Charakteristika

Resort pro rodiny s dětmi v blízkosti živého městečka Budoni je ideální pro aktivní odpočinek blízko krásné písečné pláže i dokonalou rodinnou dovolenou.

Poloha

Prázdninový komplex patrových budov zasazených v kvetoucí 6 hektarové středomořské zahradě se nachází v bezprostřední blízkosti nádherné písečné pláže, v klidné lokalitě v oblasti Pedra e Cupa na východním pobřeží Sardinie, cca 1,5 km od centra živého turistického městečka Budoni, pohodlně dosažitelného pěšky. Tato oblast, obzvláště malebná střídáním zátok s jemným pískem v objetí hustých borovicových lesů, patří k nejkrásnějším a nejčistším lokalitám pobřeží Sardinie. Pouhých 16 km je vzdáleno oblíbené letovisko San Teodoro, s veškerými turistickými službami a vyhlášenou pláží La Cinta.
Vzdálenost od letiště v Olbii 37 km (cca 30 min).

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, denní místnost s TV, 2 restaurace, 2 bary, kongresový sál pro až 120 osob, fitness zóna. K venkovnímu vybavení patří 2 bazény s vyhrazenou částí pro děti vybavené lehátky a slunečníky do vyčerpaní kapacity, 2 tenisové kurty, dětské hřiště, 1 multifunkční hřiště na basketbal/malou kopanou, hřiště na plážový volejbal, kurt na padel, petanque, šipky, ping-pong, kánoe, venkovní nehlídané parkoviště.
Hotel pořádá animační programy pro děti i dospělé, varieté v amfiteátru (max. do půlnoci),
Za poplatek: prádelna, masáže, lékařská služba (na vyžádání), potápěčské kurzy a potápění s instruktorem, večerní využití sportovních hřišť s osvětlením, hlídání dětí, transfery do centra Budoni.

Wi-Fi za poplatek v hotelové hale a hlavním baru.
Zvířata nejsou akceptována.

Ubytování

Všech 250 klimatizovaných pokojů pro 2-4 osoby je situováno v jednopatrových budovách a je zařízených v typicky sardském stylu, většina pokojů má balkon nebo předzahrádku (bez garance). Hostům je k dispozici koupelna se sprchou a fénem, minibar (konzumace za poplatek), TV/Sat, trezor a telefon. Více-lůžkové pokoje jsou zpravidla situovány v 1. patře a mají menší balkon či (na vyžádání) nekrytou terasu, v přízemí bývá nekrytá veranda či předzahrádka. Pouze některé pokoje mají venkovní posezení, na vyžádání, bez garance.

STANDARD - dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, možnost přidání třetího jednolůžka. Ve čtyřlůžkovém pokoji je k dispozici manželská postel a palanda (obsazenost 4 osobami je na úkor pohodlí a prostoru).

Děti do 2 let mají ubytování zdarma na lůžku s rodiči. Dětská postýlka na vyžádání, za poplatek.
Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání a za příplatek.

Check-in 17:00. Check-out 10:00.

Podmínky pro hendikepované

Na vyžádání pokoje pro hendikepované.
Vnitřní i venkovní prostory hotelu jsou kompletně bezbariérové, uzpůsobený je také bezbariérový vstup do bazénu, přístup na pláž i do moře, vč. možnosti využití speciálního vozíku do moře.

Stravování

ALL INCLUSIVE
Mezinárodní snídaně, obědy a večeře formou bufetu podávaného v hlavní restauraci (v ceně nápoje k hlavnímu jídlu - voda, víno, pivo, vybrané nealkoholické nápoje z automatu). Stoly v hlavní restauraci jsou hostům přiřazeny na celý pobyt. 1x týdně hotel pořádá "Sardinský večer" s nabídkou typické regionální kuchyně a 1x týdně také speciální "rybářský večer" s nabídkou rybích pokrmů. Vždy je k dispozici masová nebo vegetariánská varianta.

ALL INCLUSIVE zahrnuje: plnou penzi s nápoji během jídel (balená perlivá a neperlivá minerální voda, bílé a červené domácí víno, pivo a vybrané nealkoholické nápoje z automatu). NA HLAVNÍM BARU v čase 9:00-24:00 a v Grill baru v čase 10:30-22:00 neomezená konzumace (čepované, do plastových pohárků) vody, oranžády, coly, piva, ovocných džusů, ledového i horkého čaje, místních likérů mirto a limoncello, espressa a cappuccina; V GRILL BARU potom také domácí zmrzlina (nápoje jsou podávány z automatu a v plastových kelímcích, v ceně výhradně ve výše uvedených časech).
"Aperi-time" - vybraný alko- i nealkoholický aperitiv dne na hlavním baru v čase 19:15-19:45.
NA HLAVNÍM BARU v čase 11:00-19:00 nabídka pizzy.
ZA POPLATEK: alkoholické nápoje a pálenky, nápoje v lahvích nebo plechovkách, balené zmrzliny, svačiny a balené produkty. Vše co není zahrnuto v All Inclusive.

RESTAURACE AMARE - restaurace se zaměřením na gril nabízí obědy a večeře na bázi grilovaných ryb a mas. Obědy a večeře jsou včetně vybraných nápojů. Stravování zde je možné na rezervaci.

DOLCE DORMIRE - snídaňový koutek u hlavního baru pro ty, co si rádi přispí, s americkou kávou, cappuccinem a croissanty od 9:45 do 11:00.
K dispozici je také koutek s nabídkou pro ty, kteří si potrpí na zdravý životní styl - sušenky, cereálie, rýžové chleby, sojové či rýžové mléko, med, marmelády, corn flakes, cereálie, čerstvé šťávy z ovoce.
K dispozici je strava pro celiaky a osoby s bezlaktózovou dietou (balené pečivo, suchary, sušenky, těstoviny, bezlaktózová zmrzlina). V případě všech intolerancí je potřeba konzultovat možnosti předem při objednávce. Hotel nemá k dispozici oddělenou kuchyni pro vaření bezlepkových jídel, nulová kontaminace tedy nemůže být zaručena.

KOUTEK PRO PŘÍPRAVU DĚTSKÉ STRAVY: přístupný během otevírací doby restaurace. Kuchyňský kout s umyvadlem, lednicemi, ohřívačem lahví, mikrovlnnou troubou, mixérem a sterilizátorem, nádobím, prostíráním a jídelními židličkami. K dispozici jsou i základní produkty jako zeleninové polévky, vývary, rajčatová omáčka, těstoviny malé velikosti, mléko, jogurty, džemy, sušenky, čaj, čerstvé ovoce, maso, ryby. Tekutá nebo prášková mléka a hotové pokrmy pro miminka nejsou k dispozici. Při přípravě jídel je k dispozici maminkám personál restaurace.

Pro děti

Bazény s vyhrazenou částí pro děti.

Tým animátorů zajistí zábavu hostům všech věkových kategorií svým bohatým herním, sportovním, soutěžním programem, kolektivním aerobikem či hodinami tance. Animace probíhá především v italském jazyce.

Kvalifikovaný personál se stará o zábavu dětí, přizpůsobenou podle věkových skupin:
KIDS CLUB - pro děti o 3 do 7 let
MINI CLUB - pro děti od 7 do 11 let
YOUNG CLUB - pro děti od 11 do 14 let.
TRIBE CLUB - aktivity pro dospívající ve věku od 14 do 18 let, bohatý sportovní program a nejrůznější společenské
Všechny skupiny nabízejí množství sportovních aktivit, her, vzdělávacích a rekreačních činností uzpůsobených danému věku.

Za poplatek hlídání dětí, pronájem dětského kočárku (na vyžádání).

Sport a animace

Pro aktivní dovolenou lze využít 2 bazény s částí pro děti, 2 tenisové kurty, multifunkční hřiště, basketbalové hřiště, volejbal, fitness centrum, plážový volejbal, pétanque, padel kánoe, stolní tenis a hřiště pro děti.
Hosté mohou také využít bohatý animační a sportovní program pod vedením animačního týmu - skupinové lekce tance, aerobiku, sportovní aktivity a hry. Animace probíhají převážně v italském jazyce.
Kluby jsou rozdělené dle věkových kategorií dětí, Kids club pro děti od 3 do 6,99 let, Mini club pro děti od 7 do 10,99, Young Club pro děti od 11 do 13,99 let, Tribe club od 14 do 17,99 let.
Večer oživí piano bar, show a tematické programy.
Za poplatek: pronájem jízdních kol, výlety, potápění s instruktorem, potápěčské kurzy včetně pronájmu výbavy.

Wellness & beauty

Za poplatek: masáže.

Další služby

Na vyžádání a za poplatek lékařská služba.

Pláž

Široká veřejná pláž s jemným bílým pískem je od hotelu vzdálená cca 300 m a je přístupná přes zahradu příjemnou cestou lemovanou oleandry. V hotelové části jsou pro hosty hotelu k dispozici 2 lehátka a jeden slunečník na pokoj do vyčerpání kapacity (zdarma od 3. řady; 1. a 2. řada je za poplatek a na vyžádání) a toalety. Na pláži je možné zajistit křesílko pro vozíčkáře. První vypůjčení plážových ručníků je zdarma, výměna za poplatek.
Na tuto pláž navazují další větší či menší zátoky s jemným bílým pískem, proložené útesy a žulovými a čedičovými skalami.
Probíhá načítání...

Důležité

Dítě do 2 let má ubytování zdarma pouze na lůžku s rodiči. Dětská postýlka na vyžádání, za poplatek na místě.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s all inclusive, klubovou kartu, služby delegáta (od 29.5. do 5.10.2024)

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s all inclusive, klubovou kartu, služby delegáta (od 29.5. do 5.10.2024)

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě - povinné

Poplatky k úhradě na místě:
Pobytová taxa:
€ 1/os./den (duben-červen, září-říjen)
€ 2,50/os./den (červenec a srpen)
Pobytovou taxu neplatí děti do 12 let (změna vyhrazena)

Poplatky na místě - nepovinné

Fakultativní (na vyžádání):
Dětská postýlka do 2 let €10/noc (max. 1 na pokoj)

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

VÝLETY LZE OBJEDNAT POUZE K ZÁJEZDU

Podobné produkty
144374 Letecký pohled na pláž, Maracalagonis, Sardinie Pokoj, Maracalagonis, Sardinie

Sleva

10

%

Maracalagonis
Calaserena Village
25.08. - 29.08.2024
4 noci
Letecky plná penze s nápoji
147967 Bazény, Cala Liberotto, Orosei, Sardinie Letecký pohled na resort, Cala Liberotto, Orosei, Sardinie
Orosei
Valtur Sardegna Tirreno Resort
14.09. - 21.09.2024
7 nocí
Letecky all inclusive
134622 Pohled z dronu na resort, Agrustos, Sardinie Hotelová pláž, Agrustos, Budoni
Agrustos
Futura Club Cala Fiorita
18.09. - 25.09.2024
7 nocí
Letecky soft all inclusive
104843 Letecký pohled, Castiadas, Sardinie Pláž, Castiadas, Sardinie
Castiadas / Sant Elmo, San Pietro
Alpiclub Alma Resort
19.09. - 22.09.2024
3 noci
Letecky all inclusive