Mandra Edera Country Hotel ****

od 2 150 Kč

/ snídaně

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Malý útulný hotel jako stvořený pro milovníky přírody, koní a ty, kteří hledají opravdu klidnou odpočinkovou dovolenou.

Poloha

Country Lodge Mandra Edera se nachází na náhorní plošině sevřené horami Montiferru v kraji Oristano, v dubovém háji s paddocky, obklopen loukami s volně se pasoucími koňmi. Je to „velký, komfortně zařízený panský dům, kde se host cítí jako v bavlnce.“

Vybavení

Hotel je situovaný v rozlehlé zahradě, nabízející odpočinek a ústí v louky s volně pobíhajícími koňmi. Součástí hotelu je restaurace nabízející místní speciality a bar. Nalezneme zde i bazén s možností zakrytí,solarium a whirlpool.

Ubytování

Tento přátelský hotel s prvotřídními službami má k dispozici 4 pokoje STANDARD, 2 JUNIOR SUITE a 8 bezbariérových, přímo ze zahrady přístupných pokojů GARDEN SUITE (pro max. 4 osoby), všechny vybavené klimatizací, hydromasážní sprchou, TV-sat, trezorem a minibarem.

STANDARD - (25-30 m²) pokoje s manželskou postelí a nábytkem z kaštanového dřeva, dekorované v typickém sardinském stylu, mají výhled do vinice, nebo do krajiny a nachází se v přízemí, nebo v prvním patře. Max. obsazenost 2 dospělí + INF

JUNIOR SUITE - (40 m²) prostorný pokoj s manželskou postelí, stejně jako pokoj Standard dekorovaný v typickém sardinském stylu, navíc s mramorovou, nebo dlaždicovou podlahou, nachází se v přízemí. Max. obsazenost 2 dospělí + INF

GARDEN SUITE - (50 m²) prostorná ložnice s manželskou postelí, nebo s oddělenými lůžky, s druhou místností, kde je možnost přidat dvě přistýlky. Max. obsazenost 4 dospělí + INF

Check in: 15:00-22:00
Check out: 11:00

V případě příjezdu po 20. hodině je potřeba upozornit recepci předem.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře servírované, výběr z menu v restauraci nebo na terase. Na místě je možné dokoupit obědy formou lehkého Brunche z domácích surovin. Z jídelny je možno pozorovat kuchaře připravujícího místní speciality z prvotřídních čerstvých surovin.

Sport a animace

Hlavní aktivitou, kterou hotel nabízí, je jezdectví s asistencí profesionálů – od vyjížděk po lekce pro začátečníky a dále trekking, pěší vycházky a další výlety do širšího okolí.

Jízdy na koních lze objednat při rezervaci, případně na místě.

Příklady balíčku pro rok 2020
Monti & Mare - týdenní pobyt s plnou penzí a s denními vyjížďkami na koních (3-6 hodin) po okolních plážích i horách.
Liberty - týdenní pobyt s polopenzí, obsahuje 20 hodin jízd na koni a je ideální pro zájemce všech věkových kategorií a různých jezdeckých úrovní
Liberty & Wellness - týdenní pobyt s polopenzí, obsahuje 20 hodin jízd na koni a 2 lekce Shiatsu (masáže chodidel a dlaní)
Country & Sea - týdenní pobyt s polopenzí, 6 dní ježdění na koni, kombinace hornatého terénu a vodních ploch - vyžadovaná pokročilá zdatnost jízdy na koni
Show - Jumping / sport - tento balíček vyžaduje pokročilou zdatnost jízdy na koni a je soustředěný na zlepšení techniky skákání. Týdenní pobyt s polopenzí.

Kompletní nabídka a ceny balíčků je na vyžádání v CK. Veškeré balíčky je potřeba rezervovat předem.

Wellness & beauty

Hostům je k dispozici v letní sezóně venkovní bazén, při chladnějším počasí potom krytý bazén, u kterého se nachází relaxační zóna, solarium a hydromasážní vana.

Další služby

Zvířecí miláčci menší a střední velikosti jsou v hotelu vítáni za poplatek. Není však povolen jejich vstup do společných prostor (bazén, bar a restaurace)
Ručníky na pláž je možné zapůjčit za poplatek 3 Euro.

Pláž

Nejbližší pláž je asi 40 min jízdy autem v okolí letoviska Torre su Puttu na západním pobřeží.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
PesPes

Individuální termíny pobytu:

Vyberte termín pobytu od - do:

Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...


Cena zahrnuje

LETECKÁ DOPRAVA: zpáteční letenku včetně tax, ubytování se snídaní, za příplatek s polopenzí, služby delegáta na telefonu (od 31. 5. do 1. 10. 2020)

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní, za příplatek s polopenzí

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění


Transfer z/na letiště - pro nabídku transferu kontaktujte prodejce.

Poplatky na místě

Zvířata malé a střední rasy: 30 EUR/pobyt (za úklid pokoje, zákaz vstupu do společných prostor).

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.