5. do 30.9.2023).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se soft all inclusive, klubovou kartu, služby delegáta (od 31.5. do 30.9.2023).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě

Nepovinné (fakultativní):
Děti do 3 let: €20/den, zahrnuje postýlku a jídlo (nutno vyžádat předem).

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.