Anticos Palathos ****

od 1 450 Kč

/ snídaně

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Dovolená ve velmi tradičním stylu, mezi mořem a horami, to je hotel Anticos Palathos, kde zažijete autentickou atmosféru Sardinie.

Poloha

Privilegovaná poloha hotelu Anticos Palathos nabízí svým hostům nepřeberné množství možností, jak strávit svůj pobyt -především nádherné moře, okolní horské masivy Barbagia, které mají jedinečné kouzlo během celého roku, četné archeologické lokality a nesčetné kulturní akce, které se v tomto koutu Sardinie konají během celého roku. 2 km od hotelu je Marina di Orosei, dostupné také pohodlně po cyklostezce. V okolí nelze opomenout pohoří Gennargentu, jeskyně Grotte di Ispinigoli nebo největší kaňon v Evropě - Su Gorroppu. Centrum města Orosei nabízí celoročně živou atmosférou autentického města, kde se snoubí tradice s moderními vlivy.
Vzdálenost od letiště v Olbii - 98 km, cca 1 h 20 min.

Vybavení

Na hlavním náměstí města Orosei stojí historický dům, který nabízí jedinečné ubytování v atmosféře typického panského domu. Celý hotel naplno vyjadřuje svoji letitou historii a autentickou atmosféru, kdy kamenné zdi po staletí chránili svá tajemství. Hotel vznikl citlivou a velmi vkusnou modernizací historických prostor původního panského domu se studní, která byla od nepaměti zdrojem okolního života.
Ve svých originálně řešených prostorách nabízí recepci, kuchyni, vnitřní snídaňový salonek s možností posnídat i na venkovní terase, pokoje s terasami nebo venkovními zákoutími a nádvoří, které přímo vybízí k posezení a relaxaci v působivých prostorách, kde hrají hlavní roli kámen, dřevo, středomořské rostliny a barvy. Součástí společných prostor je také krb s grilem, sloužící ke společenskému setkávání při gastronomických akcích. Všechny pokoje umístěné v přízemí budovy mají k dispozici vnitřní nádvoří, provoněné středomořskými květinami, které vybízí k pobytu na čerstvém vzduchu. Každý z nabízených pokojů je jedinečný svým umístěním, použitými barvami a dekoracemi v interiéru i vybavením. Veřejné parkování je cca 150 m od hotelu.
Za poplatek: denní tisk, výlety, plážové osušky.
Wi-Fi připojení zdarma v celém hotelu.

Ubytování

Všechny pokoje mají na postelích kvalitní matrace pro dokonalý odpočinek a v koupelně příjemné měkké ručníky, dále klimatizaci, TV, telefon, Wi-Fi připojení, minibar, psací stůl, fén, trezor. Koupelna je zařízena elegantně, s citem pro detail, s využitím místní tradiční keramiky. Pokoje umístěné v 1. patře budovy jsou přístupné po působivým, kamenných schodech, zdobených tepaným zábradlím, které vás přivedou až ke dveřím do pokoje. Postýlka zdarma pro dítě do 3 let (na vyžádání, kde je uvedena jako možnost).

CLASSIC Le Spighe jednolůžkový (30 m²) - pokoj v 1. patře, s balkonem orientovaným do ulice. Max. 1 dospělý.
CLASSIC Nostalgie jednolůžkový (21 m²) - pokoj v 1. patře. Interiér je laděn do bílé a tyrkysové, s kamennými prvky, původním krbem a klenutým stropem s přiznanými dřevěnými trámy. Max. obsazenost 1 dospělý.
SUPERIOR Corallo dvoulůžkový (25 m²) - pokoj v 1. patře, s manželským lůžkem nebo 2 lůžky. Na vyžádání možnost 1 dětské postýlky. V pokoji je původní krb, který mu dodává pocit jedinečnosti a útulnosti. Pokoj má balkon s výhledem do malebného vnitrobloku. Max. 2 dospělí + 1 INF. U pokoje Superior se platí při pobytu kratším než 3 noci povinný příplatek za kratší pobyt.
SUPERIOR Poesias dvoulůžkový (24 m²) - pokoj v 1. patře, s manželským lůžkem nebo 2 lůžky. Na vyžádání možnost dětské postýlky. Pokoj má balkon s výhledem do malebného vnitrobloku. Max. 2 dospělí + 1 INF. U pokoje Superior se platí při pobytu kratším než 3 noci povinný příplatek za kratší pobyt.
JUNIOR SUITE Stella Marina (27 m²) - prostorný monolokál až pro 3 osoby, v 1. patře hotelu, se otevírá směrem k balkonu s výhledem do vnitrobloku, obklopeného kamennými zdmi. V pokoje je manželské lůžko a jedno samostatné lůžko nebo tři oddělená lůžka. V pokoji je zvýšené dřevěné patro, kde lze umístit přistýlku. Max. 3 dospělí.
JUNIOR SUITE Canne al Vento (27 m²) - monolokál až pro 3 osoby, v 1. patře, se otevírá směrem k balkonu s výhledem do vnitrobloku, obklopeného kamennými zdmi. V pokoje je manželské lůžko a jedno samostatné lůžko nebo tři oddělená lůžka a na vyžádání možnost 1 dětské postýlky. Součástí je také privátní venkovní salonek. Max. 3 dospělí + 1 INF.
SENIOR SUITE Le Conchiglie (45 m²) - bilokál až pro 5 osob, rozdělený do dvou obytných částí, ideální pro rodiny s dětmi, v 1. patře budovy, orientovaný k balkonu na vnitřní galerii s výhledem do vnitrobloku s kašnou. Pokoj tvoří samostatný vstup, prostorná obývací část s kuchyňským koutem a až třemi lůžky formou rozkládacího divanu nebo tří lůžek (dle dostupnosti) a možností 1 dětské postýlky na vyžádání, ložnice s manželským lůžkem, koupelna a krytý balkon. Pokoj je obzvlášť vhodný pro delší pobyty, neboť je prostorný, maximálně komfortně zařízený. Max. 5 dospělých + 1 INF. 5. lůžko bude přistýlka za příplatek navíc (nutno vyžádat).
SENIOR SUITE La Perla (53 m²) - bilokál až pro 5 osob, rozdělený do dvou obytných částí, ideální pro rodiny s dětmi, v 1. patře budovy, orientovaný k balkonu na vnitřní galerii s výhledem do vnitrobloku s kašnou. Pokoj tvoří samostatný vstup, prostorná obývací část s kuchyňským koutem a až třemi lůžky formou rozkládacího divanu nebo tří lůžek (dle dostupnosti) a možností 1 dětské postýlky na vyžádání, ložnice s manželským lůžkem, koupelna a balkon. Pokoj je obzvlášť vhodný pro delší pobyty, neboť je prostorný, maximálně komfortně zařízený. Max. 5 dospělých + 1 INF. 5. lůžko bude přistýlka za příplatek navíc (nutno vyžádat).
DELUXE SUITE Diamante (36 m²) - exkluzivní suite s manželským lůžkem s baldachýnem, naprosto odlišná od ostatních pokojů v hotelu, jak architekturou, tak interiérem, o čemž svědčí prostornost pokoje, jeho vnitřní zařízení (jako např. ručně vyráběné sardské koberce), původní krb a další detaily, které dokazují, že i v minulosti se jednalo o nejdůležitější místnost v původním panském domě. Tento pokoj je ideální pro ty, kteří dokáží ocenit autentickou atmosféru a pobyt v silné atmosféře tradice, historie a pohostinnosti zdejších obyvatel. Suite má terasu s výhledem do malebného vnitrobloku a také s výhledem ven do centra Orosei. Max. 2 dospělí.
LUXURY SUITE Emozioni s panoramatickým výhledem (27 m²) - jedinečná, panoramatická suite pro 2 osoby, je výsledkem fantazie majitelů, kteří se zde snažili o to, aby host ubytovaný v nejpanoramatičtější části hotelu mohl naplno vychutnat exkluzivní výhledy a prožít zde nezapomenutelný pobyt. Interiér je zařízen v typických místních barvách, s využitím místních dekorativních prvků, jako jsou ručně tkané koberce na zdi, zasazené v dřevěných rámech, přiznané stropní trámy či exkluzivní privátní hydromasážní vana s výhledem na středy historických domů Orosei. Vše jako celek navozuje dokonale útulnou atmosféru starého panského sídla. Tento pokoj je rájem pro zamilované páry. Z pokoje je výhled do vnitrobloku i ven do centra Orosei. Max. 2 dospělí.
DELUXE SUITE Tramas s vířivkou (41 m²) - luxusní lázeňská suite umístěná v přízemí se skládá z obývací části, ložnice s manželským lůžkem s jacuzzi a privátní koupelny s emocionální sprchou a tureckou lázní. Apartmá s intimní a harmonickou atmosférou, navržené tak, abyste si užili zážitek z relaxace a pohody v rafinovaném spojení tradice a moderny. Moderní dvoumístná vířivá vana je vybavená chromoterapií, emocionálními vodopády, nastavitelnými vzduchovými a vodními tryskami. Sardinskou tradici evokují odhalené kamenné zdi, klenuté stropy a ručně vyráběné tradiční textilní dekorace. Apartmá má venkovní posezení na malé soukromé terase. Max. 2 dospělí.

Stravování

Snídaně formou bufetu s lokálními produkty - výběr místního pečiva, domácích moučníků, marmelády, med, salámy, sýry, zelenina, vejce, ovoce.

Pláž

Veřejná pláž Spiaggia Marina di Orosei je od hotelu vzdálena cca 3 km (10 min jízdy). Plážové osušky lze půjčit v hotelu za poplatek. Slunečníky jsou v hotelu k dispozici zdarma, do vyčerpání kapacity.
V okolí najdete vyhlášené pláže (cca od 4 km od hotelu), které se řadí k nejkrásnějším na ostrově: Osala, Su Barone a Su Petrosu, Cala Liberotto, Sa Curcurica, Cala Ginepro, přírodní park a pláž Biderrosa, pláže Berchida, duny Capo Comino. Určitě nesmíte vynechat lodní výlet do zálivu Golfo di Orosei s návštěvou jeskyně Grotta del Bue Marino a zátok Cala Luna, Cala Mariolu, Cala Goloritzé či ostrova Tavolara.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Do centra pěškyDo centra pěšky
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
PotápěníPotápění
NovinkaNovinka

Individuální termíny pobytu:

Vyberte termín pobytu od - do:

Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...


Důležité

U pokoje Superior se platí při pobytu kratším než 3 noci povinný příplatek za kratší pobyt.

Hotel má odlišné storno podmínky od VSP CK SARDEGNA TRAVEL:

Storno poplatek 100 % z ceny zájezdu při stornování 6 dnů před odjezdem a méně.
Ostatní dle CK.

Cena zahrnuje

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní, služby delegáta na telefonu.

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Příplatky

V pokojích Deluxe, Junior suite a Superior je možno vyžádat přistýlku za příplatek 690 Kč/ noc.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.