Anticos Palathos ****

Popis hotelu

Charakteristika

Dovolená ve velmi tradičním stylu, mezi mořem a horami, to je hotel Anticos Palathos, kde zažijete autentickou atmosféru Sardinie.

Poloha

Privilegovaná poloha hotelu Anticos Palathos nabízí svým hostům nepřeberné množství možností, jak strávit svůj pobyt -především nádherné moře, okolní horské masivy Barbagia, které mají jedinečné kouzlo během celého roku, četné archeologické lokality a nesčetné kulturní akce, které se v tomto koutu Sardinie konají během celého roku. 2 km od hotelu je Marina di Orosei, dostupné také pohodlně po cyklostezce. V okolí nelze opomenout pohoří Gennargentu, jeskyně Grotte di Ispinigoli nebo největší kaňon v Evropě - Su Gorroppu. Centrum města Orosei nabízí celoročně živou atmosférou autentického města, kde se snoubí tradice s moderními vlivy.
Vzdálenost od letiště v Olbii - 98 km, cca 1 h 20 min.

Vybavení

Na hlavním náměstí města Orosei stojí historický dům, který nabízí jedinečné ubytování v atmosféře typického panského domu. Celý hotel naplno vyjadřuje svoji letitou historii a autentickou atmosféru, kdy kamenné zdi po staletí chránili svá tajemství. Hotel vznikl citlivou a velmi vkusnou modernizací historických prostor původního panského domu se studní, která byla od nepaměti zdrojem okolního života.
Ve svých originálně řešených prostorách nabízí recepci, kuchyni, vnitřní snídaňový salonek s možností posnídat i na venkovní terase, pokoje s terasami nebo venkovními zákoutími a nádvoří, které přímo vybízí k posezení a relaxaci v působivých prostorách, kde hrají hlavní roli kámen, dřevo, středomořské rostliny a barvy. Součástí společných prostor je také krb s grilem, sloužící ke společenskému setkávání při gastronomických akcích. Všechny pokoje umístěné v přízemí budovy mají k dispozici vnitřní nádvoří, provoněné středomořskými květinami, které vybízí k pobytu na čerstvém vzduchu. Každý z nabízených pokojů je jedinečný svým umístěním, použitými barvami a dekoracemi v interiéru i vybavením. Veřejné parkování je cca 150 m od hotelu.
Za poplatek: denní tisk, výlety, plážové osušky.
Wi-Fi připojení zdarma v celém hotelu.

Ubytování

Všechny pokoje mají na postelích kvalitní matrace pro dokonalý odpočinek a v koupelně příjemné měkké ručníky, dále klimatizaci, TV, telefon, Wi-Fi připojení, minibar, psací stůl, fén, trezor. Koupelna je zařízena elegantně, s citem pro detail, s využitím místní tradiční keramiky. Pokoje umístěné v 1. patře budovy jsou přístupné po působivým, kamenných schodech, zdobených tepaným zábradlím, které vás přivedou až ke dveřím do pokoje. Postýlka zdarma pro dítě do 3 let (na vyžádání, kde je uvedena jako možnost).

CLASSIC Le Spighe jednolůžkový (30 m²) - pokoj v 1. patře, s balkonem orientovaným do ulice. Max. 1 dospělý.
CLASSIC Nostalgie jednolůžkový (21 m²) - pokoj v 1. patře. Interiér je laděn do bílé a tyrkysové, s kamennými prvky, původním krbem a klenutým stropem s přiznanými dřevěnými trámy. Max. obsazenost 1 dospělý.
SUPERIOR Corallo dvoulůžkový (25 m²) - pokoj v 1. patře, s manželským lůžkem nebo 2 lůžky. Na vyžádání možnost 1 dětské postýlky. V pokoji je původní krb, který mu dodává pocit jedinečnosti a útulnosti. Pokoj má balkon s výhledem do malebného vnitrobloku. Max. 2 dospělí + 1 INF. U pokoje Superior se platí při pobytu kratším než 3 noci povinný příplatek za kratší pobyt.
SUPERIOR Poesias dvoulůžkový (24 m²) - pokoj v 1. patře, s manželským lůžkem nebo 2 lůžky. Na vyžádání možnost dětské postýlky. Pokoj má balkon s výhledem do malebného vnitrobloku. Max. 2 dospělí + 1 INF. U pokoje Superior se platí při pobytu kratším než 3 noci povinný příplatek za kratší pobyt.
JUNIOR SUITE Stella Marina (27 m²) - prostorný monolokál až pro 3 osoby, v 1. patře hotelu, se otevírá směrem k balkonu s výhledem do vnitrobloku, obklopeného kamennými zdmi. V pokoje je manželské lůžko a jedno samostatné lůžko nebo tři oddělená lůžka. V pokoji je zvýšené dřevěné patro, kde lze umístit přistýlku. Max. 3 dospělí.
JUNIOR SUITE Canne al Vento (27 m²) - monolokál až pro 3 osoby, v 1. patře, se otevírá směrem k balkonu s výhledem do vnitrobloku, obklopeného kamennými zdmi. V pokoje je manželské lůžko a jedno samostatné lůžko nebo tři oddělená lůžka a na vyžádání možnost 1 dětské postýlky. Součástí je také privátní venkovní salonek. Max. 3 dospělí + 1 INF.
SENIOR SUITE Le Conchiglie (45 m²) - bilokál až pro 5 osob, rozdělený do dvou obytných částí, ideální pro rodiny s dětmi, v 1. patře budovy, orientovaný k balkonu na vnitřní galerii s výhledem do vnitrobloku s kašnou. Pokoj tvoří samostatný vstup, prostorná obývací část s kuchyňským koutem a až třemi lůžky formou rozkládacího divanu nebo tří lůžek (dle dostupnosti) a možností 1 dětské postýlky na vyžádání, ložnice s manželským lůžkem, koupelna a krytý balkon. Pokoj je obzvlášť vhodný pro delší pobyty, neboť je prostorný, maximálně komfortně zařízený. Max. 5 dospělých + 1 INF. 5. lůžko bude přistýlka za příplatek navíc (nutno vyžádat).
SENIOR SUITE La Perla (53 m²) - bilokál až pro 5 osob, rozdělený do dvou obytných částí, ideální pro rodiny s dětmi, v 1. patře budovy, orientovaný k balkonu na vnitřní galerii s výhledem do vnitrobloku s kašnou. Pokoj tvoří samostatný vstup, prostorná obývací část s kuchyňským koutem a až třemi lůžky formou rozkládacího divanu nebo tří lůžek (dle dostupnosti) a možností 1 dětské postýlky na vyžádání, ložnice s manželským lůžkem, koupelna a balkon. Pokoj je obzvlášť vhodný pro delší pobyty, neboť je prostorný, maximálně komfortně zařízený. Max. 5 dospělých + 1 INF. 5. lůžko bude přistýlka za příplatek navíc (nutno vyžádat).
DELUXE SUITE Diamante (36 m²) - exkluzivní suite s manželským lůžkem s baldachýnem, naprosto odlišná od ostatních pokojů v hotelu, jak architekturou, tak interiérem, o čemž svědčí prostornost pokoje, jeho vnitřní zařízení (jako např. ručně vyráběné sardské koberce), původní krb a další detaily, které dokazují, že i v minulosti se jednalo o nejdůležitější místnost v původním panském domě. Tento pokoj je ideální pro ty, kteří dokáží ocenit autentickou atmosféru a pobyt v silné atmosféře tradice, historie a pohostinnosti zdejších obyvatel. Suite má terasu s výhledem do malebného vnitrobloku a také s výhledem ven do centra Orosei. Max. 2 dospělí.
LUXURY SUITE Emozioni s panoramatickým výhledem (27 m²) - jedinečná, panoramatická suite pro 2 osoby, je výsledkem fantazie majitelů, kteří se zde snažili o to, aby host ubytovaný v nejpanoramatičtější části hotelu mohl naplno vychutnat exkluzivní výhledy a prožít zde nezapomenutelný pobyt. Interiér je zařízen v typických místních barvách, s využitím místních dekorativních prvků, jako jsou ručně tkané koberce na zdi, zasazené v dřevěných rámech, přiznané stropní trámy či exkluzivní privátní hydromasážní vana s výhledem na středy historických domů Orosei. Vše jako celek navozuje dokonale útulnou atmosféru starého panského sídla. Tento pokoj je rájem pro zamilované páry. Z pokoje je výhled do vnitrobloku i ven do centra Orosei. Max. 2 dospělí.

Stravování

Snídaně formou bufetu s lokálními produkty - výběr místního pečiva, domácích moučníků, marmelády, med, salámy, sýry, zelenina, vejce, ovoce.

Pláž

Veřejná pláž Spiaggia Marina di Orosei je od hotelu vzdálena cca 3 km (10 min jízdy). Plážové osušky lze půjčit v hotelu za poplatek. Slunečníky jsou v hotelu k dispozici zdarma, do vyčerpání kapacity.
V okolí najdete vyhlášené pláže (cca od 4 km od hotelu), které se řadí k nejkrásnějším na ostrově: Osala, Su Barone a Su Petrosu, Cala Liberotto, Sa Curcurica, Cala Ginepro, přírodní park a pláž Biderrosa, pláže Berchida, duny Capo Comino. Určitě nesmíte vynechat lodní výlet do zálivu Golfo di Orosei s návštěvou jeskyně Grotta del Bue Marino a zátok Cala Luna, Cala Mariolu, Cala Goloritzé či ostrova Tavolara.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Do centra pěškyDo centra pěšky
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
PotápěníPotápění
NovinkaNovinka

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Důležité

U pokoje Superior se platí při pobytu kratším než 3 noci povinný příplatek za kratší pobyt.

Cena zahrnuje

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní, služby delegáta na telefonu.

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Příplatky

V pokojích Deluxe, Junior suite a Superior je možno vyžádat přistýlku za příplatek 690 Kč/ noc.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.